Gelinim Mutfakta

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Çeyrek Altını Kim Aldı

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi günün birincisi ve puanlaması sonucu çeyrek altını alan belli oldu! 22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sonucu altını kim aldı? Ezgi Sertel kaç puan verdi? 22 Kasım Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Geçen hafta Perşembe günü yarışmaya dahil olan Miyase bugün kaç puan aldı? 22/11/2021 tarihinde bugün kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Bugün altını kim aldı? 22/11/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Pazartesi çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 20 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Güncelleme (23/11/2021) 22 Kasım Pazartesi günü 22 puanla Miyase günün birincisi olup, çeyrek altını alan gelin olurken, Yaren 7 puanla günün sonuncusu olan isim oldu.

=> 6 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi Puanları ve günün birincisi %100 açıklandığında, dikkatler yeni gelen Miyase’nin alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira Zehra Perşembe günü hafta ortasına yakın program dahil olmuş, yarışmadaki işeyici öğrenmiştir.

=> 29 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu öğrenmek için tıklayınız. 

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta tüm yarışmacılar tecrübeli halde geldi. Miyase her ne kadar geçtiğimiz hafta perşembe günü dahil olup, en düşük puanları alan gelin olsa da yarışma kuralları gereği elenmedi.

=> 25 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 22 Kasım Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Kasım Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Yeşim uzun sürte beklediği bilezikleri sonunda geçtiğimiz hafta kavuştu. Yeşim artık daha tecrübeli ve kendisine güveni yerinde bir şekilde yarışacak.

=> 23 Kasım Salı Gelinim Mutfakta Puanları için tıklayınız.

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları sırasında yine Yeşim’in alacağı puanlar şimdiden merak konusu olurken, Yaren ile Aslıhan’ında artık suyu ısınmaya başladı. İki yarışmacında birisi, önümüzdeki haftalar da yarışmaya veda etmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Son bölümde elde ettiği başarıyı bu haftada devam ettirmenin planını yapan Yeşim, bugün 22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanarak, altınla haftaya başlayıp altınla bitirmenin planını yapıyor. 

Yaren ile Aslıhan geçtiğimiz hafta bilezik kazanmadı. Uzun süre ilk defa böylesi bir sonuçla karşı karşıya kalan Aslıhan ile Yaren’in bilezik kazanmaması, bir çok eleştirmen tarafından Aslanhan ile Yaren’in suyunun ısındığını, artık gitmelerinin önü açıldığı şekillinde yorumladı.

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Yaren ile Aslıhan’ın gün ve gün gerilere düştüğü bir haftada Gelinim Mutfakta bugün puanlama yıldızının parlatmak isteyen Miyase da bugün en yüksek puanları almak için kolları sıvadı.

Haftanın üçüncü günün de Miyase ile Aynur diskalifiye edilmişti. Yerlerine gelen Sevilay ile Miyase eleme potasında çıkarılması ile geriye Yaren ile Aslıhan eleme potasına düştü. Lerzan Mutlu geriye kalan iki yarışmacılardan biri olan Aslıhan’a neden yarışmada kalmalısın sorusuna şu şekilde cevap verdi. İşte Aslıhan’ın o sözleri;

“Son zamanlarda zor anlar yaşıyorum. Buraya kadar gelmek de güzeldi!” Yarışmacı Aslıhan

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Aslıhan ile Nuray Kaynana

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan sezon başında beri yarışmak, elenmeden kalmak büyük bir başarı olduğunu söylerken, Yaren de Aslıhan’a katılmakla birlikte “Her zaman en iyisini yapmak için kalmak istediğini ifade etti.

Yaren son zamanlarda eleme potalarında yer alması ile kendisi hakkında elenme çanları çalmaya başladı. Yaren bu hafta elenme korkusu yaşamamak adına, 22 Kasım Pazartesi günü yani bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmında günün birincisi olup, tüm rakiplerinden %100 avantajlı bir hale gelmek istiyor.  

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Geçtiğimiz hafta yarışmaya dahil olan Miyase, son iki puanlamada istikrarlı bir şekilde günün sonuncusu oldu. Buradan bir tecrübe edinip, bugün Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanlama sırasında yüksek puanları almak için harekete geçti.

Yaren Gelinim Mutfakta son bölüm de beş bileziği kazanan Yeşim, bu hafta beş bilezik almak istiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi puanlaması sonucunda en yüksek puanı alıp, haftaya çeyrek altın alarak başlamanın planını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi Puan Durumu

Yeni bir haftaya başlayan yarışma programında bu hafta yine geçici bir sunucu konuk olacak. Ezgi Sertel bu hafta programın sunucusu oldu. Haftanın ilk puanlarını Ezgi Sertel’in 22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gözler ise günün sonunda Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi puan durumu neticesine kimin birinci olduğuna çevrilecek.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Bu hafta yarışmaya yeni bir isim dahil olmayacak. Zira geçtiğimiz hafta diskalifiye olan Zehra’nın yerine Perşembe günü gelen Miyase, bu hafta yeni gelen yarışmacı olarak yarışacak.

Miyase geçtiğimiz hafta iki bölüm yarışsa da altın kazanamadı. Bu nedenle bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olarak, elenin lezzetini kanıtlamak istiyor. 

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda en yüksek puanı alan yarışmacılar, bu hafta büyük bir avantaj elde edecekleri İşte bu hafta yarışan yarışmacıların elde edeceği o avantajlardan bazıları; 

 1. Altın alarak haftaya başlamak
 2. Haftaya kazançla başlamak
 3. İlk bölümde elinin lezzetini kanıtlamak
 4. Eleme potasında bir adım uzaklaşmak
 5. Bileziklere bir adım yaklaşmak
 6. Bilezikler için ilk hamleyi yapmak
 7. Tüm rakiplerini ilk günden geride bırakmak

Yukarıda verilen avantajları elbette 4 yarışmacı da elde etmek için çabalayacak olsa da 22 Kasım Pazartesi günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin, tüm bu avantajları tek elde toplayacak.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi Puan Durumu Açıklandığı An Yaren ile Kaynana Filiz

Ezgi Sertel ilk gün beş puanı kime verdi? 22 Kasım Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu Hafta Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Pazartesi günü kaynanalardan ve sunucuda aldığı puanlar sonucunda bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda puan tablosu içerisinde açıklanmıştır. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanları (22/11/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Kasım Ezgi Sertel Kaç Puan Verdi

Yaren: 1
Aslıhan: 3
Yeşim: 5
Miyase: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Yaren: => Filiz’in Gelini 1
Aslıhan: 4
Yeşim: 1
Miyase: 5

*************************
” 22 Kasım 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: 1
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 5
Miyase: 3

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yaren: 3
Aslıhan: 1
Yeşim: 2
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray‘ın verdiği Puanlar

Yaren: 1
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 2
Yeşim: 3
Miyase: 5

*************************

Gelinim mutfakta 22 Kasım Pazartesi Toplam Puanlar

Yaren 1 1 1 3 1 7
Aslıhan 3 4 1 1 2 11
Yeşim 5 1 5 2 3 16
Miyase 4 5 3 5 5 22

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Kasım Haftası) – Pazartesi

*************************

Yaren: 7
Aslıhan: 11
Yeşim: 16
Miyase: 22 

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 22 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim
⇒  MİYASE
22 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ YAREN

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı Fragmanı İzle

22 Kasım Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucu çeyrek altını kim aldı? Bugün kim birinci oldu? Sorularının cevapları %100 belli olduktan sonra gözler bir sonraki güne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti olarak, Gelinim Mutfakta 23 Kasım Salı fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

23 Yorum

  1. aslıhan veya yarenden biri gitsin keşke ikiside diskalifiye olsa geçen hafta lerzan mutlu bu hafta eleme yok diyor ikiside sevinmiyor bile yeter bu itici tipleri görmek istemiyorum egoları tavanda aç gözlü aptallar

   1. giden gelmesin eskilere ne gerek var yeniler gelsin
    yeni yüzler yeni yarışmacılar olsun
    ama ne mümkün her sezon kollanan yarışmacılar oluyor
    gitmiyorlar gidince geri geliyorlar
    yarışma yarışma değilde sanki dizi film

 1. Yaren bu hafta eleniyor mus duydum ben dogrudur kesin cekimlerede gelmiiyor haftaya harbi kesin olarak elendi heralde yaren

 2. miyasenin kazandığı iyi oldu kızcağızın masrafı çok baksana masör kuaför manikür hepsi evine geliyormuş masraf çok tabi hanımefendi pamuk prenses ya ya bu kanal d ekipi özellikle bilerek seçerek getiriyor bu şımarık kendini beğenmiş müsvetteleri yoksa türkiyede daha mütevazi büyüklerine saygılı edepli terbiyeli insan fazlasıyla var tabi düzgün insan gelirse beyfendilerin reytingleri düşer yemek yarışması değil tamamen şov dedikodu fitne programı mastır şefde ilk 4 e girememiş batuhanıda şef diye koymuşlar mutfağa oh ne güzel dünya

 3. yaren ya elendi ya çekildi. hasta olduğunu söylemese kesin elenmiştir derdim ama hastayım diyince biraz şüphelenmedim değil. ama bugünkü çekimlere gitmediler. haftaya yok yaren.

 4. hiç bir eski yarışmacı asla gelmemeli bu yarışmamı dizi filimmi tamamen yeni yüzler gelmeli öbür kanallara bakıyorum her hafta 5 er 5 er yarışmacı buluyorlar yarışmacı bulmak zor olmasa gerek ama kanal d nin zihniyeti farklı her hafta ünlü sunucu buluyorsunuz yarışmacı bulmak çok daha kolay olsa gerek ekran heveslisi türkiyede hatırı sayılır sayıda insan vardır diye düşünüyorum

 5. YAREN İNŞALLAH KESİN ELENİP GİDER YARENDE KAYNANASIDA ÇOK ŞIMARIK BİR İNSANLAR KESİN GİTMELİ

 6. Kanal D ye reyting getiren gelinler kimler harbi merak ettim dun miyase ceyrek altin aldi ama reyting getirmeyen gelin oldu o onun almasi reytingleri dusurdu kanal d ye reyting getiren isimler yaren filiz nuray ve aslihan yesim ve beyhan hanim reyting getiriyor bu kadar ama yeni gelin olan miyase nin reytingi yok yani

  1. ali sen kanal d nin sahibimisin bırak onlar düşünsün reytingleri eğer bu yarışma adaletli olursa reytingleri yükselir birde daha düzgün daha hanım hanım kişilerin yarışması lazım nasıl olsa gelinime 5 vermek benim doğal hakkım deyip olmamış yemeğe 5 veripte güzel yemeğe 1 verirsen çoğu izleyici izlemeyi bırakır ben mesela yaren veya aslıhan kaybettiği zaman gece tekrarına bakıyorum yoksa sonuçları dizicenterden öğreniyorum ha bu arada yarışan kaynanalar gelinlerin hiç birini sevmiyorum mesela cansu diye altın düşkünü vardı nerdeyse sütütyoda doğum yapacaktı zaten sütütyodan hastaneye gitti doğacak çocuğunu değilde hastanede bile altınları merak ediyordu ezgi ve reyhandan bahsetmeye gerek yok onlar yüzünden 1 yıl yarışmayı bıraktım ben bir tek gizemi sevdim onun bile tekrar gelmesini istemiyorum yeni yüzler gelsin birde sabit sunucu bulsunlar

 7. Kanal D nin sahibi degilim ama Kanal D nin izleyicisiyim ben Kanal D nin sahibi demiroren dir yani besiktasin eski baskani yildirimdemir oren varya o Kanal D nin sahibidir Kanal D besiktasin kanalidir soylim bende izledigim kanal besiktas kanalini izliyorum yani Kanal D besiktasi tutuyor yani ben de Kanal D yi seviyorum cunku sonucta besiktasimizi tutuyor neden kanal d li oldugum belli oldu benim bundan dolayi ben kanal d liyim iste cunku kanal d de besiktas macida izledim paok besiktas macini kendi kanalimda izledim yani kanal d de izledim besiktas macini ben kanal d izleyicisiyim bundan dolayi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu