Gelinim Mutfakta

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi Kim Oldu]

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı günün birincisi kesin olarak açıklandı! 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu hem günün birincisi hem de bugün çeyrek altını kim aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 22 Haziran Salı bugün kim birinci oldu? Salı çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu en yüksek puanı hangi gelin aldı? Tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimiz içerisinde bulabilirsiniz.

=> 22 Haziran 2022 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Güncelleme (23/06/2021) Aysun Kuşatan 22 Haziran Salı günü hem günün birincisi hem de çeyrek altını alan gelin oldu. Böylelikle Aysun Kuşatan Yağnur’un elde ettiği 4 çeyrek altın sayısına ulaşmış oldu.

=> 31 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puanları ve puanlaması %100 belli olduğun da yine gözler bugün çeyrek altını kim aldı? Sorusunda olacak. Zira 20 bilezik çeyrek sayısına göre verileceği için artık üçüncü haftanın da yavaş yavaş sonuna gelen yarışma programında geriye 20 bilezik için sadece bir hafta kaldı.

=> 24 Ağustos Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görmek için tıklayınız.

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Büyük sezon finalinin ilk iki haftasının sonuçlarına bakıldığında Aysun puanlama olarak her ne kadar rakiplerini geride bırakmış olsa da çeyrek listesinde Yağnur 4 çeyrek altın almasında dolayı 20 bileziğe şu an için en yakın isim olduğu görülüyor.

=> 29 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Yağnur ile Aysun arasında ki gerek rekabet gerekse çekişme giderek artıyor. Yağnur, Aysun Kuşatan ile aynı çeyrek sayısına erişmeden bugün 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

=> 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve puan durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 22 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de hem günün birincisi olan hem de çeyrek altını kazanan isim Aysun oldu. Aysun son bölümde aldığı çeyrek altın sayesinde Ayten ve Gönül’ün kazandığı çeyrek sayısını geçmeyi başarsa da halen Yağnur’un aldığı 4 çeyrek altına yetişemedi. 

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Listesi görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puanları Verildiği Esnada Gönül ve Yüksel

Yağnur son bölümde çeyrek altını kazanan Aysun’u demoralize etmek için bugün 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması sonrasında günün kritiklerinde aynen şu ifadeleri kullandı

“Burada çatır çatır altınlar bilezikler takılırken, sende baktın nasıl kazanılıyormuş. Ondan sonra sen kazanmaya başladın. Ben yoktum o zaman Aysun!”
Yarışmacı Yağnur İşçiler

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Yağnur ve Nilgün

Sözleri ile Yağnur artık yarışmada kendisi olduğunu, asla 20 bileziği alamayacağını dolaylı yoldan ima ederken, Aysun bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında çeyrek altını alan yarışmacı olarak Yağnur’a cevap vermek istiyor.

Yağnur büyük sezon finali mücadelesinde en güçlü rakibi hiç şüphe yok ki Aysun Kuşatan. Bunun farkında olarak Aysun’un moralinin bozmak için gerek yemek yaparken, gerekse günün kritiklerinde sözleri ile motivasyonunu düşürmeye çalışması dikkatlerden kaçmadı. Aysun ise bugün Gelinim Mutfakta 22 Haziran Puanlama sonucunda alacağı çeyrekle Yağnur’a cevap vermenin planını yapıyor.

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Ayten ve Gönül yarışmada yarışan çerez yarışmacı olmak istemiyorlar. Özellikle Gönül Aysun ve Yağnur ile yarışabilecek el lezzeti olduğuna çok ama çok inanıyor. Bu sebeple bugün Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı puanlaması sırasında %100 çeyrek altını alabilecek puanlar almak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puan Durumu

Bu hafta yani 21 Haziran ile 25 Haziran haftası büyük sezon finalinin üçüncü haftası olacak. İlk bölümde çeyrek altını alan Aysun toplamda üçüncü çeyreği kazanırken, bugün 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puanları sırasında hangi gelinin çeyrek altını kazanacağı ise şimdiden merak konusu oldu. Eski konsepte göre Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puan Durumu sonucuna oldukça önemliyken, büyük sezon finali sürecinde sadece çeyrek altını kazanmak önemli hale geldi. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta ilk bölümde sunucu Seda sayan en yüksek puanı Ayten’e vermesine rağmen Ayten günün irincisi olamadı. Bugün Gelinim Mutfakta 22 Haziran puanlaması sırasında Seda Sayan hangi geline beş puan vereceği şimdiden merak konusu oldu.

Bugün 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu soncunda (toplam puan durumu) hangi gelinin en yüksek puanı aldığında değil, hangi gelinin çeyrek altını aldığına odaklanılacak. Zira dört hafta sonucunda alınan çeyrek sayısına göre 20 bilezik verilecek. 

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puan Durumu Netleştiği An Aysun ve Nurten

20 bilezik için geriye sadece 9 mücadele ve 9 çeyrek altın kaldı. Bu 9 çeyrek altından birisi bugün verilecek. Yağnur bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı. 

Salı çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan Salı en yüksek puanı kime verdi? 22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? 22 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim kazandı? Tüm su soruların cevapları ise alt kısımda ki bugün verilen puan tablosunda açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Puanları (22/06/2021 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 5
Aysun: 4
Ayten: 1
Gönül: 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 4
Aysun: 5
Ayten: 1
Gönül: 3

*************************
” 22 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten:  4
Gönül: 1

*************************


Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 2
Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 3
Gönül: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: 3
Ayten: 1
Gönül: => Yüksel’in Gelini 4

*************************

Gelinim mutfakta 22 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 5 4 2 2 5 18
Aysun 4 5 5 5 3 22
Ayten 1 1 4 3 1 10
Gönül 3 3 1 1 4 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mayıs) – Perşembe

*************************

Yağnur: 16 + 18 = 34
Aysun: 18 + 22 = 40
Ayten: 15 + 10 = 25
Gönül: 13 + 12 = 25

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Haziran Salı Puanlama Sonuçları

*************************

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 22 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
22 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Fragmanı İzle

22 Haziran Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 belli olduğunda geriye sadece 9 çeyrek altın kalacak. Gözler ise bir sonraki gün, günün birincisi olup çeyrek altını hangi gelinin aldığı sorusunda olacak. İşte o anların kısa özeti olarak Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

18 Yorum

 1. Seda Hanım Yağnura 5 verdi çok güzel yemek yaptım. Aysun ,Ayten,Gönüle oh olsun

  1. Bütün sayfayı sen doldurmuşun isim vermeden sanki biz bilmiyoruz bu kimin yorumu osturuklu uyuz pelin senin kafan biraz değil bayağı kırık herhalde zaman kaybetmeden deli evine git kafanı tamir ettir zilli karı

  1. Yuh sana şıllık karı aysunda sende cehenemi zıbara inşallah maşallah yürüüü anca gidersin sersem karı

  1. Nah alır yağnur bence bu yorumuda yağnurun kendisinin yaptığını zannediyorum tesadüfmü? İkinizinde aynı isimde oluşunuz hadi ordan yağnur kayamısın ne zıkkmsan sen ancak rürayanda görürsün rüzgara karşı çok koş tökezler yorulursun tamammı şapşal karı

 2. Kesin bu hafta bilezik Aysunda insallah Aysun alir onu cooook seviyorum kaynanasinida sevgiler size aynen devam Yagnur Ayten beceriksizler catlayyin🤮🤮🤮

  1. Sen kafayı cırtlak uyuz aysunla bozmuşsun sevicimisin nesin sen her ihtimale karşı Bakırköy ruh hastalıkları hastanesine git tedavi ol Sapık karı pelinmisin elinmisin

   1. Aynen doğru Anonim 👍 Yağnurda, Aysunda ne bir
    güzellik görüyorsunuz anlamıyorum Yağnur Car, car
    bağırıyor Aysunda onun gibi En güzel Aytenim
    Birtanedir 👍🇦🇿🇦🇿❤️

 3. AYSUN’UN KADIN VALİDESİ YİNE AYSUN’U FENOMEN GELİN İLAN ETTİ!.. BANA AYSUN POTA KRALİÇESİ GELİN!..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu