Gelinim Mutfakta

22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Oldu! Bugün 22 Mayıs Günün Birincisi Kim Oldu?

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba günün birincisi kim oldu? Haftanın ortasına nihayet geldik. Son bölüm de yaşanan olaydan sonra gelinler arasında gerilim bu gün devam ediyor. Ezgi artık aldığı ödüllerle gündem olmak için sadece yemeklerine odaklanmaya başladı. Güngör ise adım adım sona yaklaşırken eleme potasına bir adım daha yaklaşmakta. 22 Mayıs Çarşamba puanları sonrasında gene günün en düşük puanını alması halinde 22 Mayıs Çarşamba Puan Durumu sonucunda %90 oranın da eleme potasına düşecek.

==> [kirmizibuton]12 Haziran Gelinim Mutfakta Toplam Puanları[/kirmizibuton] görebilmek için tıklayınız.

Gülcan ile Ezgi arasında uzun süre tartışma çıkmıyordu. Ancak hafta başında Gülcan’ın sözlediği sözler ile Ezgi’yi tahrik etmeye başladı. Dün de bu olayın fitili resmen ateşlendi. Ezgi, diskalifiye olmak adına gerekeni yaparım diyerek Gülcan’ın kendisine karşı dikkatli konuşmasını isterken, Gülcan ise kimseyi salmadı. Ezgi, tartışmalarla gündem olmak istemiyor. Bu yüzden bugün Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Puanları sırasında alacağı puanlara odaklanacak.22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan

Bugün kanal D ekranlarına 308. bölümü ile karşımıza çıkacak olan yarışma programında kaynanaların günün sonucunda vereceği puanlar ile 22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Toplam Puan Tablosu ortaya çıkacak. Bizlere hangi konuda bilgi verecek diye soracak olanlara, kesinlikle Gülcan gene düşük alır ise eleme potasında Cuma günü yarışacağını, bilezik yarışında en iddialı iki ismin de ortaya çıkacağını söyleyebilirim.

Geçtiğimiz hafta bugün günün birincisi Gülcan olmuştu. Dün yaşanan tartışmadan sonra, Gülcan hiç elenmeden 38. bilezik alması ile başladığı için, Gülcan yine aldığı bilezik ve çeyrek altınlarla, elinin lezzetini bir kez daha kanıtlamak istediğini düşünüyorum. Bu sebeple, hem Ezgi, hem de Gülcan bugün yemeklerine odaklanacaklar. 

==> 27 Mayıs 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 31 Mayıs Cuma günü sona erecek. Şu an Çarşamba puanlarını veren kaynanaların verdiği puanlar sonucunda ortaya çıkacak [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 29 Mayıs Puan Durumu[/kirmizibuton] için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Gülcan ile Ezgi arasında yaşanan olaylar, bir çok şeyi gölgede bıraktı. Gün kazanan Ezgi, neredeyse hiç mutlu olamadı. Keşke böyle kavgalar olmasa. Ancak bazı durumlarda artık son haddeye geldiğini bizler de ekran karşısında görebiliyoruz. Bu tartışmaya bir de kaynanalar da dahil olması i,le işin rengi iyice kaçtı.Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Puan Durumu Sonucunda günün Sonuncusu Olan Güngör resmi

22 Mayıs 2019 puan durumu sonucuna geçmeden önce Vahide’nin içeriye yani kaynanalar karşı yaptığı hizmetleri yanlış anlayanlar oldu. Özellikle Sevim hanım ile Reyhan hanım bizlere çay ve kahve getirmesi nedeni ile acaba Vahide’ye yüksek mi veriyoruz gibilerinden kendilerini sorguladılar. Ancak puanlama esnasında hangi tabak kimin belli olmadığı için bu düşünce bence saçma. Kendi gelinin tabağını bile bulamayan kaynanalar Vahide’nin tabağını nasıl bulsunlar? elbette bulamazlar.

22 Mayıs Çarşamba Puanlaması sırasında dikkatler Besime ve Reyhan hanım üzerinde olacak. Her ikisi de birbirine karşı biz daha iyiyiz demek için risk alacak bir puanlama ile karşı karşıya kalabiliriz. Besime ise, Gülcan ile Ezgi arasındaki puan farkını kapatabilmek için risk alabilir. Ancak, asıl risk alması geren bence Sevim hanım. Çünkü Güngör, her geçen gün geriye düşmeye devam ediyor. Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Puanları Sırasında Gelinlerinin tabağını bulan kaynanalar

Bu arada Ezgi ben bir defa elendim sözü beni oldukça şaşırttı. Kayıtlar var. Kaç kez elendiği belli iken, sen hala “ben bir kez elendim” demesini de anlamış değilim. Benim sayabildiğim kadarı ile 4 kez elendi. Birinde gitti, diğer üçünde kendisinin yerine başkası gitti. Hatırlarsanız en son Rümeysa onun yerine sınavım var bahanesi ile yarışmadan kendi isteği ile ayrılmıştı. Başarı da bir işin devamlılığı esastır. Git-gellerle 60 da olur 100 de olur. Dikkat: Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu yazınını son kısmına bulabilirsiniz. 

Birazdan kaynanalar bugünün puanlarını verecekler. Öncesinde Gelinim Mutfakta Haftalık puanlar da gelinlerin aldığı sırlamaya baktığımız da bu hafta yarışmaya dahil olan Vahide bizleri şaşırtmaya devam ediyor. Şu an 30 puanla liderlik koltuğunda oturuyor. İkinci sırada ise 28 puanla Ezgi yer alırken, Gülcan 22 puanla üçüncü sırada kendisine ancak yer bulabildi. Yakın zaman da yarışmaya dahil olan ve yarışmaya iz bırakan Güngör ise 18 puanla adım adım eleme potasına yaklaştığını görüyoruz. Not: Çarşamba Puanları bu yazının devamında verdik.

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Puanları Ve Sonucu

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs  Puanları vermeden önce, haftaya harika başlayan Vahide ilk gün acaba şans eseri böyle bir puan almış olabilir mi düşüncesini, son bölüm de aldığı puanlarla yıkmayı başlardı. Dün her ne kadar Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak için elinden geleni yapsa da 1 puanla günün birinciliğini kaybetti. Ancak haftalık toplam puanlarda zirveyi kimseye bırakmadı. Vahide’nin gerçek manada başarılı bir gelin olduğunu az çok anladık. Ancak asıl önemli olan bence kaynanası ikinci gün de Vahide’nin tabağını bulup bulaması çok önemliydi ki dün de bulmayı başardı. Not: Son puan durumu yazınını en sok kısmında bulabilirsiniz.22 Mayıs 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi Resmi

22 Mayıs Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? yada hangi yarışmacının almasını istersiniz diye sorayım? Benim düşüncem hep aynı. Hiç çeyrek almayan almasını isterim. Ancak yarışmada her gelin en az bir kez çeyrek altını almayı başardı. Ben şu gelin olsun demek yerine Cuma günü sıkı bir yarış için birbirine yakın puanların olmasını isterdim. Böylesi gerçekten daha eğlenceli ve bir o kadar da heyecanlı oluyor. Not: 22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta puanlama kısmı bu yazınını son kısmında verdik.

==> Bu hafta yarışmadan elenecek isim oldukça merak ediliyor. O anları yazdığımız ve bu hafta gidecek isimi öğrenmek için [mavibuton]24 Mayıs Gelinim Mutfakta Elenen[/mavibuton] kim olduğunu yazdığımız yazımızı okuyabilirsiniz. 

Bu hafta bilezikleri hangi gelinin alacağı bugün sonunda ortaya çıkacak olan puan durumuna göre bir isim vereceğini düşünmesem de en azından bilezik yarışında en iddialı isimlerin ortaya çıkacak. Ezgi kesinlikle bu yarışta olacak. Ancak Vahide mi? Yoksa Gülcan mı? ikinci isim olacağı bence bugün verilen puanlar ile %100 ortaya çıkacaktır. Bakalım, 22 Mayıs Çarşamba gelinim mutfakta toplam puanlar da kim bilezik yarışında yer almayı başaracak? İzleyip, göreceğiz. Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Puan Durumu Açıklandığı sırada Vahide Resmi

Genel de bilezik yarışında olan gelinler arasında çok az puan farkı olurdu. Bugün hem bilezik yarışında olan Vahide ile Ezgi arasında çok az puan var iken artı kısımda ise Güngör ile Gülcan arasında çok az puanın olduğunu görüyoruz. Bu durumdan kurtulmak ve rakiplerine karşı bir adım önde olmak için en sonda bulunan Güngör dahi, 22 Mayıs 2019 Çarşamba Gelinim Mutfakta günün birincisi olmak için çabalayacak. Not:  Çarşamba Puan Tablosu yazının alt kısmında verdik.

Dikkat: [pembebuton]23 Mayıs Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız. 

22 Mayıs 2019 Çarşamba puanlama da kaynanalardan hangisi gelinin tabağını bulabilecek derseniz. Sevim hanım dışında hepsi bulma ihtimali var. Güller hanım şu ana kadar sektirmeden bulmaya devam ediyor. Reyhan hanım da hırs yaptı ve Ezgi’nin tabağını bulmak için özel tüyolar verdi. Bakalım hangi kaynana başarılı olacak. Besime ile Güller hanım iki gündür devam eden puanlama da fire vermeden gelinin tabağını buldular.

Hafta başında köfteli patates paçası yapan gelinleri ikinci gün yani son bölüm de fırında pırasa yemeği yaptılar. Bugün ise hangi yemeği yapacağını merak ettik. Vakit kaybetmeden önce bugün yapılacak olan yemeğin malzeme listesini daha sonra bugün kim kazandı? yada bugün kim birinci oldu? sorusunu cevaplayacağız. 

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Yoğurtlu Bulgur Pilavı Malzemeleri

22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Yemeği

 • 1 su bardağı bulgur (ince)
 • 1 adet yumurta
 • 1 yemek kaşığı domates salçası
 • 1 çay bardağı kadar irmik
 • 1 adet orta boy soğan
 • 2 yemek kaşığı un
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı nane
 • 1 orta boy kase yoğurt
 • 2 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı kimyon
 • 2 diş sarımsak

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Günün Yemeği Yoğurtlu Bulgur Köftesi Malzeme Resmi

Fatih Ürek günün yemeği olan Yoğurtlu bulgur pilavı için yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Kolay bir yemek olduğunu ve 35 dakika içerisinde rahatlıkla yapılabileceğini şimdiden söyleyeyim. Gelinler de normal süre öncesinde yemeklerini yapmayı tamamladılar ve sunum aşamasına geçtiler. Bakalım 22 Mayıs puanları ile bugün kim kazandı? Hepsi ve daha fazlası alt kısımda sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Puanları (22/05/2019 Çarşamba)

*************************
22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Açıklanırken Fatih Ürek*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 4
Gülcan : 1
Güngör : 2
Vahide : 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Güngör : => Sevim’in Gelin 4
Vahide : 3

*************************
” 22 Mayıs 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

*************************

Kaynana Güller‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan : 1
Güngör : 5
Vahide  : => Güller’in Gelini 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güngör 2
Vahide : 5

*************************

Gelinlerin 22 Mayıs 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Ezgi 4 5 3 1 13
Gülcan 1 1 1 4 7
Güngör 2 4 5 2 13
Vahide 5 3 2 5 15

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Mayıs – 24 Mayıs Haftası) – Çarşamba

*************************
Ezgi      : 28 + 13 = 41
Gülcan : 22 + 7 = 29
Güngör : 18 + 13 = 31
Vahide  : 30 + 15 = 45
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

22 Mayıs Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ VAHİDE
Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ VAHİDE
22 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN

*************************

Gelinim Mutfakta 309. Bölüm 23 Mayıs 2019 Perşembe Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu