Gelinim Mutfakta

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! Bugün Kim Birinci Oldu

Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi günün birincisi ve çeyrek altını kim aldı? 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları açıklandı mı? Haftanın ilk bölümünde bugün çeyrek altını kim aldı? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? 22 Mart Pazartesi günün birincisi bugün kim oldu? Bu hafta yarışmaya yeni gelen gelin nasıl puanlar aldı? Pazartesi günü çeyrek altını kim aldı? Dikkat: 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu ile toplam puanlar yazının en sonunda sizleri bekliyor.

=> 22 Mart 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (23/03/2021) Haftanın ilk puanlamasında Seda, Aysun ve Ayten 17 puan alarak günün birincisi oldular. Kura sonucu çeyrek altını Seda kazandı.

=> 5 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar sonucunu görebilmek için tıklayınız.  

Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi Puanları sonucu bizlere bazı konularda %100 bilgi verecek. Zira bu hafta yarışmaya katılan yeni gelin eğer ki günün sonunda en düşük puanları alırsa kesin olarak bu hafta Cuma günü eleme potasında yarışacak.  

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları verildiği esnada Dudu

İki hafta önce yarışmada bu sezon yarışan ve en fazla altın alan Zeynep Kalyon Gökçe elendi Yerine ise Hilal yarışmaya oldukça iddialı başlasa da geçtiğimiz hafta finalinde geldiği hafta elenerek yarışmadan ayrılan isim oldu. bu hafta yarışmaya yeni gelen yeni yarışmacı bugün 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup kendisini kanıtlamak istiyor.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Yarışmadan Kim Ayrıldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 22 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan yarışmacı kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> 26 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Puanlaması sonucunu kim birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Hilal enene isim olurken beş altın bileziğin sahibi de Aysun oldu. Böylelikle Aysun Zeynep2den sonra yeni sezonda en çok altın kazan ikinci gelin oldu.

=> 25 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı görmek için tıklayınız.

Haftanın en önemli ve en kritik puanlaması bugün 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Zira programda aynı gün iki bölümü birden çektikleri için Pazartesi ve Salı çekimlerin de iyi performans gösteren gelin genel de aynı isimler oluyor. Bu nedenle haftanın ilk puanlaması bu haftanın gidişatı hakkında kesin bir bakış açısı sunacak.

=> 23 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi Puanları verecek kaynanalar

Geçtiğimiz hafta en çok konuşulan konuların başında kaynana Neriman ile Nuray kaynana arasında ki iş birliğinin bozulması olmuştu. Bu hafta o işbirliğinin bozulmadığı şu sözlerle ortaya çıktı;

“Akıllık yapalım. Ortak olduğumuz kimseye söylemeyelim!” Yarışmacı Kaynana Neriman

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi kim oldu resmi

Sözleri ile kaynana Neriman Nuray kaynana ve gelini Dudu ile iş birliği halinde Aysun’u yarışmadan göndermek için el birliği ile hareket ettikleri de ortaya çıkmış oldu. Bakalım Aysun bu işbirliğine bugün Gelinim Mutfakta Puanlama kısmı da alacağı puanlarla cevap verebilecek mi? Bekleyip göreceğiz.

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanlama sonucunda hem çeyrek altını kazanıp hem de rakiplerini bir adım geride bırakmak isteyen Ayten, bu hafta bilezikleri kazanmak için ciddi olarka çaba gösterecek. 

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

 Aysun şu an için yarışmada en çok yarışan gelin olarak yarışıyor. Yeni gelenlerin de doğal olarka ilk hedefi en güçlü gördükleri Aysun’u elemek. Bunda dolayı bu hafta yarışmaya dahil olan gelin ve kaynana Nagehan bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi puanlamasında Aysun’u eleme potasına sürükleyecek puanlar vermeye çalışacaklar

Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 22 Mart 2021 Pazartesi günü Seda Sayan’ın vereceği bugün 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Hafta finali ve bilezikleri alan gelin ise 26 Mart Cuma günü toplam puan durumu sonucuna göre belli olacak. Bu hafta bilezikleri kazanmak isteyen ve eleme potasında bir adım uzaklaşmak isteyen gelinlerin tek hedefi Pazartesi günü günün birincisi olup bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi puan durumu sonucun da çok yüksek puanlar almayı hedefliyorlar. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Aysun yarışmada Zeynep Kalyon Gökçe’den daha fazla kalmasına rağmen bilezik ve çeyrek sayısı olarka Zeynep’in çok ama çok gerisinde kaldı. Bunda dolayı Aysun bu hatada Zeynep ile arasında ki bilezik ve çeyrek altın farkını kapatmak için Aysun bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart puanlaması sonucunda bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altının alan gelin olmanın planını yapıyor.

Yaklaşık olarka üç hafta önce yarışmaya katılan Dudu geldiği hafta hem Zeynep’i eledi. Hem de bilezikleri geldiği hafta kazandı. Ancak ikinci hafta kendisinden beklenen puanları alamayan Dudu az kalsın elenecekti. Lakin son anda yaptığı kritik hamlelerle yarışmada kalmayı başlardı. 

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Aysun ve Nurten

Dudu ilk geldiği hafta da ki başarısını yeniden yakalamak isteyen Dudu bugün 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da birinci olmak için elinden gelenin fazlasını ortaya koyacak.

22-26 Mart haftasının ilk bölümün de Seda Sayan beş puanı kime verdi? 22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu açıklandı mı? Bugün 22 Mart 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Seda Sayan bugün kaç puan verdi? Pazartesi çeyrek altını kim aldı? Soruların cevapları alt kısımda verilen tablo içerisinde sizleri bekliyor. 

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanları (22/03/2021 Pazartesi)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Mart Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Aysun: 4
Ayten: 1
Dudu: 5
Seda: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Aysun: => Nurten’in Gelini 5
Ayten: 3
Dudu: 3
Seda: 1

*************************
” 22 Mart 2021 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Aysun: 2
Ayten: 1
Dudu: 3
Seda: => Nagehan’ın Gelini 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Dudu: 1
Seda: 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Dudu sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Aysun: 1
Ayten: 4
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5
Seda: 3

*************************

Gelinim mutfakta 22 Mart Pazartesi Toplam Puanlar

Aysun 4 5 2 5 1 17
Ayten 1 3 1 4 4 13
Dudu 5 3 3 1 5 17
Seda 4 1 5 4 3 17

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22-26 Mart Haftası) – Pazartesi

PUANLARDA Kİ YANLIŞLIK DÜZELTİLMİŞTİR.

*************************

Aysun : 17
Ayten: 13
Dudu: 17
Seda : 17

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mart Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN / DUDU/ SEDA
Gelinim Mutfakta 22 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU Seda ALDI
22 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  AYTEN

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Mart Salı Fragmanı İzle

22 Mart Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları belli olduktan sonra günün birincisi ve çeyrek altının alan gelin açıklanacak. Gözle ise bu hafta yarışmaya gelen Seda nasıl puanlar alacağına çevrilecek. İşte haftanın ikinci bölümü olan Gelinim Mutfakta 23 Mart Salı fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

 1. YA ŞU UKALA AYSUN VE KENDİNİ BEĞENMİŞ KAYIN VALİDESİNDEN NE ZAMAN KURTULACAĞIZ? POTA KRALİÇESİ!.. KAÇ KERE POTADAN DÖNDÜ? HALA KENDİNİ BİR HALT ZANNEDİYOR!..

  1. Onun arkasında koskoca kanal D ve Seda Sayan var tabiki havalanacak kadın elenmilecegini biliyor bizimde arkamızda koskoca kanal d.ve seda sayan olsaydı elenmemiz gerekirken elemeselerdi bizde böyle havalanırdık

  1. Canım benim torpilli olduğu için 3 hafta önce elenmesi gerekirken edemedikleri icin

  1. Herzaman veriyor ilk defa değil güzelim yarışmaya dikkatli bakın o Aysun cuguna 1 vermiyor Ayten e hep veriyor geçen haftaki bölümleri izle istersen sokkun gecsin

 2. Şu Neriman çok ayıp ya kocaman. Yaşının insanı ol valla Nurten dobra düzgün

 3. Puanları hep yanlış yazıyorlar haksızlık yapıyorsun kul hakkı şikayet edilsin kanal

 4. Evet her zaman bu şekilde oluyo puanlama.istediklerinin puanını isteğe göre düşürüp indireceklerse yarışmanın anlamı ne? Hepsi kul hakkına giriyor.

 5. Ya aysuna nasil düşman oluyorsnuz ya kiz herseyi kuralına gore yapıyor ve gercektn guzl yapıyor kaynanası bile güzelse guzel puan veriyo değilse 1 bile verdiği oluyor ama diğer kaynanalar guzel yorumlara rağmen düşük veriyolar hic adaletli değiller

  1. Canım benim torpilli olduğu için 3 hafta önce elenmesi gerekirken edemedikleri icin ve kendilerini birşey sandıkları için
   Hiç te değil hanımefendi nurten hanım ayda 1 kere başkasına yüksek puan veriyor bu da dikkati çekmemek için torpilli oldukları anlaşılmasın diye sırf bakın aydına yüksek vermedim demek için elinizi vicdanınıza koyun mübarek 3 aylardayız
   Kul hakkı bu

 6. Herzaman veriyor ilk defa değil güzelim yarışmaya dikkatli bakın o Aysun cuguna 1 vermiyor Ayten e hep veriyor geçen haftaki bölümleri izle istersen sokkun gecsin

 7. Ya şu yeni gelen iyice evi sandı burayı havalandılar cuma günü gidince anlayacaklar bir çeyrek altın aldı sanki 100 tane almış gibi havalanıyorlar ya 3 kişi kuraya kaldı bide ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu