Gelinim Mutfakta

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba günün birincisi ve Çarşamba puanları belli oldu! 22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba günü Nursel Ergin kaç puan verdi? 22/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 22 Haziran Çarşamba puanları sonucu altını kim aldı? Kaynanalar kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Eylül Çarşamba Bugün Kim Birinci Oldu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (23/06/2022) 22 Haziran Çarşamba günü Aslıhan dışında tüm yarışmacılar kural hatası yaptı ve her biri en az iki puan ceza aldı. Günün sonucuna Hasret ile Aslıhan kuraya kalan isimler oldu. Hasret ise kura sonucu çeyrek altını alan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 24 Ağustos Çarşamba Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puanları ile Çarşamba puan durumu neticesi %100 netlik kazandığında, gözler Aslıhan ile Hasret’in alacağı puanlar üzerine olacak.

=> 29 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi hakkında bilgi almak için tıklayınız.

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aslıhan’dan sonra dördüncü çeyrek altınının alan ikinci isim olan Hasret, gerilerden gelip ikinci sıraya yerleşmeyi başardı. Yeşim’in atağa kalkması beklenirken, Hasret’in altın alması, Yeşim için umutların yavaş yavaş tükenmesine enden oldu. 

=> 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Altınları Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Bugün 22 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Best of finalinde iddialı isimler arasına en başta gösterilen Yeşim, best of yarışının bitimine bir hafta kala, halen bir çeyrek altınla yarışması, Yeşim fanlarını bir hayli üzmekte.

=> 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucunda Yeşim’in alacağı çeyrek altın, yarışın gidişatını %100 değiştirecek, altın finali daha da heyecanlı hale getirecektir.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Hasret son bölümde aldığı altın sayesinde, Aslıhan ile birlikte şu an için 25 bileziğe en yakın iki isimden biri olmayı başardı. Kaynana Nurten’in riskli puanlaması, Hasret’in bir adım öne çıkmasında büyük rol oynadı.

Best Of finali ya da Altın final haftasının son bölümü, 1 Temmuz Cuma günü ekrana gelecek. Son bölümde 25 bilezik de sahibini bulacak. Hasret son bölümde bilezikleri koluna takmak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda çeyrek altını almak istiyor.

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Aslıhan Damla ile yarışmaya başladığından beri tabakların yerlerini kaynanasına belli etmek için çaba içerisine girdiğini, kimi zaman tabaklarında belirleyici iz bıraktığını iddia etmişti. Şimdi Aslıhan iddiasını bir adım öteye taşıdı ve şöyle dedi. 

“Dört tabak arasında sadece senin tabağında susam yok!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile Aslıhan Damla’nın kaynanası için tabağında belirleyici bir iz bıraktığını, buna karşın Damla böyle bir iz bırakmadığını dile getirmesi dikkatlerden kaçmadı.

Damla tabaklarını kaynanasına belli etmek için Miyase’nin yaptığı taktikten ilerledi. Bir dönem bu konuda başarılı da oldu. Lakin rakipleri bu tüyoların önüne geçmesi, Damla’nın performansını olumsuz etkiledi. Damla bugün tabağına susamı eksik koyması, Gelinim Mutfakta 22 Haziran Puanlama sonucuna nasıl yansıyacağı şimdiden merak konusu oldu. 

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Son bölümde Nurten, Nuray ve Beyhan kaynana kendi gelinlerin tabaklarını bulup beş puan vermeyi başarırken, Aslıhan’ın kaynanası Nuray Yiğit ise beş puanı kendi gelinine değil, Hasret’e vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Hasret ile Aslıhan şu an dört çeyrek sayısı ile altın final haftasında liderliğini devam ettirirken, Yeşim 22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, ikinci çeyrek altınını elde etmenin planını yapıyor.

Kaynanalar sezon finali haftası yaklaştıkça, vereceği puanlamalar da sıkıntı yaşamaya başladılar. Nursel Ergin de bu konuya atıfta bulunarak, şöyle söyledi; 

“20 günlük final serisinin 12. günün sonuna geldik. Artık geriye 7 çeyrek altın kaldı!!” Sunucu Nursel

Sözleri ile sunucu Nursel, 25 bileziğin sahibinin 7 çeyrek altından sonra belli olacağını, artık yarışmacıların son gücü ile çalışması gerektiğini ifade etmek istedi.

Gelinim Mutfakta son bölüm de 17 puanla Hasret günün birincisi olurken, Aslıhan 6 puanla günün sonuncusu oldu. Hasret Salı günü aldığı çeyrek altın sayesinde dördüncü çeyreğine kavuştu. 

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

20 çeyrek altında geriye sadece 7 çeyrek altın kaldı ve Yeşim hale bir çeyrekle yarışmaya devam etmesi, Yeşim fanlarını bir hayli üzdü. Yeşim bugün Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, 25 bilezik iddiasını sürdürmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puan Durumu

20 Haziran 2022 Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile ekrana gelen yarışma programında ilk gün çeyreği Aslıhan kazanırken, ikinci gün çeyrek altını Hasret kazandı. Haftanın üçüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlama sonucunda, Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba puan durumu sonucu %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Damla ardı ardına çeyrekleri alırken, son bölümde istediği puanları rakip kaynanalardan alamaması, oldukça dikkat çekti. Damla rakiplerinin yaptığı yemeklere benzer şekilde çıkartıp, gerek kendi kaynanasından, gerekse rakip kaynanalardan yüksek puanlar almak için kolları sıvadı.

7 çeyrek altından biri bugün sahibini bulacak. Yeşim de 25 bilezik iddiasını sürdürebilmek adına bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Hasret ve Kaynanası

Altın final haftasının yavaş yavaş sonuna gelen yarışma programında, bugün verilecek olan 22 Haziran Çarşamba puanlaması sonucunda, bugün 22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu belli olacak.

22 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? 22 Haziran 2022 Çarşamba en yüksek puanı kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Çarşamba Yeşim kaç puan aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? Hangi gelin kaynanasında beş puan aldı? Hasret kaç puan aldı?  22 Haziran 2022 Çarşamba çeyrek altını kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Puanları (22/06/2022 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 1
Damla: 3
Aslıhan: 5
Hasret: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: => Nuray’ın gelini 5
Aslıhan: 1
Hasret: 1

 

*************************
” 22 Haziran 2022 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Damla: 1
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Hasret: 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 3
Aslıhan: 4
Hasret: => Nurten’in Gelini 5

*************************

Gelinim mutfakta 22 Haziran Çarşamba Toplam Puanlar

Yeşim 1 1 1 1 1 5 (-4)
Damla 3 5 1 1 3 13 (-6)
Aslıhan 5 1 1 5 4 16
Hasret 4 1 5 3 5 18 (-2)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Haziran Haftası) – Çarşamba

*************************

Yeşim: 30 + 1 = 31
Damla: 22 + 7 = 29
Aslıhan: 24 + 16 = 40
Hasret: 25 + 16 = 41
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ Hasret & Aslıhan
Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ Kura Sonucu Hasret
22 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ Yeşim

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 22 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 2
Damla 3
Aslıhan 3
Hasret 5
TOPLAM 13

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

22 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ve Çarşamba puan durumu sonucu kesin olarak belli olduğunda, gözler bugün çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabına odaklanacak. Çarşamba çeyreği kazanan gelin %100 netlik kazandıktan sonra, dikkatler haftanın final öncesi ekrana gelecek olan bölümüne çevrilecek. İşte o anlara it olan, Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

 1. Burda en çok acı çeken Nursel desteklediği Yeşim ve Aslıhan her gün verdiği yüksek puanlar bile yetmiyor hadi hasret ve damla kızartın bu nursen i

  1. aynen haklısınız
   sunucu aslıhan inin tabağını övdü övdü 5 verdi iki kaynana çiğ dedi
   sunucudan aslıhan a tam destek

 2. Aslıhan yeter ya herkesin açığını hep sen mi söylemek zorundasın ya ne kadar kabasın.Arkada konuşulan kamera önüne getirilmez biraz saygı.

 3. Damla sen nasıl bir insansın ya?Böyle şaka olur mu ya sen hani evli barklı kadındın bu nasıl bir hareket ya.Bu davranış hiç normal değil.Damla bu davranış kabul edilemez.Çok art niyetli bir bayansın sen.Bu çok büyük bir hakaret insana inanılmaz

 4. Bu affedilemez bir şey sen nasıl bir bayansın ya şaka böyle olmaz Damla bu insana yapılamaz sen ne kadar art niyetli bir bayansın ya.

 5. Ya bu damlanin kalbi cok fesat bu kizdan dost arkadas hic bisi olmaz ayni yaprak dokumundeki ferhundeye benzetiyorum huyunu damla salagina yanlisini yuzune vur kalbi kotu oldugu icin intikam alir o nasilbi saka ya nurteni sevmem ama hickimseye boyle bi saka yapilmaz ben olsam samar atardim hasretinde elini kapiya kistirip gitmis insanbi ozur diler kasitli yapiyo ya valla nuray ve ogluna yazik

  1. program yarışma programı olmaktan çıkıp şov programıina döndüğü için damla ya Ferhun de rolü diğer gelinlere Leyla Necla Sedef rolleri verilmiş kız hakkını vererek oynuyor

 6. Daha önceden bir telefon için elenen gelin kaynana varken insanların sağlığı ile oynayan hatta ölümüne bile sebep olabilecek bir davranışta bulunup bayılan insana yardım çağırmak yerine bırakıp giden ve hala saklamaya çalışan Damla ELENMELİ !
  Herşey Rayting olmamalı

  1. EVET TAM OLANLARI OLANLARI SOYLEMISSINIZ DAHA ONCEDEN HASRET VE NURTEN KAYNANAYI TELEFON YUZUNDEN GONDERDILER SIMDI DAMLA BIRINI AZDA OLDURUYORDU NURTENIN BAYILMA ANINDA INANINKI BEN COK KORKTUM BEN OLSAM HEMEN DISKALIFIYE EDILMESINI ISTERIM GERCEKTEN BIR INSANIN SAGLIGIYLA OYNALINIRMI BOYLE.
   ARTIK SUNUCU BU YARIS ADALETLI YARIS DEMESIN ADALETLI OLSA DAMLA DISKALIFIYE EDILMESI GEREKIYOR BU GUNE KADAR SADECE KAVGA CIKARDI DIYE DISKALIFIYE ETTIGI YARISMACILAR OLDU INSANIN CAN SAGLIGI OYNAYAN INSANI NASIL ORDA TUTUYORLAR YARIN BIR GUN EKIPTEKI CALISANLARADA YAPABILIR HIC BUNU DUSUNDILER MI ACABA…

 7. Aslıhan sen Hasret i hiç çekemiyordum.Her doğruyu sen mi söylemek zorundasın ya.Nurten hanım o kadar puan dağıtırsan olmaz.Hasret dikkat et uç yarışmacınında gözleri sende.Uç kayınvalide artık seni düşürmeye çalışçaklardır.Hasret ve Nurten hanım dikkat edin dikkatli olun.Nursen hanım Yeşim ile Beyhan hanımı motive et bakalım sen.

 8. Kendisine ait olmayan tatil köyünden oda satan dolandırıcı kaynana, kırmadığı yumurtayı kimseye çaktırmadan çöpe atama başarısı gösteren üçkağıtçı gelin. Ondan sonra Filiz Hanım dahil ille de yeşim torpilli iddiası. Torpilli Yeşime Beslemede dahil 4 adet 1 verildi. Yeşim torpilli diyenler siz o gözlükleri çıkarıp bakın bakalım. Belki de başka program seyrediyorsunuz. Ama program tam size göre. hahahahahahahaha !

 9. Yorum yazıyoruz yayınlamıyorsunuz, size nasıl yağ çekmemiz lazım. doğruları yazmak suç mu ?

 10. Puanlar yanlış yazılmış sanırım hepsinin verdiğini toplandığında Yeşimin puanı 9 ediyor.Nasıl 5 yazılmış hayret Yeşime hepsi 11111 vermemişti Yeşimin kaynanası Yeşime 5 vermiş diğerleriyle birlikte toplam 9 yapıyor

 11. ya yesıme guzel dıye 1 verdıler ya ınanamıyorum ayrıca damlanın yaptıgı cok korkunc bır sakaydı bırde beyhan teyzeye yapacaktım dedı ya ınanamıyorumı sana korkarkarak ya olseydı nurten hanımm bunun vebaıyle yasıyabılırmıydı ya allahıım cok korkunc yıgıt maskeyı taktıgında bıle odum kopdu ama nursel ergınden guzel tokat yedı yıgıt valla yıgıde uzuldum anasından yemedıgı tokatı nursel ergınden yedı yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu