Gelinim Mutfakta

22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Kim Birinci

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba günün birincisi kim oldu? Bu hafta yarışmaya dahil olan Dilara, oldukça iyi puanlar alsa da Elif Akçam artık yeter diyerek, bugün Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba Puanları sırasında tüm yarışmacıları geride bırakacak bir puan almasını bekliyoruz. Dikkat: 22 Ocak puan durumu sonucu yazının sonunda bulunabilirsiniz.

=> Bu arada 12 Şubat Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün birincisi sonucunu görmek için tıklayınız.

 

Elif’in kayın validesi her ne kadar kendisini lezzete puan verdiğini adaletli puanlar kullandığını söyleyip programı izleyenleri kandırmaya çalışsa da programda yer alan gelinler her daim iki adet kötü tabak çıkartmayacağı aşikar.

=> Gelinim Mutfakta 5 Şubat Çarşamba Puan Durumu için tıklayınız.

22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklayan Fatih Ürek Kaynana Çiğdem ise her zaman iki bir kullanarak gelinlerin hakkında giriyor. Hem de iftira atarak bunu yapıyor. Bugün 22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında sırf Burçin ile Aleyna’yı geride bırakmak için kötü tabağına rağmen Dilara’ya 4 verdi.

=> [pembebuton]29 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

 

22 Ocak Çarşamba haftalık toplam puanlar sonucun gelinine bilezikleri rahat aldıracak bir puanlama yapmak isteyen Çiğdem asla başkasının tabağını nokta atışı bilemez. Ayrıca her daim gelinin tabağını bulması tamamen bir oyunun parçası. Dikkat: 22 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sonucu yazının sonunda verdim.

=> [mavibuton]24 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bu Hafta Bilezikleri Kim Aldı[/mavibuton] sorusunun cevabı görmek için tıklayınız.


Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba Puanları Veren Kaynana Çiğdem

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Puanlama kısmında verilen puanlar birlere önemli bazı bilgiler iletecek. Bana göre bazı kesin bilgilere gelin hep birlikte bakalım.

 1. Bu puanlama sonunda Elif Zirveye yerleşecek
 2. Bilezikleri alma konusunda Elif rakiplerine fark atacak
 3. Eleme potasına düşen isim kesin olarak belli olacak

Yukarıdaki verdiğim sonuçlar arasına daha bir çok sonuç eklenebilir. Ben en önemli gördüklerimi eklemek istedim. Bugün 22 Ocak Çarşamba puanları sırasında bakalım ortaya attığımız iddiaya göre Elif günün birincisi olması gerekecek.  Dikkat: 22 Ocak Çarşamba puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]23 Ocak Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba Günün Birincisi olan Burçin

Gelinim mutfakta bugün kim birinci olduğunu puanlama başlamadan sonuç kısmında açıkladım. Zira kaynana Çiğdem’in hal ve tavırlarına bakarak bu hafta bilezikleri alma sözü aldık tavırları hakim. Tabi bu düşünce bana aittir.

22 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu sonucun da zirde de yer alacak isim, aynı zamanda bu haftanın da bileziklerini alacak en önemli aday olacak. Zira bugün Elif’ten büyük bir patlama bekliyoruz. 

Elif, kayın validesi bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmında saçma sapan puanlarında hep avantajlı olduğu için buraya bir amaç uğruna geldiklerini ve kayın validesinin bu puanlamasının doğru olduğunu söylemeye çalışsa da başkası kendisine bir verdiğinde cırtlak sesi beni oldukça rahatsız ediyor. Madem herkes buraya bir amaç uğruna geldi. O zaman bir aldığında sus otur. ;)22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verildiği An Elif İle Çiğdem

Kaynana Çiğdem’in bugün vereceği puanlar 5-4-1-1 şeklinde olacak. Müneccim değilim. Artık Çiğdem’in yönetim ile anlaştığını düşünüp, nasıl puanlar yapar diye düşünüp olayları yorumluyorum. Bugün Gelinim Mutfakta 22 Ocak Günün birincisi kesin olarak Elif olacak.

Bugün çeyrek altını alan gelin hangi yarışmacı olduğunu ve bugün kim birinci olduğunu sizlere açıklamadan evvel bugün yarışmacıların yaptığı günün yemeğinin ismini açıklayacağım. Daha sonra Gelinim Mutfakta 22 Ocak Salı puan durumu sonucunu açıklayacağım. 

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Puan Durumu Sonucu (2020)

20 Ocak 2020 Pazartesi günü başlayan bu hafta 22 Ocak 2020 Çarşamba puanlaması ile kaldığımız yerden devam edecek. Bugün haftanın birincisi olacak iki gelin adayından bir tanesi kesin olarak bugün ortaya çıkacak. Sırf altın kazanmak uğruna yalan üstüne yalan söyleyen kaynana Çiğdem’in birazdan vereceği puanlama ile vicdanların asla affetmeyeceği puanlamaya imza atacak. Tabi sonunda 22 Ocak Çarşamba Puanları sonrasında Elif,  22 Ocak Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi olacak.22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olan Elif

Elif, geçen hafta başa baş götürdüğü mücadelede kayın validesinin anlamsız 5-1-1-1 puanlaması sonrasında birlerden bir tanesi Elif’e gelmiş ve bilezikleri kaybetmişti. Elif o gün kaynanasına yalandan kızdı. Tabi gerçek olmadığı o kadar belli oldu ki bu puanlamayı Çiğdem değil yönetim istediğini düşündük. Dikkat: 22 Ocak Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? sorusunun cevabını yazının sonunda açıkladım.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Dilara 13 puanla günün birincisi olsa da Elif ile arasındaki puan farkı halen 3 olması nedeni ile bu hafta Elif bileziklerin peşini bırakmaya niyeti yok. Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba Puan Durumu Sonucunu Belirleyecek Kaynanalar

[saritext]Bugün 22 Ocak 2020 puanlaması sırasında, kendisini adalet timsali sanan Çiğdem’in olmamış tabağı bilerek 4 vermesine ne diyorsunuz? Bunu doğru buluyor musunuz? [/saritext]

Bu hafta yarışmaya katılan Dilara’ya Burçin düğünlerini kim yaptığını merak edip sordu. Ancak hem gelinden hem de kaynana Gönül hanımdan %100 farklı cevaplar geldi. Yarışmacı Dilara düğünü kendisi eşi ile birlikte yaptığını söyledi. Kaynana Gönül hanım ise şu sözleri sarf etti.

“Düğünü ben yaptım”
Kaynana Gönül

Sözleri ile hem gelin hem de kaynana düğünü kendilerinin yaptığını açıkladı. Sizce kim doğru söylüyor. Zira her ikİsi de sadece kendisi yaptığını açıklaması oldukça garip.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

22 Ocak 2020 Puanları verilmeden, haftalık toplam puan durumu sonucunda yarışmacıların şu ana kadar aldıkları puanları aktarmak istiyorum. 

Bu hafta yarışmaya Aleyna damgası vuracak. Aleyna şu an 236 puanla zirvede yer alıyor. Kendisi en son final bölümünde en düşük puanı alarak elenmişti. Ancak hatalarından ders çıkartıp zirvede kalmayı şu ana kadar başlardı. Aleyna bugün Gelinim Mutfakta 22 Ocak 2020 Günün birincisi olması halinde bilezikleri büyük oranda garantileyecek.Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli

İkinci sırada iki yarışmacının aynı puanda olduğunu görüyorum. Bunlardan Dilara ve Elif 23 puanla hem ikinciliği hem de üçüncülüğü paylaşıyorlar. Bugün 22 Ocak Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucun da ikili arasında ki puan farkı kesinlikle değişecektir. Not: bugün günün birincisi kim olduğunu yazının sonunda açıkladım.

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Yufkada Tavuklu Pilav

Gelinim Mutfakta Yufkada Tavuklu Pilav Malzeme Listesi - 22 Ocak 2020

 • 300 gram tavuk eti
 • 1 adet soğan (orta boy)
 • Bir diş sarımsak
 • 3 çorba kaşığı zeytinyağı
 • 1 adet defne yaprağı
 • 1 çay kaşığı karabiber
 • 1 çay kaşığı tuz
 • 2 su bardağı su

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bu hafta üçüncü günü seçilen yemek hiç de kolay bir yemek olmadığını söylemek isterim. Hem malzemenin kalabalık oluşu hem de benzer malzemelerin farklı yerlerde kullanılmasında dolayı, bu yemeği nasıl yapacağını bilmeyen yarışmacılar için oldukça zor bir yemek diyebilirim. Not: bugün çeyrek altını kim kazandığını bu yazının en son kısmında verdim.22 Ocak 2020 Gelinim Mutfakta Puanlaması yapacak kaynanalar

50 dakika içinde bu yemeğin yapılmasını isteyen Fatih Ürek her zaman olduğu gibi yemeğin yapımı kısaca yarışmacılara aktardı. Bakalım bugün kim çeyrek altını aldı?  Bu denli zor yemeğin hakkından sizce kim gelir? Daha doğrusu sizce hangi yarışmacı daha güzel yapabilir? Yorumlarınızı bekliyor olacağım. Dikkat: 7 Ocak Çarşamba Puanları ve son puan durumu yazının hemen alt kısmında sizleri bekliyor.

 

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konu altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Puanları (22/01/2020 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Burçin : 1
Aleyna 2
Dilara : 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Macide‘nin verdiği Puanlar

Elif : 2
Burçin : 2
Aleyna: => Macide’nin Gelini 5
Dilara : 1

*************************
” 22 Ocak 2020 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Gönül‘ün verdiği Puanlar

Elif   : 3
Burçin : 4
Aleyna : 5
Dilara  : => Gönül‘ün Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Özden‘in verdiği Puanlar

Elif : 4
Burçin : => Özden’in Gelini 5
Aleyna : 2
Dilara : 1

*************************

Gelinlerin 22 Ocak 2020 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 5 2 3 4 14
Burçin 1 2 4 5 12
Aleyna 2 5 5 2 14
Dilara 4 1 1 1 7

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20 Ocak – 24 Ocak Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif       : 23 + 14 = 37
Burçin : 13 + 12 = 25
Aleyna : 26 + 14 = 40
Dilara  : 23 + 7 = 30

*************************

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

22 Ocak Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & ALEYNA
Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ALEYNA
22 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ DİLARA

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ocak 2020 Perşembe Fragmanı İzle

23 Ocak 2020 Perşembe günü, haftanın dördüncü bölümünün kısa bir özeti mahiyetinde 444. bölümün fragmanı yani 23 Ocak Perşembe fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu