Zuhal Topal'la Sofrada

22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Gülay Kurt]

22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Gülay Kurt yarışacak. 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları 6mesleği kuaförlük olan 15 yıllık evli bir çocuk annesine gidecek. Yemek yapma konusunda kendisine oldukça güvenen Gülay Kurt kaç puan aldı? 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu açıklandı mı? Gülay Kurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Gülay Kurt’un menüsünde hangi yemekler var? Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> 22 Eylül 2022 Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Yarışan Gülay ve Ailesi

22 Eylül Çarşamba günü TV 8 ekranlarında yarışan yarışmacı Gülay Kurt her ne kadar normal hayatında çok fazla yemek yapmaya vakti olmasa da bugün elinden gelenin en iyisini çıkartıp, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba Puanları sırasında çok iyi puanlar almayı hedefliyor.

=> 20 Ekim Çarşamba Zuhal Topal Yemekteyiz Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Haftanın ilk yarışmacısı Gülcan hanımla ciddi şekilde tartışma yaşayan Gülay, bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Eylül Çarşamba puanları sırasında özellikle Gülcan’dan düşük puanlar alacağını, hatta bir puan bile alabileceğini iddia etmesi dikkatlerden kaçmadı.

=> 13 Ekim 2021 Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Asıl mesleği kuaförlük olan ve Kocaeli’nde kendisine ait kuaför dükkanı işleyen başarılı yarışmacının babası alaylı aşçı. yıllarca aşçılık yaptıktan sonra şimdiler de eşine türlü söyleyip, emekliliğinin tadını çıkarırken, Gülay da babasında aldığı eli bugün kullanmak istiyor.

=> Yemekteyiz 6 Ekim Çarşamba Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Yarışmacıların kendi arasında ki çekişmelerinden sıyrılan sunucu bugün yarışan 22 Eylül Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Gülay’ın menüsüne rakipleri ne söyledi? Gülay Kurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazının devamında verilmiştir.

=> Zuhal Topal Yemekteyiz 20-24 Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba (2021)

22 Eylül Çarşamba günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Gülay Kurt. Aslen baba tarafında Bolulu olsa da Kocaeli’nde büyümüştür. Yemek yapmayı seven ancak buna vakit bulamayan, 14 yıllık evli 13 yaşında bir çocuk annesi olan Gülay, günün sonunda yüksek puanlar almak istiyor.

=> 23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Bugün 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz puanları Gülay için 15.000 TL’nin kazandığı gün olması için ortalama her yarışmacında 4 ile beş puan arasında alması gerekiyor. Aksi halde edebiyat öğretmeni Sibel 15.000 TL için çok avantaj elde edecek.

22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada Puanları Verildiği An

Program da birbirlerinin yemeklerinden çok hatasını, davranışını dikkate alan yarışmacıların aksine sunucu Zuhal yemeklerin konuşulması için büyük bir mücadele veriyor.

Bugün yarışan yarışmacı hafta başından beri herkesin mutfağına girmesi, sert eleştirilerde bulunmasında dolayı 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün Gülay için çok zor olacak. Zira Zuhal Topla 22 Eylül Çarşamba puanları sırasında tansiyon bir hayli yükselecek.

22 Eylül Yarışmacısı Gülay Kurt

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Gülay Kurt
Gülay Kurt
 • 1987 doğumlu
 • 34 yaşında
 • 15 yıllık evli
 • 13 yaşında bir evladı var
 • Kocaeli’nde yaşıyor
 • Babası Aşçı
 • Mesleği kuaför
 • Kocaeli’nde kuaförlük yapıyor
 • Yemek yapmayı çok seviyor
 • Farklı lezzetlere çok açık

Zuhal Topal’la bugün yarışan Gülay Kurt’un menüsün de hangi yemeklerin olduğunu, Gülay’ın rakipleri bu menüye ne söylediğini aktardıktan sonra Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba Puanları ile puanlaması verilecektir.

22 Eylül Zuhal Topal’la Yemekteyiz Gülay’ın Menüsü 

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Eylül Çarşamba Puanları Alacak Gülay ve Menüsü

 • Yayla Çorbası
 • Sürpriz Börek
 • Köri Soslu Börek
 • Mozeralla peynirli Makarna
 • Yeşillik Salatası
 • Çilekli Magnolia

Bu haftanın üçüncü yarışmacısı olan ve yarışmacılar arasında ne dikkat çeken isimlerden biri olan kuaför Gülay, bugün 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için ter dökecek.

Yemeklerini yapmaya geçmeden hemen önce bugün gerek sunucu Zuhal Topal’a gerekse rakiplerine sunacağı menüyü açıkladıktan hemen sonra Rakipleri aynen şöyle eleştirdi; 

2,5 saatte yapar
Çok kolay menü
Menü olarka kabul etmiyorum
Bu birincilik menüsü değil
Çocuk menüsü

Yarışmacının Rakipleri

Bu sezon başında beri toplamda 8 yarışmacı yarışmasına rağmen sunucu Zuhal topal eski kanalında Zuhal Topal’la Sofrada formatında olduğu gibi harika menülerle karşılaşamadı. Bunun en büyük nedeni kimilerine göre Yemekteyiz formatı olduğu söylense de Zuhal Topal yarışmacı seçimine el atması gerekecek. Dikkat: Gülay Kurt’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz son bölüm de yarışan doktor Aala istediği puanları rakiplerinden alamasa da şu an için ilk finalist adayı oldu. Gülay ise Aala’nın rakibi olabilmek için bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba puanları sonucunda en az 22 alması gerekiyor.

Gülay Kurt’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Kuaför olan Gülay, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba puanları sırasında toplam kaç puan aldı? Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba puanları ve daha fazlası alt kısımda tablo içerisinde verilmiştir.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Puanları (Gülay Kurt)

Gülcan Güvenç  3
Aala Abed  3
Sibel Nazire Özgünaydın  3
Cüneyit Akın  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM:   16

**22 Eylül 2021 Çarşamba**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 22 Eylül Çarşamba Fragmanı İzle

Aslen Bolulu olan ancak Kocaeli’nde doğup büyüyen yıllardır kuaförlük yapan Gülay Kurt’un yarıştığı, 22 Eylül Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve puanlamasının yapılacağı bölüme ait olan Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Eylül fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu