Gelinim Mutfakta

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Belli Oldu! [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba günün birincisi ve puan durumu açıklandı. 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu çeyrek altını bugün kim aldı? 22 Eylül Çarşamba Demet Akalın bugün kaç puan verdi? Yaren bugün günün birincisi mi oldu? 22 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? 22 Eylül Çarşamba çeyrek altını bugün kim aldı? Çarşamba günü en yüksek puanı kim aldı? Demet beş puanı hangi yarışmacıya verdi? Bugün altını kim kazandı? Bu haftanın puan durumu ve daha fazlasını bu haberimizde sizleri bekliyor.

=> 13 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görmek için tıklayınız.

Güncelleme (23/09/2021) Hazal 17 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazana gelin olurken, Yekta yine günün sonuncusu oldu. Böylelikle Yekta bu hafta kesin olarak elenmeyi Çarşamba gününden itibaren netleşmiş oldu!

=> Gelinim Mutfakta 6 Ekim Çarşamba Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puanları ile puan durumu %100 netlik kazandığında, gözler bu hafta bilezikler için en iddialı olan yarışmacı ile eleme potasına düşen yarışmacı büyük oranda netlik kazanacak. 

=> 29 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Öncesinde Yarışmacılar

Aslıhan Yağnur’un gitmesi ile meydan Aslıhan’a kaldı. Programda zaman zaman Yağnur2un yaptığı sunuculuk vazifesini ya kendi üstlenmiş yada birileri ona yapmasını söylemiş gibi bir izlenim ortaya çıkıyor.

Bu hafta Yaren haftaya iyi başladı. Aslıhan ise bu hafta 15 bileziğini almak için Yaren’e bilezikleri kaptırmamak için elinden geleni yapmak istiyor. Bundan dolayı bugün 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup kesinlikle çeyrek altını kazanmak istiyor.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Bugün 22 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci olduğunu ve puan durumunu yazının en sonunda açıklanmıştır.

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kesin olarak netlik kazandığında Yaren kendisini, artık rakiplerini tamamen saf dışı bıraktığı bir konumda görmek isterken, Yekta da eleme potasına düşmeden, günün sonunda çeyrek altını almayı planlıyor.

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta yarışmaya gelen Yekta yemekleri ve aldığı puanlarla gündem olması gerekirken, kaynanası Cevriye ile tartışma yaşaması dikkatlerden kaçmadı. Bugün yine Yekta kendi ailesinin resmini masasına koymasına tepki gösteren Cevriye kaynananın bu tepkisini yersiz bulurken, Yaren “neden kaynana böyle davrandı” diye sorunca Yekta aynen şöyle söyledi

“Benim ailemin misyonunu oldum olası kıskanıyor zaten” Yarışmacı Yekta

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An Yekta ve Kaynanası

Sözleri ile yarışmacı Yekta kaynanası Cevriye’nin uzun zamandır kendi ailesini ve konumunu kıskandığını söylemesi kaynanası tarafında büyük tepkiye yol açtı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de favori olarak gösterilen Yaren, yarışmanın hakkını vererek günün birincisi olup çeyrek altını kazanan gelin oldu. Aslıhan’ın devamlı olarak “Hani bileziklerin nerede” gibi eleştirilerini bitirmek için Yaren bu hafta bilezikleri kazanmanın hayalini kuruyor. 

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Sonucu Belli Olduğu Sırada Aslıhan

Bu sezon başında yarışmaya dahil olan Yağnur’un gitmesi ile sosyal medya da eski yarışma istemeyen izleyicilerin çoğunlukta olması dikkat çekerken, bir grup kişiler de Ezgi’nin yeri gelmesi gerektiği yönünde yorumlar yapmakta. Ancak ne olursa olsun eski yarışmacılar yarışmanın dengesini bozmakta. Not: bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı alt kısımda verilmiştir.

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Eylül Puanlama kısmında Yaren günün birincisi olup yine çeyrek altını kazanması halinde bu hafta %100 bilezikleri almak için en iddialı isim olacak.

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Yekta 20 Eylül Pazartesi günü katıldığı yarışmaya ki ilk sözleri oldukça iddialı olsa da şu an kadar istediği puanları hem alamadı, hem de istediği şekilde yemeklerini yapamadı.

Yekta bu kötü gidişe dur demek adına Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba puanlaması sırasında en yüksek puanı almak için şimdiden kolları sıvadı. Zira bugün de günün sonuncusu olması halinde bu hafta Cuma günü eleneceğini %100 garantileyecek.

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puan Durumu

Demet Akalın’ın sunumları ile dördüncü sezonuna başlayan ve bu hafta dördüncü sezonun 6 haftası ile ekrana gelen yarışma programında ki puanlama bugün Demet Akalın’ın vereceği 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Günün sonunda kesin olarak belli olacak olan Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba puan durumu sonucunda en yüksek puana sahip olan gelin ise bilezikler için iddiasını büyük oranda ortaya koymuş olacak.

Hazal bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor. Ancak kaynanası Bedriye gelinin bu hafta başında beri bulamaması, Hazal için tehlike çanlarının çaldığına işaret ediyor.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Eylül puanlaması bu haftanın kaderini belirleyecek. Zira bilezikleri alacak isim kesin olmamakla birlikte büyük oranda netleşirken, eleme potasına düşen, hatta eleneceği büyük oranda garantilene isim de belli olması bekleniyor.

Böylesine önemli ve kritik puanlama öncesinde gelinler dikkatini sadece yemeklere ve alacağı puanlara çevirecekler. Kısaca bugün 22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu tüm yarışmacıların kaderini belirleyecek.

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puan Durumu ve Sonucu Açıklandığı Sırada Yaren

22 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Demet Akalın Çarşamba günü beş puanı hangi geline verdi? Çarşamba çeyrek altını kim kazandı? Demet Akalın bugün kaç puan verdi?  Soruların cevapları hemen alt kısımda verilen ve bugünün puanlarının olduğu puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

 LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Puanları (22/09/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Demet Akalın Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Eylül Demet Akalın Kaç Puan Verdi

Yaren: 5
Aslıhan: 3
Hazal: 4
Yekta: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 5
Aslıhan: 4
Hazal: 1
Yekta: 1

*************************
” 22 Eylül 2021 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Bedriye’nin verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Hazal: => Bedriye’nin Gelini 5
Yekta: 4

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Hazal: 3
Yekta: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Cevriye’nin verdiği Puanlar

Yaren 1
Aslıhan 3
Hazal 4
Yekta: => Cevriye’nin Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 22 Eylül Çarşamba Toplam Puanlar

Yaren 5 5 1 4 1 16
Aslıhan 3 4 1 5 3 16 (-2)
Hazal 4 1 5 3 4 17
Yekta 1 1 4 1 5 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Eylül – 24 Eylül Haftası) – Çarşamba

*************************

Yaren:  33 + 16 = 49
Aslıhan: 35 + 16 (-2)= 49
Hazal: 30 + 17 = 47
Yekta: 20 + 12 = 32

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çarşamba Puanlama Sonuçları

Seviye yerlerde Anlaşma yaptım diyor bir de açık açık!

*************************

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HAZAL
Gelinim Mutfakta 22 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HAZAL
22 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YEKTA

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

22 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile bugünün sonucunda netleşecek olan puan durumu sonucu açıklandığında gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte Haftanın dördüncü bölümü ile ekrana gelecek olan bölüme ait Gelinim Mutfakta 23 Eylül Perşembe fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu