Zuhal Topal'la Sofrada

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları [Özge Azgan]

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Özge Azgan yarışacak. Aslen Bursalı olan 31 yaşındaki Özge 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları sırasında yarışan gelin oldu. Özge Azgan kaç puan aldı? Özge Azgan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Özge’nin menüsünde hangi yemekler var? Özge yemeklerini yetiştirebildi mi? 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la sofrada Puan durumu sonucu %100 belli olduğunda Özge rakiplerini geçebilecek puanlar aldı mı? Özge Azgan’ın toplam puanları ve daha fazlası bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> 13 Mayıs Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanları ve puan durumu için tıklayınız.

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Bugün yarışan Özge Azgan ve Kaynanası

Bu hafta yarışan Özge daha önce yarıştığı gün kendi elinin kesmiş, eli kanamasına rağmen yarışı bırakmayıp hastana dönüşünde yemeklerini yapmaya devam etmişti. Bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe Puanları ve puanlaması öncesinde hiç bir aksilik yaşamamak adına bıçakların keskinliğini kontrol edip yarışmaya geldiğini dile getirdi.

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı sonucu görebilmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada Son bölümde yarışan Ferqane aslında haftanın birincisi olabilecek harika menüsü ve sofrası ile yarışmasına rağmen kaynanalar rakip gördükleri için çok ama çok düşük puanlar verdiği için Ferqane birinciliği kaçırdı. Özge Azgan ise Ferqane’ye gelen düşük puanlardan pay çıkarıp Zuhal Topal 22 Nisan puanları Ferqane’nin puanlarını %100 geçmek için kolları sıvadı.

=> 23 Nisan Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ve Puan durumu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Sofrada yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

Bu hafta ortak menü olan Tirit yemeğini Çarşamba yarışmacısı Ferqane harika yapmasının karşılığında Zuhal çok iyi puanlar verdi. 22 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada yarışmacısı Özge Azgan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorusunun çok yüksek olması için Özge’nin haftanın yemeğini hatasız yapması gerekiyor. 

Özge Azgan’ın menüsündeki yemeklere kaynanalar ne dediler? Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Soruların cevapları bu yazımızda sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 19-23 Nisan Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe (2020)

22 Nisan Perşembe günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Özge Azgan. Aslen Bursalı olan Özge 31 yaşındadır. Daha önce yemek yaparken elini kestirmesi sonucunda hastaneye gitmiş, hastane dönüşünde yine yarışmadan çekilmeyip günün yemeklerini yapmak için canla başla çalışmasına rağmen maalesef istediği puanları alamamıştı. 

Bugün 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sırasında yüksek puanlar almak isteyen Özge öncelikle yemek yaparken kullanacağı bıçakların çok keskin olmayanları kullanacağını, evden daha z keskin olan bıçak getirdiğini açıkladı. 

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Puanları alacak Özge kaynanası Ayşe

Özge kendisinden önce yarışan Azerbaycanlı gelinin menüsü ve sofrası harika olmasına rağmen kaynanalar çok düşük puanlar verdiği için Özge bu durumu avantaja çevirmek için 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları ile puan durumu sonucun da en az 30 ve üzerinde puan almayı hedefliyor. 

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada bugün yarışan gelin ve kaynana hakkında bilgi alt kısımda sizleri bekliyor.

22 Nisan Yarışmacısı Özge Azgan

Zuhal Topal'la Sofrada Özge Azgan

 • 31 yaşında
 • 4 yıllık evli
 • Turizm Otelcilik mezunu
 • Bursa da yaşıyor
 • Düzce de Üniversite okudu
 • 1989 doğumlu
 • Bursa’dan katıldı

22 Nisan Yarışmacı Kaynana Sadet Mehtiyava

Zuhal Topal'la Sofrada Ayşe Azgan

 • Kendisi futbol aşığı
 • 52 yaşında
 • Aslen Samsunlu
 • İki oğlu var
 • Ersen ve Erdal Adında çocukları var
 • İki gelini var

Zuhal Topal’la bugün yarışan Özge Azgan’ın merakla beklene menüsünde hangi yemeklerin olduğunu açıkladıktan sonra Özge’nin menüsüne gelen eleştirileri birebir aktarılacaktır. Günün sonunda Özge’nin menüsüne gelecek olan Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe Puanları ile puanlaması yazı sonunda tablo içinde verilecektir. 

22 Nisan Zuhal Topal’la Sofrada Özge’nin Menüsü 

 • Toyga Çorbası
 • Etli tirit
 • Fesleğenli Humus
 • Zeytinyağlı enginar
 • Püre yatağında piliç Topkapı
 • Sebze Garnitür
 • Narlı Roka Salatası
 • Şekerpare
 • Türk Kahvesi
Zuhal Topal'la Sofrada 22 Nisan Perşembe Puanları alacak gelin ve Menüsü

Kaynanalar haftanın dördüncü menüsünü kendilerine açıklandıktan sonra Özge Azgan’ın menüsünü duyan kaynanalar aynen şöyle eleştirdiler;

Menü orta
Duymadığım yemekler
Bilmediğim yemekler var

Kaynanalar

Son bölümde kaynanalar gösterdi ki kaynanalar yemeklere değil, tamamen stratejilerine göre puan verdikleri fenomen kaynanalar seyirciden maalesef tam not alamadılar. Normal de kaynanalar stratejilerine göre puan verseler de Cuma günü yarışacak kaynana yaptığı haksız puanlama ile ortalığı kasıp kavurdu. Kendisi hakkında sosyal medyada hakarete varan tepkiler adlı. Dikkat: Özge Azgan’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Özge Azgan daha önce yemeklerini yaparken elini kestirmiş, sonrasında yarışma sürecinde hastaneye gidip dikiş atılmış elin yarışmıştı. Özge yaptıklarında ders aldığını, bıçaklara karşı çok daha dikkatli olup günün sonunda harika sofra ortaya çıkaracağını, kaynanalardan ise bugün 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları %100 çok iyi puanlar alacağını dile getirdi.

Özge son bölümde yarışan ve daha önce TV de izlediği Azerbaycanlı gelinin çok iyi yemekler yapacağını bildiğini, kaynanasına da hakkını vermesini istediği dile getirdi. Futbol aşığı olan Özge’nin kaynanası Ayşe Azgan bugün Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe puanları sırasında gelinin hak ettiği puanlar alması için mücadele edecek. 

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu

Haftanın ilk bölümünde rekabetin ve tansiyonun bir hayli yüksek olacağının adeta fragmanını izlediğimiz bu hafta her bölümde tartışma ortamı giderek artıyor. 

19 ve 20 ve 21 nisan yarışmacıları maalesef istediği puanları kaynanalardan alamadı. Özge ise kendisinden önce yarışan gelinler gibi düşük puan almayacağını bugün 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada puanları sonucunda kendisinden önce yarışan tüm gelinlerin puanlarını geçebilecek puan almayı hedeflediğini dile getirdi. 

Özge Azgan’a gelecek puanlar sonucunda bugün 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la sofrada puan durumu kesin olarka açıklanacaktır. 

Zuhal Topal'la Sofrada Puan Durumu
Zuhal Topal’la Sofrada Puan Durumu yazı görseli

Şu ana kadar yarışmacıların aldığı Zuhal Topal’la sofrada toplam puanlar alt kısımda verilmiştir. Özge Azgan’a gelecek puanlar sonucunda alt kısımda verilen Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu sonucuna eklenecektir. 

 • 19 Nisan Pazartesi Puanı (Hülya Karaca Ataş): 27 Puan
 • 20 Nisan Salı Puanı (Cemile Kırma): 26 puan
 • 21 Nisan Çarşamba Puanı (Ferqane Mehtiyava): 28 puan
 • 22 Nisan Perşembe Puanı (Özge Azgan): 29 Puan

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan Perşembe puanları sonucu kesin olarka kaynanalar ve Zuhal Topal tarafında verildikten sonra yukarı da verilen puan tablosu yeniden güncellenecektir.

Özge Azgan’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? Özge Azgan’ın Toplam puanları ne oldu? Zuhal Bugün kaç puan verdi? Soruların cevapları ise alt kısımda tablo içerisinde sizleri bekliyor.

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA SOFRADA DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Özge Azgan)

Nermin Ataş  3
Emine Kırma  4
Sadet Yehtiyeva  7
Gülsüm Seferoğlu  7
Zuhal Topal    8
TOPLAM:   28

**22 Nisan 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Sofrada 22 Nisan Perşembe Fragmanı İzle

Aslen Bursalı olan Bursa ilinde yaşayan 31 yaşında ki Özge Azgan’ın yarıştığı, 22 Nisan Perşembe Zuhal Topal’la Sofrada Puanları ile puanlamasının yapılacağı haftanın dördüncü bölümü olan Zuhal Topal’la Sofrada 22 Nisan fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu