Gelinim Mutfakta

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları [Haftalık Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma günün birincisi ile Cuma puanları belli oldu! 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını kim aldı? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? Beş günlük toplam puanlarda en yüksek puanı kim aldı? 22/04/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 22 Nisan Puan durumu sonucu çeyrek altını kim kazandı? Miyase bugün kaç puan aldı? Kaynanalar gelinlere nasıl puan verdi? Hangi kaynana gelinine beş puan verdi? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puanları ile haftalık puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler Miyase’nin alacağı puanlar ile Senanur’un alacağı puanlara çevrilecek.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Miyase beş bileziği alıp alamayacağı merak konusu olurken, bu hafta yarışmaya dahil olan Senanur da Bahar’ı eleyip yarışmada kalıp kalamayacağı, Cuma puanlaması sonucunda netlik kazanacak.

=> 29 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Tablosu sonucu için tıklayınız.

Bugün 22 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 22 Nisan Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Hafta başında yarışmaya dahil olan Senanur adım adım beş bileziğe yürümek isterken, Çarşamba gününden itibaren istediği puanları alamadı. Dolayısı ile bilezik iddiasının yerini eleme korkusu sardı.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucun da Bahar ya da Senanur yarışmaya veda eden isim olacak. Bahar yarışmada kalmak isterken, Senanur elinin lezzetini gösterip, Bahar’ı eleyip yarışmada kalmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Bu hafta kaynanalar arasında gelinini en çok bulan isimlerin başında Sevilay ile Nuray geliyor. Bu durum son puan durumu sonucuna da yansıdığı için Damla ile Miyase beş bilezik için yarışan isimler oldu.

Miyase yarışmaya katıldığı günden beri en çok istediği hedefe artık ramak kaldı. Miyase, bugün Gelinim Mutfakta 22 Nisan Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alması halinde Aysun’un aldığı 50 bileziği geçecek.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Miyase

Yarışmadan iki defa ayrılan, üçüncü defa katılan Damla, son geldiği günden beri istediği daha doğrusu iddia ettiği başarıyı henüz yakalayamadı. Miyase de buna atıfta bulunarak Damla’ya şöyle söyledi. İşte Miyase’nin Damla’ya karşı o sözleri; 

“Damla sen yarışmaya son defa geldiğinde ben yokken bilezik aldınız. Size artık bilezik kazandırmayacağım demiştin!” Yarışmacı Miyase

Sözleri ile Miyase Damla’nın iddiasının boş olduğunu söylerken, Damla da Miyase’ye karşılık vermek için bu hafta bilezikleri Miyase’nin ellerinden çekip almak istiyor.

Bahar yarışmaya geldiği günden beri istediği puanları alamıyor. Bunun farkında olan Bahar da bugün kendisini eleme potasından kurtarmak için kesinlikle ama kesinlikle 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını alması onun yarışmada kalmasına yetmiyor. Senanur’dan da 9 puan fazla alıp, yarışmada kalmanın hesaplarını yapıyor.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Netleştiği An Bahar ve Kaynanası Melek

Haftanın ilk iki bölümünde yarışmaya bu hafta katılan Senanur rüzgarı esti. Her iki bölümde d eşitlik olsa da kura sonucu Senanur çeyrek altını kazanan isim oldu. Lakin Çarşamba gününden sonra aldığı ceza puanları ile düşük puanlar Senanur’u eleme potasının bir tık üzerinde yer almasına neden oldu.

Bahar ile Senanur, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sırasında elenmemek için mücadele ederken, Damla ve Miyase de beş bilezik için yarışan iki gelin oldu. 

Perşembe günü üç gelin de muhallebiyi yaparken hata yapması sonucu ceza puanı aldı. Miyase bu olaya atıfta bulunarak “Altı üstü bir muhallebi. Bunu yapamıyorsanız buraya da gelmeyin!” diyerek rakiplerini küçümsedi. Damla ise rakibi Miyase’ye şöyle söyledi. İşle Damla’nın o sözleri;  

“Seni burada eleyecek tek kişi benim!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile Damla, bu yarışmada en güçlü isimlerden biri olduğunu, bu yarışmada ancak Miyase’yi kendisi eleyeceğini dile getirdiği anlarda, Miyase gülerek onu izlemesi oldukça dikkat çekti.

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Damla, Bahar ve Senanur (-2) ceza puanı alan isimler olurken, Miyase 18 puanla günün birincisi olup, çeyrek altını kazanan yarışmacı oldu.

Miyase yarışmaya katıldığı gün kendisine koyduğu hedefe artık bir adım uzakta yer almayı başarırken, Damla da Miyase’nin bu hedefe ulaşmaması için bugün Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma puanlaması sonucunda, en yüksek puanı almak için harekete geçti.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 18 Nisan Pazartesi günü ekrana geldi. Hafta finali ise bugün Nursel Ergin’in vereceği, 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın final puanlaması başlayacak. Bugün dört kaynana ve bir sonucunun vereceği puanlama sonucunda, Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma puan durumu sonucu (Haftalık puan durumu) %100 belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Geçtiğimiz hafta ortasında yarışmaya dahil olan Bahar, bu hafta yarışmada hiçbir varlık gösteremedi. Bundan olayı da eleme potasına düşen isim oldu. Bahar yarışmadan kendisine bir anı kalması için bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Senanur hafta başında aldığı iki çeyrek altın sayesinde, bugün eleme potasının bir tık üzerinde kendisine yer bulmayı başarsa da henüz elenme korkusunu üzerinden %100 atamadı. Bugün Bahar ile arasında ki 8 puanın kapanmasına izin vermeyip, yarışmada kalmanın hesaplarını yapıyor.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An Miyase ve Sevilay

Miyase ile Damla beş bilezik için bugün her ne kadar mücadele edecek olsa da Miyase ile Damla’nın arasında 9 puan fark var. Damla bugün 22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda, bu 9 puanlık farkı kapatıp, Miyase’nin ellerinden beş bileziği çekip almanın planını yapıyor.

22 Nisan Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Senanur kaç puan aldı? 22 Nisan 2022 Cuma çeyrek altını kim aldı? Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? Damla bugün kaç puan aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, hemen alt kısımda ki Cuma puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Puanları (22/04/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Nisan Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Miyase: 2
Damla: 4
Bahar 1
Senanur: 5

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 4
Bahar: 1
Senanur: 3

*************************
” 22 Nisan 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Miyase: 3
Damla: => Nuray’ın Gelini 5
Bahar: 1
Senanur: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Melek’in verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 1
Bahar: => Melek’in Gelini 2
Senanur: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Songül’ün verdiği Puanlar

Miyase: 5
Damla: 2
Bahar: 1
Senanur: => Songül’ün gelini 3

*************************

Gelinim mutfakta 22 Nisan Cuma Toplam Puanlar

Miyase 2 5 3 5 5 20
Damla 4 4 5 1 2 16
Bahar 1 1 1 2 1 6
Senanur 5 3 1 2 3 14

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18-22 Nisan Haftası) – Cuma

*************************

Miyase: 71 + 20 = 91
Damla: 62 + 16 = 78
Bahar: 41 + 6 = 47
Senanur : 49 + 14 = 63

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
22 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ BAHAR

************************* 

Gelinim Mutfakta 22 Nisan 2022 Cuma Fragmanı İzle

22 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu %100 netleştiğinde, haftalık puan durumu sonucu8na göre bir yarışmacı tam beş bileziği alacak. İşte o anların ekrana geldiği bölüme ait olan, Gelinim Mutfakta 12 Nisan Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

24 Yorum

 1. Sevilay hak etmedinniz olmayantabaga tiyolarla 5 veriyorsunuz viçdanin kabul ediyormu sunucu her lafinda miyase bilercik kiralicesi diyo işlah aketmeyenden çikar

  1. önemli olan gelinini bulması buluyor
   gelinini buluyor diye suçlu mu oluyor
   gelinini bulmak ve kazandırmak için yarışıyor hakkını veriyor

 2. Hak hak yiyenler çikar nasip etmez bunu bilin pazar tesi AySuN geliyor oranin kirali korkun

  1. Aysun da korunuyordu birçok defa haksızlıkla kazanmıştı
   miyase aysun u ezer geçer
   unutmamak gerekir ekip kimi destekler kimin kazanmasını isterse o kazanır kazanan hakkıyla kazanmaz

  2. Bunun öbür dünyası var bakalım sevilay yediği kul haklarını ve senanurun hakkını nasıl verecek öbür dünyada

 3. MiyaSe 5 bilezigi kazanmis fragmanda gordum Ooohhh Miyase kazaniyor guzel yemegi yapiyor aliyor Aysun bile gelse Miyasenin korkucagini dusunmuyorum aysunun yaristigi sezonu izlemedim ama MiYaSe aysunu EZER gecer aysun 7-8 ayda 30 bilezik kazanmis 3ncu sezonda gelip sampiyon olmus boylelikde 50 bilezik olmus guclu yarismaci oldugunu dusunmuyorum MiYaSe 5 ayda 54 bilezik kazandi. MiYaSe’yi TEBRIK EDERIM…

  1. AYSUN HİÇ KENDİNİ BÜYÜTTÜĞÜ GİBİ DEĞİL, ÇOK BİLİRİM ONUN BİR BİRLERİNİ, MİYASE ÇOK KOLAY USTUNLUK SAĞLADI VE HALİYLE GÖTÜRDÜ İŞİ. PRENSES VE HAMARAT MİYASE

  2. Miyasenin kaynanası yorum yaparken gelininden tüyo alıyor tam karşısında sürekli çaktırmadan gelinine bakıyor hafta boyunca hep beş aldı

   1. Mıyase sanıyor bilezik kazanıyor oysa 18 i sevilayin Nurselin sayesinde 18 Nursel kazandırdı açık açık tiyolariyla diger18ide sansa

 4. HAK YİYEREK KAZANILAN BİLEZİKLER HARAMDIR!..KESİN BİLGİ Mİ?ALLAH AŞKINA MİYASE’DEN KURTULMAK İSTERKEN BİR DE AYSUN HİÇ ÇEKİLMEZ!..

 5. ALLAH AŞKINA ŞU KENDİNİ BEĞENMİŞ UKALA MİYASE’Yİ SAVUNMAYI BIRAKIN!..NE BU SEVGİ?KIZ RESMEN KİBİR ABİDESİ!..SİZ DE ONU KENDİNİZE ROL MODEL Mİ ALIYORSUNUZ!..ÇOCUĞUNUZUN DA BÖYLE BİR KARAKTER DE BİRİ OLMASINI MI İSTERSİNİZ?AYNI ŞEKİL DE AYSUN ONUN DA MİYASE’DEN BİR FARKI YOK!..

 6. miyase güzel yemek yapıyor
  ama sunucu miyase bilezik ve çeyreği garantilediği için 2 verdi

 7. Lütfen elenen isimler gelmesin kaç kere söylendi
  Yeni insanlar gelsin başkalarına da hak tanınsa daha gūzelolur
  Başvurumu yok acaba hep aynı yūzleri õrnek istemiyoruz lütfen rice ediyoruz

 8. Bravo çok güzel bir hafta sonu. Geçen hafta Yeşime yapılan bu hafta Senanura yapıldı. İlk iki gün çeyrek altın sonra ki günler gelsin birler. Sunucu hanım hani sen diyorsun ya istemediğin yarışmacıya artık gitsinler diye artık sende gitsen nasıl olur.

 9. Aaaaa 3 haftadır üstüste miyaseye verdiler bilezikleri şimdiye kadar hiç böyle olmamışti.Yeşimi demekki bu yüzden elediler miyasenin onünu açtilar.Diğer yarışmacilar bilezik umutlanmasin.Yarışmaya katilanlarin akli yok.Hem çeyrek hem bilezikler pes artik.Sezon finaline kadar bilezikler her hafta miyasenin demek ki.Yazik çok yazık programin reyitingini duşurdu miyase😂😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu