Dizi Özet

22 Haziran Sev Yeter Özeti #İşita Raman’ı Rezil Eder (Sev Yeter 5. Bölüm Özeti)

Sev Yeter 5. bölüm ile 22 Haziran Cuma günü ekranlarda olacak. İşita ile Raman arasında geçenlere hayret edeceksiniz diyerek sizleri Sev Yeter 5. bölüm özeti ile başbaşa bırakmak istioruz. İşte sizler için 22 Haziran Sev Yeter özeti.

Sev Yeter 5. Bölüm Özeti

Raman içkili halde Shagun’un yatak odasına gelir ve yatak odasının her tarafında Ashok ve shagun’un fotoğraflarını görür. ayakta durmakta zorlanır. Mihir yanına gelir ve onu odadan çıkarır. Ruhi ise sürekli ökdürüyordur. İşita gidip bakmayı düşünse de Prateek’in dediklerini hatırlayıp gitmekten vazgeçer. Dimple ise Ruhi’ye öksürüğü geçsin diye önce bir kaşık şurup içirir. Kesilmeyince tüm şişeyi Ruhi’ye içirir. Ruhi uykuya dalar. İşita hala merak edince kendini durduramaz ve Ramanların evine doğru gider. İçkili haldeki Raman evine girdiğini görünce İşita’ya evime girip beni tuzağa düşüreceksin değil mi der.

sev yeter 5. bölüm özeti resmi

İşita’nın Ruhi için telaşlandığını anlamak istemez. Raman ne dediğinin farkında bile değildir, istediğin para ise al deyip atar. Daha sonra da İşita’nın üzerine düşer. İşita ağlayarak onu eve götürür ve kanepeye uzanmasını sağlar. Ardından da Ruhi’nin ağladığını duyup yanına gider. Ruhi kötü durumdadır. İşita şurubun yetişkinler için olduğunu söyler ve doz aşımı olduğunu düşünüp Ruhi’yi hemen hastaneye götürür. Doktor kızınız daha önce de böyle oldu mu diye sorar.

İşita bilmiyorum deyip Raman’ı arar ama Raman hala uyuyordur. Bayan Bhalla ise uyanıp Ruhi ve Dimple’yi görmeye odalarına gider. Doktor İşita2ya kızarak siz nasıl annesiniz kızınız tarihi geçmiş olan şurubun tamamını içmiş diye kızar. Doktorlar midesini yıkamak için formu doldurmasını ister. Bu sırada Bayan Bhalla da Ruhinin olmadığını görünce panikler. İşita ise telefonda olanları anlatıp hemen hastaneye gelmelerini söyler. Bu sesli mesajı dinleyen Dimple panik halde Simmi’yi arar. Bayan Bhalla ise güvenlikten İşita’nın Ruhiyi götürdüğünü öğrenir. Ruhiyi kaçırdı zanneder.

22 Haziran Sev Yeter Özeti

Ruhi hakkında bilgi vermesine rağmen hala gelen giden olmayınca İşita, annesine durumu haber verip onları haberdar etmeyi düşünür ama bir sonraki gün nişan olduğu için tüm aile hazırlık halindedir. İşita derdini anlatamadan telefonun şarjı biter. Raman ise uyandığında İşitaların evine gider ve kilitli olduğunu görür. İşita ise son çare olarak Shagun’un evine gider ve durumu anlatır. Ancak Ashok, shaguna gitmemesini söyler. İşita zavallı Ruhi diye üzülür.

Bhalla ailesi İşita hakkında suç duyurusunda bulunur. Nişan için gelmesi beklenen İşita yerine polisler gelince herkes şok olur. Prateek durdurmaya çalışsa da polisler her yerde İşitayı aramaya başlar. Bu sırada Dimple’ı kurtarmak isteyen Simmi boş şurup şişesini İşita’nın odasına bırakır. Şişe bulununca polisler İşita’nın anne ve babasını götürür. İşita da tedavisi biten Ruhiyi alıp eve getirir. Herkes İşitaya kızar. En ağır olanı ise Prattek İşita’ya evlenmeden önce biraz zamana ihtiyacımız var, şimdilik nişanı erteleyelim sözü olur. İşita karakola gidip ailesini bırakması için amirle görüşür.

Amir, Bhalla ailesinin şikayetinden bahseder. İşita olanı biteni anlatır. Bunları duyan Pankaj, hemen durumu Ashok’a haber verir. Ashok bu habere sevinir çünkü rakibini rezil etmek için elinde bir avantajı vardır. Doktor, Raman’a Ruhi’nin tam zamanında hastaneye götürüldüğünü söyleyince Raman hemen şikayeti geri alır. Amma ve eşi çıktığında dayak yemiş haldedir. Nişanın ertelenmiş olmasına da üzülüp ağlarlar. İşita ise üzülmeyin aslında bu olay sayesinde Prateek’in kötü yönünü yani bana her şeyde destek olmayacağını görmüş olduk der. Yaşananlardan dolayı Raman’ın babası yaptığınızı gördünüz mü kızını kurtaran kişinin nişanını mahvettiniz der.

Raman odasına gider ve uzun süre bu cümle hakkında düşünür. Hatta ödül aldığı için röportaj yapmak isteyenleri de reddeder. Ne annesi ne Simmi onu röportaj konusunda ikna edemez. Sonunda Ashok’un karşısında dimdik durmak isteyen Raman gitmeye karar verir. Ashok ise gazetecilere karakoldan gelen haberi anlatıp bu konuda soru sormalarını ister. Amma ise Raman’a gidip özür dilemeyi düşünür. Belki Raman Prateek ile konuşursa her şey düzelebilir der. İşita sakın kimsenin önünde eğilme annem diye reddeder. Amma ağlar, İşita ona sarılır.
Bir gazetecei İşitayı arar.

Zaten kızgın olan İşita’ya Ruhi kaçırma olayında suçlu olmadığınızı kanıtlayın deyince İşita Raman hakkında atıp tutar. Bu da kayıt altına alınır. Ashok ise bu duruma sevinir. Raman ise Prateek ile buluşup işinde yükselmek istiyorsa İşita ile evlenmesini, düğün masraflarını da ödeyeceğini ama bunu İşita’nın bilmemesini söyler. İşita ise Raman’a karşı kendini savunmak üzere davet edildiği programa katılmaya gider. Bayan Bhalla İşita’nın ailesinden özür dileyip her şeyi düzelttikleri müjdesini verirken İşita da Raman ile yapılan röportaja katılır. Raman hakkında ağzına geleni söyler. Ashok pek mutludur. İşita son olarak sen insanlıktan nasibini alamamışsın, bu kadar ödül para olsa ne işe yarar kızına sevgini veremedikten sonra der. Raman ise iyice çıldırır. Ashok ise gazeteciye teşekkür edip ardından şimdi gelelim ikinci plana der: önce karısını aldım şimdi kızını alacağım.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu