Gelinim Mutfakta

22 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Çeyrek Altını Kim Kazandı?

Gelinim Mutfakta 22 Şubat bilezikleri kim aldı? Bu sorunun cevabı bu gün kaynanaları yapacağı puanlama sonrasında netleşecek olsa da sitemizde verilen puanlara baktığında Nergis’in bence %100 bu gün bilezikleri alacağını düşünüyorum. Tabi son ana kadar hiç bir şey belli olmaz. Üç gün üst üste birinci olan Nergis, dün birinciliği kaçırınca rekoru da kıramadı. 

=> 22 Şubat 2022 Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve Puan durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma bilezikleri kim kazandı? Elbette bu gün sonunda belli olsa da sitemizde bu sorunun cevabını bilen bir hayli arkadaşlarımızın olduğunu bizzat biliyorum. Sizde bu ayrıcalıklardan yararlanmak istiyorsanız, sitemizi an ve an takip edip yorumlarda aktif olarak katılım sağlamalısınız.

=> 22 Şubat Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Şubat Cuma günü Gelinim mutfakta puanlama sonrasında fragmanda izlediğimiz kadarı ile gelinler Fatih Ürek’e sürpriz yaptıklarını ve Kaynana kaynana şarkısını ses sanatçısı ile birlikte söylediklerini gördüm. İşin ilginç tarafı Fatih beyin de dikkatini çekmiş, kaynanalara eleştirilerde bulunan şarkıya, kaynanalar daha çok oynadığını gördüm.

Geçtiğimiz hafta bir beraberlik sonucunda kura çekilmiş, kuradan da Ezgi çıkınca beş bileziğe Ezgi sahip olmuştu. Bu hafta şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki bir beraberlik olmayacak. Şimdi isterseniz Gelinim Mutfakta Son bölüm de kaynanalar tarafından verilen son puanlamaya bakalım ve kimin nerede mücadele edeceğini görelim. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 22 Mart Cuma Puan Durumu[/mavibuton] için tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu son şekline baktığımda Nergis, 61 puanla resmen krallığını ilan etmiş desek yeridir. Kendisine en yakın olan Gülcan 48 puanda olduğunu yani arda kocaman bir 13 puan farkın olduğunu gördük. Üçüncü sırada Ezgi ise 44 puanla eleme potasının üzerinde yer aldığını ama bu hafta yarışmaya katılan Bircan 34 puanda kaldığını ve bu gün eleme potasında yer alacağını söyleyebilirim. 

Yukarıdaki puanları yorumladığımızda Nergis’i bu gün geçebilecek kimseciklerin olmadığı, hafta finalinde 3-5 puanın bile kapanmasının zor olduğu bir günde arada bulunan 13 puanın kapanması neredeyse imkansız olduğunu diğer taratan en son sırada yer alan Bircan da 343 puanda olduğunu ve kendisine en yakın Ezgi 44 puanda olduğunu ve arada 10 puan farkın olduğunu, bu puanı Bircan’ın kesinlikle kapatamayacağını, Gelinim Mutfakta haftalık puanlar da sıralama bu günün sonunda bu hali ile kalacağını söyleyebilirim.

Gelinlerinin puanlarını elbette kaynanalarda Gelinim mutfakta puan veya puanlama yapmadan önce bildiklerinden dolayı, bir aksiyon alıp diğer gelinlere bir vermek, kendi gelinine de beş vermek istediklerini biliyoruz ama artık gelinlerin tabaklarını bulmak o kadar zorlaştı ki bunu kaynanalar yapmak istese de hep kendi başlarını yaktığı için bu gün 1115 puanlama yapıp riski kimin alacağını merakla bekleyeceğim. Not: 22 Şubat Gelinim Mutfakta toplam puanlar kısmı bu yazının en alt kısmında verdik.

Gelinim mutfakta 22 Şubat Cuma toplam puan durumu açısından çok kolay ve rahat bir final olacak. Bence birinci de belli sonuncu da belli olduğu için bu gün ciddi bir tartışma beklemiyorum. Ancak şunu da söylemeliyim ki saflar belli olmaya başladı. Gülcan ile Ezgi iki ayrı kutbu temsil ediyor. Bircan Ezgi’den yana tavır aldı ama yarışmada varlık gösteremedi. Nergis ise arada her iki kutba da laf söylüyor. 

Gelinim Mutfakta 22 Şubat 2019 Cuma Bilezikleri Kim Kazandı? Cuma Puanları

Bir çok gelin kaynana ve yemek yarışmasına bakıyorum ve diyorum ki bu yarışmada diğer yarışmalara nazaran bilezik almak yada çeyrek altını kazanmak diğerlerine göre daha kolay olduğunu düşünüyorum. Bunu söylemem deki sebep, puanlamaya kendi kaynanasının katılması, günde sadece bir çeşit yemek yapılması, yapılan yemeği şeflerin tarif etmesi gibi nedenlerden dolayı kolay olduğunu düşünüyorum. Dikkat: 22 Şubat 2019 Cuma puanları yazımızın sonunda verdik. [pembebuton]8 Mart Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kazanan[/pembebuton] kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.Gelinim Mutfakta altınları kim kazandı (Gelinim Mutfakta kim elendi ) Resim 1

22 Şubat Cuma Gelinim mutfakta puan durumu bu sayfada verilecek ve her kaynana sonrasında hem haftalık hem de günlük puanlar an ve an güncelleme yapacağımız için sizlerinde bu güncellemeyi görebilmeniz için lütfen sayfayı kaynanalar puanlama yaptıktan 30 saniye sonra güncelleyiniz. <⇓<PUANLAR YAZININ EN SONUNDA>⇓>

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Bilezikleri kim kazandı? sorusunu sormak yerine haftaya nasıl bir rekabet olacak diye sorsak daha iyi olacak. Artık Nergis çok güçlü bir rakip oldu. Gülcan da zaten altığı bileziklerle kendisini kanıtlamıştı. Artık yeni gelen her yarışmacı yıldızlar savaşı arasında kalacak. Eğer gerçekten elinin lezzeti iyi değilse Bircan gibi yarışmada tutunması nerede ise imkansız gibi duruyor. Not: Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu yazının son kısmında verildi.  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 1 Mart Cuma Bilezikleri Kim Kazandı[/mavibuton] ve kaç puanla birinci olduğunu görmek için tıklayınız.

Reyhan hanımı takdir ediyorum. Zamanında burada bir çok gelini hakkında girse de artık düşük puanlar kullanmamaya söz vermiş gibi kimseye düşük vermemeye gayret ediyor. Ben bu hafta Filiz ve Dilek hanımdan sonra Besime hanımda düşük puanlar vermeye başlayınca, artık üçler ve dörtleri bir daha görebilir miyiz dediğimde, Reyhan hanım hep yüksek kullanmaya devam ettiğini gördük. Dikkat:Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma puanları sayfanın altında verildi. [mavibuton]Gelinim Mutfakta 15 Mart Cuma Kim Elendi[/mavibuton] ve kaç puanla haftanın sonuncusu olduğunu görebilmek için tıklayınız.

22 Şubat gelinim mutfakta puanlar henüz yarışmada verilmedi ve bu gün olacak olayları bir kenara bırakıp bu hafta gerçekten bilezikleri kim hak etti? Ben kendi düşüncemi söylemek istiyorum. Sizlerde yorum kısmından cevaplayabilirsiniz. Bu hafta kesinlikle bilezikler Nergis’in hakkı olduğunu gönül rahatlığı ile söyleyebilirim. CUMA PUANLARI YAZININ EN SONUNDA⇓

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Tahinli Browni Tatlısı Malzemeleri

 • 1,5 su bardağı parça çikolata
 • 130 gram tere yağ
 • 3 adet yumurta + 1 yumurtanın da fazladan sarısı
 • 2 su bardağı toz şeker
 • 1 paket vanilya
 • 1 tutam tuz
 • 1 su bardağı un
 • 1/2 su bardağı tahin 1 su bardağı ceviz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Cuma günü hafta finalinde yarışmacıların yapması işçin seçtiği Tahinli Browni kek için 45 dakikalık süre verdi. Bu süre içinde her gelin keki yapmayı başardı ve 22 Şubat 2019 Gelinim Mutfakta Cuma Puanlama kısmına geçtiler.

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Puanları (22/02/2019 Cuma)

*************************

Kaynana Dilek‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 5
Nergis : 1
Bircan   : => Dilek’in Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 4
Gülcan : 2
Nergis : => Filiz’in Gelini 1
Bircan : 5

*************************
“22 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 3
Gülcan=> Besime’nin Gelini 1
Nergis : 5
Bircan 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 5
Gülcan : 3
Nergis : 1
Bircan : 4

*************************

Gelinlerin 22 Şubat 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 1 4 3 5 13
Gülcan 5 2 1 3 11
Nergis 1 1 5 1 8
Bircan 1 5 2 4 12

*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (18 Şubat – 22 Şubat Haftası) – Cuma

Ezgi      : 44 + 13 57
Gülcan : 48 + 11 59
Nergis  : 61 + 69
Bircan  : 34 + 12 46

Gelinim Mutfakta 21 Şubat Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************
22 Şubat Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ NERGİS

22 Şubat 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ BİRCAN

22 Şubat Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ EZGİ
Gelinim Mutfakta 22 Şubat Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ EZGİ
22 Şubat Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ NERGİS
*************************

Gelinim Mutfakta 22 Şubat Cuma Fragmanı İzle

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

86 Yorum

 1. Herkese hayırlı cumalar dilerim. Gününüz sağlıklı geçmesini dilerim, bol bereketli :) Nergis bugün bilerzikleri alır diye düşünüyorum, baya bi puan farkı var.

 2. Herkese hayirli cumalar gününüz güzel geçsin insallah Bugünde bilezikleri nergis alır artıkın

  1. bircsn birinci olsada ezgi defolup gitse cunku biktik bu cirkef kaynan ve gelininden bu kadarda ac gozluluk olmaz bunlarla reyting yapiliyorsa ne gunlere kaldik

 3. Bugün yüksek ihtimalle Bircan gidecek , Nergis bilezikleri alacak.
  Keşke bir mucize olsa da Gülcan gitse , kasıntı.

 4. ARKADAŞLAR BU GÜN MİLLET KAYIP… SANIRIM ELENECEK VE BİLEZİKLERİ ALACAK KİŞİ BELLİ OLDUĞU İÇİN DİYE DÜŞÜNÜYORUM..

 5. Evet Filiz Hanım da kimse söylemedi bilezikleri alanı ve eleneni siz instagramdan yazın dediniz

  1. iyi hesapla ezgi gun birincisi bilezikleride alir hadi sevin ne kadar puan lazimsa koysunlar

 6. Allaha kurban olum ehhh kendi kazdigi kuyuya kendi düştü gulcan diye nergiscigime verdi ama güzel oldu ??

 7. Mine. Kimşikeyapiyor. Ğülçan. Ve. Nerğiz. Ğörünbakin. Yemekleriyapamıyorlar. Fatihbey. Tarifediyor. Yanikyapiyorlar

 8. insanin bakca gelmiyor esgi reyhan gitmeyince yine burdalar ins haftya giderler akan cesmeyi buldular destekcileride var fatih elinden geleni yapiyor

  1. Reyhan gitsin artık midem bulaniyor onu görmekten iğrenc kadın nergis bilezikleri hak ediyor gecen hafta da onun hakkiydi ac gozluler aldı

 9. Evet siyah saclı kayınvalideside öyle uzun boylu güzel bir gelin finalde mutlu görünüyor demekki yüksek puan almıs bu arada 250.bölüm kutlama var belki eleme olmaz

 10. Koskoca bir yuh koca kanal D ve BES yapım. REYHAN ve Ezginin reytinğ kalmış yazık ne hâle düşmüş kanal yazık gerçekten yazık…..

 11. Gerçekten şaşkınım neden bu KADAR seviyeyi yerlerde Neden Reyhan ve Ezgi korunuyor. Kanal D ve BES yapım bu seviyesizleri ünlü etmeye çalışıyor çok merak ediyorum. Ekranı lütfen kirletmeyin lütfen.Gönderin artık gitsinler Kurtulalım Ezgi ve Reyhan hanım gitsin artık. Lütfen kaliteyi daha fazla düşürmeyin

 12. Dediğim gibi bilezikleri nergis aldı haftaya da yagnur gekiyooooo ve yagnur ve gulcan in atışmalari olacak

  1. Hayran kitlesi her dediğin çıktı ???
   Yağnur gelecek diyorsun sana güveniyorum hadi bakalım İnşallah pazartesi günü Yağnur geri gelir ???

  2. Hayran kitlesi tahminlerinin hepsi çıktı ama Yagnur tahminin çıkmadı arkadaşım ??
   Olsun…Yağnur nasılsa gelecek ama haftaya ama bir sonraki haftaya sonuçta gelecek ?

 13. Evettt gördüm yeni gelen gelini güzelmiş ama malesef yagnur değil artik bi daha ki haftaya gelir bakalim neler olucak

 14. Reyhan hanım oraya alışmış iğrenç bir kadın yarışmanın havasını yerlebir ediyor

 15. Lütfen önce gülcan cadısı gitsinde ezgi sonra gitsin acil gülcan gitsin onun sesini duymaktan gına geldi

 16. Ama bu arada nergis bilezigi de nasıl aldı helal olsun hırslı çıktı puani da iyi bir puan insallah hep böyle devam eder gulcan da biran önce gider uyuz

 17. Selamlar, forumda cuma günü kim kazanır kim gider söylentileri başlamadan tahminimde sıralamayı belki de ilk kez tam bildim, Nergisi ve sonra kendimi kutluyorum ?
  Herkese iyi hafta sonları

  Söylendiği gibi bu hafta Yağnur gelecekse Gülcan 1. olur eğer bu hafta gelmiyorsa Nergis alır bilezikleri, belki bu hafta kura olabilir yine
  1-Nergis
  2-Gülcan
  3-Ezgi
  4-Bircan
  Bircan tanıyamadan gider ne yazık

 18. Aynen tahminin yine cıktı hadi yine iyisin haftaya umarim gelirsin yorumlarda görürüz seni

 19. Esra hanım sayfayı yenilemeyi unutmuşum mesajlarınızı sıcağı sıcağına görememiş oldum, sözde bugün de gelecektim yoruma ama program bitmişti, pazartesi müsait olursam kimse kalanı gideni yazmadan ağız tadıyla yorum yazabilirim umarım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu