Gelinim Mutfakta

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe günün birincisi belli oldu. 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? Perşembe günü çeyrek altını kim aldı? 22 Nisan Perşembe günün birincisi bugün kim oldu? Seda Sayan beş puanı kime verdi? Bugün çeyrek altını kim aldı? Perşembe Toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? Son puan durumu sonucun da hangi gelin birinci oldu? Perşembe günü en yüksek puanı kim aldı? 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu (Son Puan Durumu) ve daha fazlasını detaylı bir şekilde bu yazımızda bulabilirsiniz. 

=> Gelinim Mutfakta 13 Mayıs Perşembe Puanları ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puanları sonucunda bir gelin %100 eleme potasına düşerken bir gelin de artık bilezikler için çok daha avantajlı olacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Mayıs Perşembe Son Puan Durumu ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu açıklandığı an Ayten ve kaynanası

Bu hafta Esra, Dudu son bölümde ise Seda çeyrek altını alan gelin oldu. Ayten ise bu hafta hiç çeyrek altın kazanamadığı için tehlike çanları Ayten için çalmaya başladı. Ayten bugün 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup hem çeyrek altını kazanmak hem de eleme potasında kendisini uzaklaştırmak için son şansını çok iyi kullanmak istiyor.

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Bugün 22 Nisan Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Kim Elendi öğrenmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Gelinim Mutfakta son bölüm de Seda beklentilerin üzerinde puan alarak mevcut konumunu iyileştirmeyi başarırken Ayten için tehlike çanları çalmaya başladı. 

=> 23 Nisan Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Dudu geldiği hafta bilezikleri almak isterken, son bölümde çok büyük hata yapmasında dolayı bilezikleri alma yolunda çok kan kaybetti. Seda ise eleme potasında bir anda zirveye tırmana puanlar alması dikkatlerden kaçması. 

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puanları verecek kaynanalar

Seda ne yapıp edip bugün 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile puanlaması sırasında yine son bölümde olduğu gibi çok iyi puanlar alıp Cuma günü bilezikleri almak için avantaj sağlamak istiyor.

Son bölümde Esra’nın kocası Fatih’in programa bağlanıp söyledi sözlerin üzerine konuşulması ve akabinde bugün günün kritiklerinden kaynana Fatma kırıldığını şu sözlerle dile getirdi; 

“Senin demliğin benden ne kadar değerli. O demlik yerine konur ama benim kalbim kırıp paramparça ettikten sonra tamir olur mu?Kaynana Fatma

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün birincisi kim oldu resmi

Sözleri ile izleyen herkesi duygulandıracak. Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonrasında kaynana Fatma ile gelini Esra arasında yaşanan fikir ayrılığı günün kiriklerinde konuşulacak.

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Nisan Puanlama sonucu kesin olarak açıklandıktan sonra bir gelin kesin olarka eleme potasına düşecek. Şu an için eleme potasına en yakın isim 44 puanla Dudu’nun olduğu görülüyor. 

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Dudu geldiği hafta bileziklere yürürken son bölümde aldığı düşük puanlarla bir anda kendisini eleme potasının kapısında buldu. Dudu bu kötü gidişi düzeltmesi için bugün Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe puanlaması sırasında çeyrek altını alıp günün birincisi olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puan Durumu

Bu hafta Dudu’nun katılması ile rekabet orta her bölümde katlanarak devam etti. Dudu Çarşamba günü öncesine kadar en yüksek puanı alan gelin olmasına rağmen son bölümde yaptığı hata ile şu an en son sıraya geriledi. Bugün Seda Sayan’ın vereceği 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ve puanlaması Dudu’nun son şansı olacak. Zira bugün de günün sonuncusu olması halinde Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe puan durumu sonucuna göre eleme potasına düşecek

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bugün Gelinim Mutfakta 22 Nisan puanlaması adeta Dudu için yarışmada deva mı tama mı mücadelesi olacağı için yemeklerine en iyi şekilde adapte olup dışarı ile çok fazla muhatap olmadan en iyi yemeği çıkarıp, bugün günün birincisi olup aynı zamanda bugün çeyrek altını alan gelin olmak için kolları sıvadı. 

Dudu kendisini eleme potasında kurtarması halinde 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda eleme potasına popüler yarışmacı Ayten düşecektir. Kısaca bu hafta çok önemli isimler eleme ile yüzleşmesi bekleniyor.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puan durumu belli olduğu sırada Seda ve kaynanası

Bu hafta Perşembe günü Seda Sayan beş puanı hangi geline verdi? 22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta puan durumu (son Puan durumu) sonucun da kim birinci oldu? Son bölümde çeyrek altını kim kazandı? 22 Nisan 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Toplam puan durumu sonucunda hangi gelin birinci sıraya yükseldi? İşte bu soruların cevapları alt kısımda ki tablo içerisinde sizleri bekliyor.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Puanları (22/04/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

22 Nisan Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Ayten: 1
Seda: 3
Esra: 5
Dudu: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Ayten: 1
Seda: 3
Esra: 3
Dudu: => Nuray’ın Gelini 5

*************************
” 22 Nisan 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Seda: 1
Esra: 4
Dudu: 5

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Fatma’nın verdiği Puanlar

Ayten: 3
Seda: 1
Esra: => Fatma’nın Gelini 5
Dudu: 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nagehan’ın verdiği Puanlar

Ayten: 5
Seda: => Nagehan’ın Gelini 1
Esra: 3
Dudu: 4

*************************

Gelinim mutfakta 22 Nisan Perşembe Toplam Puanlar

Ayten 1 1 4 3 5 14
Seda 3 3 1 1 1 9
Esra 5 3 4 5 3 20
Dudu 4 5 5 2 4 20 

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19-23 Nisan) – Perşembe

*************************

Ayten: 45 + 14 = 59
Seda: 51 + 9 = 60
Esra : 48 + 20 = 68
Dudu : 44 + 20 = 64

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Nisan Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUDU/ ESRA
Gelinim Mutfakta 22 Nisan Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KURA SONUCU ESRA
22 Nisan Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  SEDA

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma Fragmanı İzle

22 Nisan Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları açıklandıktan sonra günün birincisi olan ve bugün çeyrek altını alan gelin %100 açıklanacaktır. Gözler ise haftanın final bölümünde neler olacağına çevrilecek. İşte o anların kısa bir videosu Gelinim Mutfakta 23 Nisan Cuma fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

17 Yorum

 1. Allah için ayten ‘in kalın yaptığı mantıya mı puan versinler mantı dediğin ince olur kalın olmaz

 2. Allah hiç bir Anneye Esra gibi gelin nasip etmesin Çok kötü
  saygısız 🙏 Yarın gidersin inşAllah Esra

 3. Kimse için öyle demeyin kimse bi evin içinde neler olduğunu bilmez ben esra için birşey diyemem o yüzden hem kimse dört dörtlük değil herkes kendine baksın bence

  1. Zehra hanım. sizce Esra’nın yaptığı doğrumu bir çaydanlık için Kayınvalidesini herkesin içinde ağlatmaya. değermi Esra orada çok. konuşuyor Biz
   kendimize gayet iyi bakıyoruz büyüklere Esra gibi
   saygısız olmuyoruz Anladınmı 😊🙏

 4. Seda Sayan kaynana değil ki niye puan veriyor. Verdiği puanlar sonucu etkiliyor. Haksızlık. Elenen kişiyi elemesi üstüne üstlük bir de o kişiye yüksek puanlar vermeye devam ediyor. Bu hatadan vazgeçilmeli.

  1. Yazik orda en durumu olmayan ayten ve ayten güzel yemek yapıyor seda hanım aytenin yaptığı güzel yemeyi biliyor biri ikiyi basıyor ve diyer kaynanalarda öğrenmiş günah be üçüde zenginliklerinden bahsediyor biri araba almış bir tirilyon biri ayda 20 milyar alıyor diyeri 750bine ev aldırmış kendi üstüne yazık ayten orda eziyorlar seda hanımda zengini tutuyor fatih bey gelsin be

 5. Seda Sayan resmen nurayve,neriman hanımı puanlamada ve tadımda yönlendirdi.Buna şike denir.Ayten hamuru kalın açmasına rağmen nasıl puan aldı anlamak mümkün değil.Mantı hamuru ince olur.Seda hamuru yaparken sanırım suyu fazla kaçırdı.Bu nedenle hamuru ince olmasına rağmen şekilden kaybetti.Puanlar başa baş.Yarınki fragmanda süpriz veda dendi.Nuray hanım kimin için ağladı acaba.Ayten mi elendi yoksa.Seda ile Ayten arasında 1 puan var.4 puan sonra Dudu geliyor.Dudu dan 4 puan sonrada Esra geliyor.Toplamda en iyi puan Esra da.

 6. Peyniri yok ama hamuru ince 4 puan.
  Bunun peyniri yok. “Hamurun inceliğine bak” 5 puan
  Hamurada bak lezzetede 5 puan =bu 3 yorum 13 puan Dudu’ya kurada Dudu çıkmadı Allah’ın adaleti.

 7. Ayten yarışmaya renk kattı, Seda sayanın en büyük şansı Ayten gibi birisi olması. giderse reytingler alaşağı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu