Zuhal Topal'la Sofrada

22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Haftanın birincisi

22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı? Bu hafta yine ilkleri yaşadık. Bir yarışmacının tavırları iki kaynanayı hastanelik ettiği bu haftayı geride bırakmak için artık son yarışmacının puanlaması kaldı. Oldukça yüksek puanla ilk sıra yer alan İlknur hanımın gelinin basit ama etkili menüsü ile 22 Kasım Cuma Zuhal Topal Haftalık Toplam Puan Durumu sonucunda bilezikleri alan isim olacak mı? Bekleyip, göreceğiz.

=> 22 Kasım 2021 Pazartesi Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Tablosu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal'la sofrada Bu Haftanın Birincisi görseli22 Kasım Cuma bu haftanın birincisi kim olduğunu kesin olarak sizlere son yarışmacının alacağı puanlama sonunda açıklamak en doğrusu olacak. Ancak yarışmayı hafta başından beri izleyenleri için haftanın finalinde büyük ödülü alacak ismin kim olacağı bize %100 belli olduğunu ve bu tahminimizi bu yazımızın devamında bulabilirsiniz. 

=> Bu arada [pembebuton]13 Aralık Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftanın birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bazı arkadaşlar içeriden bilgi mi alıyorsunuz? Size bu bilgiyi Zuhal Topal mı söylüyor? şeklinde gelen eposta alıyorum. Açıkça söylüyorum. Hiç bir yerden bilgi almıyorum. Sadece dikkatli izliyorum ve bu dikkati,m sayesinde 22 Kasım Bu hafta büyük ödülü kim kazandı sorusunun cevabını şimdiden biliyorum. 

=> [kirmizibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 6 Aralık Cuma Son Puan Durumu[/kirmizibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal'la Sofrada Bu Hafta Kim KazandıUzun zamandır bu yarışma programı hakkında verilen puanlamaları sizlere çaktırmaya çalıştım. Ancak ilk defa bu hafta Zuhal Topal’ın Salı günü verdiği puanları hiç bir vakit görmemiştim.

=> [pembebuton]29 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Saygı sınırlarını oldukça zorlayan Ece’ye sunucumuz belki kendisine gelmesine vesile olur diye 3 verdi. Doğal olarak Zuhal Topalla Sofrada haftalık puanlar da en düşük puan da Ece’nin oldu. 

22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

22 Kasım 2019 Cuma günü 15.000 TL değerindeki büyük ödüle sahip olmak istene gelinleri kendilerinde harika menülerle yarıştılar. Kaynanalar da kendi günlerine oynamak şadı olmuş yemeğe olmamış, pişmiş yemeğe pişmemiş diyerek adeta kendilerini kandırdılar. Ancak Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma puan durumu sonunda haftanın en yüksek puanın alan menü, hiç beklenmeyen bir menü oldu.Zuhal Topal'la Sofrada bu hafta kim birinci oldu görseli Aslında bu yarışma lezzete puan vermesi ile popüler oldu. Ancak son bölümde kaynanalar lezzeti kendilerince değerlendirip yaptığı puanlardan çok yüksek bir puan veren kaynananın kendisini savunurken söylediği sözler yarışmanın ayarının kaçtığını, sadece kendi gelinin kazansın.

Bu yolda her şey mubah mantığını bu hafta çok derinden hissettik. Bu sebeple bu hafta büyük ödülü alacak yarışmacı sonuna kadar hak ettiğini söyleyebilirim. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım bu hafta kim kazandı? sorusunun cevabı bu yazının en altında sizleri bekliyor.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma haftalık toplam puan durumu sonucun da sadece bir gelin bugün final de yüzü güleceğini ve eşitlik olmayacağını en baştan söylemek isterim. Yani daha önce karşılaştığımız büyük ödülün paylaşılması durumu bu hafta yaşanmayacağının garantisini verebilirim. 

22 Kasım Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Haftalık Puanlar

18 Kasım 2019 Pazartesi 276. bölümü haftanın startını verdiğimiz bu hafta oldukça farklı geçti. İki kaynana gazi oldu. :) Şaka bir yana bir gelinin tavırları nedeni ile kaynanalardan Gülcihan hanım gözünü acil de açtı. Kendi kaynanası Derya hanım da günün sonunda acile gittiğini açıklaması ile gözler bir anda haftanın final günün de Derya kaynana ile gelini Ece arasında yaşanacak kavgaya odaklandı. 22 Kasım Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Haftalık Puanlar açıklandığı an

Ece kaynanası kendisini savunmadığını bu yüzden kendisini savunurken sırını aştığını final günü kabul etse de tüm suçu kaynanası Derya hanıma yıktı. Kısaca bu hafta oldukça tansiyonu yüksek bir bölüm bizleri bekliyor.

Bu Hafta Zuhal Topal Haftalık Toplam puanlar da yarışmacıların hangi kaynanadan kaç puan aldığını ve günün sonunda toplam puanlarını hemen alt kısımdaki tabloda verdik.

18 Kasım Pazartesi Pınar Aydın’ın Aldığı Puanlar

Derya  : 6
Şahhanım : 5
Gülcihan : 6
Kiraz : 4
Zuhal Topal : 9

*************************

19 Kasım Salı Ece’nin Aldığı Puanlar

İlknur  : 3
Şahhanım : 2
Gülcihan : 3
Kiraz : 3
Zuhal Topal : 3

*************************
Bizi google de ararken
###
"Zuhal Topal'la Sofrada dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

20 Kasım Çarşamba Esma’nın Aldığı Puanlar

İlknur : 4
Derya : 7
Gülcihan : 4
Kiraz : 5
Zuhal Topal : 6

*************************

21 Kasım Perşembe Ecem’in Aldığı Puanlar

İlknur : 5
Derya : 3
Şahhanım : 4
Kiraz : 6
Zuhal Topal : 5

*************************

22 Kasım Cuma Pınar Taştaban’ın Aldığı Puanlar

İlknur : 6
Derya : 5
Şahhanım : 3
Gülcihan : 5
Zuhal Topal : 8

*************************

22 Kasım Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

  • 18 Kasım Pazartesi Pınar Aydın’ın Puanı:  30
  • 19 Kasım Salı Ece’nin Puanı:  14
  • 20 Kasım Çarşamba Esma’nın Puanı: 26
  • 21 Kasım Perşembe Ecem’in Puanı:  23
  • 22 Kasım Cuma Pınar Taştaban’ın Puanı:  27

Yukarıda sizler için bu hafta gelinlerin hangi kaynanadan kaç puan aldığını ve sonunda hangi yarışmacının toplam da kaç puana sahip olduğunu sizlerle paylaştım. Sadece son bölüm de yarışacak olan Pınar Taştaba’ın puanları dışında hepsini ekledim. 22 Kasım Zuhal Topal bu haftanın birincisi şu an için ilk gün yarışan Pınar Aydın olduğunu rahatlıkla görebiliyoruz.Zuhal Topal'la Sofrada 22 Kasım Cuma Bu hafta kazanan yarışmacının açıklandığı an

Zuhal topalla sofrada bu hafta kim birinci diye merak ettiğinizi ve son bölümde yarışacak gelin acaba zirvedeki ismi değiştirecek mi? Diye merakla beklediğinizi biliyorum. Kiraz kaynana hafta başından beri her gelini sert dili ile eleştirmekle kalmadı. Bir de hepsine düşük puanlar verdi. Bu nedenle Kiraz hanım hesap verme günü geldi.

[kirmizitext]=>Haftanın birincisi İlk gün yarışan Pınar Aydın Oldu![/kirmizitext]

Son bölüm de yarışan Ecem’e Kiraz hanım 6 puan vererek hem sunucumuzu şaşırttı hem de diğer kaynanaları oldukça şaşırttı. bu durumunu nedenini sorduklarında Kiraz kaynana;

“Belki kendi günüme oynamış olabilirim!”
Kaynana Kiraz

Sözleri sunucumuzu oldukça üzdü. Zira programda lezzete puan verilmesi gerektiğini ama açık açık kendi günüme oynamak için öyle verdim demesi sunucumuzun morali bozdu.18 Kasım 2019 Pazartesi Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Farklı menüsü ile ilk etap da oldukça eleştirilen ve sonuncu olacağı konusunda kesin gözü ile bakan Pınar Aydın herkesi şaşırtan puanları yanı sıra Zuhal topla bu zamana kadar harika menülere 8 puan vermesine karşın hazır hamburger tarzı bir yemeğe 9 vermesi izleyicilerin onayından maalesef geçmedi. 

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Kasım Cuma Fragmanı İzle

22 Kasım 2019 Cuma günü Fox TV ekranlarında 280. bölümü ile bu haftanın final günün de karşımıza çıkan programın 22 Kasım fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu