Zuhal Topal'la Sofrada

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı?

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ocak Cuma Puan Durumu Netleşti

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Bu hafta Zuhal Topal programında kim kazandı? Haftanın birincisi hangi gelin oldu? Bu hafta 15.000 TL’yi hangi gelinin kazanacağı Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma Puan Durumu sonucuna netlik kazanacak.

=> Zuhal Topal 5 Mart 2021 Cuma Bu Hafta Kim Birinci olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu hafta Fox TV ekranlarında 18 Ocak 2021 tarihinde başlayan ve bugün kaynanaların 22 Ocak Zuhal Topal puanları ile son bulacak olan yarışma progrmaında15.000 TL sahibini bulacak.

=> Zuhal Topal’la Sofrada 5 Şubat Cuma Bu hafta kim kazandı görebilmek için tıklayınız.

Bu hafta ortak yemek olarka Falafel seçildi. Ancak hiç bir gelin Falafel yemeğini tam manası ile yapılmadı. Bu duruma dikkat çeken Zuhal Topal da “kötünün iyisini seçeceğiz” diyerek bu haftayı kısaca özetlemiş oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı normal de haftanın son yarışmacısının puanları netlik kazandıktan sonra belli oluyordu. 

22 Ocak Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Kim Kazandı resmi

Bu hafta 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta Kim kazandı sorusunun cevabı öncesinde %100 belli oldu. Bizde bu yazımızda 15.000 TL’yi alan gelin ve kaynananın kimler olduğunu kesin olarak açıklayacağız.

Zuhal Topal’la Sofrada bu hafta kim birinci olduğunu açıklayabilmek için öncelikle gelinlerin hafta başında beri aldığı ve resmi olarka Zuhal Topal’ın puanları açıklanmamasına rağmen bizlerin elde ettiği Zuhal Topal’dan aldığı haftalık toplam puan durumu sonucunu sırası ile verip daha sonra Zuhal Topal bu hafta kazan gelini açıklayacağız. 

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Toplam Puanlar

 • Zuhal Topal’la Sofrada 18 Ocak Pazartesi Yarışmacı
  Beyza Nur Aytekin’in Puanı: 29 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 19 Ocak Salı Yarışmacısı
  Derya Demir’in Puanı: 23 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 20 Ocak Çarşamba Yarışmacısı
  Zöhre Taşlı’nın Puanı: 29 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 21 Ocak Perşembe Yarışmacısı
  Duygu Yeşiltaş’ın Puanı: 19 Puan
 • Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma Yarışmacısı
  Hatice Kumaş’ın Puanı: 30 Puan

Yukarıda verilen puanlar da sunucunun vereceği puanlar eklenmiş halidir. Bu nedenle Zuhal Topal’la Sofrada kim kazandı sorusunun cevabı yukarıda ki tabloya baktığımızda Zöhre Taşlı 30 puanla haftanın birincisi olması bekleniyor.

Zuhal Topal son bölümde yarışan Hatice Kumaş ana yemeğinin pişmemesi ve ortak yemeği Falafel2in cıvık kalması nedeniyle Hatice Kumaş 30 puanı %100 geçemeyecek. Bundan dolayı Zuhal Topal bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı da 22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu öncesinde Perşembe puanlarına göre otomatikman netleşmiş oldu.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Cuma Puan Durumu

Bu hafta 18 Ocak Pazartesi günü Beyza Nur Aytekin’in menüsü ile başlayan yarışma programında bugün 22 Ocak Cuma günü Hatice Kumaş’ın puanları ile son bulacak.

Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ocak Cuma Puan Durumu sonucu verilecek ödül

Şu an kadar gelinlerin gerek kaynanalardan, gerekse Zuhal Topal’dan verdiği puanları hesaba kattığımızda Zuhal Topal haftalık puanlar alt kısımda verilmiştir. 

 • 18 Ocak Pazartesi Puanları: (29 Puan)
 • 19 Ocak Salı Puanları: (23 Puan)
 • 20 Ocak Çarşamba Puanları: (29 Puan)
 • 21 Ocak Perşembe Puanları: (20 Puan)
 • 22 Ocak Cuma Puanları: (30 Puan)

Yukarıda verilen puanlar gelinlerin yarıştıkları sıralamalar baz alınarak oluşturulmuştur. Alt kısımda ise Zuhal Topal’la Sofrada birincisi olan gelinden sonuncusu olan gelinin sıralaması verilmiştir.

 1. Hatice Kumaş (Cuma)
 2. Beyza Nur Aytekin (Pazartesi)
 3. Zöhre Taşlı (Çarşamba)
 4. Derya Demir (Salı)
 5. Duygu Yeşiltaş (Perşembe)

Zuhal Topal'la Sofrada Hatice Kumaş

22 Ocak Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kim Kazandı? Kim birinci olduğunu toplam puan durumuna bakıldığında 22 Ocak Cuma günü Zuhal Topal’la sofrada programında haftanın birincisi ve kazanan gelini 30 puan alan Hatice Kumaş olacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Zuhal Topal Oyunu bozdu,yarışmada hakedeni kazandırdı.
  İlk gün yarışan ve çarşamba günü yarışanlar kesinlikle haketmediler.Çarsamba günü yarışan gelin güleryüzlü hanfendi,kaynanayı da öyle sanmıştım. Bugün gerçek yüzünü gösterdi.
  İlk gün yarışmacısı da Kaynana hep eksik arayan,kimsenin yaptığını beğenmeyen bir kadın.
  Zuhal Topal,onu onere etmek için 8(sekiz ) verdi
  Asla hakkı değildi.
  Neyse,zuhal topal sağduyu ya,hanfendilige birinciliği verdi.Kutluyorum.

 2. zuhal topal 1 numara hiç haksızlık yapıyormu hak edene ödülü veriyor yemeklerden anlıyor işini ciddiye alıyor sedaya bak tam bir soytarı kapı gıcırtısına oynuyor ahlak zaten 0 haya 0 adalet 0 bilgi 0 zaten uzatmaları oynuyor acunun artığı sedanın yüzünden yemekteyiz bitti darısı gelinim mutfaktaya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu