Gelinim Mutfakta

22 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonuçlandı! Gelinim Mutfakta 22 Nisan Günün Birincisi Ve Puan Durumu

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi günün birincisi kim oldu? Hafta başında olduğumuz için yeni bir isim yarışmaya dahil olacak. bakalım yeni bir gelinin yarışmaya dahil olması 22 Nisan Pazartesi Puanları açısından bir fark yapabilecek mi? Fragmanlardan izleyebildiğim kadarı ile oldukça açık sözlü ve keskin dilli bir gelin olduğunu gördük. Bakalım elinin lezzeti de dili kadar keskin olup olmadığını 22 Nisan puan durumu sonucunda görmüş olacağız. 

=> 22 Nisan 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

==> 6 Mayıs Pazartesi günü yarışmaya yeni gelen Ceren Karakaya kaç puan aldığı ve hangi yarışmacı bu gün çeyrek altını kazandığını görebilmek için [kirmizibuton]Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Pazartesi Puanlaması[/kirmizibuton] için tıklayınız. 

22 Nisan Pazartesi gelinim mutfakta puanlama da bu hafta yarışmaya başlayan kaynanan Emine’nin verdiği ve sonucunda kendi gelinin bulup bulamadığı oldukça çok önemli. Çünkü diğer kaynanalarda bu olaya resmen endeksli olması nedeni ile Emine hanım umarım adil puanlamalar yapar.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan - Rabia Resmi

İlk geldiğinde Güngör harika işler çıkartmasına rağmen geçtiğimiz hafta neredeyse elenmekten son anda yırttı diyebiliriz. Elinin lezzetini ilk geldiği hafta kanıtladığını düşünsem de diğer gelinler şans eseri aldığını hatta Reyhan hanım iyi puanlarını hep Güngör’e vermesi nedeni ile oldukça şanslı bir gelin olduğunu söyledi. Bu arada[mavibuton]Gelinim Mutfakta 29 Nisan Puanları[/mavibuton]için tıklayınız.

Güngör, üzerindeki bu şüpheyi kaldırıp, Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi puanları verildiği andan itibaren başlayıp iyi bir grafik çizip, haftanın birincisi olmak zorunda. 

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Günün Birincisi İle Puanlaması

Her hafta başında buradan yorumları ile katkı sağlayan arkadaşlarımız haftanın birincisi hakkında tahmin yapmamızı istiyor. Ben, öncelikle instagram adresinden bu haftanın birincisi kim olacağını açıklayacağız. Sonrasında zaman zaman bunu yorum kısmından paylaşacağız. Gelelim bu gün  günün birincisi kim? sorusunun cevabı vermeye. Aslında, bana gelen bir bilgi olmasına rağmen bu gün en yüksek puanı alan gelin kim olduğunu son ana kadar bekleyip açıklayacağız. Not: 22 Nisan puanlama aşaması yazının sonunda verdik. 22 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Çeyrek Altını Alan Gelin

22 Nisan Pazartesi puanları kaynanalar henüz puanlama aşamasına geçmedi. Bende bu arada sizden bir tahmin almak istiyorum. Bakalım hangi yorumcu arkadaşımız bu gün en yüksek puanı alıp çeyrek altını kazan gelinin adını bilecek? Gelecek yorumları dikkatle okuyacağım. Bu arada [pembebuton]26 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Kim elendi[/pembebuton] sorusununu cevabı için tıklayınız.

Geçtiğimiz hafta Ezgi, kendi rekorunu bir adım öteye taşıdı. Eğer bir gelin Ezgi’nin rekorunu kırmak isterse, en az 11 hafta kesintisiz şekilde bilezikleri alması gerekiyor. Ezgi bu rekoru kırabilmek için 7 ay süre bu yarışmada defalarca elenip geri gelerek bunu yakaladı. Bu rekoru da kolay kolay kıran olacağını sanmıyorum. Bu sebeple Ezgi artık köşesine çekilme zamanı da geldiğini düşünenlerdenim. Bakalım rekortmen gelin Ezgi bu gün 22 Nisan 2019 Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabı olabilecek mi? İzleyip göreceğiz. Bu arada [pembebuton]25 Nisan Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/pembebuton] için lütfen tıklayınız.

Benim gibi uzun zamandır bu yarışmayı izleyen arkadaşlar biliyor ki ilk gün iyi puanlarla günü kapatan gelin, bilezik yarışında çok önemli bir kazanım elde ettiğini ve çoğu zaman da bilezik alacak kişi olarak hafta sonuna kadar iddiasını sürdürdüğünü gördüğümüz için gelinlerden tecrübeli olanlar bu gün çeyrek altını alıp hem motive olmak hem de haftalık toplam puanlar da hem zirvede yer almak için iyi bir fırsat olduğu için bu fırsatı herkes değerlendirmek isteyecektir. Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 24 Nisan Günün Birincisi[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Pazartesi günleri seyirciler tarafında sonuçları nedense çok fazla merak edilmediğini gördüğüm için bu gün dile getirmek istedim. Aslında yarışmaya yeni bir gelin gelmesi ve yanında haftanın ilk sonuçlarının verilmesi nedeni ile oldukça merak uyandırması gerekirken, böyle bir karşılık bulmadığını gördüm. Ben gene de az da olsa merak edilen 22 Nisan Gelinim mutfakta puan tablosu açısında günün en yüksek puanı alan gelini açıklamaya çalışacağız. Sonrasında haftalık puan tablosunu vereceğiz. Bu arada [mavibuton]Gelinim Mutfakta 23 Nisan Puanları[/mavibuton] için tıklayınız.22 Nisan Gelinim Mutfakta Emine ve Besime kaynana

Gelinim Mutfakta Son bölüm de resmen bir önceki haftanın tam tersi olayı yaşandı. Bundan iki hafta önce final de Ezgi çeyrek altını alırken, bilezikler Güngör’ün olmuştu. Geçtiğimiz hafta Cuma günü de Güngör çeyrek altını alırken, Ezgi de bileziği kazanan gelin oldu. Bu arada Gülcan verilen ödüllerde kaybolduğunu gördüm. Uzun zamandır varlık gösteremiyor. Not: Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.

Gelinim mutfakta puanlama da dikkat ettiğim kadarı ile Gülcan, Besime’nin verdiği beş puanlar nedeni ile yarışmada kalmayı başarırken, Ezgi de bilezik yarışında her kaynanadan iyi puanlar almayı başararak her daim bilezik yarışında olmayı başardı. Güngör de geldiği haftadan itibaren Gülcan’ı geri plana itti. Bu durumun farkına varan Gülcan da Güngör ile ok uğraşmaya başladı. Bakalım ikili arasında bu çekişme 22 Nisan Pazartesi puanları kısmında da devam edecek mi? Yoksa gene Gülcan puanlama kısmında kayıplara oynamaya devam edip etmeyeceğini bu gün kaynanaları vereceği puanlar sonrasında ortaya çıkacak. 

22 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta günün birincisi kim oldu? yada hangi gelinin olacağını belirleyebilmek için bu gün gelinlerin bir yemek yapması gerekiyor. Hadi gelin önce bu gün gelinlerin yapacağı yemeğin adını açıklayalım daha sonra ne kadar süre içinde yapacağını açıkladıktan sonra sunum aşamasına geçip kaynanaların verdiği puanları görelim. 

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Kabak Çiçeği Dolması Malzemeleri

 • 12 adet kabak çiçeği
 • 2 adet kuru soğan
 • 1 Su bardağı zeytinyağı
 • 4 çorba kaşığı su
 • 1 Demet Maydanoz (kıyılmış)
 • 1 adet domates
 • 1 su bardağı pirinç
 • Yarım çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 1 kahve fincanı dolmalık fıstık
 • 2 çorba kaşığı kuru üzüm 
 • 5-6 dal dereotu
 • Yarım su bardağı kadar sıcak su

22 Nisan 2019 Gelinim Mutfakta Günün Yemeği Kabak Çiçeği Dolması

Fatih Ürek günün yemeği olarak seçilen Kabak çiçeği dolması için gelinlere 45 dakika kadar süre verdi. Bence evde bile rahatlıkla yapılabilecek bir süre olduğunu söylemek isterim. Şimdi bu yemeğe bakalım kaynanalar nasıl puanlar verecek? Hadi hep birlikte bakalım bu gün kim birinci olduğunu açıklayalım.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Puanları (22/04/2019 Pazartesi)

*************************
Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 4
Güngör : 5
Rabia : 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 3
Güngör : 1
Rabia  : => Emine’nin Gelini 5

*************************
” 22 Nisan 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 4
Güngör 5
Rabia : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Sevim‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Güngör : => Sevim’in Gelin 5
Rabia : 3

*************************
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi Puanları (Toplam) Verildiği Zaman Gelinlerin Resmi*************************

Gelinlerin 22 Nisan 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Ezgi 3 4 1 1 9
Gülcan 4 3 4 2 13
Güngör 5 1 5 5 16
Rabia 1 5 3 3 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (22 Nisan – 26 Nisan Haftası) – Pazartesi

Ezgi      : 9
Gülcan : 13
Güngör : 16
Rabia   : 12

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Günün Birincisi Güngör Oldu

22 Nisan Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ güngör
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ güngör
22 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 287. Bölüm 23 Nisan 2019 Salı Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu