Gelinim Mutfakta

22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim? En Yüksek Kim Aldı? Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanları İle Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe günün birincisi kim oldu? Tabi ki bu sorunun cevabı perşembe günü kaynanalar tarafından verilecek puanlama sonrasında belli olacak. Ancak bu gün diğerlerinden sıyrılıp günü en yüksek alarak kapatırsa ve bu gelin Ezgi dışında biri olursa kesinlikle finalde bilezikleri için çok büyük avantaj sağlayacak. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 29 Kasım Perşembe Puanlama[/kirmizibuton] sonuçlarını görmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 22 Kasım 2021 Pazartesi Puanları için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puanları gene haksızlık puanlamalar ile son bulacağına artık hiç şüphem yok. Bu haksızlık olayını sakın yanlış anlamayın. Bes yapım veya kanal bazında demiyorum. Olmamış ve bariz kötü olarak ekranlarda gördüğümüz tabakların yüksek puanlar almasını kaydediyorum. Bizlerde ekran karşısında açıkça olmamış tabakları görüyoruz. Mesela sulu olmaması gereken tabakların sulu olması veya yanmış olan tabakların bir almasını kastediyorum. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma[/mavibuton] bilezikleri alan ve elenen kim olduğunu görmek için tıklayınız.

22 Kasım gelinim mutfakta puanlama öncesinde Cansu ile Ezgi’nin sıkı denetimine giren, Hatice kaynanasından istediği puanları bir türlü alamıyor. Bu da bizlere acaba daha öncesinde kaynanasına tüyo mu verdi diye soruyoruz. Haksızlık yaptı ise Betül boş yere elendi… Yorum sizlerin. Geçen hafta İlhame hanım yarışma tarihinde ilk haftadan gelip, gelinin tabaklarını her gün bulması kırılamaz bir rekor kırmıştı. Daha ilk günden gelinin tabaklarını bulan İlhame hanıma ne oldu da şimdi bulamaz oldu? Şahsi fikrim Betül’ün hakkını yediler. Bence Hatice elendiğinde yerine Betül gelmeli. [pembebuton]23 Kasım Gelinim Mutfakta çeyrek altını kim aldı[/pembebuton]? Kaç puanla birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

22 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlar verilirken yine İlhame hanımın her hareketini dikkatle takip edeceğim. Tabi öncesinde Hatice, yemek yaparken diğer gelinlerden bariz bir farklı olup olmaması da çok önemli. Fatih bey eskiden bu tarz olaylara anında müdahale ediyor gerekli puanları hemen kırıyordu. Şimdi daha az müdahale ediyor. Acaba Fatih bey neden gerekeni yapmıyor? Bende sizler gibi merak ediyorum. Not: Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puan durumu sayfanın en altında verildi.

Gelinim mutfakta puan durumu Perşembe puanları verilmeden son haline bakalım. Ezgi 39 puan ile ilk günden itibaren liderliğini hiç kimseye bırakmadı. Bu hafta Hatice ile bilezik yarışında başa baş bir mücadele beklerken Cansu ile Ezgi’nin yakın markajına girmesi nedeni ile Hatice de istediği puanları alamadı. İkinci sırada bu hafta elenir dediğim Elif 35 puan ile bilezik yarışında iddiasını sürdürürken beni de oldukça şaşırttı. Üçüncü sırada Cansu 31 puan da iken Hatice 27 puan ile eleme potasına girmek üzere. Bu gün günün birincisi olamaz ise yarın %100 elenmekle yüzleşecek.

Arkadaşlar sizler verilen puanların adil olduğunu düşünüyor musunuz? Bu puanlar adil değilse sizce nasıl bir puanlama yaprak adil olunabilir? Görüşlerinizi yorum kısmından bildirebilirsiniz. Seyircinin isteğini yapımcıya ve kanala iletmek bizim görevimiz. Yarışmanın formatında her kaynana 22 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi olsun ve çeyrek altını alsın üzerine mi kurulu yoksa en lezzetli tabak hangisi olduğunu bulmak mı? Bence yarışmanın formatı ve amacı tam olarak belirlenmeli. Aynı anda iki amaç bence olamaz. Dikkat: Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe puanları sayfanın alt kısımlarına doğru verdik.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım puanları ile yapılan günün yemeği ne olduğunu vereceğim. Buradan malzeme listesini alıp evde bu tarifi kullanan oldu mu? Bir kişi bile bu tarifi kullanıyor ise şahsen boşa çabalamadığımı düşüneceğim. Şahsen ben bilmediğim bir çok yemek ve tatlıları öğrendim ve evde denedim. Bu zamana kadar yapılan tariflerinde hangisini evinizde denediniz? Yorum kısmından yaptığınız yemeği anlatabilirsiniz. Dikkat: 22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları alt kısımdadır.

22 Kasım Perşembe günü Çeyrek altını kim aldı? Umarım hak eden alır. Ziyafet hanımın tavırlarını inandırıcı buluyor musunuz? Bana çok ilgin biri geldi. Ziyafet hanım hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Günün Birincisi Ve Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanları (Perşembe)

22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta puanlama kısmına geçmeden önce sitemizde günün yemeğinin malzeme listesini veriyoruz. Bu listeden yararlanan okuyucularımızın yaptığı yemekleri sitemizde kendi resimleri ile beraber paylaşabiliriz. Sizin de resminiz ve yemeğiniz burada olmasını istiyorsanız tek yapmanız gereken yarışmada yapılan her hangi bir yemeği veya tatlıyı yapıp ister kendi resminiz ile ister sadece yemeğin resmini qr0cer@gmal adresine veya instagramdan dizicenter profilimize gönderebilirsiniz.

Kaynanalar Gelinim mutfakta puan veya puanlama yaparken yapılan yemeği görünce olmuş mu? olmamış mı? Şahsen görünce anlıyorum. Sizde fark edebiliyor musunuz? Gerçi kimi kaynanada olmadığını söylüyor. Bazen da Fatih Ürek hiç olmadı diyerek açıklıyor. 

Haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu (19 Kasım – 23 Kasım) fragmandan hemen önce toplu halde verdiğimiz puanlardır. Bir çok puan var. Bunlardan hangisi diye arayanlar için özel bir açıklama yapmak istedim. Tablo halinde olanlar günün yani Perşembe puanları. Haricinde toplu halde bulunanlar ise haftalık Gelinim Mutfakta toplam puanlardır. 

22 Kasım 2018 Perşembe Gelinim mutfakta toplam puanlar da beni şahsen şaşırtan gelin Elif oldu. İlk gün kendisini izlediğimde bu hafta elenir demiştim. Ancak beni şaşırtmayı başardı. Ezgi geçen hafta perşembe gününe geldiğinde birinci idi ve sonuncu ile arasında 20 puan fark atmıştı. Bu hafta Ezgi en son sırada yer alan Hatice’ye Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da 12 puan fark atabildi.

Gelinim Mutfakta günün birincisi olamayı ve çeyrek altını almayı tüm gelinler hak etmiyor. Kimisi emek verirken, kimisi haksızlık yaparak veya adil puanlamalar yapmayarak kendi gelinlerine yüksek puanlar veriyorlar. Not: Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puanları sayfanın en altında verildi.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim mutfakta toplam puan durumu için sayfanın hemen altına doğru tablaların içinde yazan puanlara bakmanız yeterli. Tablo formatında puanları yayınlıyoruz ve verilen puanları rahat görmenizi istiyoruz. Ancak puanları göremeyen okurlarımız bizlere geri dönüş sağladıklarında gerekli ayarlamaları yapabiliriz.

22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olacağını belirleyecek olan, günün yemeği ve malzeme listesini hemen açıklayalım. Bu gün yarışmada Karadeniz havası esecek dersek sanırım yanlış olmaz. Gelinlerimiz, hamsili pilav yapacaklar. Bu yemeğin malzeme listesini aktaralım. Daha sonra Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe puanlama kısmına geçeceğiz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Günün Yemeği Hamsili Pilav Malzemeleri

 • İki kilo hamsi
 • Bir tatlı kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber

İç harcı için;

 • 2,5 su bardağı pirinç
 • Bir adet kuru soğan
 • İki yemek kaşığı dolmalık fıstık
 • İki yemek kaşığı kuş üzümü
 • Üç su bardağı su
 • Bir yemek kaşığı tere yağı
 • Üç yemek kaşığı sıvı yağ
 • İki yemek kaşığı zeytinyağı
 • Bir çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Bir çay kaşığı yenibahar
 • Bir çay kaşığı tarçın

Fatih Ürek Hamsili pilav yapımı için, 40 dakikalık süre verdi. Gelinler de bu süre içerisinde hamsili pilavı yapmayı tamamladılar ve 22 Kasım Perşembe gelinim mutfakta puanlama kısmına geçtiler. Gelinler kaynanalardan, gelinim mutfakta kim kaç puan aldı? Merek edilen Perşembe puanları şimdi veriyoruz.

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Puanları (22.11.2018 Perşembe)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi      : 2
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini 5
Hatice   : 2
Elif       : 1

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Ezgi     : 1
Cansu    :  5
Hatice   : 2
Elif       : Ziyafet’in Gelini 3

*************************

“22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları kaynanalar puan verdikçe, an ve an değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi      : 2
Cansu  :  1
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini 2
Elif       : 5

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini 5
Cansu    :  3
Hatice   : 4
Elif       : 1

*************************

Gelinlerin 22 Kasım Perşembe Toplam Puanları – 22.11.2018

Ezgi 2 1 2 5 10
Cansu 5 5 1 3 14
Hatice 2 2 2 4 10
Elif 1 3 5 1 10

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

*************************

22 Kasım Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi**Cansu**
Gelinim Mutfakta 22 Kasım Çeyrek Altını Alan Kim =  **Cansu**

22 Kasım Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = **Elif & Hatice & Ezgi**

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Kasım Perşembe Puanlama Sonucu

Ezgi 39 10 49
Cansu 31 14 45
Hatice 27 10 37
Elif 35 10 45

Gelinim Mutfakta 180. Bölüm 23 Kasım Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

138 Yorum

 1. Ziyafet Hanım kaç yaşınıza gelmişsiniz ama insan olamamışsınız bu kadar düşüncesiz bu kadar vicdansız nasıl olabiliyosunuz siz bi annesiniz Elif’e üzüldüm gerçekten Allah böyle bir kayınvalide kimsenin başına vermesin gitmen dileğiyle.

   1. aynen elif e yazık olacak hem en düşük puanı veriyor hemde öeyrek altını istiyor vay vay daha ne göreceğiz. bence yüzsüzlük başka bir şey değil

  1. şahsen bende elif e üzüldüm… ortaklaşa çeyrekleri paylaşmak nedir… sen çeyrek alıp gelinine vereceğin halde şu na bak yazık

   1. Ziyafete artık pes diyorum. İnsan hiç mi? Gelinini sevmez. Sürekli aşalıyarak kalp kırarak. Nereye kadar. Elif’e sahip olduğu için çok şanslı. Bunu hiç bir zaman anlayamayacak. Yazık ya kıza. Ben çok üzülüyorum bu duruma. Elifin kocası bu duruma bir el atsın insan karısını da düşünmeli. O göz yaşlarına yazık ağlama değmez. Bir gün seni anlasa o da iş işten geçmiş olacak.!

     1. Allah razı olsun. Sarp :)
      Daha yazmıştım da yarısını sildim ?

    1. Ziyafet kaynana degil bir yılan kurban olasın gelinine birde tütmüş altını paylaşacağız diyor haketmiyorsun sen böyle bir gelini hey sana söylüyorum kocası olacak insan biraz adam ol karını ezdirme

 2. Herkese selamlar, yayını izleyemiyorum takılma oluyor sıkıntılı, hava durumlarından sanırım, adil kota muabbetinin de etkisi vardır açamıyorum donuyo vb. interneti sadece ben kullanmıyorum neyse izleyebildikçe yazarım :) iyi forumlar

 3. Ama sorun değil özellkle Okyanus yorumlarıyla ve Zeynep canlı anlatımlarıyla yardımcı olur izleyemediğime üzülmem böylece :)

   1. Merhaba Sarp geçmiş olsun, hep yaşadığım sıkıntıyı yaşamışsın :) Çok teşekkür ederim. Tadımlar bitsin ben gelirim ;)

  1. Serseri gibi ismİni anmadığım diğer arkadaşlar da yorumlarıyla bililendiriyorlar sağolsunlar , bu anlamdaydı, yordun beni kız

  1. :) takıldım ;) sen susma bana bakma :) cevapları yorum altına yazmayınca karışıyor takibi zorlaşıyor

 4. Bu hafta cansu alır bu gün ezgiyi geçerse zaten tatlıda çok iyi o yüzden cumada birinci olur ve altınları alır

 5. Cuma gününün fragmanı yayınlandı ve elenen cansu diyor fatih bey hatta vedalasıyorlar cansularla nasıl oluyor bu ya

 6. Hergun ayni ezgiyi bulur ayyy inanamiyom veriyon daha neye inanamiyon fatihide opmekten bikmadi bu ne allahim insan esini bile bu kadar opmuyo ??

 7. Birisi bu ziyafette dur desin ne istiyon arkadas gelininden ona hatice gibi gelin lazim

 8. Zeynep hanım bence Reyhan hanım hakkında haksızlık yapıyorsunuz kadın gelinini bulduysa finale birgün kala neden gelinine 5 veripte rakiplerinin birine 4 birinede 3 versin olamam bulduysa neden hapsine bir veya iki basmasın. Bu arada asla taraf tutmuyorum sadece objektif bir takipçiyim.

 9. Cansunu gitmesi imkansiz yarin yine tatli yapicaklar cansu iyi yapiyo hatice gider bence ezgi 49 cansu 45 elif 45 hatice 37 puanlar

 10. Kadinin bes vermesine kizmiyom ayyy inanamiyom diyo durmadan ve fatihi hep opuyo ondan elalemin erkegini neden opuyon

 11. Bir iki gün izlemedim bu gün izledim yine izlediğime pişman oldum yine fatih reyhan işbirliğini gördüm resmen ikisi anlaşmış %100 altınlar ikisi arasında paylaşılıyor DELİLMİ işte DELİL ezgiye en yakınolan elşfe reyhanın bir puan verişi cansu rakip olmadığı için 3 puan verdi arkadaşlar Allah tan korkuyorsanız bu programı izlemeyin

  1. İzleyici rumuzlu arkadaşım, iyi bi izleyici olduğunuzu düşünmüyorum :) Reyhan hanım söylediğiniz gibi yaparak Cansuyu dibine yanaştırmış oldu, hem de yarın tatlı günü, bu büyük bi risk değil midir

 12. Reyhan hanimi kiskanmayin yorularda reyhan hanim gelinini buluyor 5 veriyordiyorsunuz reyhan hanim ezgiyi buluyorsa neden 2 2 1 vermiyorda 1 3 4 5 yuksek puvan veriyor reyhan hanim kim ne derse desin bizler seni seviyok insallah ezgi yarin bilezikleri alir

 13. Ama bune ya ben yapiyom yemegi ziyafet alsin altini bu ne ya dugun yapmis elifin kendisi yapmis dugununu ziyafet yardim etmemis boyle olurmu oglunu evlendiriyo dugununu yapmiyo bunasil bir aile anlamadi biraz zor bu kaynana

 14. Diyo altinlari alicam gelinime yeni eve cikacak esya alicam ooohhhh ben kazanim altini eltim sepayi sursun oyle hayat yok bence

 15. Zeynep misin nesin senin reyhan hanimdan alip veremedigin ne kisanma zeynep yorumlarinda hep reyhanima ters oldugunu bildiriyon sen ne dersen de bizim icin reyhan hanim bur tanedir tam kaynana

  1. Reyhan’ın karşısında değilki sadece kim adaletliyse vicdanlı davranmaya çalışıyorsa onun yanında, benim ve diğer izleyicilerin olduğu gibi, Reyhanın hataları da fgörüyoruz

 16. Benim adim sadece zeynep canim reyhani ne kiskanim kim hakketiyosa o alsin bilezigi herkesin gorusu kendine

 17. Ben cikiyom gelicem sarpciim sen yine dusun bekliyon yazarsin sevinecemm inadim taktim birkez

 18. Bugün adaletsiz puanlama yapıldı. Benim görüşüme göre gerçi her gün adaletsizlik yapılıyor.
  Reyhan adaletsizlik yapmadı. Helal olsun, kutluyorum seni.?

 19. İzleyici rumuzlu arkadaşım, iyi bi izleyici olduğunuzu düşünmüyorum :) Reyhan hanım söylediğiniz gibi yaparak Cansuyu dibine yanaştırmış oldu, hem de yarın tatlı günü, bu büyük bir risk değil midir

 20. Haftabaşı tahminimde yanılacağım için çok memnunum, Elif gider diye düşünüyordum, Haticenin gideceğine çok memnunum :) :) :) Ayrıca yarın Ezgi 1. olamayacak, olursa çok şaşırırım ve daha haftalık tahminlerde bulunmam o derece iddialıyım, Cansu veya Elif

  1. Bende çok memnunum. Tahmininde yanılacağın için :) :) Hatice çok bile kaldı. Gitmesini dört gözle bekliyorum ?. Gidince artık Anama söz verdiğim gibi. Perdeleri ben yükleyeceğim hepsini?. Yorumlarını okuyunca çok iddallı olduğunu hissettim aniden. ?

     1. Eminim dönmeyeceğine ;) iyi geceler Grşrz ;)

  1. Cansu eleniyor açıklaması, sonra da Reyhan Hanım çekilme kararını açıklıyor Cansular kalıyor sanki, mantıksız geldi yani yarın Hatice okadar yüksek puan mı alacakki

   1. Kafam çok karıştı ya :| Reyhan neden çekilme kararı alıyor anlamadım gitti :D ?

 21. Aşağıda saatler önce fragmanı anlatan bir yorum var duruyor altlarda, oysa fragman bisaat sonra yayınlandı izledim. Nasıl izlemiştir fikri olan var mı söylediği zaman ne youtube ne sitesinde yoktuki, FİLİZ HANIM sizin fikriniz var mı?

  1. Teşekkürler bilgilendirme için anlaşıldı şimdi, kullanmadığımdan bulamadım demek, önce yayınlaması saçma sitesi varken

  2. Yarin gorusuruz sarpcim kendine iyi bak benim arkada oldugun icin ??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????tesekkurrr

  1. bence cansu bilezikleri alıyor cunku fatih urek cansu dediginde fatih urekin yanına gidiyorlar bilezik almaya.normalde elenen isim soylendiginde elenenler oturmaya devam ediyorlar

 22. Yarin ezginin gitmesi imkansiz gibi hatice diye hissetiyom nasip ama cansuda tatliyi iyi tutturuyo gibi gibi

 23. Arkadaslar gul diye bir arkadasimiz benim reyhan hanimi kiskandigimi soyluyo siz ne dersiniz sizdemi yorumlarimdan bunu cikardiniz dusuncelerinizi merak ettim??

 24. Arkadaslar gul diye bir arkadasimiz benim reyhan hanimi kiskandigimi soyluyo siz ne dersiniz sizdemi yorumlarimdan bunu cikardiniz dusuncelerinizi merak ettim??

  1. Aslında herkesin şahsi düşünceleri. Ama gülün neden böyle dediğini anlamış, değilim. Ortada kıskanılacak bir durum yok. ;)

 25. Arkadaslar fragmani izledim fatih cansular gidiyo diyo reyhanla ezgi bura benim evim gibi diyo tam anlayamadim ama sanki betul ve kaynanasi geliyo siz baktinizmi ne diyonuz

 26. Bence hiç adil değil puanlama fatih beyde puan vermeli tatim yapıp böyle puanlar zaten belli oluyor heyecanı kalmıyor

 27. Reyhan hanim ve ezgi giderse bir daha izlemem benim ivin bitmistir bu yarisma reyhan hanim icin izliyordum

 28. Insallah Cansu bilezikleri alir gonlum ondan yana Ezgi’yi severim ama Reyhani hic sevmem

 29. Insallah Cansu bilezikleri alir gonlum ondan yana Ezgi’yi severim ama Reyhani hic sevmem Hatice gider insallah cok kotu kalpli

 30. Hepinize hayirli cumalar arkadaslar sarp bugunde mubarek cuma yasini artik soylersin dusundun sanirim canim

  1. Hayırlı cumalar, selamlar, yaşımı söyleyeceğım küçük oyunlarım olacak, yaşımı sonunda buldurucam sana eleme sistemiyle :) ilkini bugün başlıyorum, basitten başlayayım, sayfadaki ilk mesajındaki harflerin toplam sayısı değil, kolay gelsin musaitolduğumda geleceğım

 31. Simdi benim yaptiklarimi banami yapiyon sarpcim kisa dan de yasini beni uzme canim nolur

 32. Arkadaslar ziyafetin yalaka gelini gelip anne ikinci torunun geliyo dedi ikiside birbirini bulmus

  1. 23 kasımda heyecan yazmıyorsun, ilk eleyeceğın rakamı not aldın mı tüyoyu kaçırma :)

 33. Ezgi ben yine geleceğim diyor.Hakkını başkasına veren birisi nasıl geliyor geriye.Türkiye Cumhuriyetinde başka gelin ve kaynana yokmu?Giden bir daha geri gelmesin.Bize hiç sıra gelmeyecek.Bu geri gelenler yönetmenin akrabası mı?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu