Gelinim Mutfakta

22 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Bu Hafta Kim Elendi? Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Puanları Son Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma bilezikleri kim aldı? Son puanlama oldukça ilginç oldu ve eleme potasına çok güçlü bir rakip düştü. Son zamanlarda yeni gelen yarışmacının elendiğini izliyorduk. Lakin Güneş bu durumu tersine çevirmeyi başardı ama bu gün kendisi eleme potasına düştü. Bakalım bu hafta elenen kim sorusunun cevabı Güneş mi olacak yoksa başka bir yarışmacı mı olacak? Bu sorunun cevabını bu yazının sonunda sizlere ayrıntılı şekilde verdim. Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanları sonrasında elenen ve bilezikleri kazanan gelin kim olduğu ortaya çıkacak. Not: Cuma Puan Durumu yazının sonunda verdik. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

=> Gelinim Mutfakta 22 Mart 2022 Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Şu an cuma puanları verilmeden son duruma baktığımda, birinci ile sonuncu arasında 8 puan farkın olduğunu görünce, bu hafta eleme potasına düşen Güneş’in dahi bilezikleri alma konusunda şansı olduğunu unutmayın. Hem matematiksel hem de gerçek manada şansı olduğunu görüyoruz. Tabi bu şansı kullanamaz ise 22 Mart Cuma Gelinim Mutfakta kim elendi? sorusunun cevabı da belli olacak.

=> 22 Şubat 2021 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de kaynanalar kendi gelinlerin tabaklarını bulma konusunda başarısız olduklarını, sadece Gülderen kendi gelini Güneş’i bulduğunu ama rakiplerden sadece Reyhan kendi gelinine 1 verdiğini, diğerlerinin ise yüksek verdiğini gözlemledik. [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 12 Mart Cuma Kim Kazandı[/kirmizibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Bu gün final ve kendi tabağını bulup, rakiplere düşük vermek oldukça önemli. Gülderen hanı bir şekilde risk almalı ve kendi gelini Güneş’i eleme potasından kurtarmak için %100 gelinini Gelinim mutfakta puanlama da bulup 5 puan verirken, rakiplere düşük vermek zorunda. Gelinim Mutfakta kim Elendi- kim gitti resmi

Güneş geldiği ilk günleri hatırlıyorum ve sessiz kişiliği ile dikkat çekmişti. Lakin, Güneş de diğer gelinler gibi çekim ortamına alıştı ve normal halini izledik. Kaynanası Gülderen’i savunmak ve diğer gelinlerin yapacakları işleri söylemiş ile kaynanaların gözüne girmesi ile rakiplerinin nefretini kazanmıştı. Ancak zamanla Güneş bu durumu iyi kullanamadı. . [pembebuton]Gelinim Mutfakta 5 Nisan Cuma Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Oysa hafta başında Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma bilezikleri kim kazandı? sorusunun favori isimleri arasında zikredilen isimlerdendi ama bu gün elem potasında mücadele edecek. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 29 Mart Cuma Kim Elendi[/pembebuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

Tabi şu ana eleme ve bileziklere odaklandık. Aslında bu gün gelinlerimiz, en başta günün tatlısını iyi yapmalı ve 22 Mart Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? sorusunun cevabı açıklanmalı. Daha sonra bilezikleri alacak ve elenecek kısma geçeceğiz. bu gün fragmana baktığımız da üç birinci olduğunu ve bu da yarışmada ilk defa yaşandığını söyleyebiliriz. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Hafta finali diğer günlerden biraz daha farklı yürüyor. İlk üç kaynana puanlama yaptıktan sorna, bir kaynana puanlarını, günün ve haftanın kritikleri tamamlandıktan sonra verecek. Elenen ve bilezikleri alan ile günün birincisi bu puanlamadan sonra ortaya çıkacak. Bu puanlamadan sonra Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma puanları da netleşmiş olacak. Bu aşamadan sonra Gelinim Mutfakta Bugün Kim Kazandı sorusunun da cevabı doğal olarak ortaya kendiliğinden çıkmış olacak. Not: Gelinim Mutfakta toplam puanlar yazının son kısmında verildi.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı

22 Mart Cuma Gelinim mutfakta puan durumu mevcut son durumuna baktığımızda, Gülcan 53 puanla birinci sırada ve zirvede yer alırken, bu hafta yarışmaya başlayan Beyza 50 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü sırada 49 puanla Ezgi yer alırken, son sırada ise Güneş 45 puan da kaldığını görüyoruz. Birinci Gülcan ile sonuncu Güneş arasında 8 puan farkın olması, her an kapanma ihtimalini de gösteriyor. Tabi eski tecrübelerimize göre 8 puan farkın kapanması çok zor iken, 3 puan farkın defalarca kapandığına şahit olduk.  CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Perşembe puanlama sonucuna baktığımızda elenecek isim %90 oranında kendisini belli ederken, bu gün güçlü bir rakibin eleme potasına düşmesi ve her an puanlamayı tersine çevirebilecek kapasitede olmasından dolayı %100 şu kişi elenecek demek oldukça zor. Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma kim elendi? sorusunun cevabını bizi instagram da takip edenler öğrendi. Siz hala bizleri takip etmiyor musunuz? Not: 22 Mart gelinim mutfakta puanlar bu yazının son kısmında bulabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Bugün Kim Elendi

İyi,kötü sizlere 1 yıldır bu yarışma programı hakkında bilgi vermeye devam ediyorum. Bilezikleri kim aldı yada bu hafta kim elendi sorularını cevaplamadan önce, dün karşılaştığım bir olayı anlatmak ve içimi dökmek istiyorum. Puanları hemen hesaplayıp, yazarken hatalar yapabiliyorum. Uzun zamandır yapmasam da dün Ezgi’nin puanı bir yerde doğru yazarken, başka bir yerde eksik yazıp ona göre toplam puanlama sonucunu görenler, hemen “Ezgi düşürmek ve elenmesi için fırsat mı arıyorsunuz? Yanlı haber yapmayın” gibilerinden saçma sapan yorumları gördüm ve üzüldüm. Arkadaşlar zaten iki ayrı puanlama yapıyorum ve birinde yanlışlık olursa diğerinde olmasın diye çabalarken, dün bir yerde hata var diye demediğinizi koymadınız. Neyse, beni bilen bilir. Not:22 Mart Cuma Puanlaması yazının sonunda.Gelinim Mutfakta bilezikleri Kim Aldı resmi

Bana gelen eleştiride Ezgi’yi neden yerden yere vuruyor yada onu tutmuyorsunuz gibilerinden yorumlar alıyorum. Arkadaşlar her yarışmacının iyi yanına da kötü yanını da yazıyor ve bu konuda hiç kimseyi ayırt etmiyorum. Bana göre her gelin aynı mesafede. bu gün yani 22 Mart Kim elendi sorusunun cevabı olan gelin de benim için aynı, bilezikler alıp, zenginliğine zenginlik katacak kişi de benim için aynı mesafededir

Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma günün birincisi kim oldu? Elbette bence bu gün en önemli ve ilk cevaplanması gereken bir suru olacak. Bu gün birinci olan, büyük oranda elenmekten kurtulacak. Yani Güneş bu gün birinci olur ise aradaki farkı kapatıp kapatmadığı çok önemli bir mesele olacak iken Gülcan bu gün tek başına birincisi olması halinde hem çeyrek altını hem de bilezikleri kazanacak. Böylelikle 3 Mutluğu bir arada yaşayacak. (Güneş elenmiş olacak, hem çeyrek hemde bilezikleri almış olacak) Not: Gelinim Mutfakta haftalık puanlar yazının son kısmında verdim.

Bu hafta ilk günden itibaren zirvede kalmayı başaran Gülcan son puanlamada eğer bilezikleri elinde kaçırır ise hafta içinde verdiği emeklere de yazık olacak. Bence ne yapıp edip bu gün aradaki farkı kapatmaması lazım desem de fragmanda üç gelin Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da eşit puanlara sahip olduğunu ve bu düğümü kura belirlediğini gördük. Dikkat:Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma puanları sayfanın altında verildi.

Gelinim mutfakta 22 Mart Cuma toplam puan durumu netleşebilmesi için son kaynananın da puanları vermesi gerekirken, bizler son kaynana puanlama yapmadan bu gün son puan durumu açıklanmadan kazanan ve kaybeden gelini açıklayacağız. Sizde bu ayrıcalıklı okuyucularımız arasında olmak ve önceden bilgi almak istiyorsanız sitemizin instagram adresini lütfen takip edin. Şimdi bu gün gelinlerin yapacağı tatlının adını ve malzeme listesini açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Elmalı Fındıklı Muhallebi Malzemeleri

 • 2 avuç Fındık (parçalanmış)
 • 3,5 yemek kaşığı toz şeker
 • 1 tatlı kaşığı sumak
 • 3 adet ekşi olmayan kırmızı elma (ekşi tatlıyı bozar)
 • 1/4 çay kaşığı boyutunda rendelenmiş taze zencefil

Muhallebin Malzemeleri

 • 1 Litre süt
 • 2 yemek kaşığı buğday nişastası
 • 1 adet yumurtanın sarısı
 • 1 adet yumurta sarısı
 • 1 paket vanilya
 • Yarım su bardağı toz şeker
 • 3 yemek kaşığı un
 • 1 yemek kaşığı tereyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek, hafta finalinde yapacakları tatlı için çok kolay olduğu için 40 dakika süre verdi. Bu süre içinde de gelinler tatlılarının yapımını tamamlayıp, 22 Mart puanlaması için sunum aşamasına geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bu hafta kim kazandı ve kim elendi görelim.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanları (22/03/2019 Perşembe Haftanın Finali)

*************************
Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güneş : 1
Beyza : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nazlı‘nın verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Güneş : 4
Beyza  : => Nazlı’nın Gelini 4

*************************
” 22 Mart Cuma (2019) Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gülderen‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 1
Güneş   : => Gülderen’in Gelini 5
Beyza : 3

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 1
Güneş : 2
Beyza : 4

*************************

Gelinlerin 22 Mart 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 5 1 4 5 15
Gülcan 4 5 1 1 10
Güneş 1 4 5 2 12
Beyza 3 4 3 4 10

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Mart – 22 Mart Haftası) – Cuma

Ezgi     : 49 + 15 = 64 
Gülcan : 53 + 11 = 64
Güneş  : 45 + 12 = 57
Beyza  : 50 + 14 = 64

“DİKKAT! Siz hala bizi instagram da takip etmiyor musunuz? Bizleri takip edebilmek için  İnstagram’a ⇒ "dizicenter_net" Yazıp bizlere ulaşabilirsiniz. “

Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Puanlama Sonuçları

*************************
22 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ EZGİ ⇒ Kura sonucu Ezgi Çıkacak

22 Mart 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GÜNEŞ

22 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 22 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
22 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒GÜNEŞ
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

114 Yorum

   1. Ben Gülcan hanımı tutuyorum ama gönlüm Beyza dan yana kocası asker inşallah bilezikleri bu kızimiz alır

    1. Ezgi ve Reyhan hanım tebrikler. Yarışmayı Fatih bey ve siz renklendiriyorsunuz. Sizi çok seviyorum. 100 bileziğeinşallah

 1. Herkese hayırlı bir cuma günü diliyorum..

  Anonim canım arkadaşım sana özel selâmlar ☺

  Bugün ilk defa tekrar izleyeceğim bakalım durumlar nasıl…

  Yağnur ne zaman gelecek acaba ?

 2. Ya lütfen dogruyu söylein, kafami karistirmayin.Bu gun Kim aliyor çeyregi ve bilezikleri?. Fuliz hanim kimm?

 3. Herkese hayirli cumalar herşey gönlünüzce olsun güzel bir puanlama olsun ceyrek kim de

 4. Iyi günler dilerim herkese. Sağlıklısınızdır inşallah :) Gülcanım pırıl pırıl yine, herzamanki gibi :)

 5. 3 gelin bilezikler için aynı puanı almislar yine kuraya gidilmiş galiba. Gülcan veya beyzanin almasını istiyorum. Güneş gitmeli kayınvalidesi iyi sasirdi kendini. Dışarda yapsın kaynanaligini.

 6. Beles beles balayi tatil yaptiniz yediniz ictiniz gulderennnnn gunes batti haftayada nazli sivrilmeye basliyor

 7. kaç haftadır alamadı iyi oldu bu hafta bilezikleri aldı ezgicim ezgi ve reyhan sizi seviyoruz

 8. ezgi gidermi helal sana kanal d iyi kollaniyor massallah zengin oldu enayimiki elensin yaziklar olsun daha izlenmez guzel tuyo aliyor

 9. Gülderen hanım naptın yaaa bir verdin verdin oldumu şimdi bu dört ezgiye elememek için yaptı kanal ????

 10. helal ezgicim ve rayhancım sizi seviyoruz daha çok bilezik alman dileyimle bol şans

 11. FRAGMANA GÖRE REYHANIN DA PUANI ORTAYA ÇIKTI HEPSİ 64 DE EŞİTLENMEK ZORUNDA ARKADAŞLAR. O YUZDEN
  REYHAN’IN PUANI
  EZGİ: 5
  GÜLCAN: 1
  GÜNEŞ: 2
  BEYZA: 4

  SADECE GÜNEŞ’İN PUANI FARKLI OLABİLİR :)

 12. Bu ezgiyi yapım şirketi elenmesine diye herşey yapıyor yeter artık ezgiden de reyhandan da sıkıldık bunların kesin torpili var

 13. matematiksel olarak gulcan aliyor bilezikleri hesabima görenasil hesap bu hesapta ayni puandaysalar tabiki kurada ezgi cikar fatihi var ezginin onu cikarir

 14. Kurguya bak,ne güzel oturmuş hesaplamislar aynı puanlar çıksın diye ?

  Çoktandır izlemiyordum bugün biraz izledim hiçte pişman olmadım izlemedigim için..

  Yapmacık oyuncular gidene kadar da izlenmez program..

  Herkese iyi günler;-)

  1. Fatiy bey. Yeterartik. Ğülçandan. Çirçir. Büneçene. Oranin. Kiralimi. Saniyo. Kendini

 15. Şirket güneşi bitirdi her yerde haramiler kazanıyor haram olsun ey desime ey reyhan bu fakir kızın hakkı size haram olacak inşallah

  1. Evet haklısın Zeynep ilk defa oluyor ve bu haftada böyle bir kurgu planlanmış,amaç ne olursa olsun Ezgi elliyi tamamlamak…

 16. ya kanal de ezgiye calişiyor parali elamaniymiş kanald ye calişiyormus arti aylik prim aliyolar ezgi reyhan onlar olmasa reytin dusuyomus

 17. artık bıktık ezgiden reyhandan kesin kayırma var elenseler dahi geliyorlar fatih ürkek ezginin yemeklerine olumlu yorum yapar genelde cuma son tadima reyhan gelir

 18. ezgi reyhan 4 kez elendi gördugum daha evelde burda kac kez elendi bilmiyom dahasida varmiş

 19. Koyun sürüsü gibi oturmuş mal mal izliyoruz.Biz böyle bakarken millet malı götürüyor.Resmen zekamızla alay ediyorlar.Ezgi bu ayda kredi taksidini kaptı.Ne ala memleket resmen danışıklı dövüş yazıklar olsun kanalD’ye.

 20. Ezgi ve Reyhan’a helal, ama Gülderen Ezgi’yi bulup bir basıyor kız haketti

 21. Oh iyi oldu desime sensin gülcanı eleyen işte reyhan bu reyhanın çok işine yararsın sizi hırsızlar.

 22. HAKKINDIR CANIM HAKKIN ANANINNAK SÜTÜ GIBI HELÂL OLSUN.SEVILIYORSUN EZGI HEMŞERİM BENIM GÜZEL DEVAM HIZI BÖYLE HANIMLIGINLA TEMSIL ET..
  GECECEKSINIZ KURMACA FILAN KISKANCLIKTAN IFTIRALARA GITMEYIN

  1. ezgi benimde hemşerim ama ben böyle bir adaletsizliği savunmam,kul hakkına giriyorlar yazık o elenen garibana

 23. BİZİ BÖYLE TERBIYENLE HAMARATLIĞINLA TEMSİL ETMEYE DEVAM EZGICIM
  Tebrikleeerrr…..

 24. Vallahi tiyatro 3kişi aynı puana getirmek fatih tüyo verdi bu puanları ver nasıl olsa şans size çikar kimsede şüphelenmez YAZIK OLDU GÜNEŞE çeteye yenik düştü vallahi haram

  1. Fatih ürek senin yatacak yerin yok topun üstün de çizik var kaynanaya veriyorsun sonra o çekmiş gibi hava atıyon ekrana Ezgi ye çıktı senin yalanlarını Ezgi bu kanal dan kaç para maaş alıyor ben biliyorum senin söylemeni isterim Bursa’nın delikanlısı

 25. Bu adaletsizliği savunanlarda en az kanal d kadar suçludur hala ezgi ve reyhanı savunanlar,diğer yarışmacıların nasıl hakkının yendiğini görmüyormusunuz bu kadar vicdanınız katılaştı bu kadarmı adaletten,haktan,hukuktan uzaklaştınız yazık gercekten cok yazık

 26. Puanlar gözünüzün önünde veriliyor kedi uzanamadığı ete mundar dermiş .sizde o misal ezgi hak ediyor alıyor sizde katılın alın bilezikleri

 27. çok adaletli bir yarışma kaç haftadır bileşik almıyordu ezgi haftalarca hayra gelmiyor oraya çok hak ediyor kaldımı çoğunluk ezgiyi reyhanlı seviyor izlemek istiyor bunu bir karşılığı olmalı ve güzelde yapıyo yemekleri ezgi

 28. arkadaş bizde izleyiciyiz kurada o çizgiyi biz niye görmedik karalamayın lütfen ezgi o yarışmada olduğu sürece yemeğini yapacak ve kazanacak

 29. meyve veren ağaç hep taşlanır sen iyisin ezgicim canım benim hele reyhan teyzenin oynaması çok iyi ya

 30. ezgi ve reyhan hanım size kötü konuşanlar sizin yeriniz de olmayı çok isteyenlerdir ee olamayınca kötü konuşuyorlar ezgi çok iyisiniz yola devam canım rüzgar için

  1. Ezgi ve Reyhanin yerinde olmak mi???Allah korusun asla istemezdim onların yerinde olmak seviye 0

   1. Çocuğun kursağında haram para geçirmek için mi sonuncu olup torpille kaldıktan sonra ne kadar iyi yaparsa yapsın haramdır aldığı bilezikler altınlar

 31. Gına geldi artık Ezginin yarismada hile ile kalıp hile ile altın kazanmasından ve Gülcan sarı cadı göz zevkimi bozuyor ikisi elensinler diye dört gözle bekliyorum
  Ve ?YAGNUR? prensesin gelmesini de dört gözle bekliyorum?

 32. Şu yaratık reyhan en son ne zaman 4 puan kullanmış bir bakarmısınız 64 tamamladılat

 33. saygılı yorum yapın lütfen bu nedir ya reyhan hanım ezgiye 1 vermeseydi kura olmayacaktı zaten yine ezginin olacaktı bilezikler helal sana ezgi

  1. Bak kendin bile farkındasın Ezgi gitmeyeceğini bide nasıl ve neden gitmeyeceğini anlayabilsen????

 34. hile değil hergün gidiyor emek veriyor yemek yapıyor zamanını harcıyor bunlarda ona ger dönüyor bilezik olarak

  1. Yaaa arkadaşım sen nasıl seyrediyorsunuz bu yarışmayı??
   Ezgi kaç defa elenmesi gerekirken hile ile orada kaldı ve kaç defa hile ile altın kazandı yok kura yok bilmem ne
   Biz izleyci aptal değiliz herşeyin farkindayiz….

 35. İzlemeyin izlemeyin evlilik programıları saçmalamaya başlayınca kaldırıldıya bunuda kaldırırlar boş verin

 36. çok iyi seyrediyorum arkadaşım biz izlemek istiyoruz ezgi ve reyhanı onlarda getiriyo bunun neresi kötü hile yok istemeyen izlemesin ezgi gittiğinde biz izlemedik sanki başkaları gelince yarışmaya ne farklı olacak

 37. Arkadaşlar siz ezgiyle niye uğraşıyoruz orada herşeyi hakediyor ezgi çiğimiz keçiören komple onu destekliyor eğer sms oylaması olsun herhafta birinci çıkar asıl onun hakkı yeniyor şuan 80 90 bileziği olmalydi 05357873981 nom sizinle hertür taşırırım

  1. Hahaaahaaa Komple Keçiören Ezgiyi mi destekliyor ???
   Biraz ufak at ta civcivler yesin biz yemiyoruz çünkü hahahaaaaaaha

 38. Kıza çamur atmayın lütfen göz var izan var ezgi 10 10 10 10 bizde bilezik verelim gerekirse onun gülüşü dünyaya değer sayın yorumcular

  1. Kimsenin çamur attığı yok herkes izliyor görüyor olanı biteni akıl var fikir var kimse enayi değil

 39. Güneş balçıkla sıvanmaz EZGİ programın en başarılı lider yarışmacısı.bileziklerini 50 tamamladı 35 altını da yakasına taktı.Hayırdır sergen 03 ve anonim yorumcular morardınız işte budur bencil,kıskanç ve hazımsız yaratıkların sonu.Defolun gidin bu sayfadan sizin isimlerinizi görmek istemiyoruz.EZGİ ve REYHAN hanım sizi seviyoruz ve destekliyoruz anam.

  1. Filiz Hanım SERPİLİ defalarca uyardım ama yorumcuların sahislarina hakaret etmeye devam ediyor
   Lütfen gerekeni yapın
   Herkes Ezgiyi desteklemek zorunda değil… Yorumcular Ezgiyi eleştirince hemen hakarete başlıyor o da Esonays gibi hiç hoş olmayan kelimeler kullanıyor gerekeni yapmanızı rica ediyorum…

 40. Filiz Hanım Serpil yorumcuların sahislarina hakaret ediyor
  Gerekeni yapmanızı rica ediyoruz herkes Ezgiyi desteklemek zorunda değil sizde biliyorsunuz Ezgiyi o yarışmada haksizlikla hile ile kalıyor hile ile haksız altin kazanıyor bunu herkes görüyor zaten herkes bunu farkında elbette herkes eleştiri yapabilir yeri geldiğinde siz bile eleştiriyorsunuz Ezgiyi ama Serpil Ezgiyi eleştirenlere hemen yorumcuların sahuslarina hakaret ediyor buna hakkı yok FİLİZ HANİM lütfen gerekeni yapın çok rica ediyorum sizden Serpilin hakaret dolu çirkin yorumlarını görmek istemiyoruz…

  1. Rumeysayi nasıl gönderdiklerini hatırlıyoruz Ezgi sonuncu olmuştu elenmesi gerekiyordu onun yerine Rumeysayi gönderdiler ..buraya puanları yazmıştınız ama elenenin Ezgi değilde Sina olduğunu söylediler
   Ben soruyorum Ezgiyi eleştirenlere hakaret eden Serpilere bu hile haksızlık değilde nee????
   Ve bunun gibi bir sürü ogrenek verebiliriz …
   FİLİZ HANİM lütfen hakaretciler SERPİLİ engelleyin lütfen rica ediyorum..

 41. hep ezgi yi kötülüyorsunuz hile diyorsunuz niye kardeşim halk istiyor ezgi de kalıyor ha sevmiyor ve istemiyorsan izleme zorlayan yok bizde ezgi ve reyhan gittiğinde izlemedik yarışmayı sende öyle yap bırakın hileyi hurdayı kadın hergün yarışmada emek veriyor karşılığını alıyor

 42. Değerli forumdaşlarım Serpil hanım gibi bu türlü öfkesine yenik düşen arkadaşlar her zaman olacaktır, demek site yetkilisi Filiz hanım yerine Serpil hanım olsa düşüncesine katılmayanları forumdan atıp siteden kovacak, bir kez daha bu işlerin tarafsızlık gerektirdiğini ve Filiz hanımın da zaman zaman desteklediği birileri mutlaka olmuş olmasına rağmen objektif kaldığını ve bunun değerini tekrardan görmüş olduk

 43. Günaydın herkese, Filiz hanımın dikkatine yazan Anonim, Serpil hanıma haklı olarak isyan ettin, bir Serpil gidecek diğeri gelecek farkındasın, zaman zaman Ezgiyi desteklerken bile hataları olunca söyleyen biri olarak Serpil hanıma soruyorum

 44. Serpil hanım kovmakta defetmekte çok hızlısınız, aynı hızlılıkta şunları da hesaba katar mısınız
  -Çeyrekleri saymayalım Ezgi kazandığı 50 bileziğin 50sine de hakkıyla mı kazandı örneğin özellikle bu hafta hakkıyla mı kazandı, en azından 5 bileziği haksız yere kazandığını düşünüyorum neden mi çünkü bu hafta yaşanılanlar bunu düşündürttü eğer tersiyse günahı boynuma ama düşünmenizi isterim

 45. Ezgi çeyrek altın için 3 kişiyle kuraya kalıyor Gülderen hanım çekiyor ve kurayı kaybediyor çeyreği kaçıyor gün birincisi olmuşken, Cuma bileziklerde 3 kişi kuraya kalıyor bu kez kurada Ezgi kazanıyor, bir sorun yok gibi görünse bile bilezikteki kurayı kazanacağı için çeyrekteki kurası kaybettirildi çünkü çeyrek kurasında da kazansaydı denecekti her kurada Ezgi kazanıyor tepki çekecekti bundan sonrası önemli BİLEZİK KURASINI KAZANMASI İÇİN ÇEYREK KURASI FEDA EDİLDİ DAHA DOĞRUSU ÇEYREK KURASI DÜZENLENDİ ÇÜNKÜ İNSANLAR BİLEZİK KURASINDA EZGİ KAZANDI NASIL OLUR DEDİKLERİNDE BAKIN ÇEYREK KURASINDA YİNE 3 KİŞİ VARDI EZGİ KAYBEDEBİLİYOR DİYEBİLMEK İÇİN, EĞER BİLEZİK KURASI ÖNCESİ YİNE AYNI SENARYOYLA 3 KİŞİ ÇEYREK KURASI OLMASAYDI VEYA KURADA EZGİ KAZANSAYDI BUNLARI YAZMAZDIM, BU AKLAMA İŞLERİ, İSPATIN VAR MI DERSENİZ YOK AMA ÜLKEDE YAŞADIĞIM TECRÜBELERDEN İZLEDİKLERİMDEN YOLA ÇIKARAK RAHATLIKLA BÖYLE DÜŞÜNÜYORUM, GÜNÜMÜZDE DEVLET ŞANS OYUNLARINDA BİLE NİCE HİLELER ORTAYA ÇIKIYORKEN BURADA MI OLMAYACAK, PARA OLAN HER YER BİRİLERİ TARAFINDAN MANİPÜLASYONA TABİDİR lamı cimi yok

 46. Serpil hanım siz birilerinin isimlerini görmeye tahammül edemezken atı alan Üsküdar’ı geçiyor, bugün sizin atınız sudan geçiyor ama yarın sizin atınız suda takılıp boğulurken sesiniz daha farklı çıkar unutmayın

 47. Serpil sen kim oluyorsun da buradan Ezgiyi ve Reyhani eleştirenleri kovuyorsun ve sahislarina hakaret ediyorsun??
  Haddini biil!!!Yoksa bildirirler!!!
  Ezgiyi eleştirenler seviyeli ve düzgün bir şekilde Ezgi ve Reyhandan rahatsiz olduklarını dile getiriyorlar haklı olarak
  Asıl sen çirkin hakaretler ediyorsun yorumculara o yüzden buradan kovulması gereken biri varsa o da sensin ve Filiz hanım gerekeni yapacağına inanıyorum sonra sende yalvarma beni af edun savcılığa şikayet etmeyin diye..yorumcuların sahislarina hakaret ediyorsun kendini savcılıkta bulursuan hiç sasirma..

  1. Sıkma canını defetmeyi düşünebilen Serpil yazılanları anlayacak düzeydedir hepsini anlamıştır işine gelir gelmez orasını bilemem

 48. Ezgiyi sevmek beğenmek ayrı yarışmadaki bazı olaylar ayrı, Ezginin sevdiğim yanları var ama olanları da yorumlama hakkımız var

  1. Sarp Bey desteğiniz için güzel ve dürüst yorumlarınız için Teşekkürler Filiz hanımın dikkatine yazan kişiyim ben
   Serpili defalarca uyardım yine hakaret etmeye devam hatta bu sefer baya ileri gitti yorumcuları siteden kovuyor
   FİLİZ hanimin gerekeni yapacağına inanıyorum ..

   1. Anonim şaka gibi, tamam farzedelim morardık kıskandık yerimizde sinirden kudurduk şu olduk bu olduk, siteden kovmak görmek istememek nedir bir yaşıma daha girdim, hem morartıyor bir de söz hakkı vermeden paket yapıyor

    1. ?? ?? Aynen Sarp Bey
     Reyhan ve Ezgi Kanal D’nin sahibi sanıyorlar kendilerini Serpilde bu sitenin sahibi sanıyor herhalde kendisini ki bu sitenin sahibi Serpil olsa kimse zaten yazmaz buraya kovmasina gerek kalmaz ???
     Hadi Reyhan ve Ezgiye ağır hakaret küfür edilse bende karşı gelirim ama seviyeli bir dille uyarım ama şuan hakaret yok herkes kendi fikrini yazıyor ve seyrettikkerini gördüklerini yazıyor eleştiriyor ..
     Serpil bı terbiyesine takınması gerekiyor artık yoksa kendisi için hiç iyi olmaz ayrıca farklı isimlerle de yazıyor ve sanki Ezginin çok destekçisi var mış gibi göstermeye çalışıyor kesin emin değil ama öyle hissettim Filiz hanim zaten görüyordur…
     Bu neyse de hakaret etmesi ve siteden kovmasi artık haddini iyice aştı…

 49. İnsanlar hakkıyla alsın 50 almasında 40 alsın 45 alsın yine 50 yapılır, yok sonuncuyu açıklamıyoruz diyorlar sonra Sina sonuncu oldu falan bunlar hep aklama işleri ya hiç sonuncuyu açıklamayın öyle kalın ya da doğrusunu açıklayın koskoca kanal doğru puanı mı hesaplayamıyor, ne hikmetse bu tarz işler Ezgiye denk geliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu