Zuhal Topal'la Sofrada

22 Mayıs Çarşamba Bugün Zuhal Topal Kaç Puan Verdi?

22 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Surenur Özdemir yarışacak. Aslen Malatyalı olan Surenur, kendi yöresinden yemekler ile kaynanaların damak lezzetine hitap eden birbirinden harika yemekleri yapmayı planlıyor. Bugün 22 Mayıs Çarşamba Puanları sırasında kaynana Filiz hanım, ilk iki gün hakkaniyetli olarak verdiği puanların bir nevi karşılığını bekleyecek. Lakin, istediği puanları maalesef göremeyecek. Not: Surenur’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdiğini yazının en sonunda tablo içerisinde mavi yazı ile yazdık.

==> Bir sonraki gün yani Perşembe Günü Özgül’ün gelini şu an yarışıyor. birazdan puanları verecekler. O Anları an ve an görebilmek için [pembebuton]23 Mayıs Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu[/pembebuton] için Tıklayınız.

Haftanın ilk günü yarışan yarışmacımız, Seda maalesef istediği puanları alamadı. İkinci gün yarışan Senem ise kaynana Ayşe hanımdan aldığı 3 puan nedeni ile resmen şok geçirdi. Kaynana elmas hanım bugün bu masaya elbette dolu gelecek. Ancak ona yani Elmas’ın gelinine ne yüksek puanı Filiz hanım verdi. Elmas hanımın dün aldığı 3 puanın hesabını, Surenur’dan umarım sormaz. Dikkat: Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Çarşamba puanları yazının sonunda kısmında tablo olarak verdik. Zuhal Topalla 22 Mayıs Çarşamba Surenur'un ailesi

Hafta ortasında yarışacak olan Surenur, evde yemekleri devamlı kendisi yaptığını, 2 yıl kadar önce kaynanası ile birlikte oturmaya başladığını ve evdeki iş bölümünde yemekleri yapmayı, Surenur seçtiğini söyleyen kaynana Filiz hanım, gerçekten gelinim çok güzel yemek yapıyor, diyerek bizleri ve sunucumuzu ikna etmeye çalıştı. Not: Zuhal Topal 22 Mayıs Puanları ile bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz. Zuhal Topalla Sofrada 22 Mayıs Çarşamba Puanları Açıklanmadan Önce Surenur ve Filiz

Adil puanlarla gelinlerin hakkını vermeye çalışan Filiz hanımın geline, bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Acaba kaynanalar 22 Mayıs Çarşamba günü kaç puan verdi? diye merak etmenize gerek yok. Bu yazımızda bu soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Öncelikle bugün Fox TV’nin yemek programında yarışan gelin ve kaynanayı tanıtmak, sonrasında ise yapacağı menüsünü açıklamak istiyorum. 

22 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puanları İle Yemekleri

22 Mayıs Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan yarışmacımız Surenur Özdemir; Aslen Malatyalı ve 24 yaşında. Kaynanası Filiz hanım ile yüz benzerliği ve yaş farkının az olması nedeni ile çevrede, çok farklı tepkiler aldıklarını hatta Surenur’a “sen ondan daha büyük gözüküyorsun” diyen bile çıkmış. 2 çocuk annesi olan Surenur’un iki erkek evladı var. Bunlardan biri 3 yaşında diğeri ise daha 1,5 aylık olduğunu açıkladı. 5 yıllık evli olan Surenur, eşi Kaan bey ile tanışma hikayesini ise kısaca lise aşkı olduğunu ve 5 yıl arkadaşlıktan sonra evliliğe kara verdiklerini açıkladı.  22 Mayıs Çarşamba Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Surenur ile Filiz

22 Mayıs 2019 Çarşamba günü Zuhal Topal’la Sofrada yarışan Surenur’un kaynanası Elmas Özdemir; 45 yaşında ve 3 çocuk annesi olan kaynana filiz hanım, kamu kuruluşunda görevli olduğunu açıkladı. Üç erkek evladından sonra ilk defa bir kızım oldu, diyerek Surenur’a çok sevdiğini açıkladı. 22 Mayıs Çarşamba günü Fox TV ekranlarına gelen bölümde yarışan Surenur’un menüsünü açıklayalım.

22 Mayıs 2019 Çarşamba Surenur Özdemir’in Menüsü 


  • Erişteli Köfte Çorba
  • Kiraz Yapraklı Ayranlı Köfte 
  • Geleli Kebabı
  • Pirinç Pilavı
  • Mevsim Salata
  • Dondurmalı Gül Tatlısı

22 Mayıs Çarşamba 2019 Fox Yemek Programında Surenur'un Menüsü


Filiz hanımın gelini Surenur’un 22 Mayıs Çarşamba günü yapacağı menüsünü kaynanalar gördüğünde geneli çok kolay bir menü olduğunu açıkladılar. Be dün yarışan Elmas hanıma bir dipnot açmak istiyorum. Kendi günün de yemeklerinin kolaylığı önemli değil, önemli olan yemeklerin lezzeti deyip gelinini savunan Elmas hanımdan kolay bir menü demesi bizleri oldukça şaşırttı. Elmas hanıma buradan sesleniyorum;

“Sana yapılmasını istemediğin davranışını başkasına yapma”

Umarım bu sözlerimiz, elmas hanım için bir dönüm noktası olur. Konumuza dönelim. Ben de bugün yarışan Surenur’un yapacağı menüye baktığımız da menüsü diğer günlere nazaran yarışan gelinlere göre daha az emek ile ortaya çıkabilecek bir menü olsa da kademe kademe yapılacak yemekleri olması nedeni ile 2,5 içerisinde hızlı olursa yapılabilecek bir menüsü var. 22 Mayıs 209 Zuhal Topal yemek programında yarışmacı olan Surenur

İlk gün Ayşe hanımın gelini düşük alması nedeni ile kendisinden sonra yarışan herkesi adeta kılıçtan geçiren kaynana Ayşe’nin tavırlarını bir nebze olsun anlarım. Lakin, ilk günden itibaren haksız puanlar veren Özgül hanım, verdiği bu düşük puanları fark eden Filiz hanım sen de hak ettiğin puanları alacaksın sözleri Özgül hanımı uyardı. 22 Mayıs 2019 Zuhal Topal Bugün Puan vermeden önce Surenur ile Kaynanasının resmi

Bu hafta puanların düşük olması nedeni ile haftalık toplam puanlar da gelinler gene düşük puanlarla 10.000 TL’yi alacağını düşünüyoruz. Kaynanaların verdiği puanları bir nebze olsun toparlayan sunucumuzun puanları oldukça önemli. Zuhal hanımdan ne yüksek alan gelin genel de haftanın birincisi oluyor.

Saçma Sapan haber sitelerinden bu konuları yada puanları lütfen öğrenmeye çalışmayın. Geneli boş içeriklerle sizleri aldatmak üzerine yazıları var. Zuhal Topalla Sofrada Bugün Puanları sadece Dizicenter sitesinde öğrenebilirsiniz. Google de bizleri “Dizicenter Zuhal Topal’la Sofrada” şeklinde arayıp yazılarımıza ulaşabilirsiniz. 

Elbete bu oran %100 değil. Lakin haftanın  birincisi sunucumuzdan en yüksek puan alanlardan biri olması nedeni ile aslen Malatyalı olan Surenur’a Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi sorusunu, 22 Mayıs Puan Durumu verdiğimiz tablo içresinde verdik.

Zuhal Topal’la 22 Mayıs Çarşamba Puanları (Surenur’un Puanları)

Ayşe  6
Elmas  4
Özgül  6
Ayten  6
Zuhal Topal    7
TOPLAM   29

**22 Mayıs Çarşamba**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Mayıs 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Malatyalı olan ve 2 çocuk annesi 5 yıllık evli olan Surenur Özdemir’in yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verdik. 

*********************

22 Mayıs 2019 Çarşamba Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

20 Mayıs – 24 Mayıs haftasında yarışacak olan her gelinin aldığı puanları tek bir yerde görebilmek ve o gün yarışan gelinlerin aldığı puanlar sonrasında 10.000 TL’yi kazanıp kazanamadığını hemen görebilmeniz için her yarışmacıdan sonra haftalık topla puan durumu hakkında elimizden geldiğince bilgi vermeye devam edeceğiz. Sözlerimi daha fazla uzatmadan Zuhal Topal’la Sofrada 22 Mayıs Puan durumu hakkında bilgi verdik.


  • 20 Mayıs Pazartesi Sevda’nın Puanı = 23
  • 21 Mayıs Salı Senem’in Puanı = 25
  • 22 Mayıs Çarşamba Surenur’un Puanı = 29

Henüz Surenur’un puanları hem kaynanalar tarafından hem de sunucumuz tarafından verilmedi. Kısa süre içinde verilen bu puanları buraya ekleyeceğiz. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu