Gelinim Mutfakta

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleşti!

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları (toplam) açıklandı. 22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu eleme potasına kim düştü? 22 Ekim Perşembe günün birincisi Kim oldu. Onur Büyüktopçu kaç puan verdi? Gene 5 puanı İlayda’ya mı verdi? hepsi ve daha fazlasını bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> 12 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe günün birincisi Kim oldu. Bugün bu sorunun cevap bulacağı puanlamada alınacak her puan bir hayli önem kazandı. İlk gün çok iyi giriş yapan Didem ikinci ve üçüncü gün istediği puanları maalesef alamadı.

=> Gelinim Mutfakta 5 Kasım Perşembe Toplam Puanlar için tıklayınız.

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim resmi

Kendisine güvenen Dedem hafta başında artık bilezikleri alacak kişi kendisi olduğunu diğer bilezikleri alan Zeynep ve İlayda’ya “bu bileziklerle yetinin” diyerek göz dağı veren Didem, bu iddiasını en azından ertesi haftaya taşıyabilmesi için bugün %100 Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe Puanları açıklandığında çeyrek altını alan gelin olmak zorunda. 

=> Gelinim Mutfakta 28 Ekim Perşembe Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

 Bugün 22 Ekim Durumu sonucu açıklandığında bir gelin kesin olarka eleme potasına düşecek. Şu an için bu isimler kim diye baktığımızda Aysun yada Didem’in olacağını rahatlıkla görebiliyoruz. Aysun kaynanasında aldığı birleri beş yaparsa en azından eleme potasına düşmekten kurtulacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi

Bugün günün birincisi olan gelin gene Zeynep olması hâklinde, ilk dört gün boyunca çeyrek altını alan gelin olacak. Daha önce hafta başında hafta sonuna kadar çeyrekleri alıp hafta finalinde bilezikleri koluna takan bir gelin olmadı.

Zeynep bu rekoru kırmak için 22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, hedefine doğru yürümek istiyor. Diğer gelinleri ise Zeynep’in aldığı puanlar karşısında dava fazla ezilmemek için elinden geleni yapacaklar.

Zeynep neden bu kadar yüksek puan alıyor? Dikkat ederseniz Zeynep Çarşamba günü ekrana gelen bölümde programın reklam arasında reklam filminde rol aldı. Yani buradan geleceğim nokta kaynana Yasemin ilk günden beri gelinin bulması hele ki aralarında bu kadar mesafe koyan Zeynep’in tabağını bulması mümkün değil. Kısaca Zeynep ile iç yapımların arası çok iyi…

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması resmi

Bugün 22 Ekim Gelinim Mutfakta kim birinci sorusunun cevabını bu yazının sonunda verdik.

Bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında dikkat edin Yasemin kaynana nasıl gelinin buluyor. Zeynep kaynanasına karşı mesafe koymuşken, Yasemin hanım gelini Zeynep’i bulması sizce olağan bir durum mu? Yorumlarınızı bekliyor olacağım.

Gerçi bunun mümkün olmadığını bizzat Aysun’un kaynanası Nurten hanım mümkün olmadığını açıkça dile getirdi.  Not: Onur Büyüktopçu bugün kaç puan verdi? sorusunun cevabı yazının sonunda bulabilirsiniz.

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları verildiği esnada Didem

Lütfen sizler de bugün ve bundan sonraki Yasemin hanımın tadım ve puanlama yaparken sözleri ile verdiği puanlara dikkat edin. İlk olarka da 22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sırasında kaynana Yasemin’in verdiği puanlara pür dikkat kesilin.

Bugün 22 Ekim Perşembe puan tablosu belli olmadan önce Gelinim Mutfakta 22 Ekin Perşembe toplam puanlar netlik kazanmadan gelinlerin aldığı puanlara bir bakalım.

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek altını kim aldı resmi

Şu an için Zeynep 59 puanla ilk sırada kendisine yer bulurken, İlayda ise 56 puanla ikinci sırada yer alıyor. Üçüncü sırada Didem 37 puana sahip olduğunu görüyoruz. Şu an için en son sırada Aysun’un 31 puanı var. 

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanlama kısmın da Aysun ne yapıp edip bugün günün birincisi olmak zorunda. Aksi halde yarışmadan elenecektir.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Yarışmacı Didem Aysun’u hedef tahtasına aldı. Üzerine oynayıp yarışmadaki konsantresini bozmak için elinden geleni yaptı. Sonunda Aysun da gemileri yaktı ve dedi ki.

“Alın hiç bir şeyi istemiyorum!” Yarışmacı Aysun

Sözlerini sarf edip stüdyoyu terk etti. Onur araya girip durumu sakinleştirmeyi başardıktan sonra “Hiç kimse umurumda değil. Diskalifiye ederim” diyerek gelinlerin davranışlarına çeki düzen vermesini istedi.

Bugün Çeyrek altını alan kim? 22 Ekim Perşembe Onur kaç puan verdi? Sorularının cevapları ve daha fazlası yazının devamında sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe Puan Durumu

Bugün 22 Ekim Perşembe bölümü ile karşımıza çıkan programda önemli bir viraj geçilecek. Zira bugün 22 Ekim Perşembe puanları sonrasında kesin olarka bir gelin eleme potasına düşecek. Aysun ve Didem de bu eleme potasına düşecek isim olmamak adına bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe puan durumu öncesinde yaşadıkları bu büyük stres yüzünden kavga ettiler.

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu açıklayan Onur

Bu hafta yarışmaya dahil olan didem İlk haftadan elenen gelinlerden biri olmak istemiyor. Bu nedenle bugün 22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun Aysun ile arasında ki puan farkını yetişemeyeceğe kadar açmak niyetinde

Aysun ise diğer kaynanalardan iyi kötü puan alırken kendi kaynanası her defasında kendisine düşük vermesi Aysun’un yarışmadaki sonunu hazırladığını görüyoruz. Aysun eğer bu yarışmada kalmayı hayal ediyorsa ilk olarka kendi kaynanasından iyi puanlar almak zorunda.

Bugün 22 Ekim Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 22 Ekim bugün çeyrek altını alan gelin kim? 22 Ekim Toplam puanlar da kim önde? Hepsi ve daha fazlası hemen alt kısımda ki puan tablosunda aktarılmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanları (22/10/2020 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları resmi 2

*************************

22 Ekim Onur Büyüktopçu Kaç Puan Verdi

İlayda: 4
Zeynep: 5
Aysun: 3
Didem: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Yasemin’in verdiği Puanlar

İlayda: 1
Zeynep: => Yasemin’in  Gelini 5
Aysun: 4
Didem: 3

*************************
” 22 Ekim 2020 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gülcan‘ın verdiği Puanlar

İlayda: => Gülcan’ın Gelini 1
Zeynep: 3
Aysun: 4
Didem: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sabahat’ın verdiği Puanlar

İlayda : 5
Zeynep : 1
Aysun : 4
Didem: => Sabahat’ın  Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten‘in verdiği Puanlar

İlayda : 1
Zeynep: 1
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Didem: 1

*************************

Gelinim mutfakta 22 Ekim Perşembe Toplam Puanlar

İlayda 4 1 1 5 1 12
Zeynep 5 5 3 1 1 15
Aysun 3 4 4 4 5 20
Didem 1 3 5 1 1 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 Ekim – 23 Ekim Haftası) – Perşembe

Ay şok oldum diyor! ya komik bir kadınsın kaynana yasemin! Bari insanlarla dalga geçme! geldiğinden beri gelinini buluyorsun!

*************************

İlayda  : 56 + 12 = 68
Zeynep : 59 + 15 = 74

Aysun  : 31 + 20 = 51
Didem : 37 + 11 = 48

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİDEM

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Cuma Fragmanı İzle

22 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonuçlandıktan hemen sonra bir sonraki gün yayınlanacak olan 560. bölümün fragmanı (23 Ekim Cuma) hemen alt kısımda verilmiştir. 

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

13 Yorum

  1. SAYIN KANAL D İÇ YAPIM YÖETİCİLERİ KAYINVALDELER TADIM YAPARKEN MASTER SEF DEKİ ŞEFLER GİBİ YEMEĞİN HER TARAFINA BAKSINLAR YEMEĞİN KENARINDAN BAKIP EH .OLMUŞ. DİĞERİNE BAKIYIM GİBİ CÜMLELER KURUYORLAR OLMAZ ADALETLİ OLALIM OYUNU KURALINA GÖRE OYNNAYALIM.

  2. daha dün gelinine karşı sitem eden Yasemin bugün Zeynep’i koruması hiç inandırıcı değil!

  3. Filiz hanim neden kıskanıyosun ZEYNEP i. En güzel yemekleri Zeynep yapıyo.kıskanma lutfen.

  4. Onur bey İlaydayı bulamayınca 1,3,4,5. Kullaniyo. Ilaydayı bulduğu zaman 1,2,3,5. Puanları kullanıyo,açikça ilaydayı kolluyo.

  5. Aysun’un kaynanası, kışkırtıcı bir kadın,başkalaŕınin aile sırlarını deşifre ediyor.

    3 haftadır duygu sömürüsü yapıyor,yapmacık
    Zeynep,çok karekterli bir kız, Nurten,zeyneple kaynanasını,birbirine karşı dolduruyor.

  6. Ya bi susun ilaydayı kolluyomuş adam ne bilsin ilaydanın tabagını madeö adaletsizlik görüyorsunuz izlemeyin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu