Haberler

22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal Neden Yok?

Fatih Portakal 22 Haziran Pazartesi Fox Ana Haberi Sunmadı

22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal Neden Yok? Niçin ana Haberi sunmadığını oldukça merak ettiler. Fatih Portakal istifa mı etti? İşte merak edilen soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

22 Haziran 2020 tarihinde saat 19:00 da Fatih Portakalla Fox Ana haber programını, Gülbin Tosun’un sunduğunu görenler ünlü haber sunucunun akıbetini merak ettiler. Zira bu zaman kadar hasta olsa bile ana haber sunuculuğuna ara vermediği için izleyenler de Fatih Portakal’a ne olduğunu neden haber sunmuyor? Fatih Portakal işten mi atıldı? diye merak ettiler.  Bu nedenle bu yazıyı kaleme alıyoruz.

22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal Neden Yok 2020
22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal

Bir çok haber programlarının aksine reyting oranları haftalık dizileri bile geçen ve bu denli izlenen haber programı sunucusu Fatih Portakal istifa mı etti diye merak ettiler. Tabi haber kanalını çok yakından takip edenler, ünlü sunucunun nerede olduğunu bilseler de bir çok kişi sosyal medyada ne olduğunu öğrenmeye çalıştı.

Fatih Portakal Neden Yok (22 Haziran Pazartesi)

22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal Neden Yok? Niye bir başkası ana haberi sunuyor? Fox TV ekranlarında hafta içi her gün 19:00 da haber programı sunan Fatih Portakal bu hafta içinde olması gerektiği saatte yerine Gülbin Tosun’un haber sunacak. Bu nedenle ortalıkta bir bilgi olacağı için hemen Fatih Portakal’ın sağlık durumu iyi olduğunu ve bu ayrılmanın planlı bir ayrılma olduğunu en baştan söyleyelim.

Fatih Portakal Neden Yok (22 Haziran Pazartesi)

Fatih Portakal Kimdir? Nereli kaç yaşında öğrenmek için tıklayınız.

Her yıl bu zamanlarda yaz tatile giden Fatih Portakal, geçtiğimiz yıllarda ülke gündeminin yoğunluğu nedeni ile yaz tatile geç başlamıştı. Bu yıl da Pandemi süreci nedeni ile tatile geç çıkmak durumunda kaldı.

=> Yeni Sezon Fatih Portakal Ne Zaman Başlıyor 2020-2021 Öğrenmek için lütfen tıklayınız.

22 Haziran Pazartesi gününden itibaren Fox Ana haberi Gülbin Tosun sunacak. Yeni sezon öncesinde tatile girecek. Bu tatilin iki ay sürmesini bekliyoruz. Geçtiğimiz sezon da iki ay arada veren Fatih, sezona Eylül 2020 de başlaması bekleniyor.

Fatih Portakal’ın yanı sıra Çalar Saat programını sunan İsmail Küçükkaya da tıpkı geçen sene olduğu gibi aynı anda ayrılıp aynı anda dönecekleri. Dolayısı ile 22 Haziran Pazartesi İsmail Küçükkaya ile Çalar saat programını İsmail Küçükkaya sunmayacak. Onun yerine İlker Karagöz sunuculuğunu yapacak. Kısaca 22 Haziran Pazartesi Fatih Portakal Neden Yok? soruna en kısa cevap yıllık izine çıktığı için yok.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu