Gelinim Mutfakta

22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu? Çeyreği Hangi Gelin Aldı? Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanları

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi günün birincisi kim oldu? Gelinim Mutfakta yeni bir haftaya merhaba dedi. Her hafta olduğu gibi bu hafta da Pazartesi günü olması nedeniyle yeni bir gelin yarışmaya dahil oldu. Peki 22 Ekim Pazartesi Çeyrek altını kim hangi gelin aldı ve 22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta puanlama sonuçlarını siz değerli takipçilerimizle yazımızda detaylıca paylaştık. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Kasım günün birincisi[/mavibuton] ve puanları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi puanlama kısmını sizlerle paylaşmadan evvel bu hafta yarışmaya dahil olan Gül Hanım ve gelini hakkında kısa bilgileri sizlerle paylaşmak istedik. Yarışmaya yeni katılan gül Hanımın gelini Reyhan Hanımı çok beğendiğini ifade ederek Ezgi’nin kıskanıp kıskanmayacağını yoklarcasına Reyhan Hanımı çok beğeniyorum diyerek Ezgi’yi kızdırıyor. [pembebuton]Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı puanları [/pembebuton]için tıklayınız.

Reyhan Hanımın kıyafet tarzına benzer giyinmesi de hem gelinlerin hem de kaynanaların gözünden kaçmıyor ve bu konuda da fikirler beyan ediliyor. Kısaca yeni gelen yarışmacı ile Gelinim Mutfakta’ya yeni bir renk katılıyor. Bakalım Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi puanları sonrası kritikler bölümünde hangi eleştiriler gündem olacak? Not: Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi Puanları sayfanın en altında verildi. 

Gelinim Mutfakta haftalık puanları sonrasında bakalım 22 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan kim olacak hep birlikte öğreneceğiz. Geçtiğimiz hafta yarışmaya iki hafta önce katılmış olan Denizlili Emel veda etmişti. Ergül Hanım ve Emel kıpır kıpır halleriyle, güler yüzlü halleriyle gerçekten sevilmişti. Ancak her yarışmada olduğu gibi bu yarışmada da bir kazanan bir de elenen oldu ve Özüm bileziklerin sahibi olurken Emel Gelinim Mutfakta’dan elendi.

Geçtiğimiz hafta Ezgi kayınvalidesinin Yasemin’e olan düşkünlüğü nedeniyle gergin dakikalar geçirmiş ve bu da Ezgi’nin yarışmadaki isteğini biraz kırsa da Ezgi yine elinden geleni yaptı ve son anda da olsa elenmekten kurtuldu. Başak ise haftayı ikinci olarak kapatsa da Özüm ile aralarında 9 puan gibi büyük bir fark vardı. Ayten Hanım daha önce elinden hiç yemek yemedim dediği Özüm’ün yaptığı yemekleri kaynanalardan gayet güzel puanlar aldı. Bakalım Özüm bu hafta da ilk haftadaki başarısını gösterip  Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmında en önde olmayı başarabilecek mi? Hep birlikte izleyip görelim. 

Bilezik alanlar listesinin başında yer alan Ezgi’nin gelinim mutfakta puan durumu nasıl olacak merak konusu. Gelinim Mutfakta 22 Ekim puanları sonucunda Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi kim olacak hep birlikte öğreneceğiz ancak puanlama öncesi sizce bugün kim birinci olacak? Tahminlerinizi sayfamızın en alt kısmında bulunan yorum ekle kısmından paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Günün Birincisi Olup Çeyrek Altını Kim Aldı? (Pazartesi)

Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan gelin kim oldu biliyoruz ki sizler de merak ediyorsunuz. geçtiğimiz hafta birinciliğe en çok yaklaşan Başak mı yoksa bilezik alma şampiyonu Ezgi mi alacak? Geçtiğimiz hafta birinci olup bilezikleri alan Özüm mü Gelinim Mutfakta puanları verildikten sonra göreceğiz.  Gelinim Mutfakta günün birincisi bu gün yapılacak olan Sebzeli Mantar Sote yapımı sonrası netleşecek.Gelinim Mutfakta Program kapak resmiBu hafta Ezgi yeni gelen yarışmacıya Reyhan Hanım gibi giyinmesi nedeniyle eleştirince Gül Hanımın gelini Reyhan Hanımı beğendiğini söyler. Reyhan Hanım ise benim valizimden kıyafetler giymiş diyerek kendisine hayran bir gelinin geldiğini ima etti. Günün belki de en ilginç anlarından bir tanesi de Gül Hanımın gelininin stüdyoyu terk ettiği anlarda yaşandı. Neden böyle bir şey yaptı diye seyirci kadar kaynanası Gül hanım da meraklandı. gelinim mutfakta 22 Ekim Pazartesi günün birincisi olma hırsıyla hareket eden gelinlerden bakalım kim Gelinim Mutfakta 22 Ekim puanları kısmında en yüksek puanın sahibi olacak? %100 Başak yine tek tek masaları gezip teftişe çıkacak ama birinci olabilecek mi günün sonunda anlayacağız.

22 Ekim Gelinim Mutfakta puanları verildikten sonra günün kritiği yapıldı. Kritiklerin hemen ardından ise Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi kim oldu sorusunun yanıtı Fatih Ürek tarafından söylendi ancak bu bilgiyi sizlerle paylaşmadan evvel Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek altını alan kim Pazartesi günün birincisi kim  sorusunun yanıtını belirleyecek olan Sebzeli Mantar Sote malzemelerini sizlerle hemen alt kısımda paylaştık. Not: 22 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi. ⇓Pazartesi Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Günün Yemeği Sebzeli Mantar Sote Malzemeleri

 • Dört yüz gram mantar
 • İki domates
 • Bir kırmızı biber
 • Bir soğan
 • İki diş sarımsak
 • İki çay kaşığı tuz
 • üç yemek kaşığı zeytinyağı
 • Yedi sekiz dal dereotu

Günün yemeği olan lezzetli bir yemek Sebzeli mantar sote yapımı için  için Fatih Ürek 40 dakikalık süre verdi ve bu süre içerisinde yarışmacılar günün yemeğini yapımını tamamladı.  Gelinim Mutfakta 22 Ekim günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan 22 Ekim Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmının hemen ardından puan tablosu sizlerle.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanları (08.10.2018 Pazartesi)

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :  1 puan
Başak : 2 puan
Özüm :   4 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Betül :  5 puan
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :   1 Puan
Başak  5 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :   2 Puan
Betül : 3 Puan
*************************

“22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :  2 puan
Başak :  1 puan
Özüm :  2 puan
Betül :   5 puan ⇒ Gül’ün Gelini
*************************

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi  5 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :  3 Puan
Özüm :  4 Puan
Betül : 1 Puan
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Pazartesi Puanlama Sonucu

*************************

22 Ekim Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Betül
Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Betül

22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi

*************************

22 Ekim Pazartesi haftanın ilk puanlaması aşaması sonlandı. Bakalım gelinler 22 Ekim Pazartesi kaç puan almış? Ezgi 9 puan, Başak 11 puan, Özüm 12 puan, Betül 14 puan aldı. Haftalık puanlar ise alt kısımda verildi.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (22 Ekim – 26 Ekim Haftası) – Pazartesi

Ezgi’nin Puanı      : 9
Başak’ın Puanı    : 11
Özüm’ün Puanı : 12
Betül’ün Puanı    :  14

Gelinim Mutfakta 157. Bölüm İzle (Salı Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

37 Yorum

 1. Yeni gelin için Reyhana benziyor diyorlardı bakalım Özüm gibi iddialı olup ilk haftadan altınları alabilecek mi

 2. Bakalım.. Neler olacak bir kaç tahminde bulundum. Ama yazmayacağım ya tutmasa diye ?

  1. Yazsana ama Ezgisiz tahmin olsun :) Yeni gelin ığdırlıymış, istanbuldan katılıyolarmış, taklitçi benim gibi :)

 3. Ben ezgiyi destekliyorum ama kaynanalar güzel puanlama yapamıyorlar ezgiye 1 verdi ya

 4. Izmirli olarak ozumler elensin kaynanasi gelini ararken haksizlik yapti ozumun havasindan gecinmiyor bilezik ilk defa gormus gibi burnu havaya kalti

 5. iyivetatlıkız okyanus sarp nerdesiniz. bu hafta betül kalcak gibi özüm veya başaktan biri elencek gibi

  1. Buradayım geldim, bence de Betül kalır bikaç hafta hatta, tahminlerimi sıralarım

 6. Bölümü izledim ama İnternetsiz ortamdaydım yazamadım. Çoğu yoruma katılıyorum, yeni gelin birinci oldu tebrik ederim ama erken başladı mükemmelleşmelere :)

 7. Bu hafta tahminim iki tane, Başak ile Betül arasında kaldım bu hafta, Ezgi ve Betül kalacak bence
  1) Betül
  2) Ezgi
  3) Başak
  4) Özüm
  veya
  1) Başak
  2) Ezgi
  3) Betül
  4) Özüm

 8. betül gerçekten bu kadar güzel yemek yapabiliyor mu acaba?gelir gelmez aldi çeyregi.ama buda sanirim bu hafta elenir veya óbür hafta :(

 9. bence bu hafta ózüm elenir;basak yada betül bilezikleri alir.ezgi’nin almamasinin nedeni en basta hanife’nin ve kaynanalarin haksiz puanlamalari

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu