Gelinim Mutfakta

22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu: Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı günün birincisi kim oldu? Haftanın ilk günü iki birinci ve iki sonuncu olması izleyenleri oldukça şaşırttı. Kuradan genellikle Elif’in çıktığı son günlerde Duygu’nun çeyrek altını alması, hem Duygu’ya moral oldu hem de bugün Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puanları verildiği esnada yemeklerine daha iyi yapması açısında destek noktası oldu. Dikkat: 22 Ekim puan durumu sonucu bu yazının en alt kısmında verdik.

=>Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 12 Kasım Salı Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 22 Ekim 2019 Puanlaması yapacak kaynanalar=> Bu arada [pembebuton]29 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Elif uzun zamandır çeyrek altını sadece kendisi alınca artık hep alacağını düşünüp kuradan da kendisi çıkacağını hayal etse de ne yazık ki istediğini alamadı. Bu sebeple ikinci gün aradaki farkı kapatmak ve yeni gelen gelinlere kendisini ve otoritesini göstermek adına Elif, 22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları verildiği esna en yüksek puanı almak için her şeyi yapacak.

==>  [pembebuton]5 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması[/pembebuton] sonucunda günün birincisi kim olduğunu görmek için tıklayınız.

22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta günün birincisi yine Duygu olması halinde ilk defa Duygu bileziklere yürüyen isim olacak. Zira kendisi ilk geldiği hafta elenerek yarışmaya veda edeceği sırada Kıymet’in yarışmadan çekilmesi ve sonrasında güçsüz rakip gelmesi, Duygu’yu yarışmada tutmayı başardı. Bugün eline geçen fırsatı değerlendirebilecek mi? İzleyip, göreceğiz. 

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta elenen[/pembebuton] kim olduğunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanımın artık yalanlarına sanırım program da inana kalmadı. Hüsni,ye ve Reyhan hanım zamanında lezzete puan verilmediğini ve bu sebeple inatla onların verdiği puanlara karşı strateji yapacağını açıklayan Çiğdem, sonunda tüm rakiplerini ya eledi yada yarışmadan bir şekilde çekilmek zorunda bıraktı. Not: bugün kim birinci oldu? sorusunun cevabı yazının son kısmında verdik.

==>  [pembebuton]24 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.


22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan Aysu
Rakipleri bir bir gittikten sonra artık ortada strateji yapacak bir durum kalmadığını düşünen izleyenler, Pazartesi günü yine Çiğdem hanım iki adet bir verip olmadığını ve kötü yapıldığını iddia ederek aslında kendisinin daha önce savunduğu tüm değerlere karşı hareket etmeye başlaması sadece kendisini bizlerin gözünde düşürmediğini, programında kalitesini düşürdüğünü düşünenlerdenim.

==>  [pembebuton]23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Çiğdem hanım umarım 22 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama sırasında, gerçek bir puanlama ile karşımıza çıkar. Tabi herkese gidip dört versin demiyorum. Ancak iki adet yada üç adet bir kullanmasını adil bir puanlama olmadığını ve bu durum izleyenleri çok ama çok rahatsız ettiğini düşünüyorum. Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puanları Verecek kaynanalar

*************************
YARIŞMA İLE İLGİLİ BİLGİLERİ HABER SİTELERİNDEN DEĞİL, SADECE DİZİCENTER SİTESİNDE BULABİLİRSİNİZ.
*************************

22 Ekim Salı haftalık toplam puanlar kısmına birazdan geçeceğiz. Ancak öncelikle bu yazımızda geçmiş bölümde yaşanan olaylar ve bugün gelinlerin yapacağı günün yemeği hakkında bilgi verdikten sonra puanlamaya geçeceğiz.

22 Ekim Salı puanları sırasında yaşanacak olaylardan bir tüyo vermek istiyorum. Zira son bölümde iki adet birinci ortaya çıktı. Ancak bugün öyle bir birinci çıkacak ki bizleri de şaşırtmayı başaracak.  Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 22 Ekim Puanlama sırasında kaynanaların performansı oldukça önemli. Zira kaynanaların performansı puanlamaya %100 yansıyor. Kendi gelinin bulup, rakiplerinin gelinine bir veren kaynana oldukça iyi iş çıkartmış olsa da adil bir puanlama yapmadığı konusunda bizler her zaman böyle yapan kaynanaları ikaz etmeye devam edeceğiz.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puan Durumu Sonucu

21 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 22 Ekim 2019 Salı puanları ile devam eden haftada gelinleri hünerlerini yani elinin lezzetini göstermeye devam ederken, yeni gelen iki yarışmacı da kendilerini kanıtlamak adına ellerinden geleni bugün de yapmaya devam edecekler. Birazdan gelinlerin yaptığı yemeğe puan vermeye gelecek olan kaynanalar, 22 Ekim Salı Puanları sonrasında bakalım hangi kaynana kendi gelinin bulacak? İzleyip, göreceğiz. 22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları verilmeden önce Şaheste Dans EttiBugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında, Elif ile Melike arasında geçen kıyasıya bir yarış olacağını düşünüyorum. Zira verilen fragmanda Elif, Melike’nin fırına koyduğu yemeğe bakma istedi. Ancak Melike harika yaptığını ve bunu Elif’in dillendirip kaynanalara duyurmasına müsade etmemek adına fırının önüne geçip, Elif’in planını bozdu.

Bugün yaşanan bir diğer ilginç olay ise yeni gelen kaynana Şaheste hanımın Fatih Ürek’e hitap tarzı hem Çiğdem hanımın dikkatini çekmiş. Hem de izleyenler arasında bu konuya dikkat eden olmuş. Daha geleli bir gün olan Şaheste hanım aynen Fatih Ürek’e şu sözleri söyledi;

“Bir şarkı patlatsana benim için!”

Fatih Ürek de böylesine çıkış karşısında “aaa” diyerek şaşkınlığını gizleyemedi. Çiğdem hanımda kaynanalar odasına gittiğini bu ne samimiyet. Daha geleli kaç gün oldu da öyle hitap ediyorsun tarzında Şaheste hanımı eleştirdi. Not: 22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu, yazının en son kısmında açıkladık.22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Elif ile AysuBugün çeyrek altını alan gelin yine Duygu olursa ki, böyle bir beklentimizin olmadığını en baştan söylemek isterim. Duygu çok önemli bir başarı yakalayacak.

İlk gün gelinin bulan kaynanalara baktığımızda sadece Şaheste hanım kendi gelini Melike’nin tabağını bulmayı başarırken, nasıl olduysa Çiğdem hanım gelinin tabağını bulamadı.

Düne kadar bırak kendi gelinin başkalarının gelinin dahi eli ile koymuş gibi bulan Çiğdem’e ne oldu da bulamaz hale geldi? Bakalım bu durum, 22 Ekim Salı puan tablosu sonucu Elif’in sıralamasını değiştirebilecek mi? Not: 22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanlaması yazının sonunda verdik.22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklanmadan Önce ŞahsiyetGelinim Mutfakta Son bölüm de çeyrek altını alan ve Elif’e karşı ilk zaferini kazanan Duygu, artık kendisine güvenen ve ilk defa dünün birincisi olan gelin olarak Elif’in ve diğer gelinlerin karşısına olacak. Ancak meraka etmeyin. Duygu’nun bu yükselişi çok uzun sürmeyecek. 

Bugün Haftalık Puan Tablosu açısında kesinlik olamayacağını rahatlıkla söyleyebilirim. Zira iki birinci ve iki sonuncu olması nedeni ile ikinci gün verilen puanlamalar, henüz haftalık puan durumu açısından netlik kazanacak bir sıralama elde edemeyecek. Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Günün Birincisi Melike22 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Elbette bu sorunun cevabını merak ettiğinizi biliyoruz. Birazdan kaynanalar gelip teker teker gelinlerin yaptığı yemeklere puanlar verecek. Biz de burada verilen puanları sizler aktarıp, bugün çeyrek altını kazanan gelinin kim olduğunu açıklayacağız. 

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıSizleri daha fazla rahatsız etmeden öncelikle gelinlerin bugün günün yemeği olarak hangi yemeği hangi malzeme ve hangi ölçüde kullandığını açıklayıp, daha sonra bugün 22 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi kim sorusuna cevap vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Karnıyarık Poğaça

22 Ekim 2019 Salı Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Karnıyarık Poğaça Malzemesi 1

 • 4 su bardağı un 
 • 1 paket maya
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 1 çorba kaşığı şeker
 • 1 çorba kaşığı eritilmiş tereyağ
 • 1/2 su bardağı sıvı yağ
 • 2 çay bardağı kadar süt
 • 1/2 çay kaşığı kadar mahlep
 • 1 yumurtanın akı (sarı kısmı üzerine sürülecek)  

İç Malzemesi;

22 Ekim 2019 Salı Gelinim Mutfakta Karnıyarık Poğaça Malzemesi 2

 • 250 gram kıyma
 • 1 adet soğan
 • 2 çay kaşığı domates salçası
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 2 çorba kaşığı kadar sıvı yağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, haftanın ikinci gün yine zor bir yemek ile karşı karşıya kalan yarışmacılara 55 dakika süre verdi. Gelinler de hızla yemeklerini yapmaya başladılar. Yine fırın kullanacak bir yemek olduğu için altı ve üstü tam pişmiş olması gerektiği ve her tarafı eşit pişmesi gerektiği için gelinlere çok zor iş düşüyor. Bakalım bugün hangi gelin bunu başaracak? Bugün kim çeyrek altını aldı? sorusunun cevabı hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Puanları (22/10/2019 Salı)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 2
Melike : 1
Aysu : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 4
Melike : 5
Aysu: => Fatma’nın Gelini 1

*************************
” 22 Ekim 2019 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 5
Melike : => Şaheste’nin Gelini 3
Aysu : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 2
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 1
Aysu : 4

*************************

Gelinlerin 22 Ekim 2019 Salı Toplam Puanları

Elif 5 3 1 2 11
Duygu 2 4 5 5 16
Melike 1 5 3 1 10
Aysu 1 1 4 4 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ekim-25 Ekim Haftası) – Salı

*************************
Elif      : 13 + 11 = 23
Duygu : 13 + 16 = 29
Melike :  8 + 10 = 18
Aysu    : 8 + 10 = 18
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ekim Salı Puanlama Sonuçları

*************************

22 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Duygu
Gelinim Mutfakta 22 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Duygu
22 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Aysu Melike

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ekim 2019 Çarşamba Fragmanı İzle

23 Ekim 2019 Çarşamba günü Kanal D ekranlarına 378. bölümü ile gelecek olan programın 23 Ekim Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu