Gelinim Mutfakta

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Kim Elendi? Bilezikleri Kimin Aldığı Belli Oldu

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Bu hafta beş altın bileziği Zeynep mi aldı? 22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan durumu sonucunda kim birinci oldu? Haftanın birincisi ve bilezikleri alan yarışmacının kim olduğunu son puan durumu sonucuna göre bu yazımızda sizleri bekliyor. 

=> 12 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri kim kazandı öğrenmek için tıklayınız.

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Toplam Puanlar da bileziklere en yakın yarışmacı Perşembe günü aldığı puanlarla Zeynep Kalyon Gökçe olurken rakipleri bilezikleri için değil elenmemek için bugün mücadele verecek.

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı Kim elendi

Birazdan kaynanalar ve Seda Sayan 22 Ocak Gelinim Mutfakta Puanlaması verip haftanın sonuçlarını olan Son puan durumunu netleştirecekleri Öncesinden hangi gelin bileziklere yakın olduğunu hangi gelin de eleme potasında olduğunu görebilmeniz için Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Haftalık Toplam puanları alt kısım da verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Haftalık Toplam Puanlar

  1. Zeynep: 73 Puan
  2. Aysun: 63 puan
  3. Gizem: 62 Puan
  4. Sibel: 56 Puan

Bu hafta Gelinim Mutfakta final bölümünde Zeynep en yakın rakibi Aysun Kuşatan’a 10 puan fark attığı için bu hafta bilezikleri %100 olmasa da büyük oranda Zeynep Kalyon Gökçe’nin alması bekleniyor.

22 Ocak Cuma gelinim Mutfakta kim elendi resmi

22 Ocak Cuma günü Gelinim Mutfakta Genel puan durumu günün kritikleri sonrasında son kaynananın verdiği puanlama sonrasında ortaya çıkacak olsa da bu yazımızda bilezikleri alan ve yarışmadan ayrılacak ismini kim olduğunu bu yazımızda açıklayacağız.

Gizem Sancaktar geçtiğimiz hafta her ne kadar bilezikleri alan yarışmacı olsa da bu hafta istediği puanlar rakip kaynanalardan bir türlü alamadı. Ancak ona rağmen kaynanası Semra hanım her koşulda gelinini bulmayı başardı. Kaynanasının büyük desteği ile bugün Gelinim mutfakta haftalık puan durumu sonucunda Gizem çok fazla geriye düşmende final gününe kadar gelmesi, kaynanasının verdiği beşler sayesinde oldu.

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorunun cevabının yazının en son kısmında tablo içerisinde tek tek açıklanmıştır. 

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Bu hafta Kanal D ekranlarında 18 Ocak 2021 tarihinde ekranlara gelen hem gelini kaynana konseptini bir arada sunan, hem de yemek programı olarak karşımıza çıkan yarışma programında haftanın final bölümü 625 bölüm olarak yayınlanacak.

Bugün 22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucunda bir gelin beş adet altın bileziğin sahibi olurken, en düşük puana sahip olan gelin de yarışmaya veda edecek. Gizem Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Puan Tablosu öncesinde eleme potasına düşerken Zeynep ise bilezikleri en yakın isim olarka güne başladı.

22 Ocak Gelinim Mutfakta Puan Durumu

Gizem : 56 + 12 = 68
Aysun : 63 + 16 = 79
Zeynep : 73 + 12 = 85
Sibel    : 62 + 14 = 76

Zeynep en yakın rakibine 10 puan fark atarak Cuma günü puanlamasına başladığı için bu hafta Haftalık puan durumu sonucuna göre bilezikleri almayı büyük oranda garantileyen isim oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ ZEYNEP

22 Ocak 2020 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ GİZEM 

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ AYSUN
Gelinim Mutfakta 22 Ocak Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYSUN
22 Ocak Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GİZEM
*************************

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı resmi

Bu hafta 18 Ocak 2021 tarihinde başlayan yarışma programında her ne kadar kendi kaynanasında iyi puanlar almasa da rakip kaynanalardan çok iyi puanlar alarak zirveyi kimselere bırakmayan Zeynep Cuma günü çok iyi performans sergileyemedi. Ancak ona rağmen 22 Ocak Cuma günü  bu hafta Gelinim Mutfakta bilezikleri alan isim Zeynep Kalyon Gökçe oldu.

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma Kim Elendi

Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma kim elendi resmi

Bu hafta 18 Ocak Pazartesi günü başlayan yarışma programında 22 Ocak Cuma Gelinim Mutfakta 22 Ocak Cuma kim elendi sorusuna cevap olan yarışmacı haftanın en düşük puanlarını alan yarışmacı GiZEM İLE NURTEN takımı oldu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu