Zuhal Topal'la Sofrada

22 Nisan Pazartesi Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Emine Erdem Kaç Puan Aldı? Emine’ye, Zuhal Topal Bugün Kaç Puan Verdi?

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 22 Nisan Pazartesi Emine Erdem yarışacak. Geçtiğimiz hafta fenomenler haftası resmen eziyet gibi geçti. Tecrübeli yarışmacıların yer almasında dolayı daha sakin geçmesini beklerken, çok sıkıntılı bir haftayı geride bıraktık. Bu hafta yeni yarışmacılarla karşımıza gelen yarışma programında ilk gün 22 Pazartesi günü Aslen Tokatlı olan Emine yarışacak. İlk gün yarışmanın avantajını bakalım Emine kullanmayı bilecek mi? Geçtiğimiz hafta yapılan yemeklerde çıta çok yukarı taşıdı. Bakalım Emine’ye, Zuhal Topal bugün kaç puan verecek? Bu anlara hep birlikte göreceğiz.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan 2021 Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

==> 6 Mayıs 2019 ile 10 Mayıs 2019 haftasında ilk gün yarışmacısı olan Hilal Zorlu’nun ilk gün aldığı puanları görebilmek için [pembebuton]6 Mayıs Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/pembebuton] sorusuna yönelik yazımızı okuyabilirsiniz. 

Son zamanlarda yarışan gelinlerin arasında ilk gün yarışan gelinin çok iyi yemek yaptığını düşünmeyin. Kaynanalar birbirlerini tanımadıkları için ve diğer kaynanalar henüz yarışmadıklarından dolayı kendi günlerine oynamak için çok düşük puanlar kullanmıyorlar. Bu sebeple 22 Nisan Pazartesi Puanları genel de olduğu gibi hafta ortalamasından daha yüksek olduğunu göreceğimizi düşünüyorum. [mavibuton]25 Nisan Zuhal Topal Kaç Puan Verdi[/mavibuton]? sorusunun cevabı için tıklayınız.

22 Nisan Zuhal Topal'la Sofrada Bugün Emine Erdem ile Kaynanası Asuman Ağa Resmi

Hem yemek programı hem de gelin kaynana konseptini bir arada bizlere sunan Zuhal Topal’la sofrada 22 Nisan Pazartesi puanları bu sayfanın en alt kısmında tablo halinde verilecektir.[mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 24 Nisan Puanları[/mavibuton] için lütfen tıklayınız.  

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 22 Nisan Pazartesi (Puanları Ve Yarışmacısı)

22 Nisan Pazartesi günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimiz Emine Erdem; Aslen Tokatlı olduğunu ve 30 yaşında olduğunu söyleyen gelinimizin biri 3 diğeri 6 yaşında iki erkek evlat sahibidir. Erzurum gelini olan Emine oldukça enerjik bir şekilde sunucumuzu karşıladı. Bu arada [pembebuton]23 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Puanları[/pembebuton] ve sonuçlarını görebilmek için tıklayınız.

Emine’nin kaynanası Asuman; 54 yaşında ve Aslen Erzurumlu olduğunu, toplam da biri yolda olmak üzere 5 adet torunu olduğunu açıkladı. Temizliğe ve titizliğe çok önem veren kaynana Asuman 4 gelini arasında yarışma yaptığını ve aralarından en pratik olanı ile yarışmaya katıldığını söyledi. Büyük ödülü kazanırlarsa gelini Emine mutfaklarını yaptıracaklarını söylerken kaynana Asuman da bana bir harçlık verirse mutlu olurum dedi. Zuhal Topal'la Sofrada 22 Nisan Puanları Emine Erdem için verilirken

İlk gün yarışacak olan gelinimiz yapacağı yemekleri ile kaynanaları gözünü boyamayı başarsa, kesinlikle 10.000 TL’yi alacak en büyük aday olduğunu şimdiden söyleyelim. Vakit geçirmeden bu gün yarışan gelinin yapacağı yemeklerin ismini açkılamak istiyorum. 

Zuhal Topal’la Sofrada Emine Erdem’in Menüsü (22 Nisan 2019)


  • Arpa Şehriyeli Tavuk Çorbası
  • Mercimekli Tokat Sarma
  • Yoğurtlu Erişte
  • Frenk Tava
  • Pirinç Pilavı
  • Mevsim Salatası
  • Padişah Yastığı

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Nisan Günün Menüsü (Emine'nin Menüsü)

 

Kaynanalar ilk gün yarışacak olan Emine’nin menüsünü gördüklerinde bu menü çok ama çok kolay bir menü olduğunu ve 2,5 saatten çok önce bitireceği konusunda hem fikir oldular. Bende menüye baktığımda kolay menü diye en baştan kestirip atamayız. Kolay olan yemekleri olsa da zorlanacağı ve vakit geçireceği yemeği de var. Ancak aralarında el açması olmadığı için 2,5 saat içinde bitirebilecek bir menüsü var.  Zuhal Topal'la 22 Nisan Yarışmacısı Ve Menüsü

emine’ye ilk gün nasıl puanlar yapacağını ve kaynanalar nasıl eleştirilerde bulunacağını eminim çok merak ediyorsunuz. Biz de ilk önce kaynanaların 22 Nisan Pazartesi günü verdiği puanları aktaracağız. Daha Sonra Zuhal Topal 22 Nisan Emine’ye kaç puan verdiğini mavi yazı ile aktaracağız.  

Emine henüz puan almadan kaynanaların ve Sunucumuzun değerlendirmesinden çıkardığım sonuçlar

  • yemekler tuzlu
  • yemekler acı

olduğunu oldukça çok fazla duyduk. Elbete bu olay puanlama kısmına yansıyacak.

22 Nisan Zuhal Topalla Pazartesi Puanları (Emine’nin Puanları)

Ayten  4
Saime  3
Sevilay  4
Yaşar  4
Zuhal Topal    6
TOPLAM   21

**22 Nisan Pazartesi**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Nisan 2019 Bugün Fragmanı

Aslen Tokatlı olan ama Erzurum gelini Emine’nin yarıştığı bölüm fragmanı sizlerle…

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu