Gelinim Mutfakta

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Açıklandı! Bugün Kim Birinci Oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı günün birincisi ve Salı puan durumu sonucu netleşti! 22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Bu hafta Salı Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Yeşim bugün kaç puan aldı? 22 Mart Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Salı Miyase kaç puan aldı? 22/03/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinine beş puan verdi? 22 Mart Salı puanları sonucu çeyrek altını kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin devamında sizleri bekliyor.

=> 19 Nisan Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (23/03/2022) 22 Mart Salı günü Miyase 18 puanla günün birincisi olurken, Fulya 5 puanla günün sonuncusu oldu. Salı günü Yeşim (-2) puan cezası alırken, Fulya (-4) puan cezası aldı.

=> Gelinim Mutfakta 12 Nisan Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler Miyase’nin alacağı puanlar üzerinden olacak. Zira hafta başında iyi puanlar alarak dikkatleri üzerine çeken Miyase, bu hafta bilezikleri alıp alamayacağı, şimdiden merak konusu oldu.

=> Gelinim Mutfakta 5 Nisan Salı Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Geçtiğimiz hafta ve ondan önceki hafta bilezikleri Yeşim alırken, Miyase son iki hafta eli boş dönen isim oldu. Miyase artık yarışmada bilezik listesine girmek için bu hafta elinden gelenin en iyisini yapmak istiyor. 

=> Gelinim Mutfakta 29 Mart Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

Bugün 22 Mart Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Mart Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Beş Bileziği Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Son üç haftayı baz alındığında, Hasret ile Miyase hafta birinciliğini paylaşmış, bilezikler ikişer olarak verilmişti. Bir bilezik haftaya aktarılmıştı. Sonraki iki hafta boyunca yeşim bilezikleri kazanan isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 25 Mart Cuma Bu Hafta Yarışmadan Kim Gitti öğrenmek için tıklayınız.

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve puanlaması sonucu %100 netlik kazandığında, gözler Yeşim’in alacağı puanlar üzerinde olacak. Zira bu hafta Miyase’ye  karşı en güçlü isim Yeşim olduğu için onun alacağı puanlar haftanın kaderini değiştirecektir.

=> 25 Mart Cuma Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı Puanları Verecek Kaynanalar

Yeşim bugün de ortalama puanlar alıp, Miyase de ilk günkü gibi yüksek puanlar alarak günün birinciliğini elde etmesi, Miyase’nin beş bileziği Cuma öncesinden garantilemesinin yolunu da açacaktır.

=> 24 Mart Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için lütfen tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta son bölüm de tam 24 puan alarak günün birincisi ve çeyrek altının sahibi olan Miyase, sadece Nursel’den düşük puanlar aldı. Tüm kaynanaların beş verip beğendiği tabak sunucu Nursel’den düşük alması, akıllarda büyük soru işareti bıraktı.

=> 23 Mart Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Günün Birincisi Kim Oldu - Hasret

Geçtiğimiz haftalarda kaynanaların tüyolaşması kaldırıldı. Bunun görünen en büyük sebebi sunucu Nursel lezzete puan verdiğin, kaynanalar ise gelinlerin tüyosuna puan verdiği için Nursel toplum tarafından sanki olmamış tabağa puan verdi algısı ile karşılaştığı durumlar oldu. Bunu da Nursel şöyle dile getirmişti;

“Tatmadığım yemek kalmadı diyebilirim. Türkiye’nin dört bir tarafına gittim. Yıllarca yemek programı yaptım. Ben yarışmacıların yemeklerinin lezzetine puan veriyorum. Benim beş puan verdiğim gelin ise diğer kaynanalardan düşük alıyor. Onlar gelinlerinin tabaklarını arıyor!” Sunucu Nursel

Sözleri ile Sunucu Nursel ile diğer kaynanaların farklı puan vermesinin altında yatan sebebi bu şekilde izah etmişti. Lakin kaynanaların tüyo verilmesi kalkmasına rağmen son bölümde Nursel ile diğer kaynanalar farklı tabaklara beş verdiler. 

Miyase Pazartesi günü elde ettiği başarıyı, 22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alıp devam ettirmenin, hafta finalinde ise beş bileziği almanın hesaplarını yapıyor.

Bu hafta yarışmaya dahil olan Fulya her ne kadar sunucunda beş puan alsa da diğer kaynanalar Fulya’yı Yeşim işle birlikte günün sonuncusu ilan etti. Yeşim çiğ tabağına rağmen, sonunculuğu Fulya ile paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı.

Geçtiğimiz haftalarda Hasret hafta birinciliğini Miyase ile paylaştığı için bilezikleri paylaşmak durumunda kalmıştı. Hasret bu hafta bilezikleri ne Yeşim’e ne de Miyase’ye kaptırmak istemiyor. Bunun için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama soncunda, Miyase’nin ilk gün elde ettiği avantajı da geride bırakacak puanlar almanın planını yapıyor. 

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Belli Olduğu An Miyase ve Kaynanası Sevilay

Son zamanlarda Yeşim ile Miyase arasında ciddi tartışma ve çekişme var. Bu da her iki yarışmacının fanlarını etkilemekte. Bu duruma dikkat çekmek isteyen Yeşim Miyase’nin fanlarının kendisine karşı sarf ettiği sözleri stüdyoya getirdi ve şöyle izah etti. İşte Yeşim’in o sözleri;

“Sen şu fanlarını benim üzerimden ne zaman çekmeyi düşünüyorsun!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile yarışmacı Yeşim, Miyase’nin fanları kendi üzerine karşı gönderdiği, bunu da Miyase’nin bilerek yaptığını ifade etmesine karşın, Miyase bun olayların hiçbirinden haberinin olmadığını dile getirdi.

Miyase ile Yeşim’in mücadelesine Hasret de dahil olmak istiyor. Ancak Hasret’in bunu yapabilmesi için bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alması gerekiyor. 

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Kaynana Nurten ile gelini Hasret arasında ki anlaşmazlık bu hafta yerini sükûnete bıraktı. Hasret kaynanası ile geçinip, bugün Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı puanlaması sırasında, kaynanasında ne yüksek puanı almayı istiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 21 Mart Pazartesi günü ekrana geldi. Haftanın ilk bölümünde çeyreği Miyase kazanırken, bugün Nursel Ergin’in vereceği, 22 Mart Salı Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın ikinci puanlaması başlayacak. Haftanın ikinci puanlaması sonucu %100 belli olduktan sonra gözler, Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı puan durumu sonucuna çevrilecek. 

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Hafta başında çeyrek altını kazanan Miyase, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olması halinde beş bilezik için ciddi avantaj elde edecek.

Yeşim ile Miyase arasındaki rekabetin adı altın listesine girmek. Bu nedenle Yeşim ilk gün kaybettiği puanları Salı puanlaması sonucunda alıp, bugün 22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, Miyase’yi geçmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı Puan Durumu Sonucu Verildiği An Hasret ve Nurten

Bu hafta yarışmaya dahil olan Fulya ilk gün istediği performansı gösteremedi. Bunun farkında olan Fulya da 22 Mart Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, en yüksek puanı alıp, kendisini kanıtlamak istiyor.

22 Mart Nursel Ergin kaç puan verdi? 22 Mart Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Salı en yüksek puanı kim aldı? 22 Mart 2022 Salı çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar en yüksek puanı hangi geline verdi? İşte bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki puan tablosu içerisinde sözleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Mart Puanları (22/03/2022 Salı)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Mart Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: 3
Fulya: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Miyase: 3
Hasret: => Nurten’in Gelini 3
Fulya: 1

*************************
” 22 Mart 2022 Salı Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 4
Hasret: 5
Fulya: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Senem’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Hasret: 2
Fulya: => Senem’in Gelini 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 1
Hasret: 3
Fulya: 5

*************************

Gelinim mutfakta 22 Mart Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 5 1 3 4 16(-2)
Miyase 5 3 4 5 1 18
Hasret 3 3 5 2 3 16
Fulya 1 1 1 1 5 9(-4)

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mart Haftası) – Salı

*************************

Yeşim: 10 + 14 = 24
Miyase: 24 + 18 = 42
Hasret: 12 + 16 = 28
Fulya: 10 + 5 = 15

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mart Salı Puanlama Sonuçları

*************************

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE 
Gelinim Mutfakta 22 Mart Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE 
22 Mart Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ FULYA

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba Fragmanı İzle

22 Mart Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, bugün günün birincisi olan yarışmacı ile bugün çeyrek altını alan yarışmacı %100 belli olduktan sonra, gözler haftanın ortasına çevrilecek. Haftanın ortasında ekrana gelecek olan bölümde neler yaşanacağının kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 23 Mart Çarşamba fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

97 Yorum

 1. Yeter artik bu sunucu miyaseye calişiyor hakyemeyin eli kesik miş kesik elle nasil yemek yapiyor

  1. tek sunucudan yüksek almıyor iftira atmayın kul hakkı asıl yeter artık denecek kişi yeşim aylar olmuş orda bıktık be

   1. Birşeyin bıktıysanız miyasenin haksızlıklarla aldığı bileziklerden bıkmış olmalıydınız. Defol miyase

    1. yeşim haksızlıklarla orda kalıyor potalardan kaç kez kurtarıldı
     kabul edin yeşim yapamıyor yemek yapmayı bilmiyor

   2. Neden gitsin yeşim haksızlığa uğrayan yeşim sunucu miyaseye tutuyor hep beş veriyor verdiği gibi kaynana sevil hn göözü ile tebeğı işaret ediyor bu adaletmi hak yiyor sunucu lütfepuan verilmesini isdiyoruzn gitsin sunucu biz adaletli

    1. Yeşim yemek yapmayı bilmediği için gitmeli
     Beyhan in şovlarıyla orda kalıyorlar

 2. yeni gelinler iyide yapsa kötüde yapsa 1 alıyor Kaynanalar yeni gelinlerin tabağını buluyor 🤔!?

 3. MİYASE YİNE NURSEL’DEN BEŞ ALDI VE HİÇ ŞAŞIRTMADI!.. ACABA NURSEL’E MİYASE’NİN TABAĞI SÖYLENİYOR OLABİLİR Mİ? KAYINVALİDELER DE BEŞ ALIYOR!..BEN HİÇBİR ŞEY ANLAMIŞ DEĞİLİM!.. KAYINVALİDELER SANKİ YARIŞMAYA MİYASE’Yİ BULMAYA GELİYOR!..

   1. yeşim 5 alınca kimse birşey demez başkası alınca hemen atıp tutmaya başlarlar

    1. Yeşim 5 alınca hakkıyla alır ama miyase 5 alınca hile hurdayla tüyoyla alır. O nedenle bu tepkiler. İnsanla ne izlediğinin ve miyasenin büyük orand kayırıldığının farkında. Miyase nefretinin sebebi sadece ukalalığı, kendini övmesi, en iyi ben yaparım sizin bir cacık olmaz demesi değil. Hali tavrı konuşmaları yeterince nefret ettiriyor miyasenin kendinden ama izleyiciyi kızdıran şey haketmediniz hald her hafta bilezik verilmesi.

     1. yeşim yapamıyor yapamıyor
      yapamadığı için arada yüksek alıyor yeni gelinlerin hakki yeniyor yeşim den çok daha iyileri geldi ama oyuncu şovmen olmadıkları için eğlendiler
      yeşim yemekleriyle değil beyhan in şovlarıyla orda kalıyor

 4. SİZCE BU HAFTA ALTIN LİSTESİNE KİM GİRECEK?

  YEŞİM?………………MİYASE?

   1. İnşallah Yeşim alır fakat Kaynanalar yeşimin yemeğinin tadın almışlar bilerek. Vermiyolar

    1. yeşim yapamıyor yapamıyor
     yeni Kaynanalar gelinlerine güvenemiyor yeşim in olmamış tabaklarına yüksek veriyorlar

  1. Bu hafta 10 bilezik mi veriyorlar filiz ki Yeşim altın listesine girsin? Alay mı ediyorsun sen Yeşim le? Döndü anada fotonla dalga geç. Pis kalpli filiz

   1. Fesatlığın hasetliğin kitabını yazmış miyase sen ne konuşuyorsun be! Belliki hasetlikten geberiyorsun send

    1. yeşim ve miyase ekran önünde kavga ediyor gibi görünüyor para kazanıyor
     siz izleyiciler onlar için birbirinize bu kadar hakaret ediyorsunuz
     bu çirkeflik neden

   2. Siz yeni izlemeye başladınız sanırım Yeşim seviyor miyaseyi aslında nereden çıktı bu zıtlaşmalar anlamıyorum Reyting için hepsi sanırım Yeşim’in kalbi çok temiz asla fesatlık yok🤗🤗🤗

     1. yeşim in kalbi temiz olabilir ama sizin yeşim in paralı askerlerinin yazdıkları yeşim i kötü çirkef gösteriyor olabilir

 5. Yeter artık ya küstahlıkta sınır tanımayan miyaseyi pohpohlamayı yine yeşimi gömüyorsunuz o sunucu denen kişiyi miyase işe aldı herhalde parasını miyase mi ödüyor vicdanı yok anlaşılan yada aldığı paranın karşılığını veriyor ne bu yeşim düşmanlığınız

 6. FİLİZ HANIM ARTIK TAVIRLARINIZ SIKICI OLDU;BEN MİYASENİN ABLASIYIM DEDE KURTUL:YORUMLARIMIDA LÜTFEN YAYINLA……

  1. sizler yeşim in akrabası olduğunuz için aksi fikirde olanlarıda miyase nin akrabası sanıyorsunuz

 7. Nursel hanım miyaseyi kolluyor miyasenin kaynanası haksız puanlama yapıyor. Begendiğine 1 veriyor. Miyase Haksız yere bilezik alıyor

 8. Yeşim geçen hafta bilezik kazandı ya öldülr geberdiler miyaseye veremediler diye. Hemen bir fırıldak çevirip bastılar miyaseye 5 leri, Yeşim’e 1 leri. Miyaseye bilezik vermek için yapmadıkları kalmadı. Allah korkusu nedir bilmiyorlar ama yakında anlarlar.

  1. yeşim cilerin Allah korkusundan söz etmesi ne kadar da tuhaf
   yeşim haksızlıkla orda kalıyor
   hakkaniyetli bir program olsaydı yeşim çoktan gitmişti

 9. KAYINVALİDELER YİNE MİYASE’YE ÇEYREK KAZANDIRDILAR!..HELAL OLSUN ONLARA!.. TABİ BAŞTA NURSEL!..

 10. miyase girecek ama inşallah bu hafta 3. gün boyunca yeşim yüksek puan alır da altın listesine girer hemide çeyrek ve bilezik listesine yeşim girer

 11. Yapılan yorumları neden yayınlamıyorsunuz miyase mi engelliyor yeter artık onun insanları aşağılayıp küstah küstah konuşmaları demekki söylediklerimizde gerçeklik payı var

  1. Filiz miyaseden para alıyor o yüzden bu kada büyük destekliyor ve Yeşim’i o yüzen sürekli kötülüyor.

   1. kul hakkında girme kardeşim. hiçbir yarışmacı ile bağım yoktur. hiçbiri ile mesajlaşmadım bile. birde iftira atıp günaha girme!

    1. senin yeşimin günahına girip hakkını yemelerini okuduğumda görüyorumki filiz sende gerçekten Allah korkusu yok. iftirayı, kul hakkını yemeyi, günaha girmeyi biz senin yeşimi karalayan yorumlarında çok gördük. karnımız tok senin bu tip duyar kasan yorumlarına. Allah ıslah seni.

   2. sizin desteklediğiniz yarışmacının olduğu kadar Filiz inde desteklediği yarışmacı olması çok normal ve doğal
    yeşim ciler neden bu kadar hazımsız

 12. Miyase nasıl bir insan anlamıyorum eli kesik diye yeşim altınları almadı eger yeşim altınları alsaydı şimdi altın potasındaydı sen ne konuşuyorsun Miyase oradan madem yeşim rol yaptı senin üzerinden prim yapıyor ozaman kaynana niye yeşime çiçek verdi bence oynayan sizsiniz

 13. MİYASE’DEN ACAYİP GICIK OLMAYA BAŞLADIM!.. ONUN YÜZÜNÜ KARŞIMDA SANKİ YILAN GÖRÜYORUM!..KEŞKE YARIŞMADAN GİTSE BİZ DE KURTULSAK!..GELİNLERİ KÜÇÜK GÖRMESİ HİÇ HOŞ DEĞİL!..

 14. Dün miyaseye 4 puan verdi sunucu görende 1 vermiş de sunucu düşük puan vermesi deniliyor…bir de o kadar bariz ki tüyolaşma kalksa bile Kaynanalar yine tüyo bakıyor geçenlerde miyase demişti akşamları kaynanamla tüyolaştık diye .

 15. FİLİZ HANIM MİYASE’Yİ KOLLAMAK SİZE YAKIŞIYOR!.. OLDU OLACAK MİYASE İLE BİLEZİKLERİ PAYLAŞIN!..BEN SİZİN GİBİ MİYASE HAYRANI GÖRMEDİM!..

   1. miyaseyi desteklediğini görmek için gözü olması yeterli insanın. yeşimin akrabası olmaya ne hacet. sen miyasenin annesimisin filiz! evladını korur gibi koruyorsun. adalatten o kadar uzaksınki. sırf miyaseyi yüceltmek için yeşimin o kadar hakkını yedinki Allah hesabını sorsun sana

 16. Beyhan hanım nasıl gelini buluyor fakat bu gün Allah şaşırttı gelişine 5 veremedi hata ile acaba Beyhan içeriden tüyo alıyor

 17. Arkadaşlar Miyaseyi öven yorumların tamamını sayfa yöneticisi FİLİZ YAPIYOR.

  1. yok artık. Miyase’yi öven yorumları ben yapacak olsam. Yeşim’i destekleyenleri niye onaylayayım. Biraz mantık lütfen!

   1. sende mantık ne gezer filiz. komiklikte son noktadasın. yeşimi destekleyenlere saldırıyorsun hemde aynı miyasenin sözleriyle yeşimi küçük düşürücü şeyler yazıp, sevenlerine de aynı aşağılık sözzlerle hitap ediyorsun. yeşimi destekleyenleri onaylıyormuş efendim. nasıl hastalıklı bir ruh hali valla Allah şifa versin sana filiz.

    1. Allah sizleri hayırla ıslah etsin
     sizler fikrinizi söylerken özgürsünüz filiz söylerken hastalıklı oluyor
     kendinizi anlatıyorsunuz
     kötü söz sahibine aittir

     1. sonunda beni düşünen bir anonim! lütfen isim yazın yorumlara

 18. Bilezikleri zaten miyaseye vereceğiniz geçen cumadan anlaşıldı da neden hala aciz aciz puanlar kırpıp o günahlara giriyorsunuz. Yeşim’den iki puan kesildi, kız diyorki benim börek için artmadı diye itiraz etti ama Nursel bir kabaklı iç getirdi hile hurdayla gitti 2 puan. Ödleri kopuyor hasbelkader Yeşim puan alışa miyaseye verecekleri bilezikler tehlikeye girer diye her türlü hileyi göreceğiz yine bu hafta. Allah ıslah etsiz sizi.

 19. yeşim bala aldı 2 hafta damla gelmeden daha potalara girdiyse damla gelince potadan çıkmaz inş gider inş miyase listeye girerr

 20. bilezikleri miyaseye vermek için puan farkını nasıl açtılar öyle yaa. accayip korkuyorlar yeşim puanı kapatacak bilezikleri kazanacak diye yeşimden puan kırpmalarda başladı farkı iyice açmak içim. halbuki her hafta miyaseye veriyorlar zaten bilezikleri. neden gelinlerin hkkını yiyorlarki. bıraksınlar herkes hakkı olanı alsın herkes kazansın ama yokk miyase varken kimseye vermezler bilezikleri.

    1. yorum olarka soruyorsan bu hafta Miyase altın listesine girer. Haftaya Yeşim altın listesine girer

     1. Yeşim’in bilezik sayısı 28. Nasıl listeye girecek. Gönül isterki Yeşim kazanan ama miyas varken Yeşim’e vermezler. 4-5 aydır miyaseye veriyorlar.

 21. Böyle Yeşim’in Hakkı yenmeye miyase desteklenmeye devam ederse Yeşim de diğer gelinlerde hiçbirşey kazanamayacaklar. Gönlümden geçen Yeşim ve hasret bilezikleri paylaşsın ama miyase elensin.

 22. Neden gitsin yeşim haksızlığa uğrayan yeşim sunucu miyaseye tutuyor hep beş veriyor verdiği gibi kaynana sevil hn gözü ile tabağı ı işaret ediyor bu adaletmi hak yiyor sunucu lütfen adaletli puan verilmesini isdiyoruz sunucu gitsin biz isdemiyoruz

  1. kaynanası bugün 4 verdi? lütfen iftira atıp kul hakkına girmeyin hak yendiği yok yenilse yeşim çekilirdi haksızlığa dayanamayan yeşim :)

 23. Miyase git defol istenilmiyorsun artık bıktık senden o bilezikler yesimin hakkı senin gibi mikroplar ancak tasma takmali başka şey haram git defol pislik

  1. siz hep yeşim gitsindıye uraşiyorsunuz hep 5 mıyasete verıyorsununuz gzl de yapsa çikinde yapsa hep 5 verıyorsunuz hep diyo var orada bu oldukca mıyaset 5 alacak yeşim desınıfda kalacak

 24. Sevilay hanim bugun puanlama yaparken yesimin tabagina puan vermeden once tuhafdavrandi kameraya degil yukariya bakti vetuhaf bir sekilde 1puaniverdi bende suphe uyandrdi

 25. gelinim mutfakta reytingleri dustu harbi hep miyasenin yuzunden miyase reyting getirmiyor kanala daha cok reyting kaybettiriyor bir an once gitmesi gerek miyase ve sevilay hanim tabiki kanal yesim kazaninca reyting yukseliyor miyase kazaninca reytingleri dibe gidiyor harbi bu programa yesim reyting getiriyor harbi

  1. Yeşim’den dolayı olabilir mi? Daha önce hafta ortasında bilezik verip programa duyuna güveni sıfırladı!

 26. yonetmen miyaseyi tutuyor resmen miyasenin tabagi 1. ve 4. siraya gitmedi yesimin hakki yiyiliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu