Gelinim Mutfakta

22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Elif her ne kadar son bölüm de birinci olmasa da hala haftalık toplam puan durumuna göre final günü zirvede girmeyi başardı. Elif bugün günün birincisi olması halinde bilezikleri almayı garantileyecek. Bakalım Bu hafta bilezikleri kim kazandı? Bu sorunun cevabı yazının en alt kısmında sizleri bekliyor. 

=> 22 Kasım 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları için lütfen tıklayınız.

Bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan gelin hafta başında Elif olacağı konusunda tahminlerimizin olduğunu, bugün geldiğimiz noktaya bakılacak olursa doğru bir tahmin yaptığımızı düşünüyorum.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Aralık Cuma Puan Durumu[/mavibuton] sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Final22 Kasım Cuma bu hafta kim elendi sorusunu sanırım hiç kimse merak etmiyor. Zira son puanlara göre eleme potasına giren yarışmacı netleşti. Rakipleri arasındaki puan farkına baktığımızda Gamze’ye en yakın yarışmacı Duygu ile arasında 13 puan farkın olması ve final günü kolay kapanacak bir farkın olmaması nedeni ile bugün kesin olarak Gamze elenecek isim olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 6 Aralık Cuma Bu hafta kim kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabını öğrenmek için tıklayınız.

[saritext]Fatih Ürek 400 bölüm nedeni ile hiç kimseyi elemek istemiyorum diyebilir. Daha önce 300. bölümde yapmıştı.[/saritext]

22 Kasım Cuma gelinim mutfakta kim elendi? Sorusuna sanırım yukarı paragraf da kesin olarak cevap verdiğimizi düşünüyorum. Bu sebeple Gamze’nin elinin boş gitmesini istemiyorum ve en azında bugün çeyrek altını almasını istiyorum. Tabi bu benim temennim.Gelinim Mutfakta'ya Kim Veda Edecek22 Kasım Gelinim Mutfakta haftalık toplam puan durumu sonucu açıklanmadan önce yarışmacıların bu zaman kadar aldığı toplam puanlara gelin hep birlikte bakalım. Zira ortaya çok ilginç bir durum çıkacak.

Elif bu hafta sadece Çarşamba günü günün birincisi olmasına rağmen inanılmayacak bir şekilde hala zirvede kalmayı başardı. Şu an 57 puanla zirvede yer aldığını görüyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma günün birincisi kim olduğu yazının en sok kısmında sizleri bekliyor.

İkinci sırada ve yakında doğum yapacak olan Melike bu hafta iki defa gün birincisi olmasına rağmen bir defa birinci olan Elif’in bir puan gerisinde 56 puanla final günü bilezik yarışında olacak. Yakında yarışmadan ayrılacağı için bu fırsatı kaçırmak istemeyen Melike, ne olursa olsun bugün bilezikleri almanın planlarını yapıyor. Bugün Çeyreği Kim Kazanacak - görseliÜçüncü sırada yer alan ve kendisini eleme potasında bir nebze uzaklaştırmayı başaran Duygu 43 puanla üçüncü sırada yer almayı başarırken bilezik yarışından da oldukça uzak olduğu için Gelinim Mutfakta Bugün çeyrek altını alan gelin olsa bile bu hafta bilezikler duygu %100 alamayacak.

Son sırada yer alan ve görümcelerinin zoru ile yarışmaya geldiğini daha ilk dakikada açıklayan Gamze maalesef yarışmada varlık gösteremedi. Şu an 30 puanda olan Gamze son bölümde yaptığı hata nedeni ile var olan puanlarından iki puan da düşülmesi onun yarışma hevesini de yitirmesine neden oldu. Not: Bu hafta elenen yarışmacı yazının en son kısımda sizleri bekliyor.

Melike’nin kaynanasına en çok ihtiyacı olduğu final günün de kaynanası ile arasında çeyrek altın alma meselesi gündeme damga vurdu ve gelin kaynana arası milyonların önünde bozuldu. Not: 22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu yazını son kısmında sizleri bekliyor.Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseliMelike’yi her fırsatta bulmayı başaran ve Çiğdem hanım kadar olmasa da bu konuda yetenekli olan Şaheste hanım, yüzüp yüzük kuyruğuna gelen Melike’nin bugün Gelinim Mutfakta 22 Kasım bilezikleri alan gelin olması için kesinlikle kaynanası onun tabağını bulmak zorunda.

Gelinim Mutfakta son bölüm de kazandığı birincilik ile elif ile arasındaki puan farkı bir puana kadar düşürmeyi başaran Melike’nin artık tek yapması gereken bir puanla bugün günün birincisi olması gerecek. Aksi halde her durumda Elif bilezikleri alan isim olacak. Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Bilezikleri alan Elif Akçam

Melike’nin bugün en yüksek puanı alması için kaynanası Şaheste tarafında tabağının da bulunması gerekiyor. Ancak bugün yaşanan olayda Şaheste hanı geline aynen şu ifadeleri kullandı;

“Bunu yapmayacaktın! Al canım altınlarını güle güle kullan.”
Kaynana Şaheste

Sözlerini sarf etti. Melike artık bilezik yarışında yalnız savaşacak. Yapacağı tatlının harika olması onu zirveye götürmeye yeter mi bilinmez ama ikili arasındaki buzlar kolay kolay erimeyecek gibi duruyor. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda sizleri bekliyor.

[saritext]=> 22 Kasım Cuma Gelinim mutfakta puan durumu sonucu ve bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğu bu sayfanın en alt kısmında verilen puanların sonunda sizleri bekliyor. [/saritext]22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği an Gamze

22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar sonucunda bir gelinin yüzü gülecek. Sosyal medyada bu hafta bilezikleri Melike’nin almasını ve doğacak çocuğuna harcaması konusunda yüzlerce yorum var. Bakalım bu temenniler bugün gerçekleşecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Puan Durumu Sonucu

18 Kasım 2019 Pazartesi günü 396. bölümü ile haftaya heyecanla ve neşe ile başladığımız bu haftanın da maalesef sonuna geldik. Güçlü bir yarışmacı beklentilerimiz maalesef bu hafta fos çıktı. Ümitlerimiz bir sonraki haftaya kaldı. Elif gene zirvede olmayı başardı. Melike ise düşe kalka Elif’in bir puan gerisinde final güne geldi. Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puan durumu sonucun da Melike yada Elif bu hafta bilezikler alan isim olacak.22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sunucunu Açıklayan Fatih Ürek

22 Kasım 2019 Bilezikleri kim kazandı diye merak ettiğinizi biliyorum. Oldukça çekişmeli bir final puanlamasında kaynanaların adaletsiz puanları bu heyecanlı yarışmaya gölge düşürmesini hiç ama hiç istemiyorum. Umarım Çiğdem adaletli puanlar verir.

Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim olabilir? Şu an için Elif zirvede ve sadece bir puan gerisinde Melike var. Melike de tıpkı elif gibi yemeklerine odaklanarak harika işler çıkartıyor. Lakin Melike bugün kaynanası tarafından destek görmeyeceğini bu sebeple Elif 45. bileziğini alacağını düşünüyorum.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

Gelinim mutfakta 22 Kasım Cuma puanları kaynanalar tarafından verilmeden önce bugün hangi kaynana daha önemli hale geldi? Tabi ki Pakize kaynananın puanları çok önemli hale geldi. Zira kendi gelini Gamze’nin elenmesi kesinleştiği için bugün 22 Kasım Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmında vereceği puanlar haftanın sonucunu da belirleyecek. 

22 Kasım gelinim mutfakta günün birincisi eğer ki bugün Elif olması halinde kesin olarak bilezikleri hanesine yazdırmayı başaracak. Bu yüzden bugün ne yapıp edip tatlı konusunda zaten iddialı olan Elif kaynanasının da desteği ile birinciliği elde etmek için her yolu denecektir. Buna rakiplerinin sinirini bozmak da dahil.22 Kasım Gelinim Mutfakta Bu Hafta kim birincisi görseli

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu ve kaynanaların verdiği puanları sizlere vermeden önce, yarışmacıların sunum kısmında sunacağı günün tatlısının adını ve malzemelerini verdikten sonra toplam puanları aktarıp puan tablosunu vereceğiz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Katmer Tatlısı

Gelinim Mutfakta Katmer tatlısı malzeme listesi

  • 10 adet baklavalık Yufka
  • 1/2 su bardağı toz şeker
  • 1 su bardağı kıyılmış Antep fıstığı
  • 1 paket kaymak
  • yeterince tereyağ

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1400 bölüm de oldukça çok bilinene ama herkesin kolaylıkla ve tam kıvamında yapamadığı katmer tatlısı için 45 dakikalık süre verdi. Gelinler de bu süre içinde tatlılarını zamanında yapıp sunum kısmında getirmeyi başardılar. Not: 22 Kasım bugün çeyrek altını kim kazandı? sorusunun cevabı yazının hemen altında sizleri bekliyor. 22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Alan Melike ve Kaynanası

Bugün bilezikleri almak isteyen Elif ile Melike arasında bir fark var. Melike’nin artık açıktan destek veren bir kaynanası olmayacak. Haftalık toplam puan durumu sonucunun da Melike istediği puanları özellikle kaynanasında bugün alamayacağını düşünüyorum. Not: bilezikleri bugün kim aldı? sorusunun cevabı hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanları (22/11/2019 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Pakize‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 1
Melike : 5
Gamze: => Pakize’nin Gelini 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 5
Duygu  : => Aysel’in Gelini 4
Melike : 4
Gamze : 1

*************************
” 22 Kasım 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 3
Duygu : 1
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Gamze : 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Duygu : 1
Melike : 4
Gamze : 1

*************************

Gelinlerin 22 Kasım 2019 Cuma Toplam Puanları

Elif 3 5 3 5 16
Duygu 1 4 1 1 6
Melike 5 4 5 4 18
Gamze 3 1 4 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Kasım Haftası) – Cuma

*************************
Elif       : 57 + 16 = 73
Duygu  : 40 + 6 (-2) = 44
Melike  : 56 + 18 = 74
Gamze : 33 + 9 (-2) = 40
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

22 Kasım Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ MELİKE

22 Kasım 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒  GAMZE (%100)

22 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MELİKE
Gelinim Mutfakta 22 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MELİKE
22 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DUYGU
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Cuma Fragmanı İzle

22 Kasım 2019 Cuma günü haftanın final bölümü ile Kanal D ekranlarına gelecek olan programın 395. bölümününü fragmanı olan 22 Kasım Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu