Zuhal Topal'la Sofrada

22 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bugün Ceyda Kaç Puan Aldı? Şengül’ün Gelini Ceyda’nın Menüsü İle 22 Şubat Cuma Puanları

22 Şubat Zuhal Topal’la Sofrada bugün Ceyda yarışacak. Bu haftanın ne sessiz kaynanası olan ama dün verdiği röportaj da kendi gününde kimse beni susturamayacak dedi ama bu gün baktığımız kadarı ile sessizliğini korumaya devam ettiğini görüyoruz. bu gün Şengül’ün gelini nasıl eşi ile tanıştığını ve nasıl evlendiklerini merak ediyorsunuz. Şimdi tüm bunları bu yazıda tek tek anlatacağız. >Puanlar Yazının sonunda Verildi<

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat 2022 Salı Puan Tablosu sonucu için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Sofrada 130 bölüm de Şengül’ün, 4 yıllık evli gelini Cuma günü yarışacak ve bu gün Ceyda’nın oldukça zor işi. Çünkü gelen her kaynana kendi günün kurtardığı için kaynanalar çok rahat bir şekilde yorumlar yapıp düşük puanlar vereceğini düşünüyorum. ama hafta başından itibaren hemen hemen her geline en yüksek puan verenlerden biri olduğu için sen bana yüksek verdin. Bende sana yüksek vereyim derler mi? bilemiyorum. Bekleyip göreceğiz. 

=> 22 Şubat Pazartesi Zuhal Topal Sofrada Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Şengül hanım hem kendisinden hem de gelini hakkında konuşurken Ceyda kaynanası hakkında çok konuşkan demesi bizleri oldukça şaşırttı. Bu konuları 22 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda kim başlığı altında daha detaylıca vereceğiz. Lakin kendi evinde capcanlı olan ve çok konuşan Şengül şimdi neden konuşmadığını anlayamadık. Bence Ceyda bizimle eğleniyor.

Dikkat! [mavibuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Cuma Kim Kazandı[/mavibuton] görmek için tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Ceyda’nın yarıştığı ev kendilerinin değil komşularının akrabası Özlem hanıma ait olduğunu ve yarışmacılarımız Zonguldak’dan geldiğini söylemeliyim. Masasında çatalında bıçağında aksilik ve eskilikleri olması çok muhtemel olduğunu ve bunu da kaynanalar kullanıp, Ceyda’ya düşük vermek isteyeceklerdir.

Bu gün yani 22 Şubat Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda’nın menüsü ve yemeklerine bir bakalım. Çünkü yemeklerin zorluk seviyesi ile alacağı puanlar doğru orantılı olduğu için bu gün yarışacak olan gelinimizi n menüsünü ve bu menüye kaynanaların ne dediğini anlatacağız. Şimdi bu yazımızın içerik haritasını paylaşalım.

Zuhal Topal 22 Şubat Bu Yazının İçeriği

 • Şengül’in Gelini 22 Şubat Yarışmacısı Ceyda Kim? Aslen Nereli?
 • Zuhal Topalla Sofrada kaynana Şengül Kim? Kaç yaşında? Nereli
 • 22 Şubat Zuhal Topal’la Günün Menüsü (Ceyda’nın menüsü)
 • Kaynanaların 22 Şubat 2019 Cuma Ceyda’ye verdiği puanlar
 • 22 Şubat Zuhal hanımın Ceyda’ye verdiği puanları bu yazıda bulabilirsiniz.

Haftanın beşinci günü ve aynı zamanda final gününde Özlem hanımın evine konuk olacağız ve Zonguldak’tan gelen sessiz kaynana ve gelini ve Ceyda yarışacak. İsterseniz şimdi Ceyda kim olduğunu sizlere tanıtalım. Not: 22 Şubat Cuma Puanları Yazının Sonunda verildi.

22 Şubat Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Ceyda Kim?

Hafta finalinde yarışan ve bence bu haftanın en zor gününde yarışan Ceyda Akpınar; aslen Sivaslı olduğunu ama Zonguldak Ereğli de yaşadığını ve yaklaşık olarak 4 yıllık evli olduğunu ve bir çocuğu olduğunu bizlere açıkladı. Haftanın ilk günü dış sese verdiği röportaj da 24 yaşında olduğunu ve tam bir lezzet ustası olduğunu söylemişti. Bakalım bu gün dediğini yapıp 10. 000 TL’yi alabilecekler mi? Merakla beklerken. Bizde şimdi Ceyda ile eşi Devran beyin tanışma hikayesine bakalım. Dikkat! Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Cuma Puanlama kısmı tablo halinde yazının son kısmında verdik.22 Şubat cuma Zuhal Topal'la Sofrada Ceyda ve kaynanası Şengül

Ceyda sosyal medyada  bir sanatçıyı ararken gördüğünü ve etkilendiğini, ilk olarak Ceyda arkadaşlık isteği gönderdiğini bir gün sonra arkadaşlık isteğini kabul ettiğini ve o konuşmadan sonra 6 ay sonra görüştüklerini 6 ay sonra gizli gizli evlendiklerini düğün masraflarından kurtulmak için bunu yaptıklarını, evlenecek olmalarını Şengül hanımın bile haberi olmadığını söyledi. Şimdi Ceyda’nın kaynanasını tanıtalım. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Cuma Puanları Yazını sonunda tablo halinde verdik.

22 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Kaynana Şengül Akpınar Kimdir?

Bu haftanın final gününde yarışan Ceyda’nın kaynanası ve haftanın en sessiz kaynanası olan Şengül Akpınar; Aslen Sivaslı olduğunu, iki oğlu ama bir torunu olduğunu açıkladı. Şengül hanım, gelini ilk evlendiğinde gelini yemek yapmayı bilmediğini ama zamanla yemek yapmayı kendisinden öğrendiğini açıkladı.

Gelini Ceyda, Şengül hanım hakkında çok çılgın olduğunu, yeri geldiğinde susar yeri geldiğinde çok konuşur dedi ama biz hala Şengül hanımın konuşmasını duymadık galiba. Şimdi isterseniz bu haftanın son menüsü olan Ceyda’nın menüsünü paylaşalım. Günün menüsünü açıkladıktan sonra 22 Şubat 2019 Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan kısmını aktarmaya geçeceğiz.

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Ceyda’nın Menüsü

 • Tavuklu yoğurt çorbası
 • Sosyetik mantı
 • Tepsi kebabı
 • Pirinç pilavı
 • Zeytinyağlı brokoli salatası
 • Hindistan cevizli pasta

Zuhal Topal'la Sofrada bugün 22 Şubat Cuma Ceyda'nın Menüsü

Kaynanalar Ceyda’nın menüsünü gördüklerinde hep birlikte ortak kanıları çok kolay olduğunu ve 2 saatte kolaylıkla bitirebileceğini söylediler. Bende menüyü kontrol ettirdiğimde kolay olduğunu düşünsem de hem final günü olması, hem de diğer kaynanaların dolu dolu gelecek olması nedeni ile %100 panik yapabilir. Şimdi bu menüye Zuhal Topal kaç puan verdiğini ve diğer kaynanalar 22 Şubat Cuma günü Ceyda’ya kaç puan verdiğini açıklayalım.

Cuma günü yarışan Şengül’ün gelini Ceyda’nın yaptığı yemeklere kaynanalar kaç puan verdiğini yani Zuhal Topal’la Sofrada 22 Şubat Puanları verildiği bölüme geçelim. Bu bölümde Zuhal Topal bugün Kaç Puan Verdi sorusunu da ayrıca aktaracağız.

Zuhal Topal’la Sofrada Puanlamalar (18-22 Şubat) Ceyda’dan Daha Önce Yarışan Gelinlerin Puanları

18 Şubat Pazartesi Metanet’in Puanı: 23
19 Şubat Salı Fatma’nın Puanı: 17
20 Şubat Çarşamba Ebru’nun Puanı: 25
21 Şubat Perşembe Rukiye’nin Puanı: 23

Bu hafta Ebru 10.000 TL’yi alacaktır.

Şengül Gelini Ceyda’nın Puanı 22 Şubat Zuhal Topalla Cuma Puanları

Satı  4
Necla  3
Serpil  3
Şükriye  3
Zuhal Topal    4
TOPLAM   17

**************************.

Zuhal Topalla Sofrada 22 Şubat Ceyda’nın Yarıştığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu