Gelinim Mutfakta

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı [Son Toplam Puanlar]

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta beş bileziği kim kazandı? 18-22 Nisan tarihleri arasında yarışan beş yarışmacında birisi, bugün haftalık toplam puanlar sonucuna göre 22 Nisan Cuma günü beş bileziğin sahibi olacak!

=> Gelinim Mutfakta Bilezikleri 13 Mayıs Cuma Kim Kazandı sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Elinim Mutfakta 22 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Haftanın birincisi kim oldu? 22 Nisan Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? 22/04/2022 tarihinde bileziği kim kazandı? Soruların detaylı cevapları, bu haberimiz de sizleri bekliyor. 

=> 6 Mayıs Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar sonucu öğrenmek için tıklayınız.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase Aldı

18 Nisan Pazartesi günü ekrana gelen yarışma programında Senanur yeni yarışmacı olarak yarışmaya dahil olan isim oldu. Senanur aldığı ilk iki günlük yüksek puanlar iddialı bir yarışma olduğunu göstermeyi başardı.

=> Gelinim Mutfakta 29 Nisan Cuma Haftalık Toplam Puanlar sonucu öğrenmek için tıklayınız.

Semanur’un aldığı yüksek puanlarla Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun cevabı Senanur olacağı düşünülse de Senanur Çarşamba gününden itibaren düşük puanlar alan isim oldu.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı - Miyase

Miyase ilk iki gün kaybettiği puanları, Çarşamba gününden itibaren toplamayı başardı. Perşembe günü aldığı puanlarında etkisi ile bu hafta en yüksek puanı kim aldı? sorusuna en yakın yarışmacı olmayı başardı.

18 Nisan 2022 tarihinde başlayan programında, Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Haftalık Puan durumu sonucuna göre, Miyase ya da Damla tam beş bileziği kazanan isim olacak.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 18 Nisan Pazartesi günü ekrana geldi. Senanur yarışmaya Pazartesi günü başlasa da aldığı puanlarla adından söz ettirmeyi başaran yarışmacı oldu. Lakin Çarşamba günüden itibaren mevcut puanlarını koruyamadığı için Senanur için artık, bugün 22 Nisan Cuma puanları neticesinde, bu hafta kim birinci oldu? soruna cevap olamayacağı da kesinleşti.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Bahar ve Kaynanası Melek

Miyase yarışmaya katıldığı günden beri tek hedefi Aysun’un kazandığı 50 bileziği kazanıp, onu geçmek istiyordu. Miyase bu hedefine artık bir puanlama uzaktan duruyor.

Miyase bugün 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucuna göre, en yüksek puanı alan yarışmacı olması halinde hem çeyrek altını alacak. Hem beş bileziği alacak. Hem de altın listesinde Aysun’un bir tık üzerinde kendisine yer bulacak.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Miyase: 71 Puan
  2. Damla: 62 Puan
  3. Senanur: 49 Puan
  4. Bahar: 41 Puan 

Yukarıda ki puanlar, dört gelinin dört gün boyunca elde ettiği toplam puanlardır. Birazdan 22 Nisan Cuma puanları verilecek ve bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu %100 belli olacak.

22 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Miyase: 71 + 20 = 91
Damla: 62 + 16 = 78
Bahar: 41 + 6 = 47
Senanur : 49 + 14 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ MİYASE

22 Nisan 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ ELEME OLMADI

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
22 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAHAR
*************************

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

18 Nisan 2022 tarihinde başlayan yarışma programı, bugün 22 Nisan Cuma günü dört kaynana ve bir sunucunun vereceği puanlarla, haftanın kaderi %100 belli olacak.

18 Nisan Pazartesi günü yarışmaya Yeşim’in yerine Senanur katıldı. Senanur Yeşim gibi güçlü bir yarışmacının yerine yarışmaya dahil olmasından dolayı gözler kendi üzerinde olduğunu bilerken iyi puanlar almayı başardı.

Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir
Gelinim Mutfakta Miyase Kimdir

Senanur 18 Nisan ile 19 Nisan puanlamasında en yüksek puanı her ne kadar rakipleri ile paylaşsa da çeyrekleri kazanan isim olmayı başardı. Buna karşın Bahar’ın aldığı düşük puanlar, Bahar’a karşı beklentileri bir hayli düşürdü.

20 Nisan Çarşamba günü 20 puanla Damla günün birincisi olup bilezikler için iddialı hale gelmeyi balardı. Buna karşın Senanur da ilk iki gün sonucunda elde ettiği avantajı kaybetti.

21 Nisan Perşembe günü Damla, Bahar ve Senanur aldığı eski puanlarla bilezik yarışında önemli kayıp yaşarken, Miyase 18 puanla günü birincisi olup, çeyreği kazan yarışmacı oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Miyase Aldı

Miyase aldığı bu yüksek puanlarla bugün 22 Nisan Gelinim Mutfakta Toplam puan durumu öncesinde, hafta finaline önde girmeyi, en yakın rakibi Damla’ya 9 puan fark atmayı başardı.

Hafta finali öncesinde, Damla ile Miyase arasında 9 puan farkın oluşmasından dolayı, bu hafta 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna en yakın yarışmacı Miyase oldu.

Güçlü bir yarışmacı olan Miyase, hafta finalinde rakibi ile arasında ki 9 puan farkı koruması halinde, Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacıyı olacağını da çok iyi biliyor.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı %100 Miyase oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu