Gelinim Mutfakta

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Sezon Finali]

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Bu hafta sezon finali ile aramızdan en az iki ay, ayrılacak olan programda son bilezikleri alacak isim 22 Mayıs Cuma Puanları sonrasında belli olacak. Haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri bu hafta alacak yarışmacı olmaya en yakın isim Elif’in olduğu görülüyor.

=> 2 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi için tıklayınız.

Son bölümde elindeki büyük fırsatı kaçıran Hatice’nin hala fırsatı olsa da artık ipler Elif’in elinde. Elif bugün 22 Mayıs Puan durumu sonucun da zirvede bitirmesi için Hatice ile arasında ki puan farkını kapatmaması bilezikleri almasında yeterli olacak. Not: Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim? Sorusunun cevabı en sonda tablo içinde bulabilirsiniz. 

=> 25 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Best Of Gelinim Mutfakta bilezik ve çeyrek listesi (tıklama görseli)

Ezgi’nin yokluğunda Elif adım adım altın listesinde adını zirveye taşımayı başardı. Sezon finalinde Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma haftalık puan durumu sonucunda beş altın bileziği almanın planını yapıyor. Artık Elif’in bu planı gerçekleşmesine çok az kaldı.

=> 18 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim aldı öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Ezgi her ne kadar yarışmada olsa da Elif ile arasında soğuk bir savaş var. Hatırlarsanız hem Elif hem de Ezgi farklı bahanelerle best of sırasında ayrılsa da Elif yeniden geri döndü. Ezgi ise dışarıda kalan isim oldu. Elif, Ezgi’ye baskı kurmak ve onu ezmek için sosyal medya fenomenlerini de arkasına almaya çalıştı.

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Puanları Verecek kaynanalar

Bu Hafta bilezikleri kim kazandı sorusunun cevabını yazının sonunda bulabilirsiniz.

Elif bu kadar çabası karşısında Ezgi’nin kılını kıpırdatmaması, Elif’in canını çok sıkmışa benziyor. Elif yarışma dışında yaptıkları ile başarılı olamayacağını anlayınca, yarışma içinde bilezikleri bir bir alıp, bilezik listesinin zirvesi olma planı yaptı. Bugün 22 Mayıs gelinim mutfakta günün birincisi olursa, bu planı işe yarayacak.

Hatice bu programın birinci bölümünden itibaren zaman zaman geldi. Kayın validesi de gelinin lezzetin kraliçesi olarka topluma lanse etse de Hatice best of kraliçesi olmadı. Kraliçe tacı Elif’e gitti. Not: 22 Mayıs Cuma günü bu hafta bilezikleri kim kazandı? Sorusunun cevabını yazının sonunda verdik.

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu belli olduğu an Hatice

Hatice bilezik yarışında geride kalsa da best of boyunca en çok çeyrek altını alan gelinlerden birisi olmayı başardı. Bugün çeyrek altını alan gelin yine Hatice olursa, bir çok rakibini geride bırakacak. 

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Puanları, sonucunda Haftalık toplam puan tablosu sonuçları hemen alt kısımda tablo içinde sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Toplam Puan Durumu

Eylül 2019 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 22 Mayıs 2020 puanları sonrasında sezon finaline girecek. Sezon finalinde beş altın bileziği almak isteyen gelinler ise 18 Mayıs tarihinden beri kıyasıya yarışıyorlar. Ancak aralarında bir gelin Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Toplam Puan durumu öncesinde bileziklere daha yakın. 

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Bilezikleri kim aldı (Elif)

Hatice Karabulut gerek Ezgi gerekse Elif’den daha fazla programda elenmeden kalmayı başarsa da maalesef bilezik sayısı sınırlı kaldı. Son bölümde Hatice Elindeki fırsatı büyük oranda kaçırdı. artık Hatice’nin 22 Mayıs Cuma Haftalık toplam puan durumu sonucuna göre bilezikleri alması mucizelere kaldı.

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Puan durumu sonuçlanmadan, yarışmacıların hafta başında beri topladıkları son puan durumu sonucuna gelin hep birlikte göz atalım.

Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2Elif Akçam yakaladığı başarı ivmesini final bölümüne kadar devam ettirmeyi başardı. Şu an 57 puanla zirvede yer aldı. Hatice ise son bölümde kaçırdığı fırsat ona pahalıya mal olacak. Şu an ikinci sırada 48 puanla yer aldığını görüyoruz. Not: Gelinim Mutfakta Bu hafta kim birinci sorusuna cevabı yazının sonunda verdik.

Gelinim Mutfakta son puan durumu sonucunu aktarmaya devam ediyoruz. Şimdi sıra bu hafta eleme potasında yarışacak gelinlerin puanlarını vermeye geldi.

Bugün 22 Mayıs Cuma puanlaması öncesinde Dilek’in 41 puanla kendisine yer bulduğunu, Neslihan ise son bölümde aldığı düşük puanlar yüzünden 34 puanla eleme potasına düştüğünü görüyoruz. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıBugün Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma bilezikleri alan yarışmacı büyük oranda Elif Akçam’ın olması bekleniyor. Elif  bugün günün birincisi olursa %100 bilezikleri alan isim olacak. Elif dışında bu isim Hatice olursa, aradaki puan farkı (9) kapanması gerekiyor.

Elif ile Hatice arasında puan olarka 9 puan farkın olması ve bu farkın final bölümünde kapanmayacak kadar fazla olmasında dolayı bu haftanın birincisi, 22 Mayıs Gelinim Mutfakta Puanlaması öncesinde son puan durumu sonucuna göre rahatlıkla görebiliyoruz. 

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Dilek

Daha önce final bölümünde birinci ile ikinci arasında 9 puan farkı kapatan yarışmacı olmadı. Hatice bu konuda bir ilk yaparsa he m rekor kıracak hem de bilezikleri almayı başaracak. Ancak bunun ihtimali %1 olduğunu görmek gerek. Kısaca bu hafta kim birinci sorusuna Elif’in adının söylenmesi bekleniyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: Puanları anlık olarka göremeyenler için sonuçlar açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Puanları (22/05/2020 Cuma)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem’in verdiği Puanlar

Hatice : 2
Neslihan : 1
Elif: =>Çiğdem’in  Gelini 5
Dilek: 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Hatice : 5
Neslihan: => Reyhan’ın e. Gelini 4
Elif : 1
Dilek : 1

*************************
” 22 Mayıs 2020 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”

Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Hatice: => Hüsniye’nin Gelini 5
Neslihan: 1
Elif: 4
Dilek: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Hatice: 3
Neslihan: 5
Elif: 4
Dilek: => Fatma’nın  Gelini 1

*************************

Gelinlerin 22 Mayıs 2020 Cuma Toplam Puanları

Hatice 2 5 5 3 15
Neslihan 1 4 1 5 11
Elif 5 1 4 4 14
Dilek 2 1 1 1 5

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Mayıs – 22 Mayıs Haftası) – Cuma

*************************
Hatice:    48 + 15 = 63
Neslihan: 34 + 11 = 45
Elif:         57 + 14 = 71
Dilek:     41 + 5 = 46

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

22 Mayıs Gelinim Mutfakta Bilezikleri bu hafta Kim Aldı
⇒ Elif Akçam

22 Mayıs 2020 Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Kim Elendi
⇒ Neslihan (eleme olmayacak)

22 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 22 Mayıs Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
22 Mayıs Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLEK
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Mayıs 2020 Cuma Fragmanı

22 Mayıs Cuma günü 530. bölüm yani bu haftanın ve bu sezonun final bölümünde neler olacağının kısa bir özeti olan 22 Mayıs fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

31 Yorum

 1. Oh be REYHANDAN kurtuluyoruz. İnşalah bi daha gelmez.ekranı şey gibi yaptı.kirletiyo……..

 2. Iyii valla Ozman orda sadce Reyhan ve Neslihan yarışsın diğerlerin hakkını yiyorlar Hepte Reyhanin elemenmesinde Eleme olmuyo hakk mi bu.? Lütfen artık reyhani yollayın yeni insanlar olsun istiyoruz

  1. bu da haksızlık oluyo ne zamn reyhana gelse eleme olmuyoo katılıyorum buda hakszlık öbür gelinlere reyhan gttiği zamn eleme olmuyo buda kul hakkı oluyoo hksızlıkk ltf fatih beyy görün ve duyun

 3. Sezon finali nedeniyle geçen hafta dediler eleme olmayacak diye vede Neslihan yerine yeni sezonda ezgi gelecek kesin belli bilezik yarısında Ezgi 90 ve Elif 90 bilezik olup sezon finali yapılacak eşitlik sağlanacak burada Ezgi ve Elif iyi bence kimse boşa konuşmasın hergün izliyorum 1 seneden beri işsiz biri olarak hak hukuk olayını boşverin orada lezzet önemli arkadaşlar

 4. MAALESEF REYHAN’DAN KURTULAMADIK!FATİH ÜREK SAĞ OLSUN!YENİ SEZONDA YİNE GERİ ZEKALI REYHANLA PROGRAMA DEVAM!KAÇ DEFA ELENMESİNE RAĞMEN YÜZSÜZ KADIN HASTA BABAANNE OLARAK TORUNUNUN YANINDA OLMASI GEREKİRKEN HALA BİLEZİK DERDİNDE!…YUKARIDA ALLAH VAR!ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN!DİĞER YARIŞMACILARA HAKSIZLIK ETMEYİN!BU BİLE KUL HAKKIDIR!

 5. Elif ve cigdemin gitmesi lazim cok hirsli kendini begenmis soguk insanlar bu yarismaya Boyle itici o insan ilk ve son olsun/

  1. fatma sana bir soru sen bu yarışmada olsan hırslı olmıycanmı adı üstünde yarışma programı ister istemez herkes hırslı olur zaten hırslı olmasan bu yarışmaya katılma ayrıca yarışmacılar arasında sizce reyhanmı itici yoksa çiğdem hanımmı eğer sen reyhan değil diyorsan senin miğdene ne demeli

 6. MAALESEF GERİ ZEKALI REYHAN’DAN KURTULAMADIK!FATİH ÜREK SAĞ OLSUN!YENİ SEZONDA YİNE GERİ ZEKALI REYHAN’LA PROGRAMA DEVAM!KAÇ DEFA ELENMESİNE RAĞMEN HALA PROGRAMDA!FATİH ÜREK VE KANAL SAĞ OLSUN!TORUN SEVGİSİ OLAN BİR KADIN HASTA TORUNUN YANINDA OLMASI GEREKİRKEN ELTİSİNİN TORUNUYLA YARIŞMADA!EZGİYİ ANLAMIŞ DEĞİLİM!BUNLARIN GELİN KAYIN VALİDE GÖZÜNÜ BİLEZİK BİLEZİK ÇEYREK BÜRÜMÜŞ!FATİH BEYİ DE ANLAMIŞ DEĞİLİM!HİÇBİR YARIŞMACIYA BU KADAR SEMPATİ DUYMADI!

  1. MAALESEF GERİ ZEKALI REYHAN’DAN KURTULAMADIK!FATİH ÜREK SAĞ OLSUN!YENİ SEZONDA YİNE GERİ ZEKALI REYHAN’LA PROGRAMA DEVAM!KAÇ DEFA ELENMESİNE RAĞMEN HALA PROGRAMDA!FATİH ÜREK VE KANAL SAĞ OLSUN!TORUN SEVGİSİ OLAN BİR KADIN HASTA TORUNUN YANINDA OLMASI GEREKİRKEN ELTİSİNİN GELİNİYLE YARIŞMADA!EZGİYİ ANLAMIŞ DEĞİLİM!BUNLARIN GELİN KAYIN VALİDE GÖZÜNÜ BİLEZİK BİLEZİK ÇEYREK BÜRÜMÜŞ!FATİH BEYİ DE ANLAMIŞ DEĞİLİM!HİÇBİR YARIŞMACIYA BU KADAR SEMPATİ DUYMADI

   1. valla yalan değil arkadaşben artık reyhan la fatih arasında birşey oluyor gibi şüphelenmeye başladım bu kadarda olmaz bu işin içinde bir bok var yakında kokusu çıkar

 7. Çiğdem hanım kadar hırslı olsa Reyhan hanım Ezginin bilezikleri 100 geçerdi, Elif bileziklerin çoğunu hak etmedi

  1. Elife haksızlık ediyosun bence gayet güzel yarışıyor diğerlerini hiç gözünüz görmüyor galiba takmışsın elife

 8. Hayatımda bu kadar saçma bir şey görmedim,yarışmada olmayan Ezgiyi birinciliğe ortak eden kanalı kınıyorum.Bir tek birinci var oda Çiğdem Hanım ve Eliftir..Yürüüüüüüüü Kanal D……..

 9. Fatih yine torpil yaptı,Fatihin KADROLU yarışmacısı Reyhan ne zaman az puan alsa o hafta eleme yapmıyor

  1. Ya o bilezikleri Hatice hakediyordu o ekranı kirleten çiğdem kötü hırsı nedeniyle bilezikleri alma hırsıyla iyi tabaklara kötü puan verirken hüsniye ne dedi ben o iyi tabağa kötü puan veremem dedi ama burdan da Hüsniye ye kızıyorum çünkü onlar senin gelinine acımıyorlar basıyorlar birleri ikileri çünkü onların gözü bilezikten başka bir şey görmüyorlar ve daha utanmadan ekrana da yansitiyorlar utanın be çiğdem elif

 10. harbi küfür edecem ama terbiyem müsade etmiyor arkadaş ciddi söylüyorum bu programın reyhan yüzünden bokunu çıkardılar ne zaman reyhan eleme potasına girse o hafta eleme olmuyor yazıktır günahtır insanların günahına bari girmeyin bu kadının özelliği ney böylede elemiyorsunuz kanal içinde adamı olduğu artık net bir şekilde belli oldu kanal d yi resmen kınıyorum ayıp ayıp ayıp

 11. ÇİĞDEM KAYNANA İLE ELİF ÖZDEŞLEŞMİŞ ÇOK İYİ BİR İKİLİ .ÇOK İYİ GELİN KAYNANA BİRLİĞİNİ SAĞLAMIŞ İKİSİNİ DE KUTLUYORUM HAKKIYLA BİLEZİĞİ ALDILAR TAM DOKSAN TANE BU İKİLİNİN ÖNÜNE KİMSE DURAMAZ. GERİSİ FASAFİSO. HAYIRLI BAYRAMLAR OLSUN ÇİĞDEM İYİ BİR AİLE REİSİ OLMAYI HAK ETMİŞSİNİZ SİZİ KUTLUYORUM ALLAH SİZİ HER TÜRLÜ NAZARLARDAN KORUSUN DİYORUM.

 12. Lūtfen artïk yeter bu nasıl yarïşma reyhan nın gelini yoksa o da gitmeli . Yarïşmanïn ismi gelinim mutfakta gelinin yoksa senin ne işi var orda
  Yeni sezonda lütfen artïk olmasïn yeni yüzler görmek istiyoruz
  Lūtfen…

 13. Reyhan Hanım ın kalmasına çok sevindim. Programa renk katıyor. Diğerleri gibi bağırıp çağırıp kavga etmiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu