Kördüğüm

22 Nisan Kördüğüm 259. Bölüm Özeti # Tapasya’nın Muhteşem Dönüşü

Kanal 7’nin sevgi ve ilgi ile izlenen Kördüğüm dizisinde uzun zaman sonra Tapasya döndü. Kızı Mukta’yı kurtarmak için geri geldi. Tapasya bundan sonra ne yapacak merak konusu oldu. Sizleri daha fazla merak da bırakmadan kördüğüm 259. bölüm özeti ile buluşturalım.

22 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 259. bölüm Özeti, Tej olaya biraz da heyecan katmak ve kafayı bulmak adına içki için Mukta sandığı gelinin başını açmasını ister. Gelin olan Tapasaya da yavaş yavaş yüzündeki örtüyü (Bizdeki adı duvak) kaldırınca Tej neye uğradığını şaşırır. Çok fazla içtiğini ve kendisini çarptığını düşünüp gözlerini ovalayıp bir kez daha bakar. Karşında Mukta değil yıllarca kayıp olan hatta öldüğü düşünülen deli dolu bir kız Tapasya vardır. Tej, hem korkarak hem de merakla Mukta nerede deyince dişi bir aslan gibi kükreyerek Mukta yok ben varım der. Ben zorla evlendirmeye çalıştığın kızın annesiyim der. Tej hala içkinin kendisine dokunduğunu düşünüp koltuğa gidip oturur. Bu gün çok içtim galiba der. Tapasya ise yok çok içmedin ben Mukta değil Tapasya’yım der. Dinsizin hakkından imansız gelir derler ya Tej neye uğradığını şaşırır.

Tapasya, ben hayatta iken kızım ile yan yana bile gelemeyeceksin der. Tapu, Tej’e haddini bildirirken Mukta ile Nani de neler olduğunu konuşurken Rathore ikilinin yanına gelir. Mukta hemen babasının yanına gidip yaşadıklarını heyecanlı bir ses tonu ile anlatmaya başlar. Rathore ise o sesini yorma kızım sen beni dinle diyerek başlar Tapasya’yı nasıl bulduğunu. Hastaneden telefon geldiğini akabinde gittiğinde anneni hastanede bulduğunu söyler. Bunca yıldır nerede olduğunu niçin gittiğini falan sorduğunu bir bir anlatır. Tapasya, gittiği için pişman olduğunu ama geri dönmeye de cesaret edemediğini zamanla bu yaşamına alışsa da Mukta ile Rathore’yi unutamadığını anlatır. Tapasya’nın ilk sorduğu kişiler arasında Jogi ile Ichcha var. Ichcha ne kadar kalbine işlemiş. Ben gittikten sonra Ichcha ile Jogi ne yaptı dedi.

Tapasya Bunca Yıl Neredeydi? Kördüğüm 259. bölüm Özeti

22 Nisan Kördüğüm Özeti devam ediyor. Hastanede Tapasya beyin ameliyatı da geçirmiş. Bu bölüm bir eski bir yeni verdiği için anlatım kopukluğu oluyor. Bu yüzden dolayı özür dilerim. Rathore artık kötü günler geri de kaldı. İyi günler bizi bekliyor dediğinde Nani araya girer. Hemen ben dedim yapma dedim gibi hemen geri vites yapar. Rathore salak değilim. Neyin ne olduğunu biliyorum. Sen sus der. Bu ara da Rathore uzun süredir. Tapasya’nın iyileşmesi için yanında kalmış. Yani Tapu birden ortaya çıkmamış.

kördüğüm 259. bölüm özeti

Tapasya ile Mukta ne ara değişti derseniz. Üstünü değiştirmek ve düğün için hazırlanmak için odaya gittiğinde karşısında annesi Tapasya’yı görünce Mukta’nın dili tutulur. Önce gerçek olduğuna inanamaz. Çünkü babası yaşında bir adamla evlenmenin verdiği acı ve üzüntüden dolayı hayal ettiğini düşünse de yanına yaklaştığında gerçek olduğunu anlar. Mukta annesi Tapasya’yı defalarca öper. Ne kadar acıklı bir durum. Nani ise Tapasya’yı gördüğüne hiç şaşırmadı. Anladığım. Bu işten Nani’nin de önceden haberi var. Vala arkadaşlar bu bölüm bir 18 yıl öncesine bir şimdi zamana bir yıl öncesine dönüp durdu. Benim da başım döndü. Tapasya, Nani’ye hiç kızmadı. Muku’nun yerine gelinliği giydirip onları göndermiş. Rathore bu bizim planımız dedi. Tej her şeyi paranın çözeceğini düşünüp kasadan aldığı deste deste paraları Tapasya’nın ayağına atıp yıkıl karşımdan der. Tapu da eğilip yerdeki bir deste parayı alıp Tej’in suratına atar.

“Gunwanti Mort Olur” 22 Nisan Kördüğüm Özeti

Kördüğüm 259. bölüm Özeti devam ediyor. Mai cadısı Thakur konağına gidip Jogi Thakur diye bağırır. Ev halkı sesi duyunca kapıya koşar. Kapıda Gunwanti’yi görünce şaşırır. Mai, Ichcha evime giremedi. Torununu mu gönderdin diye çıkışır. Evdekilerin hiç bir şeyden haberi yoktur. Jogi sinir olur. Olayı daha anlamamıştır. Jogi, ne demeye çalışıyorsun sen kadın gecenin bir vakti kapımı kırarcasına açıp bağıra bağıra giriyorsun sen diyerek sesini yükseltir. Mukta şu anda Rathore değil Bundella oldu deyince herkes şok olur. Mukta ile Tej evlendi der. Gunwanti hala Mukta amacına ulaşamayacak diye konuşmaya devam eder. Sanki Jogi dedi git kızım Tej ile evlen diye. Bu nasıl bir kadın anlamak mümkün değil.

22 nisan kördüğüm özeti

Jogi sen ne saçmalıyorsun kadın. Mukta evde yukarıda yatıyor. Gunwanti ise çağır da görelim der. Jogi, Mukta diye bağırınca yukarı kattan buyur dedecim diye Mukta seslenince Gunwanti resmen mort olur. Divya ise Gunwanti gördüğün gibi kızım Mukta burada. Sen hayal gördün sanırım. Nani de yaşı ilerledi. Normal der. Gunwanti arkasına bile bakmadan Thakur konağından gider. Ummed, Kasap ve Amla dışarıda Mai’yi bekler. Gunwanti gelip burada yok der. Arkadan Mukta Ummed’in yanına gelir. Bir de kendini onlara gösterir. Tej benimle değil bir başkası ile evlendi. Evde sizi bekliyor der. 

Tapasya Bundella Evinde Kök Söktürüyor Kördüğüm 259. Bölüm Özeti

22 Nisan Kördüğüm özeti devam ediyor. Ummed ve beraberindekiler arabaya binip Bundella evine giderler. Kapı girişinde gelinin ayak izlerini görünce kim gelin söyle bana diye Mai  bağırınca Tapasya çıkıp gelir. Ben evlendim der. Arkadaşlar burada Mai’nin suratını görmenizi istiyorum. Gunwanti karşısında görünce ağzından Tapasya der. Bizim ki ise hayır eksik söyledin Tapasya Sing Bundella der. Gunwanti, Tej’e dönüp evlenecek başka birini bulamadın mı der. Tej ise ben onunla evlenmek istemedim. Ben Mukta ile evlendiğimi sanıyordum deyince Mai demek organize bir iş yani diyerek Tapasya’nın suratına bakar.

kördüğüm 259. bölüm özet

Tapasya ise evet aynen öyle oldu der. Mai  evdeki hakimiyetinin kaybolmasından çok korkar. Tam da Tapasya bu hakimiyete son vermeye gelmiş. Resmen Mai ile dalga geçiyor. Mukta, annesi Tapasya’nın geldiğinden kimseye bahsetmedi. Tapasya Tej’in odasına gidip çık dışarıya benim çok uykum var der. Tej de yastığını alıp tıpış tıpış dışarı çıkar. Mai, bu iş burada bitmedi diyerek gece yarısı gazete editörünü arayıp sabah yayınlanacak haberi manşetten vermesini ister. Jogi sabah gazete Tej ile Tapasya’nın evlendiği haberini görünce şok olur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

276 Yorum

 1. ❤Günaydın❤

  ❤hayırlı sabahlar❤? ?

  ? DENİZİM ?

  Nurdanim.Saliham. Defnem. Elam.Naz’ım Zülişim. Çiçeğim.helimim. Ruyam. Reri. İnce❤ sultan. Nazla. Manya. Aidem. Aygün…. Unuttum varsa ki kesin vardır affola??…

  Gününüz güzel aydın olsun inşallah…
  Bir ömür boyu mutluluklar sizi bulsun..
  Hep güzel yüzünüz gulsün..
  Evinizden bereket, kalbinizden sevgi ve iman eksilmesin..

  ALLAH a emanet olun ve kendinize iyi bakın???

 2. Gece db ye girdim site bi degişik olmuş… Eski mesajlara baktımda biz ne güzel bi aileymişiz… Yanliş olmasın burası da en az o kadar güzel.. Ama benim için ilkti orası… Ben o zaman nasıl enrrjikmişim.. Şimdi ile alakam yok… Herkese laf yetiştiriyor muşum… Şimdi iki hafta da yazdıgım mesajı geçen sene bi günde yazıyormuşum??kendi kendime hayretlerdeyim… Ben neymişim ne olmuşum…

  bi yıl olmadan evrim geçirmiş ruhum böyleyken ??????böyle olmuş☹☹☹☹

  Buda yazılı öz eleştiri oldu???

  1. değişmeye tek şey değişimin kendisidir biraz klasik bir söz olsa da aslında ne kadar doğru. her geçen gün yaşlandığımı hissediyorum bende

 3. AYSELİM ilkler unutulmaz evet. Şükür ki burda buluşabildik..
  Kolay şeyler yaşamadın dünyayı ayağının altindan çektiler sanki.. bi zamanlar yuvam dediğin yuvam yıkıldı. Hayat sana pek nazik davranmadı,Rabbim sabrını zorlu bir sistemle ölçtü.. Allahin izniyle birgün hepsini aşıp,enerjik günlerine geri döneceksin inşallah. :) Ee nasılsın bitanem bu prosedür işlemleri ne zaman bitecek??

 4. FİLİZİM bitanem buraları karışık gibi evet. Şimdi şöyle 2 yıl önce Tapu beyin ameliyatı geçirmiş beyinsiz karı. Sonra da Radhotu aramış ben hastanedeyim gel benle ilgilen çok halsizim demiş. Radhot gelmiş ve bunca yıl ne yaptıklarını konuşmuşlar. Tapu yalnız başına yaşamış geri dönmeye de cesaret edememiş. Radhot Tapuya herşeyi anlatmış. Çocukların nasıl bulunduğunu,Iscanin nasıl fedakarliklar yapip tüm aileyi bi arada tuttuğunu,yıllarca hapis yattığını Veerin hafıza kaybını herşeyi anlatmış. Tapu Radhottan helallik almış. Ve herkesten özür diliyceni Iscaya olan vefa borcunu ödeyeceğini söylemiş.. Zaten Radhot çok akıllı biliyorsunuz Naninin Muktayi Teje yamiycani anlamış. Nani de olanlardan yırtmak için Radhot a herşeyi anlatmış. Tapuya bu fikri Radhot vermiş kızımızın yerine sen gelin ol ancak onların hakkindan sen gelirsin demiş ?? Yani Radhot boşuna dönmedi memleketine.. Bundan sonra herkes günah çıkarmaya çalışacak ICCA IÇIN ;)
  ????
  BELLAM bitanem gadasini aldığım bir yerel deyim. Antepliler sık kullaniyor. Yani derdine ortak olayim,seni seveyim anlaminda bitanem..

  1. belki gece yazdığım için öyle sandım bir anda 18 yıl öncesini sonra 1 hafta sonra bir yil gibi zaman kavramı alt üst oldu aydınlattığın için teşekkür ederim

 5. Herkese günaydın hayırlı sabahlar güzel bir gün sizinle olsun ??♣️♣️??????

 6. Aysel ablacım hoş geldin nasılsın iyi misin Allah sabır versin inşallah eskisi gibi olursun ??
  ⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳⏳
  Defnem günaydın hayırlı sabahlar nasılsın iyi misin ????

 7. Günaydın hayırlı Sabahlar Hepinize Kızlar Nasılsınız iyisinizdir İnşallah Özledim sizleri
  ………..
  AYSEL Ablam hoş geldin sanada günaydın hayırlı sabahlar Canım Nasılsın yazdıklarını okuyunca içim bi tuaf oldu Rabbim sana sabr versin sıkıntılarını gidersin inşallah tez bir Vakitte eskisi gibi olursun Ablam
  ….
  DEFNEM Günaydın hayırlı sabahlar. Nasıl oldu Annen Baban Canım Allah sanada kolaylık versin

  ZÜLİŞİM sınavın nasıl geçti Birtanem

 8. FİLİZİM NAZAR BONCUĞU ÇOK GÜZEL OLMUŞ ELLERİNE SAĞLIK CANIM. NASILSIN İYİMİSİN

  1. canım deniz kentliye söz vermiştim sonradan aklıma geldi. :) haftaya pazartesi senin istediğin olsun ama bana unutturma cnm

   1. Teşekkür ederim Bitanem düşünmen yeter seni yormak istemem Böylede çok güzel Ellerine sağlık ?

 9. Ooo neler olmuş böyle Defnem demek Tapunun aklına Radhot salmış Tejle evlenmesini Bende sanırdım Tapu kendi düşünmüş Ama güzel Fikirmiş helal olsun Bay Karizmaya. Sanada Teşekkürler Canım bildiklerini paylaştığın için

 10. Rüyam Elam Saliha Ablam Nazım Nurdan ablam İncem Ve Diğer Kızlar sizler Nasılsınız iyisinizdir İnşallah

 11. Oooo Aysell hanımm hoş geldinn nasılsın Gamzelimm çok güzel ifade etti kolay değildi yaşadıkların zaman geçtikçe umudun aZaldıkça enerjinin ümidin azaldı ama MaşaAllah sana bacım herkea kaldıramaz seni uyandırana şükür o derdi çektirmedi fazla sana

  Eee nasılsın bakalım anlat neler oldu

  ????

  GAMZELİMM sen nasılsın inşaAllah hasta olmamışsındır. Geldinmi evine

  ???

  Tüm hatunlarımm nasıslınız ben hacı babayı diğer oğluna getirdim sabah belli trafikteyim

 12. Hoş geldin Gülçicek nasılsın iyi misin ?? sınavım iyiydi ya orta derecedeydi geçerli puan alırım inşallah dünkü baya zordu cumartesi gününki daha iyiydi ????

 13. GUNAYDYN GUNAYDYN NASYLSYN IYIMISIN GUZEL AILEM BEN IYIM OKULDAN CYKDYM EVE GECIYORUM SIMDI

 14. Zülişim Çiçeğim aynı hamam aynı tasim sizleri sormali..
  Bu sabah ne kadar ıssız burası
  Herkes Terki Diyar etmiş anlaşılan bahar misali???

 15. Hoş Buldum Züliş . Teşekkür ederim Canım idare ediyorum. Sen nasılsın sınavının iyi geçmesine sevindim İnşallah Herşey gönlünüzce olur
  …..
  Hoş geldin NURDAN ABLAM Teşekkürler. Sen Nasılsın iyimisin Canım

 16. Valla Defnem Bende Aynınıyım Canım Deyişen hiç bişey yok ya Allah bizlere Sabır versin Ve dayanma Gücü !

 17. Rica ederim Çiçeğim..
  NURDANIM tabi işteyim geldim..
  Hayatta bazen şu ruh halinde olduğumuz zamanlar olur NURDANIM
  İSTANBUL gibiyim artık..
  Gülmeyi gülhanede bıraktım…
  Vefayı bozacıda…
  Ayasofya kadar yorgun…
  Topkapı kadar yıkık…
  Esenler kadar vedalara alışık…
  Eyüp kadar kalabalık…
  Eminönü kadar sıkıcı….
  İSTANBUL gibiyim yani…
  Uzaktan bakınca ışıl ışıl ama aslında
  yorgun,bitkin,tükenmiş…
  Ama hala dimdik ayakta….??
  HA ISTE BEN BÖYLEYİM GENELDE. DIŞARIDAN IŞIL IŞIL AMA YORGUN VE HEP GÜÇLÜ ..
  Sabah saçımı taramak istemedim,makyaj yapmak istemedim.. ama sonra dedimki:Yumrugumu havada sıktım.. Güçlü ol Defne sevdiklerinin sana ihtiyacı var sen hep güçlüydün ve öyle kalacaksın ✊✊??
  NURDANIM diğer kaynin da Istanbulda demek ne güzel kayinbaban sıkça ziyaret ediyor sizleri. Senin ailen geliyor mu

 18. Defnem Bende iyiyim işte ne olsun aynı?? dün Cennetin gözyaşlarına baktın mı Cennet çok şükür öğrendi ya Annesi Arzu olduğunu pazarın ortasında ağladı ya içim acıdı ?? bide Melisa numara yapıyormuş ayağım sakat diye galiba tam izlememiştim o tarafları ?? ceylan gibi sekti durdu yerinde dans etti ya bide kapıyı kitledi Arzuda korktu öyle kötü bir şey var diye kapıyı bir açtı Melisaya bir baktı kız sakat falan değil ??

 19. İnşallah Gülçicek iyi puan alırım bilmiyorum ama dünkü baya zordu bide yorumları okudum sınav hakkında herkes şikayetçi olmuş bu aöf sınavından çok zordu diye adamlar gitmiş nereden neyi sormuşlar bilmiyorum gerçekten ??

 20. Hayirli günler kizlar okuldan yeni geldim ve buradiyimmm işte nasilsiniz hepiniz beni soran varsa teşekkürler çok iyiyim sizleri sormali ??
  Bellam nasil oldun canim biraz daha iyimisin ?
  Defoş baban nasil oldu daha iyidir inşallah ?
  Vay be Tapasya ne iyi etdinde geldin göster bakalim bunlara günlerini hadi bakalim görelim seni Tapasya Radhot ? özledim ya ben Tapuyu ????

 21. Sağol MANYACIM babam doktorda bugun bilmiyorum akşam konuscam
  Sen nasılsın
  ???
  Zülişim he öğrendi başı göğe erdi sanki salak. Melisanin foyası ortaya çıktı demek.. Pinar denen hizmetçi kız ile Selim ne kadar salak Kayanın odasına girmişler ama odadaki kamerayi etkisiz hâle getirmeyi unutmuş gerizekalilar.. Kaya hizmetçi kadına birşey yapti mi Züliş göremedim ???
  Yeni fragman verildi. Arzu etrafindaki herkese gerçeği söyledi kaynanasindan tokat yedi.. Kaya intihar ediyordu???

 22. Sağolun NURDANİM, DEFNE, ZÜLİŞİM, CİÇEGİM,NAZLACIM ???… Hodbuldum…hamd olsun bu günüme…Sizler nasılsınız??

  DEFNEM karsı tarafa tebligat gitmiş perşembe günü bekleme süresi de dolacak cuma veya pazartesi velayet için icra kurulana başvuracaz… Hersey biticek az kaldı gibi tabii hevesim kursağımda kalmazsa gene??… Prosedür böyle… Prosedür değilde bundan sonra olacaklardan ve olma ihtimali olan herşey aşırı derecede ürkütüyor beni.. İşin açıkcası kimseye belli etmesem de çok korkuyorum..sabrın en kolayı beklemek galiba bundan sonra ki günler de sabretmek daha zor olacak gibi… Ne deyım?? ne gelirse RABBİM DEN amenna başım üstüne
  Sen nasıldın DEFNEM??

  NURDANİM kimin hayatı kolay ki benim ki kolay olsun.. Herkese omuzlarının kuvvetınde yük koyar yaradan… Şikayetim derdimden değil kendimden bi degişik bişey oldum.. Sessiz suskun….

  Hacı Baba gelmiş gözün aydın olsun bacımmm…sen seversin kayınpederi ☺☺

  Amannn öyle işte… Kafanızi şişirdim… Hakkınızı helal edin???

 23. HERKESE SELAMLAR

  ??AYSELCİM hoşgeldin sağol canım seninde yüzünden gülümsemen eksik olmasın..umarım içine çöken bu karanlık günler kısa sürede aydınlığa kavuşur..ve yeniden yaşam sevinciyle dolup taşarsın insallah.Kendine cok iyi bak görüşürüz??

  ÇIÇEGIM sağol birtanem iyi diyelim..sen nasılsın iyimisin.Dun kızım rahatsızlandı midesi çok ağrıyordu acile götürdüm..büyüzden yazamadım sende dün yazmamışsın bir sorun yoktur insallah

 24. Bilmiyorum ki Defnem o taraflara pek bakamadım ?? evet ya öğrendi Cennet Annesini hele şükür bide çok kötü ağladı ?? Selimde Kayanın Arzuya kötülük yaptığını öğrendi. Cennetin Arzunun kızı olduğunu ?? dizi çok değişik ya psikoloji bozuyor resmen bide çok yapmacık oldu artık ??

 25. GAMZELİMM İstanbul’da yaşamak zor yolda geçiyor ömür.

  ???

  GAMZELİMM babam malesef hiç gelmedi farklı düşünceleri var vazgeçmiyor asla. Annem geldi üç kere çocuklarımın doğumuna birde geçen sene geldi Ahmeti sünnet ettirecektik olmadı malesef. ??. Kayın pederim kayın validem sık sık gelirler geçen 5 yıllık süre zarfında kaynım hastaladı hastahane zamanlarda çok sık gelip gittiler ben yılda bir kere gittim bu zamana kadar.

  Umursamaz olmayı öğrendim. Yanlız kala kala yanlığı sevmeyi öğrendim ailemden uzak kalmayı öğrendim. Can sağolsun diyip işin içinden çıkmayı öğrendim. Çok şükür eşim kötü bir insan değil her daim yanımdadır ELHAMDÜLİLLAH ❤️❤️❤️

 26. ?DEFNECIM nasil olduğunu sormuycam cok güzel ifade etmişsin?evet bir şekilde hayata tutunuyoruz?Baban hastaneye yaticakti nasıl oldu durumu iyimi?

 27. Kafanızı şişirdim ne demek AYSEL Ablam Kıyamam sana İnşallah hevesin kursağında kalmaz Rabbim yrdımcın olsun Bitanem
  …….
  RÜYAM Hoş geldin Canım Şimdi iyimi Kızın Rabbim Acil şifalar versin güzelime Ablam Allah yardımcınız olsun. Evet yazamadım İki gündür Ailevi sorunlarımız vardı Canım sıkkındı o yüzden Ama şimdi şükür idare ediyoruz.
  ……
  MANYAM Sen nasılsın iyimisin

 28. Yok AYSELİM hukukta ertelenme olmaz artık müsterih ol..
  Tabi çile hiçbir zaman bitmez
  Nasıl korkuların var mesela? Eski eşin olay çıkarır karşı dava açar diye mi? Oğlum buraya alışamaz diye mi nasıl korkular??
  ???
  Anladım Zülişim Arzuya az bile aslında da neyse..
  ICCA gibi susup duruyor gerzek karı..
  ???
  Rüyam hoşgeldin düğün dernek nasıldı hele çok oynadın mi??

 29. KÖRDÜĞÜM AİLESİ YENİ BİR HAFTA SİZE VE AİLENİZE HUZUR MUTLULUK GETİRSİN. RABBİM HER DAİM YARDIMCINIZ OLSUN.

 30. SELAM CANİM ARKADAWLARİM NASİLSİNİZ İYİMİSİNİZ İNWAALLAH HER WEY YOLUNDADİR BEN YAZAMADİM UZUN SUREDİR B TAKİM TALİHSİZLİKLER YAWADİM..AMA FİRSATİNİ BULUR BULMAZ YAZDİM SİZEE AMA HİC UNUTMADİM HİC BİRİNİZİ İNWAALLAH SİZDE BENİ UNUTMADİNİZ…

  ??ELAM WEKERPAREM NASİLSİN GUZEL YUZLUM AY PARCAM SENİ COK OZLEDİM COK SEVİYOR SENİ CANİM KARDEWİM BENİM NASİLSİN HAYATİNNASİL GECİYO İNWAALLAH HER WEY YOLUNDA GİDİYOR…BİTANEM BAL BOCEYİM HEP İYİ OL GUZEL YUZLUM BENİM

  ??İSABELLAM KELEBEYİN NASİLSİN ABLASİNİN GULU NADİL GİDİYOR HAYATİN…SENİ COK COK SEVİYORUM ABLASİNİN BİTANESİ COK OPUYORUM SENİ GUZELİM BENİM

  FİLİZİM NASİLSİN CANİM İNWAALAH İYİSİNDİR HER WRY YOLUNDADİR OPUYORUM SENİ CANİM

  GULCİCEK NASİLSİN CANİM
  DEFNECİM HAYAT NASİL GİDİYOR
  NURDANCİM İYİMİSİN
  ZULEYHACİM SEN NASİLSİN KUZUM
  MANYACİM İNWAALLAH İYİSİNDİR
  İREMSU KUZUM NASİLSİN

  BEN HEPİNİZİ COOOK SEVİYORUM SİZLERİ COK OZLEDİM ????????

 31. Sağol FİLİZİM sana da mutluluklar getirsin
  ???
  NURDANIM anladım ne demek istedini. Buradaki eski insanlar gibi düşünüyor baban. Damadın evine gidersem ayıp olur,burada kalicami düşünürler bana bakın diycemi zannederler falan filan. Çünkü aynı düşünceler burada da var. Babaannem halamlari hiç ziyaret etmezdi etse de oradan birşey yiyip içmezdi. Bir ataya sadece erkek evladı bakmalı o ilgilenmeli gibi gibi…???
  Doğru insan umursamaz olmayı öğreniyor hem de ne umursamaz..??
  ???
  RÜYACIM babam un çuvalı taşırken belini incitmiş. Zaten annem hep hasta. Bir de babamın böyle olması herşeyi mahvetti. Islerin de en yoğun olduğu zaman. Tütün dikimine basliycaz yakinda. Bakalım doktor ne dedi akşam ogrenicem. Muhtemelen fıtık ?? of bunaldım bilmiyorum ben de.. verem olucam bu gidişle..

 32. Aynen Defnem Arzu öyle susup oturuyor ya iki kelime etme zahmetinde bile bulunmuyor ?? bilmiyorum herhalde sezona kadar susar Arzu ??

 33. Nihancan hoş geldin nasılsın iyi misin seni merak ettik ya uzun zamandır yoksun inşallah kötü bir şey yoktur ??

 34. FILIZIM SANADA HAYIRLI GÜNLER INŞALLAH CANIM HEPIMIZ ÇOK MUTLU VE HUZURLU OLURUZ?SANA BAHSETTIGIM DIZIYE BAKABILDINMI

  MADUNUN bir dizisi var güzele benziyor bugün vaktim olursa senin için araştırayım.Final yapmış yada yapmamış.FILIZCIM senin icin farkedermi ona göre bakarım??

  1. yok canım bu hafta sonu komple temizliğe vakit ayırabildim ilk fırsatta bakacağım

 35. İyiydi Rüya ablacım sınavım geçerli puan alacak kadar yaptım inşallah iyi puan gelir bide zordu baya ??

 36. NİHANCAN hoş geldin Canım bizde seni unutmadık İyiki geldin Nasılsın iyimisin Neden yazamadın Kaç vakittir Şimdi iyisindir İnşallah

 37. ?DEFNEM yok canım hic oynamadım?davul zurnalı düğünler beni sıkıyor sünnet düğünü olduğu içinde eğlenceye çok yer vermemişler?Cok kalabalıktı takıyı takmak bir saatimi aldı ama gecenin yıldızı bendim herkes saçıma ve makyajima bayıldı?kuaförüm kızımdı eli çok yetenekli maşallah.?.düğünü olan soluğu onun yanında alıyor..birde sağlığına kavuşsa başka birşey istemem?

 38. RÜYA Ablam aşağıda yazdım farketmedin heralde Canım kızın şimdi nasıl biraz Daha iyimi. Bu arada kaç yaşı var defneye yazdığını okudum Saçını Topladığı makyaj ını yaptığını söylediğin için sordum Canım Çok yetenekliymiş Maşallah Böyle işler sabr ister yetenek ister zamanla bende yapmıştım bu işi

 39. ÇIÇEGIM sağol birtanem dün acilde iğne yapıldı.Sabah daha iyiydi okula gitme dedim..iyiyim dedi ama aklım onda kaldı nasıl bir ağrıysa kivrandiriyor inan canımdan can gidiyor..ÇIÇEGIM sıkıntın nedir canım tabi anlatmak istersen dinlerim??

  ??ZÜLISIM iyi geçtiğine sevindim canım insallah umduğundan daha iyi puan alırsın??

  ??NIHANCAN HOSGELDIN NASILSIN BABAANNEN HASTAYDI NASIL OLDU IYIDIR INSALLAH

 40. Kızlar Size iyi sohbetler Benim işlerim var Akşama doru gelirim Görüşürüz

 41. NIHANCAN unutmadık canım öpüyorum seni..
  ???
  Anladım RÜYACIM.. maşaallah kızına yetenekli tabi. Ben sadece kendimi süsleyebilirim. ?? iyileşir tabi Rüyam şükür öyle çaresiz bi hastalik degilki kızının..

 42. Kıyamam RÜYAM ALLAH yardım etsin kızına Sanada sabr versin inşallah Bitanem Demek o kadar kötü bir rahatsızlık Kızının ki Rabbim yar ve Yardımcısı olsun Hastalığına şifalar diliyorum Ablam.Teşekkür ederim sorduğun için sıkıntım Ailemle iygiliydi Şimdi daha iyiym şükür saol düşündüğün için Canım

 43. ÇIÇEGIM cevap yazdım canım..kızım 13 yaşında ama yaşıtlarından büyük duruyor boyda var evet canım çok yetenekli resim yapıyor saç makyaj çeşit çeşit tatlılar hamur işleri pastalar geçen bir tarif bulmuş hardallı patetes salatası..çok güzel olmuştu değişik şeyler yapmayı seviyor..mutfağı çok dağıtsada engel olmuyorum.

 44. Arkadaşlar farkettiniz değil mi önceki gibi aktif değilim ya şimdide ben farkettim kusura bakmayın aklım hep şu söyledim bizim evin tapu derdi var onda aklım inşallah kötü bir şey olmaz çünkü bizim akrabaların ne yapacağı belli olmaz iki gündür ses seda yok ne düşünüyorlarsa artık her an gelip Tapuyu isteyebilirler benimde aklım fikrim hep bu işte ondan fazla yazamıyorum çünkü yazacak aklıma hiç bir şey gelmiyor bide iki günün yorgunluğunu atamadım ama elimden geldiğince yazmaya devam edeceğim ?? bunu söylemek istedim yazmaya çalışıyorum ama önceki günler gibi değil maalesef

 45. Hoş geldin İremsu nasılsın iyi misin ?? İsabella nasıl oldu kabul etti mi tedaviydi galiba inşallah kabul etmiştir ??

 46. iyiyim Zuliscigim Belada iyi yarim yarim hafif yanasiyor abim konustu tamam dedi biraz dusunum dedi simdi anaannemde bir pisikolog u olarak Belayla konusuyor

 47. ?DEFNECIM babanda insallah fıtık yoktur canım çok ağır kaldırdığı için incitmiş olabilir bazen doku zedelenmeside oluyor..aynen canım Annende hasta nasıl olucak ozaman herşeyi tek başına da yapamazsın mahsule yazık olur onca emek verilmiş senin yerine ben tutuştum..insallah Baban çabuk iyileşir canım allah yardımcınız olsun?

 48. Merhaba kızlar nasılsınız?
  Nihanim gelmiş yaa seni çok özledim nasılsın iyi misin?
  Iremsu bellam nasıl?

 49. Aaaa Nihos gelmis Belanin Nihosu gelmis bella bunu duyunca havalara ucacak bir ciksin hemen soylicem hosgeldin nasilsin….
  Gizem Bela iyi canim

 50. ZULISIM kolay değil tabi? ınsanın zihni yorgun olunca aklida bomboş oluyor..dinlen canım tapu konusunu cok iyi bilmiyorum.Ama sizdeyse hic bir sey yapamazlar sikma canını insallah herşey yoluna girer?

 51. IREMSU hoşgeldin nasılsın iyimisin??BELLAM nasıl kendini toparladimi inşallah biran önce sağlığına kavuşur ona selamlarımı ilet lütfen tatlı yanaklarından çok öpüyorum??

 52. Teşekkür ederim Rüya ablacım evet bir kaç gün dinleniyim geçer yorgunluğum ??ya bizim baba tarafından akrabalarımız bizim oturduğumuz evi istiyorlar evin tapusu annemin üstüne yaptırdık çok şükür onu duymuşlar Tapuyu bozdurmaya çalışıyorlar ama evi biz yaptırdık inşallah hiç bir şey yapamazlar benimde aklımda sürekli bu işte ?? oturduğumuz eve yerleşmek istiyorlar bizi çıkarttıp bende ona üzülüyorum işte inşallah öyle bir şey olmaz

 53. Size de hayırlı günler Îremsum
  Gizemcim???
  BELLAM ikna olur inşallah
  ???
  Ben de bilmiyorum Rüyam ??
  ???
  Zülişim üzülme birşey olmaz. O işler öyle kolay değil.. Yorulur yorulur giderler..

 54. İremsu ikna olur ya sonuçta kendi sağlığı çok önemli bide göz en önemli organ inşallah tamamen ikna olur ve kabul eder ??

 55. İnşallah Defnem ellerine hiç bir şey geçmeden giderler bakalım ne plan içindeler bilmiyorum ??

 56. Hayirli sabahlar Filiz ?
  Tamam Defoş inşallah baban çabucak iyileşir , bende iyiyim sen nasilsin ?
  Gül Çiçek canim merhaba nasilsin iyiyim bende ?
  Nihancan merhaba nerdeydin bunca zaman özledik seni hal – hatir sordugun arkadaşlarin isminde kendi ismimi bulmam sandim ama benide hatirliyor olman beni gerçekten çok mutlu etdi ? sagol iyiyim bende sen nasilsin neler yaptin bunca zaman unuturmuyuz seni yeniden hoşgeldin ?
  Rüya ablacim nasilsin iyimisin ?
  Rüya abla , Filiz Drashti Dhaminin Pardes Mein Hai Mera Dil dizisi güzel bir diziymiş biliyorsunuzdur konusunu ama bilmiyorsaniz bu yorumumda sonra yazabilirim dizinin konusunu bu çok uzun oldu gibi , şimdi hemencik yazicam ??

 57. EEEEEEEEEEEEEEEEEEEVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVEEEEEEEEEEEETTTTTTTTTTTTTTTTTT LUPİİİ LUPİ YASASİNNNNN :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)

  KOCAMAN BİR EVETTTTTTTTTTTTT KOCAMAN BİR OHHHHHHH SUKURLER OLSUNNNNNN… LUPPİİİİİİ

  EVET EVET EVET YASASİN BELLA TEDAVİYİ KABUL ETTİ SONUNDA YASASİNNN COK MUTLUYUM….

  DOKTOR NE OLDUNU BİLİP HER SEYİ İLACLARİ ALETLERİNİ HAZİRLAYİP GELMİS BİRAZDAN İLK ASAMA BASLİCAK LUPİİ

 58. Īremsum KUTLAYALIM BUNU YAŞASIN ?????????????????????????????
  ÇOK SEVİNDİM PIRLANTAM IÇIN RABBİM GÖZLERİNİ BAĞIŞLASIN

 59. Pardes mein hai mera dil :
  Çekimleri Avusturya ‘ nin Inssbruck şehrinde başlayan dizinin , baş röl oyunculari Drashti Dhami ve Arjun Bijlani. Dizinin bölüm sayisi – 170
  Ilk bölüm : 7 Kasim 2016
  ( Hindistanda )
  Son bölüm : 30 Haziran 2017
  ( Hindistanda )
  Süre : 20 dakika
  Kisaca konusundan bahsetmek gerekirse , ” Aşki arayan bir aşk hikayesi ” diyebiliriz . Bazen yani başimizdakini alnimiza yazilan sanariz . Bilmeyiz ki nasibimizde olan taaa dünyanin öbür ucunda . Kaderimizde nasibi yazan elbette ki bizi ona götürecektir . Işte böyle başlayan bir hikaye Pardes mein hai mera dil ?
  Gururlu , sakin , güçlü bir ögretmen bir kadinin hikayesi olan dizide , aşkin kutsalligini ve ne kadar özel oluşuna tanik olucagiz ( Hintlilerde begendigim şey aşki gerçekten çok masum , güzel bir şekilde anlatiyor olmalari ) Narin bir kalbe sahip bir genç kadinin , kaderini yaşamaya ülkesinden kuş gibi uçmasina şahit olacağiz . Acaba kaderi onu nereye götürecekti ☺
  Drashti Dhami , dizide Naina isimli bir karakteri canlandirmaktadir . Naina , annesi ile birlikte yaşamaktadir. Güzel kizimiz Naina annesine çok düşkün . Naina ‘ nin annesi kizinin nişanlanacagi gün kalp krizi geçirir ve Naina annesini bir yardim kuruluşu yardamiyla ameliyat ettirir . Annesi iyileşir ama kizindam bir istegi vardir . Annesinin istegi ise kizinin nişanlisinin peşinden gidip evlenmesi ve kendi hayatini kurmasidir . Bunun üzerine Naina Himdistandan Avusturya’ya gider . Işte sorular burda başlar . Acaba nişanlisi biraktigi gibimidir ? Tanimadigi bir ülkede hiç hesapta olmadan kendini hayatin karmaşasi içinde bulur . Hiç beklemedigi şeyler ile karşilaşan Naina için bu gürbet ülke artik kendi evi gibi olmuştur .
  Bu güzel dizi yalanci bahar – mft ekibi tarafindan Türkçe ‘ ye çevrilmektedir ve hdkorediziizle sitesinde yayinlanmaktadir .
  Pardes mein hai mera dil oyunculari : Drashti Dhami , Arjun Bijlani , Laksh Lalwani , Surekha Sukri , Additi Gupta , Manish Khanna , Alka Amin , Alok Narula , Vicky Arora , Hardhik Thakkar , Sangeeta Kapure , Manini Mishra , Rakesh Kukteri , Rini Das , Sonia Rakkar , Parveen Kaur ..
  Filiz bulabildiklerim bu kadar malesef , sinirsiz internetim yok olsa idi dizinin her bölümini , dakikasini burda seve seve anlatirim bilirsin ☺ ama şimdilik bulabildiklerim bu kadar malesef ..

   1. Şükür Filizim iyi . ama yorucu biraz. türlü terle insanlar geliyo. helede hastane küçük oluyo. bazen öyle oturup eve gitmeyi düşünürken bazende hasta yoğunluğundan kendimize zaman ayramyoruz. hastalar çocuk olunca daha da zor olyo.
    ama işden ziyade düğün temmuzda RABBİM nasib ederse. onunda telaşı bi başka adamı yoryo
    bazen çok yoruluyorum.
    böyle işte anlat anlat bitmez.
    peki ya sen nasılsın derslerin nasıl sınavlar ne zaman? ailen nasıl?

   2. Merhaba Züleyhacm teşekkür ederim sen nasılsın?
    Yok Defnem ablam unutmadm sizleri zaten unutmama imkan yokki:)
    Ama aşk olsun dedinya Aşk olduğu için gittim. Senin işlerin nasıl gidiyo gül kokulum?

 60. ??Oha yaa bu ne Merve Oyayla Serhani aleni sevişirken yakaladı ???? vallahi Oyayı öldürme planı yaptı bile zehirliyecek kadını..

 61. Selam kızlar nasılsınız

  Biz yine yattık hastaneye

  Sabah

  Hoş geldin ayselim
  Canını sıkma herkesin sınavı ayrı

  Rabbim seninde sabrının mukafatını verir inşallah canım

  Benimde evladımla

  Rabbimden gelen başım gözüm üstüne

  Yapacak birşey yok

  Dün hiç yatmadım sabaha kadar meleyin başında ağlayıp durdum

  Bazen insan patlayı veriyor

  Küçük oğlum sabah söyledim gitcem diye başladı ağlamaya
  Anne yine mi gidiyorsun

  Bunada hamdolsun rabbim beterin beterinden korusun

  Defnem
  Rüyam nurdanım zulişim kainatım nazlam Elam nazım iremsu manyam
  Filizim gül çiçeğim incem

  Unuttuğum varsa kusuruma bakmayın
  Kafa gidik

  Sizler nasılsınız bakalım

 62. merhaba kızlar nasılsınız?
  Filizim
  Defnem
  Elam
  Semam
  senam
  Eylül
  Aylinim her kes nasıllar.
  hepinizi çok özledim

  1. fatma hoş geldin dün sitedeki eski konuları düzenlerken senin yorumunu gördüm. bende Allah’ım fatma nerde şimdi ne yapıyor diye içimden geçirmiştim hoş geldin iş hayatı nasıl fatma

 63. Tesekurler Defnem..

  ayyy bu Bela insani oldurur doktoru istemiyor zor kabul etti tutturdu doktor ellerini yikicak elerini yikadi eleri temizmi diye kontrol edin eldivenleri tozlumu bakin doktor gozune bakacak aaaa basim cokk ariyor aaa diyip duruyor doktor gecer diyor o gecmez diyor simdide bunla ugrasak aahhh beni oldurecek bu inatcigiyla doktora helal olsun bir turlu kacmiyor Belanin onu kacirmak istedini anladi inadina oda gidiyor.

 64. Arkadawlar cok cok tewekkur eder hepinize beni unutmadiginza sevindim bemde sizleri unutmadim
  ..babam cok hastaydi onun icin hi yazamadim ama aklim hep sizdeydi kotu gunlerdi Allah kimseye gosdermesin ..

  Aaaa İremsuu bitanem Bellaya nolmuw ne tedavisi bu kotu biwey yoktur umarim..cok merak ettim kelebeyimi ben ciddi biweymi

 65. Saliham geçmiş olsun Melekimize yine mi???
  ???
  Nihancan geçmiş olsun çok ??
  ???
  Îremsum BELLAM zor bi insan. Insanlara güvenemiyor pek bize guvenmesi sevmesi mucize olmuş yani şanslıyız biz??
  ???
  Fatıma hoşgeldin bir çırpıda bırakıp gittin kız bizi aşk olsun..
  Islerinin iyi olmasına sevindik bizler aynıyız..

 66. Ya şu Nani ne değişik birisi evden kovuldu şükür giderken bile Tanrı en iyisini bilir diyor ?? iki lafından biri o bide Sarisinin renklileri bir çeşit ama hiç değişmemiş ilk bölümden beri aynı ??

 67. Çok sevindim İremsu İsabella tedaviyi kabul etti demek ayy inşallah eskisinden daha iyi olur ??✨✨??♦️♦️

 68. Nani ölümsüz karı haa ????
  Vallaha bu aralar Merveyi merak ediyorum sadece ben..??

 69. SALİHA Ablam Geçmiş olsun ya yinemi hastaneye dönüyorsun Canım Allah Meleğimize Acil şifalar Versin
  …..
  NİHANCAN geçmiş olsun Babana Şimdi dahada iyimi inşallah daha iyidir canım
  ….
  İREMSUM Nasılsın iyimisin Bitanem Bella’nın tedaviyi kabul etmesine sevindim inşallah çabucak iyileşir
  ….
  Fatıma Amaya hoş geldiniz

  Demek sende seyrettin Ufak tefek cinayetlerin reklamın Defnem Aynen ya Merve Oyaya kim bilir neler yapar

 70. ama şimdi gotmem lazım güzellerim aman buldukca ilk fırsatta yazcam. Züleyhacım üzülme. RABBİM yardım eder elbet. esas olan can sağlığıdır.
  RABBİM hepimizin herkesin hasta yakınlarına ve Şifa bekleyen tüm hastalarımıza Şifa versin. Derylerimize Sıkıtılarmıza çare versin inşeALLAH. ALLAHa emanet olun. iyilikle sağlıkla kalın inşeALLAH

 71. Defnem zor hemde nasil simdide kulanacagi ilaclarin icindeki madeleri soruyor bana daha fazla zarar verirmi vermezmi doktorun yapacagi her seyi anlatmasini istedi simdi sabirli doktorda anlatiyor ama oo yine kusur buluyor bir ilaci kabul etmedi asla uygulamiyacaksin dedi evet anlatim hala devam ediyor.
  tabi size cok guveniyor ve cok seviyor.

  Nihan hic sorma sen yokken neler olmadiki her sey oldu babana gecmis olsun kiz bir cocuk vardi evlendinizmi baban karari degistirmedimi hala hep aklimda bu konu.

 72. Ay Merve gördü demek Serhan ile Oyayı şimdi tam yandı o zaman Oya Merve diyecek kırk satır mı kırk katır mı ?? Oya da güzel bir dayağı hakketti ama göz göz göre göre Serhanı ayarttı tövbe estağfurullah evli adam ya Merve kesin Oyanın yemeğine zehir koyar ?? çünkü Merve den her şey beklenir

 73. Îremsum bu doktor uğurlu gelecek Allah’ın izniyle..
  ???
  Izledim çiçeğim Oya şarkı da söyleyecek bu hafta sesi çok hoş hakkaten. Benim de en sevdiğim şarkılardan biri Fırtınam ??

 74. Aynen Defnem Ya oyanın sesi çok güzel Bende severim Oşarkıyı Harika Ama Merve Burunlarından getirir onlatın mutlu anların
  … Alemsin Zülişim Ama hakkaten Adamı ayarttı ha Merve’nin Ne yapacağını Sabırsızlıkla bekliyorum

 75. iyiyim gulucicek sen nasilsin
  ah kalbimde boyle muzik var
  isqi isqi hee isqi isqi he
  boyle sozler adini bilen varmi

 76. Teşekkürler Amaya İdare ediyorum saol. Sorduğun şarkıyı bilmiyorum Maalesef ben

 77. Amaya hoşgeldin nasilsin , bakabildinmi Meethi ile Yuvraj dansina ?
  Iremsu hayirli olsun inşallah Bella yakin zamanda eskisi gibi hatda eskisinden – de daha iyi görebilir ?
  Kizlar neler yapiyorsunuz , ben biraz ders çaliştim hayret ne oldu bana birden bire ders çalişicagim tutdu oysa hep kitaplari çantaya sabahin köründe tikiştiririm öyle giderim okula bu gün diyorum ya hayret ders çaliştim ? şimde ise sizce ne yapiyorum ?? Tabiki de hint filmi izliyorum , bu günki filmim 2017 yapimi DJ filmi baş röllerinde Allu Arjun ve Pooja Hegde var ilk defa izlicem bu filmi heyecanliyim birde ilk danssiz hint filmi imiş neyse kizlar iki saatden falan dönerim ben filmimi izleyip bitiriyim sonra nasil bir filmmiş anlatirim , güzel filme benziyor ? hoşçakalin kizlar ❤

 78. Amaya ben o şarkiyi biliyorum bir dakka dur adina bir bakicam sonra dönerim ya- da iki saatden sonra gel tamammi ?

 79. Kız MANYA 7 öğün hint filmi mi izliyorsun alemsin bebeğim?? arada Amerikan,Ingiliz,Brezilya,Kore dizileri falan izle.. Hergun makarna yenmez misali ;) valla ben de öyle güzel kore dizileri varki izleseniz mest olursunuz ha.. Hele MY GIRL? biliyor musunuz ben ne zaman depresyona girsem bir sürü çikolata alıp Kore dizisi izlerim. Çok iyi gelir bana..?
  Hint kanalları var sanırım sizde MANYACIM..

 80. Kore dizileri çok güzel ya ben severim kore dizilerini bide aşk konulu dizileri çok güzel işliyor koreliler ?? kızları çok güzel ya hep sade makyaj yapıyorlar oğlanların saç tiplerini seviyorum bide bazıları baya yakışıklı oluyor ?? kızları çok güzel ya hint dizilerini sevmiyorum artık çünkü çok sıktı

 81. Manyacım insan sıkılır ya her gün hint filmi biraz farklı şeyler izle değil mi ?? ben hiç hint filmi izlemedim bir şu Salman khanın bir filmi var kanal d vermişti adı aklıma gelmedi ona baktım bide chenni experes neydi ona baktım dahada bilmiyorum ?? hiç izleme şansım olmadı

 82. FATIMACIM kız yukarıya yazsana yorumunu aşağıda yeni gördüm ben de bana cevap vermemiş diyorum hey Allah’ım.. Yani ben yorumun altına yazılan mesajları okumuyorum,görmüyorum. Demek aşık oldun. Hani aşık olmazdın sen aşk diye birşey yoktu. Ve erkeklere güvenmediğini geç evleniceni söylemiştin. Himm demekki büyük konuşmamak gerek. Insan aşık olunca dünyayı unutuyor Demek ki ailem dediği bizleri bile bırakıp gidebiliyor hergun düzenli yazan insan neden bıraksın birden öyle ya bunun açıklaması aşk ?? içimdekileri söylemek istedim..

 83. Defoş inanmicaksin ama bizim evimizde benim Hint film , dizilerimden daha çok Amerikan , Ingliz filmleri var babam alip duruyor sürekli ama izlemiyor bende diyorum ” baba evde bissüri Amerikan filmler var ama izlemiyorsun , izlemiceksen niye boşuna para harciyorsunki ? , oysa Hint filmleri izleniyor yani ben izliyorum ne var yani Amerikan degil de Hint filmi alsan ? ” babam – da Hint filmlerinden anlamiyor bana parasini veriyor bende bissüri Hint filmleri alip boş zamanimda degil sirf zaman ayirarak izliyorum ? Defoş ben aliştim sürekli Hint filmlerini izlemeye yani bağliyim hatda bir kos – kocaman ağir günlügim tahmin et içinde ne var ?? Ben söylim günlügin içinde benim tanidigim tanimadigim tüm Hint bayan ve erkek oyuncularin biyografisi , hangi filmde röl aldiklari nasil karakter canlandirdiklari , aldiklari ödüller var , sonra Hint filim ve dizileri , şarkilari , şarkicilar var , bissüri oyuncularin fotolarini çikartip günlüge yapiştiriyorum, bir gazete – de Taçmahalin fotosunu gördüm onuda aldim yapiştirdim yani ben bu kadar bağliyim Bollywood yapimina ? hatda bu siteye yazdigim günler fark ettimki buradaki çoğu kizlar Kore dizilerini seviyor bende bir meraklandim nasil bir dizileri var Kore lerin diye ve babamdan para aldim bir kaç Kore dizisi satin almak için ve ben CD dükkanina girdim bir baktim Hint yapimi filmler ile Kore yapimi birde Türk dizileri ayni yerde duruyormuşlar bende gözümi alamadim Hint filmlerinden satici – da Kora desem Kore dizilerini gösterip duruyor ama almadim yine tüm parami Hint filmi için harcadim anliyacagin Kore diye gitdim , Hint ile döndüm ? Defoş deprosyana girsem bende çikolata yiyorum hemde bol – bol çikolata yemem için depresyona girmeme bile gerek yok ? aşiri çikolata bağimli birisiyim ..

 84. hayir manyacim o vidioya bakamadim bizde WI-FI zoif isliyor hic you tubeye bile cikamiyorumm
  zeleyha bende korelileri seviyorum luba ve ben hep korelilere bakardik en sevdiyimiz dizi HELO MONSTER oradan SEO IN GUK a bayilirizz cok guzel bir erkek dizide muhtesem
  peki senn ??

 85. Evet Defoş bizde Hint kanallari var ama dili Hintçe bazen bakiyorum ama Rusça tercih ediyorum birde kanalda Hint dizilerini çok veriyorlar şu aralar Gurmeet Choudhari nin Punar Vivah dizisi yayinlaniyor birde Udaan diye bir dizi yayinlaniyor ?
  Züliş ‘ im valla ne yalan söylim ben hiç sikilmiyorum zaten ayningilmleri izlemiyorumki her gün farkli film bir gün romantik film izlesem yarin komedi izliyorum öyle yani , benim ise hiç Kore dizisini izleme şansim olmadi olan şansi – da Hintlere verdim geldim ( aşagida yazmiştim nasil oldugunu )

 86. Amaya senin şarkiyi buldum ben canim ?
  Aaa tamam o zaman bakmadiysan , bir sorim dedim …

 87. Ben pek bilmiyorum ki Amaya sadece kore dizilerini biliyorum bir ara kore kliplerine bakardım oda televizyonda denk gelirse yoksa öyle fazla takip edemiyorum ya ??

 88. Zülişim Hintlilerin filmleri bile çok uzun. 4 saate yakın sürüyor. Ay bakışmalar bayıyor beni..
  ???
  MANYACIM ben de çok hint filmi izledim. Hele Amir Khanin tüm filmlerini izledim.. Fakat arada diğer ülkeleri de izle ki ufkun genişlesin. Kıyaslama da yapabilirsin böylece ;)
  Ha depresyona girince hint filmi izleme iyice bunalıma girersin adamlar sırf trajedi??? Korede komedi de var ve çok ilginç şeyler.. ;)

 89. Aynen ya Rus kanalları hep hint dizileri veriyor bir ara bizde çekerdi Rus kanalı geçen sene sürekli hint dizilerini veriyor ama dilini hiç anlamazdım şimdi çekmiyor kanal ama güzel diziler veriyor hatta geçen sene Aralık ayında bir dizi yayınlıyordu bir göz attım sonra kanal çekmedi nisan ayına kadar nisanda çekti kanal diziyi hala yayınlıyormuş kız ile adam vardı onlar evlenmişti galiba bide Rus kanalları dizileri hiç kesmiyor ya onların şirkli putlarını falan kanal 7 o tarafları kapatıyor günah diye çünkü gerçekten günah ?? bide romantik bölümleri kanal 7 baya kesiyor dizilerde dizileri resmen katlediyor ya en güzel bölümleri hep kesiyor ?? kese kese dizinin bölümleri kalmadı maalesef ??

 90. Aynen Defnem hint dizileri ve filmlerinde 20 dakika dizi oluyor 10 dakikası bakışma ile geçiyor ya geriye dizi kalmıyor geri kalanı hep aynı oluyor insanı bayıyor resmen fenalık geliyor insana izlerken ??

 91. Bilmem Manyacım sen baya seviyorsun ya hint filmlerini haklısın aslında insan farklı farklı filmler izleyince sıkılmaz bence kore dizilerinide seversin ama ??

 92. Evet Zülişim rus kanallari hiç kesmiyor ama ben hint dizisini rus kanalindan izlemiyorum türk kanallatindan izliyorum , hint filmlerinin ise CD – sini satin aliyorum rusça ?
  Tamam Defoş Kore dizilerine bakarim ben peki hangilerini tercih edersin ? Şu kanal 7 Feda ile diger kore dizisini bir verse bir bakicam sonra CD satin alarim sen hangilerini izledin peki yani tercihin ne ?
  Amayacim şimdi Ishq diye bir hint filmi var senin dedigin şarkida o filmden zaten Ah Kalbimdeki şarki yani ? Ishq filminin baş röllerinde Kajol & Ajay Devgan , Juhi Chavla & Aamir Khan var şarkinin ismi ise Ishq Hai Ishq Hai şarkiyi Jayshree Shiwram söylüyor filmide izle istersen canim romantik komedi tarzinda güzel filme benziyor ama film 1997 de yayinlanmiş ilk defa şarki konusunda ise söyledim zaten ismi Ishq Hai Ishq Hai ( Ishq Hai iki defa ) hayir video – ya bakamadim ama firsatini bulunca bakicam canim

 93. İyi Sohbetler Kızlar Ve İyi Akşamlar??
  ….
  Manyacım Sanada Merhaba Aşağıda sormuşsun şimdi farkettim saol Canım İdare ediyorum Bende seninde iyi olmana sevindim
  ………
  Kore dizileri Çok hoş gözüküyor esgiden sevmezdim ama şimdi internetten kliplerin filan seyrettim dizilerin pek izleme frsatım olmadı
  Ama haklısınız kızlar hint lilerin dizileri hep aynı bencede

 94. Defnem .
  Aşk- yani tamda öyle deyilki. Nişanlım iyi birisi . Güveniyorummu ya güvenemiyorummu bilmiyorum. bazen öyle bi söz söylüyoki güvenmyorum bazende öyle bi söz diyoki güveniyorum. Seviyo beni ama fazla kıskanç . Kıskançlık da öyle olunca iyi deyil. Eyvallah seven insan kıskanır ama biraz fazla bizimkinde. bilmiyorumki garip bi durum. bi anda akşamdan sabaha kendimi nişanlı buldum. ne nasıl oldu anlayamadan dini nikah yapıdıldı. şimdi düyün bekliyoruz. kafam çprba gibi resmen.
  Sizlere gelince valla işte öyle yoruluyorumki gelip bide evde biraz ev işi yapyorum. akşamda 9en geç de10 da uyuyorum. zaman nasıl geçiyo bilmiyorum. ama sizleri unutmam mümkün deyil. bizler bu sitenin taa ki en başından beri yorumcularyız.
  dizileri izleyemiyorum ama burda özetler okuyorum zaman oldukça.

 95. Gülçiçek hoşbuldum.
  hepiniz nasılsınız? çoğunuzu tanmıyorum ama hoşgeldin diyenlere hoşbuldum diyorum ve sizler nasılsınız?

 96. Teşekkürler Fatima Şükür İyiyiz Mutluluklar diliyorum demek Nişanlısın Rabbim mutluluğunu Daima etsin. Bende seni Tanımıyorum ama eskiden yorumlarını okumuştum bu yüzden de hoş geldin dedim ??

 97. Merhaba Kum Kum Bhagya ben iyiyim , sen nasilsin seninle kaynaşma firsatimiz olmadi pek ama yine taniştigima memnun oldum bana Manya diyebilirsin sende Fatima ‘ sin sanirim çok memnun oldum ?
  Tamam Amayacim bir şey degil , video ‘ yu izledigimde haber veririm canim sende sik – sik gel tamammi siteye ?
  Bende senin iyi olmana sevindim Gül Çiçek naber neler yapiyorsun

 98. INCEM nerdesin niye gelmedin bu gün , gel hadi özledim seni Sultan var bu akşam ?
  Kizlar Ah Kalbim özeti çikmiş fark etmedim okim gelicem sonra

 99. Teşekkürler Manyacım Valla Canım Aynınyım Deyişen bişey yok sen Neler yapıyorsun

 100. Bende Çukur izliyorum , Sultan hanim vurulmuş ben merakdayim acaba ne olucak diye sokak – sokak bagiriyorlar Medet Sultan anayi vurdu diye her şey Kahramanin eşi yüzünden birde senin yüzünden oldu diye Vartolu ya atti suçu ?

 101. Bence haklısın Manyacım Rus kanalından hint dizileri izlenmez çünkü seslendirmeyi berbat yapıyorlar mesela kadın hintçe konuşuyor bir taraftan hintçe diğer taraftan Rusça bide kadının sesini erkek seslendiriyor gibi kalın sesli oluyor ama dizilerini baya kaliteli olanından veriyor Rus kanalları ?? zor sevda dizisini izlemiştim bir ara 4. Sezon olanı Shlok ile Zoya baya iyiydi ya ama dilini anlamayınca olmuyor ne diyorlar diye ??

 102. Neden bütün güzel diziler pazartesi günü oluyor diğer günler ne güne duruyor anlamadım ?? bütün yükü pazartesi gününe yüklemişler ?️?️

 103. Evet haklisin Zülişim seslendirme berbat gerçekten bazen kadina – da erkek ses veriyor ama seninde dedigin gibi verdigi diziler kaliteli , kaliteli – de ses tonu güzel olmayinca insan izlemek istemiyor , evet dil bilmezsen zor tabi ..

 104. Şimdi Çukur izliyorumda anlamadigim bir şey var , bu Sena ‘ nin üvey abisi Sena ‘ yami aşik ?? Allah allah

 105. İyi Seyirler Manyam
  ……
  Hoş Buldum Zülişim sanda Hayırlı Akşamlar ??

 106. zuleyha o zoya diyildi o zoyanin kizlari sanam ver seher olan sanamin kizi mahira yani zoya mahiranin anneannesii zadece zoya oynamis butun rollarini
  zoya sanam da oldu seher de oldu mahira da oldu sanam ve seher ikiz kiz kardesler

 107. MANYACIM evet o pis sapık Amir Senaya aşık üvey abisi ;)
  MANYACIM bi ara Kore dizilerinin başlangıç listesini yaparım sana. Kesin izlemek istediğinde söylersin bana yazarım pıtırcığim??
  ???
  Peki Fatımacim.
  ???

 108. Şu Elif Dizisine biraz göz attım Tarık Ranayı nasıl itti öyle ama iyi yaptı oh olsun Ranaya Evli bi insanı baştan çıkarınca sonu bu olmalıydı

 109. Biliyorum Amaya Zoyanın bütün kızlarını Zoya oynadı zaten ama doğru düzgün izleyemedim ya diziyi keşke kanal 7 final vermeseydi zor sevdayı şimdiye o bölümleri bitmişti ??

 110. Hayırlı akşamlar nasılsınız bakalım

  Defnem gül çiçeğim saolası canlar

  Fatma hoş geldin

  Sen daha önce yazıyordun galiba

  Ama ben seni yeni gördüm
  Kendini tanıtır mısın

  Bide babanada çok geçmiş olsun

  Kızlar ne izliyorsunuz

  Manyam vaybe demekki okadar çok seviyorsun hintleri

  Valla bendede bağımlılık yapmış bende her çıkan diziyi izliyorum

  Bazılarını çok çok beğenerek takip ediyorum bazılarınıda alışkanlık olmuş diye bakıyorum ???

 111. evet yaa zoyayi cok severdim ben en heyacanli yerde final yapdilar
  kore diziler nerde kaldii

 112. Sanada Hayırlı Akşamlar SALİHA Ablam Teşekkürler aynıyız Sen Nasılsın iyimisin ❤?

 113. GAMZELİMM epey bir trafik çekip evime ulaştırana şükürr ??? ancak fırsatımı buldum. Hacı babayıda eltimlerde bıraktım geldim çay içiyoruz şimdi sen nasılsın

  ???

  Fatımam hoş geldin nasıslın ne var ne yok düğün tarihin bellimi hayırlı olsun Rabbim pişmanlık vermesin

  ????

  Veeee tüm hatunlarımm nasılsınız

 114. { { { { { İSABELLA KONUSUR İREMSUDA SOYLEDİKLERİNİ BİRE BİR YAZAR } } } } } dedi ki:

  Hayirlar Aksamlar

  Merhabayinlar hepicinize Nasilsiniz…..

 115. Kızlar Kaç Zamandır kore dizilerinin Reklamların yayınladılar ama başlamadı bi bilginiz varmı neden acaba ?

  1. aynı şeyi ben de merak merak edip mail attım canım geçen ay dublaj uzamış olduğunu söylediler ama yayınlanacak dediler bakalım ne zamana ben de iple çekiyorum

 116. Ya sbadaki senaristdeki akla bak Vildan ile Cüneytin kızı Ferhatın kızıymış saçmalık resmen Ferhat Vildanı görse öteki tarafta koşarak kaçardı Ferhat ?? bu dizi nereye gidiyor ben anlamadım resmen ters köşe yapıyor senarist ??

 117. Hoş geldin NURDAN Ablam Nasılsın iyimisin Hayırlı akşamlar Canım
  …..
  İREMSUM iyi akşamlar sanada Bella yada Nasıl bella selam söyle Canım

 118. Ben artik Sba izlemiyorum Zülişim çok saçmaladılar senaristler ya bktım resmen diziden

 119. { { { { { İSABELLA KONUSUR İREMSU SOYLEDİKLERİNİ BİRE BİR YAZAR } } } } } dedi ki:

  Alahim tatli cileyim Nihosum gelmis hosgeldin seniii cok ozledim burda dile getirnesemde dostlarimin yaninda hep andim hosgeldin nasilsin neden yoktun tatli cileyimm…

  Saliha ablam cok gecmis olsun hem Meleye hem ogluna cok uzuldum tez vakitte ilessin Melek cicuklarinda ozlem cekmesin cok gecmis olsun Allah sifa versin…

  Nurdan abla tatli dinlenmeler tatli bir yorgunluk olmus…

  Defnem dondunmu evine tum gece senin annenke babani dusundum isalah iyi olurlar..

  Fatma hosgeldin tanismiyoruz ama tanisiriz insallah..

  Manya nasilsin hintkolik kizimiz.

  Amaya hosgeldin nasilsin.

  Zulisim ne yapiyorsun cok uzuldum senide dusundum isalah sorunlarin biter.

  vee benim tatli Ailem unutuklarim varmi aklimda fazla tutamadim bu kadari kaldi İremsuda tekrar donup okumadi

 120. { { { { { İSABELLA KONUSUR İREMSU SOYLEDİKLERİNİ BİRE BİR YAZAR } } } } } dedi ki:

  Gulciceyim ben iyiyim sen nasilsin…

  Zulisim ben iyiyim sen nasilsin…

 121. İnşallah Dahada İyi olursun İsabellam Şükür Canım İdare ediyorum bende ❤

 122. Afiyet olsun NURDANIM ☕
  ???
  Zülişim Ferhat dişi sinekle bile yatmış ahlâksız.. boşuna soyunan kadın çok gördüm demiyor?????

 123. Ben bu bölümü izlemiştim çok güzel di ya?

  NASILSINIZ
  ??????
  KÖRDÜĞÜM
  ????
  AİLESİİİ
  ♞♞♞♞♞♞

 124. İnşallah biter İsabella teşekkür ederim ya bende öyle dua ediyorum inşallah evimize elimizden almazlar ??

    1. ben de iyiyim zülişim çukur izliyorum eski tadı çukurun da kalmadı gibi iki bölümdür sıkılmaya başladım sen ne izliyorsun sba mı? :)

     1. Yok ya sbaya bakmıyorum erkek kardeşim söz dizisini izliyor mecbur bende bakıyorum ama çok sıkıcı ya içim daraldı resmen sbadaki Jülide yüzünden bıraktım diziyi izlemeyi ??

 125. Kızlar Allah rahatlık Versin Hepinize iyi geceler Çok yorgunum ben Dinleneceğim inşallah Nasip olursa Görüşürüz yarın ALLAH’A EMANET OLUN

 126. BELLAM yeni tedavin hayırlı olsun valla anam,babam sırayla hasta oluyorlar.. ben doğduğumdan beri düşünüyorum hâlleri nolacak diye fakirliğin gözü çıksın ne diyim???
  Sağol sorduğun için Pırlantam
  ???
  Helinim sınavların nasıl takdir alacak misin ablam

 127. Evet Defnem ya Ferhat alışık galiba iğrenç adam ya biliyorum o tarafını çok gülmüştüm o dediğine bide Vildannın kızına bakıyor öyle benim kızım der gibi ?? Aslı bundan sonra Ferhatı boşasa hak ya ayy dizi iyicene saçmaladı bide bu sezon bitme ihtimali varmış ikinci sezona girmeden şu Jülide diziyi bitirdi zaten ondan sonra bakmaz oldum sbaya ??

 128. INCEM neredesin özledim seni , gelsene artik yoksa bir işin falanmi var ? Naz ablacim sen nerelerdesin gel özledim
  Teşekkürler Gül Çicekcim ?
  Evet Amaya tüm karakterleri Zoya, Sanam , Seher , Mahira yani tüm karakterleri Surbhi Jyoti canlandirdi Zoya ‘ nin ikiz kizlarindan biri kaçirilmişti acaba kim kaçirdi biliyormusunuz , valla ben tahmin ediyorum ya Razia ya – da Tanveer ?
  Tamam Defoş ben sana söylerim izlicegim zaman , Emrah niye pis sapikki ben çok sevdim Emrahi birde şimdi dövdü birisini dövüşirken dinledigi şarki çok hoş , komik acaba şarkinin adini bilen varmi kizlar ? Birde Emrah karakterini canlandiran oyuncunum ismi ne , ben oyuncuyu Berk Cankota benzettim ? Berk de Türk erkek oyuncularindan sevdiklerimden biri , Yildizlar Şahidim dizisinde Aras rölünde idi ?
  Saliha ablacim hoş geldin nasilsin , evet o kadar bağimliyim hintlere ?
  Nurdan abla hoşgeldin ?
  Bellam hoşgeldin kiz naber ?
  Hintkolik ? valla çok hoşuma gitdi sen bana hep hintkolik de artik olurmu ? Iyiyim ben asil seni sormali gözlerin biraz daha iyimi ??
  Kizlar bu Çukurun şarkilari gerçekten 10 numara efsaneler ya dinle – dinle keyif yapiyorum

 129. MANYA - FILIZ NOLUR BAK SPAMA DÜŞTÜM GALIBA YORUM ÇIKMADI BENIM LÜTFEN BAK dedi ki:

  Kizlar uzun – uzun yorum yaptim ama spama düştü her halde Filiz bir bakarmisin lütfen lütfen

 130. Ya ben belki çok abarttıyorum bu ev tapu işini ama gerçekten doğruyu söylemek gerekirse akrabalarımız baya değişikler karşındaki insanlar ne eder ne düşünür onların umrumda değil bir kendilerini düşünürler şimdi evin tapusu annemin üstüne onuda dedem verdi ama akrabalarımız bunu sonradan öğrendi dedem şimdi onlarn yanında kalıyor her an adamı imza attırıp kendi üstlerine geçirirler diye korkuyoruz ailecek iki üç gündür hiç bir şeyden anlamadık ne plan içindeler bilmiyoruz kendi evimiz ya yazık vallahi o kadar emek verdik kendilerinin çöp kadar faydası olmadı eve bilmiyorum ama ne olacak durum ???

 131. Zoraki gicik ve yeni tedavim hayirli olsun gozume oyle bir sey koyduku gozum yanmaya basladi neymis bu koydugu ilac kalan zararli madeleri yok edip disari atiyormus.

  bugun sabah okula gittim duydum bari bir seyler ogrendim goremediklerimide yil sonu hocalarim ozel olarak vereceklermis..

  ayy Defnem zordur bu dunyada her sey para para icin yapilmiyacak is yok bak benim oretmenled para icin tatilerini birakacaklar doktorumda yaza kadar kesin acilacak diyor eyer avilirsa yazin hoca ders verecek hem parasini alacak hem bir hafta tatil yapacaklar belese uc hoca iste para neler yaptiriyor insana bazen bazi insanlara yuhh diyorum buna degermi ama onlar icin deger.

  Zulisim insalah eviniz gitmez bunlar tapu annende diye evi alamiyok deyip Allah muhafaza Allah korusun beyinleri gittimi eve ateste atarlar boyle insanlardan her sey beklenir bende amcami hic sevmem cok paraci bir adamdir Allah tan babamiz gozu tokta amcama hep veriyor yoksa bizde sizin gibi boyle javgali olurduk.

 132. İnşallah İsabella bende sevmem pek amcalarımı hiç bir fayda görmedim onlardan inşallah ellerine hiç bir şey geçmeden yerlerine otururlar neyse seni üzmeyim boş yere ?? sen bizim kıymetlimizsin senin üzülmeni istemem gerçekten benim derdimde bitmez anlat anlat biri bitmeden diğeri başlıyor işte yaşayıp gidiyorum öyle ??

 133. Ah Bellam ah insan ailesini hayatını seçemiyor..
  Ben bu fakirlik yüzünden öyle büyük kavgalar ettimki ailemle zamaninda… ohh ohh madem fakirdiniz bize huzur vermiycektiniz neden doğurdunuz bizi Allah sizi kahretsin inşallah ölürüm bıktım bu hayattan gibi gibi ?????
  Gerçekten hayata isyanım var herkesten herşeyden bıktım PIRLANTAM.. kendimden daha çok bıktım ama silgiyle silmek istiyorum kendimi

 134. Filizim bende soyvayvırı izliyorum say demledim hiç boğazımdan da geçmiyor can sıkıntısı iciyim dedim

  Moralim çok bozuk
  Sanada iyi seyirler canım

  İsabellam bitanem çok saolasın canım rabbim sanada şifa versin inşallah

  Gül çiçeğim canım benim ne yapayım düşünüp duruyorum

  Hoş bulduk manyam hep iyi ol canım benim

 135. Saliha ablam hoş geldin nasılsın iyi misin ?? Melek nasıl oldu hiç soramadım ya ?? inşallah iyidir

 136. ayy Defnem ne diyecegimi bilemedim sen cokk zorluklar cekmissin yasadiklarini tek sen anlarsin ne desek bos ama keske aileni uzmeseydin cok uzulmuslerdir gecenlerde diyer hastaneye bir kadin getirdiler kizi yasadigi hayattan fakirlikten isyan etmis esmis gurlemis her seferinde kadinda hep uzulmus icine cekmis cekmis ilk r.kanseri sonra g. kanseri sonra kolunda kist bogazinda kist beyninde kucuk derecede kist uzulunce kadin titriyo bir saat icinde mudahale edilmesse felc olum kizi yine ayni seyleri soylemis basmis gitmis kadin titremis yine felc oldu kizi ortada yok simdi hastanede bakiliyor o kadar uzuldumki hic unutamiyorum yuzunu bide kadin o haliyle gozleri diyer kucuk kizda o zaman buna cok uzulmustum sen aileni suclama onlarda bu hayati secmedi Allah korusun ya uzuntuden bir sey olsaydi yazik onlarda seni kardeslerini mutlu etmek istemislerdir elbet ana elde deyilmis iste yine sukret ama senin yasadiklarini bilmiyoruz isallah bu gunlerde gececek lutfen uzulme bu gecede sendeyim…

  Zulisim sen uzulmeme bakma senin derdin benim derdim benim amcamda oyle parada yuzuyor doymuyor adam hala istiyorda istiyor tum dunya benim olsun diyer bizimde durumumuzu kiskaniyor halamlar teyzemler dedemler diyer amcalarim heosini kiskaniyor

 137. HAYIRLI AKŞAMLAR ARKADAŞLAR NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ..
  SALİHAM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR NEDEN MORELİN BOZUK
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR AHİRETLİGİM
  ❤️❤️❤️

 138. Teşekkür ederim İsabella canım arkadaşım ya ?? evet bizdede aynı durum akrabalarımız para içinde yaşıyorlardı ama hala akılları bizim evde ve çalıştığımız tüp dükkanındaydı akılları adamlar dört tüpe göz diktiler bende anlamadım biz çıktıktan sonra içine girip nee iş yapacaklar bütün akrabalarımız akılları hem evde hem dükkanda bizi evden çıkarttıp kendileri yerleşeklermiş tüp dükkanına alıp iş kuracaklarmış valla anlamadım ki hiç bir şey ???

 139. ZÜLAYHAM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 140. İREMSUM İSABELLAM ŞİMDİ NASIL DAHA İYİYİMİ GEÇMİŞ OLSUN

 141. sende benim canum arkadasimsin Zulisim.insallah deden imza atmaz bir sey olmaz birtanem

  Elam hosgekdin nasilsin..

  Alahim benim gicik gozluklu profosor gelmus haberim yok hem ritim yapiyorum hem buraya konusuyorum bebi dinliyormus giccikkk seyyy yaa bide watsap saniyir watsapta konusuyorum uyuz uyuz nasil kabul ettim cayamiyorumda offff simdi elerini yikamaya gitti temizlenip gelsin sonra gizlerime baksin simdilik İYİ GECELER TATLİ RUYALAR TATLİ TAVSANLAR KOVALASİN SİZİ BENİDE UYUZ GİZLUKLU

 142. Neyse ben kaçtım bugün her yerim ağrıyor ya Allah rahatlık versin iyi geceler kızlar yarın inşallah daha iyi ve güzel bir gün olur inşallah ????❤️❤️❣️❣️❣️

 143. ELAM AHIRETLIĞIM HOŞGELDİN AYNIYIM SEN NASILSIN KELEBEĞİM
  ????????
  ???
  BELLAM haklısın ama sen fakirliğin nasıl can yakan birşey olduğunu bilemezsin. Insan bu duygu yüzünden yaşadığı hayattan,toplumdan yeri geliyor kendinden bile utanıyor.. insan içine çıkmak istemiyorsun gerçekten.. Sen hayalini kurduğun herşeyin içinde kalmanın verdiği acıyı bilemezsin. Ailemi seviyorum ama yaşadığım hayatı unutmam mümkün değil.. ve ben bazı insanların gerçekten talihsiz olduğunu düşünüyorum ben gibi.

 144. Tesekurler Elam iyiyim yakinda gorecem.

  Tesekurler Nurdan abla cilginim her halimle…

  ayy uyuz geldi gicik gicikk gicikk oluyorum acaba guzelmidir ama sesinden gicikkkkk….

 145. ZÜLAYHAM İNŞALLAH DEDEN VERMEZ NASIL İNSANLAR NE VİCDANSIZLAR ÇOK ÜZÜLDÜM
  ..
  İREMSUM TATLIM HOŞ BULDUK NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  İSABELLAM NASIL OLDU DURUMU

 146. DEFNEM RUH İKİZİM
  BENDE İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL BABAN NASIL İYİMİ AHİRETLİGİM KELEBEGİM
  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️?????

 147. Yok ELAM ne annem ne babam iyi değiller doktorlar ikisine de istirahat veriyor şaka gibi
  Inan bu konudan hiç konuşmak istemiyorum. Artık rüyalarıma bile giriyor ELAM.. hayat tam kabus oldu bana..

 148. Zulişim melek çok hasta

  Oksişen takılı

  Hiç gözünü açmıyor

  Sen nasılsın canım

  Elam canım hoş geldin

  Melek yine çok hasta ona maralim çok bozuk busefer diyerinkinden dahada kötü
  Bilmiyorum nasıl birden böyle oluyor bende anlamadım

  Sen nasılsın canım

  Defnem niye öyle söyledin onların kalbi şimdi ne kadarda kırıl
  Tabi senin ne yaşadığını bilemem ama onlarda isterdi sizleri güzel bir şekilde yetiştirmeyi rahat bir hayat vermeyi
  Hangi anne baba istemez ki
  Temekki senin de sınavın bu inşallah geri kalan hayatını güzel bir şekilde gecirirsin
  İşte insan kendi ailesini secemiyor

  Benimde iki annem var bazı zamanlar diyordum baba hiç evlenmeseydi

  Keşke biz hiç olmasaydık
  Ama bizim elimizde deyil rabbim nasıl isterse öyle olur

 149. Manya nasılsın tatlım?
  İsabella sen nasılsın?
  Evet sitenin en eski yorumcularındanm ama işe girip bide nişanlandkdan sonra pek zamanm olmyo yazmak için ..
  Nurdan ablacım nasılsınız? çocuklar nasıl? Düğünü Temmuza diyolar ama tarih kesin deyil . kardeşimin universte sınavları var onlar bitince olur herhalde tam bilmiyorum. ALLAHım hayırlısını etsin. ALLAHIM tüm subaylara yani bekarlara hayırlı eşler nasib etsin
  Evet gülçiçek nick tandık geldi. zaar sen eskilerdensin
  Züliş üzülme ALLAH her zaman dara düşenin yanındadlr.
  Fakirliye gelince Defnem biliyomusun seni çok iyi anlıyorum.
  Universiteye hazırlanırken ailem maddi durumu o kaar kötüydüki bi tane bluzu t-shirti 5-6ay giyinmişliyim vardı. sandaleti kopunca giyiniyodum. sevdyim okumak istedyim bi bölümü kazanmşdım ama sizin parayla yılda 6000tl ödemek zorundaydk o yüzden o bölümü istemedim. fakirliyi çok iyi biliyorum . ben onu iliklerme kadar yaşadım. hasta oldum ama doktor ilaç parası yüzünden tedavi almadm. Para el kiri evet ama insanlar el kiri için neler yapyo neler …
  Ama para pul geçici hiç bi zaman para düşkünü olmadım. nede olsa kefenimiz en fazla ikibuçuk metre olucak
  bize kakan iyi kötü amellerimizdir.

  1. Rabbim mutluluk huzur sağlık dolu bir yaşam nasip etsin fatımam özletme kendini ;) öpüyorum yanaklarından :)

 150. IYI GECELER KIZLAR..
  ???
  IYI GECELER ELAM ????
  ???
  SALİHAM haklısın da sinirlerim kaldırmıyor.. Melekimize çok üzüldüm duacisiyim.
  ?SALİHAM SANA ASININ SELAMI VAR..
  ?NURDANIM AYSELİM DENIZKENTLIM ASININ SIZLERE DE SELAMI VAR.
  ???
  HADI BEN KAÇAR ALLAH’A EMANETSINIZ.. BITTIM YORGUNLUKTAN..

 151. Merhaba kızlar
  MANYAM DEFNEM geldim?
  Anca gelebildim bu gün çok yoğundum eve geldiğimden beri de sayfaya girmeye çalışıyorum ya sayfa donuyor ya da kapanıyor anca girebildim
  Eee siz nasılsınız ne yapıyorsunuz kızlar
  Ben Sultanımı beklerken Yasak Elmayı seyrediyorum baya güzel bi diziymiş
  Yalnız var ya o Alihan Beyin çok pis bakışları var korktum valla?
  MANYAM kuz bende seni özledim senin yazdığın şu yorumun var ya hani müdürü ağlayarak kandırıyormuşsun var ya gülmekten gözlerinden yaş geldi ???? Ya sen nasıl komik tatlı bir kızsın Manyam yaa???
  Müdüre yazık günah adama zavallı o da inanıyormuş ama ağlarsan inanır tabi???
  Manyam sen kesin oyuncu olman kazım ağlama sahnelerinde göz yaşartıcıya ihtiyacın olmayacak Allah sana yetenek vermiş kıız?
  Bak hala gülüyorum kendimi tutamıyorum yanımda olsan tatlı yanaklarını ısırırdım ben senin şuan???

 152. SALİHAM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN ASİM BANA SENİ VE KIZINI SORDU NASILLAR İYİLERMİ DİYE BEN YAZANA KADAR DEFNEM YAZDI
  SELAMI VAR
  İYİYİM CANIM
  ALLAH ŞAFİ İSMİNİN HÜRMETE ŞİFA VERSİN MELEĞİME
  ..
  DEFNEM RUH İKİZİM
  BİRDAHA SORMAM DÜN AKLIMDA OLDUGUN İÇİN SORDUM
  AHİRETLİGİM
  İYİ GECELER TATLI RÜYALAR ❤️❤️❤️

 153. FATİMAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM

 154. FİLİZİM GÜLÜM İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  AKŞAMLARI UGRAMAZ OLDU ❤️❤️❤️

  1. kız valla senin için geldim bu akşam konu yazmak için dizileri izlemek bir taraftan da yazmak zorunda kalınca yazamıyorun haklısın ama senin için geldim bak :) ben de iyiyim sen neler yapıyorsun?

 155. Alikim selam defnem

  Elam canım saolasin bitanem
  Alikim selam sende selam söyle onlar nasıllar iyidirler inşallah

  Serpilim arada yazardı burda ama bayadır yazmıyor

 156. FİLİZİM GÜLÜM HOŞ GELDİN BENİM İÇİN Mİ GELDİ CANIMSIM ALIŞMIŞIM GELDİGİM ZAMAN ELOŞUM DEMENİ SEVİYORUM HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP
  BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM BİRTANEM
  ..
  SALİHAM BİRTANEM SELAMINI SÖYLERİM
  SERPİLİM KAÇ GÜNDÜR ORDA DA YOKTU BUGÜN GELDİ YOGUN OLDUGUNU SÖYLEDİ

  1. :) ben de seni sevdiğimden :) sen de hep iyi ol inşallah canım çok teşekkür ederim eloşum iyi geceler :)

 157. SALİHAMM çok geçmiş olsun balımm ???Meleğimize Rabbimden şifa olsun inşaAllah çok zor insanın elinden bişey gelmiyor. Rabbim hayırlı kapılarını açsınn inşaAllah ???

 158. İyi akwamlar kizlar nasilsiniz

  Elam bebeyim neden bana cevab yazmadin kirqinmisin bana yoksa unuttunmu beni ??????Wekerparem ben seni cok seviyorum..

  İsabellam ablasinin gulu bitanesi evet geldim….bi takim sorunlarimiz vardi o yuzden hic gelemedim buraya.ozledim hepinizi..Kelebeyim noldu sana neden hastasin cok gecmiw olsun canim

 159. İremsu canim hayir evlenemedik biz babam izin vermiyor hayla.

  Eeee kuzum sen anlat neler oldu bellanin durumu ne ?? Ne icin tedavi gormesi lazim ???

  Kizlar cok cok tewekkur ederim babam durumu fena deyil inwaAllah duzelir diye dua ediyoruz hepimiz

 160. BEN ŞOK PIRLANTAM GELMİŞ HOŞ GELMİŞ SEFALAR GETİRMİŞ SENİ İSMİNİ GÖRÜNCE NE KADAR MUTLU OLDUM İNANAMAZSIN BEN SANA KIRGIN AMA SANA CEVAP VERMEMEZLİK YAPMAM BEN AKŞAM YAZDIGIM İÇİN GÖRMEMİŞŞİM
  ANLAT BAKİM HER GÜN SENİ SORDUM NE OLDU NASIL NE YAPIYOR DİYE O KADAR MERAK ETTİM ŞEKERPAREM ????????

 161. NURDANIM BALIM İYİLİK SAĞLIK CANIM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  TEYZESİNİN GÜLLERİ NASIL İYİMİ İNŞALLAH İYİDİR

 162. Nurdanım saolasın canım aminn inşallah hakkımızda hangi hayırlıysa rabbim onu nasip etsin
  Sen nasılsın

  Elam hı tamam canım

  Ya şu keniyi gördüm moralim düzeldi ya adam tam bir komedi
  Girdiği kılıgabak ya ????

 163. NİHANIM PIRLANTAM DAHA YENİ GÖRDÜM MESAJINI NE OLDU NEDEN YAZAMADIM
  AY PARÇAM ŞEKERPAREM
  SENİ ÇOK ÖZLEDİM
  BENDE SENİ HİÇ UNUTAMADIM
  VALLA AYNI ŞEHİRDE OLSAYDIK GELİRDİM SENİ BULURDUM
  NİHANIM HELE KALBİMİN DE YER EDİNMİŞSİNKİ ANLATAMAM
  GİDME ANLAT
  SENİ ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK ÇOK SEVİYORUM
  ÇOK ÇOK ÇOK
  ÖZLEDİM AY PARÇAM BAL BÖCEĞİM
  ??????

 164. SALİHAM İYİ SEYİRLER CANIM BENDE SURVAVUR İZLİYORUM GÖNÜLLÜLER YİNE YENİLDİ

 165. ELAMM kuzularım iyiler benimde misafirim vardı tlfonumu elime alamadım şimdi bakıyorum neler yapıyon nasılsın işlerin ne durumda

 166. ELAM CANİMSİN CANİMMM??EVET UZUN ZAMAN OLDU AYRİ KALDİK AMA HEP DUWUNDUM SENİ WEKERPAREM..BABAM FENA HALDE HASTALANDİ TEDAVİSİ FALAN COK UZUN SURDU COK ZOR GUNLERDİ AMA COK WUKUR ATLATİYORUZ QALİBA…YANİ DİYER WEYLER AYNİ KUZUM OZEL HAYAT MESALA YERİNDE DURUYOR DEYİWEN BİWEY YOK????
  SEN ANLAT BAL BOCEYİM NELER YAPTİN BU ZAMANA KADAR ?????

 167. NURDANIM BALIM KUZULARIM İYİ OLMASINA ÇOK SEVİNDİM HEP İYİ OLSUNLAR
  AYNI MARATON DEGİŞEN BİRŞEY YOK ALLAH’A ŞÜKÜR İŞLERİM İYİ

 168. ELAM BİTANEM EVET AYNİ WEHİRDE OLSAYDİK MUTLAKA SENİ HEP GORMEK İSTERDİM.OYLE İHTİYACİM VARDİ SANA…YAZAMASAMDA HEP DUWUNUYORDUM ACABA NAPİYO KEYFİ NASİL DİYE ??? BUGUN NİHAYET YAZMAK NASİP OLDU

 169. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM SENİ ÇOK SEVİYORUM PIRLANTAM dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN
  İÇİME DOGDU BİRŞEY OLMASA ŞEKERPAREM HABER VERİR DEDİM
  BENİM Kİ AYNI SABAH KALK İŞE GİD AKŞAM EVE GEL DEGİŞEN BİRŞEY YOK BENİM TARAFIMDA
  AMA SENİ BURDA TEKRAR GÖRMEK ÇOK GÜZEL BAL BÖCEĞİM ???????????

 170. Aynen öyle Elam hiç deme valla bunlar beni sinir ediyor

  Ezikler nediyeyim her hafta birini yolluyorlar bugidisle kimse kalmicak

 171. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM SENİ ÇOK SEVİYORUM PIRLANTAM dedi ki:

  NİHANIM PIRLANTAM
  SENİN MESAJINI GÖRÜNCE ÖYLE SEVİNDİM Kİ ANLATAMAM SENİNLE AKŞAM KONUŞMALARIMIZI SOHBETLERİMİZİ ÇOK ÖZLEDİM
  BİLİYORSUN SENİNLE SABAHA KADAR SOHBET EDERİM ANLATMAK İSTEDİGİN BİRŞEY VARSA DİNLERİM GÖNLÜMÜN AY PARÇASI SEN BENİMİ DÜŞÜNÜYORDUN CANIMSIM BİRTANEMSİM SANA KOCAMAN SARILIYORUM YILDIZIM ??????

 172. EVET CANİM ZOR GUNLERİ AMA COK WUKUR ATLATİYOZ QALİBA …BEN YENİDEN BURDA OLMAKTAN COK MUTLUYUM CANİM SENİ ARKADAWLARİMİ OYLE OZLEMİWİM Kİ ANLATAMAM…AH KUZUM SENDE BENİM GİBİ AYNİ WEYLERLE HEP YATİB KALKİYON????

 173. SALİHAM BİRTANEM AYNEN ÖYLE KİMSE KALMIYACAK ALL STAR KENDİ KENDİNE OYNUYACAK

 174. FİLİZİM GÜLÜM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR
  ..
  NAZIM HAYATIM NERDESİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 175. Ahada sonunda gönüllüler cumaliyi yolladılar

  Bakalim şimdi de oyun kazanacaklarmı

  Ona baglıyorlardı görcez bakalım

 176. ELAMM HAYATTIM BURDAYIM BU GUN KUCUK BIR SORUN YAŞADIM ONUN ICIN GEC GELDIM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SEN NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM

 177. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️NİHANIM SENİ ÇOK SEVİYORUM UYUDUNMU dedi ki:

  SALİHAM BİRTANEM BAKALIM HEP KAYBETMELERİNİ CUMALİ YE BAGLIYORLARDI BAKALIM ŞİMDİ KAYBETTİKLERİ ZAMAN KİMİN YÜZÜNDEN OLACAK

  NAZIM HAYATIM HOŞ GELDİN DAHA YENİ SENİ SORDUM NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR

 178. MERSİNLİ ELA ❤️❤️❤️DEFNEM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR RUH İKİZİM S. Ç.S ??? dedi ki:

  NAZIM HAYATIM İNŞALLAH HALLEDE BİLDİNMİ SORUNUNU
  İYİYİM CANIM

 179. Evet Elam aynen öyle bakalım

  Nazım hoş geldin inşallah kötü bişey yoktur

  Canla bende yatayım artık Allah izin verirse yarın görüşürüz canlar
  Elam nazım hayırlı geceler ???

 180. ELAMM HAYATTIM BU GUN ARABAYLA KUCUK BIR KAZA YAPTIM BANA BIRSEY OLMADI AMA ARABADA BIRAZ HASAR OLDU BIRTANEM

 181. SALIHAM HOSBULDUM BIRTANEM TESEKKUR EDERIM CANIM COK SUKUR IYIYIM SANADA COK GECMIŞ OLSUN MELLEK NASIL OLDU BIRTANEM IYI GECELER TATLI RUYALAR CANIM

 182. SALİHAM BİRTANEM İYİ GECELER TATLI RÜYALAR

  NAZIM HAYATIM ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANA GELECEĞİNE MALA GELSİN CANIM İNŞALLAH BÜYÜK BİR HAZARI YOKTUR ARABANIN

 183. HAZALIM HOŞ GELDİN KUZUM İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP İYİ OL

 184. HAZALIM KUZUM İYİYİM GELİRİM ÇİÇEGİM SENİN İÇİN YARIN AKŞAM UGRARIM ???
  BENDE SENİ BURDA GÖRMEK ÇOK İSTERİM

 185. Elam birtanem hayatim..canim.ben hep ah kalbime yaziyoeum.ordaki kizlarin hepnisni taniyorumm..burdaki kizlari daha az taniyorum..ama ara sirada buraya yazicam defnem sen..burdasin sizin icin yazicam canlarim..evet sende yaz oraya seni coook seviyorum ya??..

 186. HAZALCIM HOSGELDIN CANIM NASILSIN IYIMISIN BIRTANEM EVET ARABADA OLDU CANIM YA SAGLIK OLSUN

 187. Nazim ablam cok sukur sana bisey olmamis?..
  Elam uyudu sanarim.iyi geceler elam birtanem??

 188. HAZALCIM BIRTANEM BENDE BIRSEY BANA BIRSEY OLMADI ARABADA NASIL OLSA YAPILIR CANIM BUNADA ŞUKUR

 189. Öncelikle sizlere kocaman GÜNAYDIN diyorum kizlar nasilsiniz ben gece uyuya kalmişim , Y.B seyredemedim siteyede giremedim akşam ama şimdi uyandim ve burdayim eee nasilsiniz kizlar ben iyiyim ama şimdi okula gitmem lazim hazirlanicam , döndükten sonra yada dersde girerim zaten derslerde çaktirmadan telefon oynamakta profesyonelim ?
  Teşekkürler Filiz hayirli sabahlar nasilsin ?
  Ela abla hoşgeldin nasilsin ?
  Fatima iyiyim , sen nasilsin ?
  INCEM gelmiş hoşgelmiş hayirli sabahlar Ince nasilsin evet gül bol – bol ne yapim bende böyleyim işte , nesine yazik onun tipsiz kadin ? Ince benimde hayalim oyuncu olmak gerçekten oyuncu olmayi o kadar çok istiyorum ki , bazen aynaya geçiyorum kendi kendime üzüci replikler falan yaziyorum sonra aglama sahnesi hiçte zorlanmiyorum ağliyorum hemen ? gül – gül sende hadi hoşçakal ben okula dönünce burdayimmm

 190. Nazım saolasın canım çok geçmiş olsun bitanem cana geleceğine mala gelsin canını sıkma

  Manyam sanada günaydın bitanem iyi dersler ? sana kuşum benim

 191. ??Günaydın??

  ??Hayırlı sabahlar??

  Gününüz güzel aydın olsun…
  Gulümsemeniz hiç solmasın..
  Evinizden bereket, kalbinizden sevgi, huzur eksık olmasın İNŞALLAH ??

  ????

  Saliham günaydin canım kardeşim benim.. Nasılsın??melek nasil? Yıne hastaneye yatmişsiniz RABBİM şifa verir bu sefer İNŞALLAH… Bu son evinden ayrılışın olur??

  ????

  Naz’ım çok geçmiş olsun bıtanem.. Kaza yapmişsın ???…??? İNŞALLAH ciddi bir şey yoktur… Kendıne iyi bak daha sen asık olacan biz seni everecik.. Telli duvaklı gelin yapacaz.. Sen dügün yapacan bizde giyabinda evde halay çekecez… Sen teyze yapacan bizi…. Yani kendine mukayyet ol.. Daha senin işin çok.. ???

  ????

  DEFNEM nasılsın???dün ki sorunun içindekiler ve daha fazlası, yazmadıklarım dile getirmediklerim den korkuyorum???

  ????

  Allah’a emanet olun ???
  Seviyorum sizi ???

 192. Ve aleyküm selam DEFNEM getıren götüren sağolsun??
  eski günleri ve onları çok özledim ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu