Zuhal Topal'la Sofrada

22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Bedriye Akçay]

22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Bedriye Akçay yarışacak. 22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için yarışacak olan Bedriye Akçay kaç puan aldı? Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu netleşti mi? Yemekteyiz Bedriye Akçay kim? Bedriye’nin menüsünde hangi yemekler var? Yemekteyiz Bedriye Akçay Kaç Puan Aldı? İşte bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Yemekteyiz 22 Mart Salı Puan Durumu için tıklayınız.

22 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bugün Yarışan Bedriye Akçay ve Kızları

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat Salı Puanları sonucunda bir yarışmacı 15.000 TL’ye kesin olarak veda edecek. 

=> 15 Mart Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanlaması sonucu için lütfen tıklayınız.

Hafta başında 20 puan alan Safter’i kolaylıkla geçebileceğini düşünen Bediş (Bedriye), Yemekteyiz bugün Zuhal Topal 22 Şubat puanları sırasında yüksek puanlar alacağını düşünüyor. 

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 8 Mart Salı Puan Durumu sonucu için tıklayınız.

Zuhal Topal kaç puan verdi
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında Bugün Zuhal Topal kaç puan verdi

22 Şubat Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? 43 yaşında ve en hanımı olan Bedriye Akçay’a bugün Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorularının detaylı cevapları yazının devamında kesin olarak açıklanmıştır.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21-15 Şubat Bu Hafta Yarışmacıları hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat Salı (2022)

22 Şubat Salı günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Bedriye Akçay. Aslen İzmirli olan Bedriye, izleyenlere yaptığı yemekler konusunda bilgi vermek, yarışmacıları da puanlama olarak geçip, 15.000 TL’yi almak için yarışmaya katıldığını dile getirdi.

=> 1 Mart Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu için lütfen tıklayınız.

22 Şubat Salı Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

=> 25 Şubat Cuma Yemekteyiz Parayı Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz bugün yarışan Bedriye Akçay, 100 kilodan fazla olduğunu, zayıfladıktan sonra kendisini mutlu hissettiğini, pandemi döneminde kendisine sosyal medyada sayfası açıp, yemek paylaşımları yaptığını açıkladı.

=> Yemekteyiz 25 Şubat Cuma Toplam Puanlar için tıklayınız.

Bedriye, bugün Zuhal Topal 22 Şubat Salı puanları sırasında, kendisinden önceki rakibini alt etmek için 21 puan, Cuma günü avantajı elde etmek için 33 ve üzerinde puanlar almak zorunda.

=> 25 Şubat Cuma Zuhal Topal Puanları için lütfen tıklayınız.

22 Şubat Yemekteyiz Yarışmacısı Bedriye Akçay

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Bedriye Akçay Kim
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye Akçay
 • 43 yaşında
 • Aslen İzmirli
 • Eşinin adı Ömer
 • 25 yıllık evli
 • İki kızı var
 • Kızlarının adı İrem ve Gizem
 • İstanbul da yaşıyor
 • Evli
 • Lakabı Çılgın Bediş
 • Kova Burcu
 • İnstagram da kendi hesabından yemek paylaşımları yapıyor

=> 24 Şubat Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan Durumu sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Zuhal Topal’la bugün yarışan Bedriye Akçay’ın menüsün de yer alan yemeklerin isimleri ile bu menüye gelen eleştiriler hemen alt kısımda verilmiştir. Bedriye’nin menüsüne gelecek olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat Salı Puanları ile puanlaması da bu yazının en altında açıklanmıştır.

=> 23 Şubat Çarşamba Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

22 Şubat Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bedriye’nin Menüsü 

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Şubat Salı Puanları Alacak Bedriye ve Menüsü

 • Sütlü terbiyeli Arpa Şehriyesi Çorbası
 • Ege usulü Zeytinyağlı Yaprak Sarması
 • Kereviz Salatası
 • Yeşil Mercimekli Börek
 • Tuzda Tavuk
 • Kuşkonmaz ve Sütlü Patates Püresi
 • Narlı Roka Salatası
 • Çikolatalı Tiremisu

22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verecek Bedriye’nin rakipleri, bu menünü şu sözlerle eleştirdiler. İşte o sözler; 

Sağlıklı menü
Menü güzel
Rakibim olamaz

Yarışmacının Rakipleri

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat Salı puanları verecek olan Bedriye’nin rakipleri genel itibari ile yemekleri beğenseler de yemeklerin sunum ve tadımına göre puan vereceklerini ayrıca dile getirmeleri dikkat çekti. Dikkat: Bedriye Akçay’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sorularının cevabı alt kısımda açıklanmıştır.

Zuhal Topal'la Yemekteyiz 22 Şubat Salı Puan Durumu Netleştiği An

Yemekteyiz bugün yarışan Bedriye Akçay’a Zuhal Topala bugün kaç puan verdi? 22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucu Bedriye Akçay kaç puan aldı? İşte Yemekteyiz 22 Şubat puanları ve daha fazlası alt kısımda sizleri bekliyor. 

Dikkat: LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE
ZUHAL TOPAL’LA YEMEKTEYİZ DİZİCENTER
diyerek arayınız!

Zuhal Topal'la Sofrada Yemekteyiz dizicenter Resmi

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Puanları (Bedriye Akçay)

Safter Karabetça  4
Büşra Karabulak  6
Gül Dil  6
Batuhan Kutlusoy  6
Zuhal Topal    6
TOPLAM:   28

**22 Şubat 2022 Salı**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 22 Şubat Salı Fragmanı İzle

Aslen İzmirli olan, 43 yaşında ve sosyal medya hesabından yemek paylaşımları yapan Bedriye Akçay’ın yarıştığı bölümde, 22 Şubat Salı Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları verildi. İşte Bedriye Akçay’ın yarıştığı bölüme ait olan, Zuhal Topal’la Yemekteyiz 22 Şubat fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

 1. Bedriye hanımın hakkını yiyorlar. Bu program iyice gereksiz insanlar ile dolmaya başladı. Beceriksiz olan yılların ev hanımını eleştirecek hale gelmişse zuha lde yemekteyiz de bitmiş demektir. Artık bol bol şikayet edeceğim bu yarışmayı. Escinselleri sosyal medya maymunlarını çıkartıp çıkartıp meşhur etmeye çalıştıkları bir yarışma oldu. Gelenek ve göreneklerimize aykırı yeter artık.

 2. Safter denilen şahsiyetsiz birinci olma ihtimali kalmadığı için sırf gıcıklık olsun diye düşük puanlar verme çabasında. Zuhal ne zaman müdahale edeceksin böylelerine.

 3. Bu programa katılan bütün kapalı kadınların hak yediğini göstermek üzerine mi kurgulanmış. Ne zamandır takip ediyorum nerede kapalı bir kadın var sürekli hak yiyor. Yemeği beğenmiyor. Bunlar bence bir oyun kapalılar müslümanlar hak yer. Müslümanlık ve islam dinine inananlar kötüdür mesajı veriyorlar. Acilen devlet bu olaya el atmalı.

 4. Artık bu son. Bu hafta itibariyle yemekteyiz benim için bitmiştir. Artık çok sıkmaya başladı. Program sadece bir reyting kazanma çabasında gerçek bir yarışmacı yok herkes senaryo üzerinden oynuyor. Bu nedir lades saçmalığı.

 5. Nimete saygısızlık bu kadar mı kolay. Nedir bu sürekli yemekleri kötülemek. Yok tornavida çekiç getir yok bu yemek mi demek gerçekten iyice suyu çıktı. Devlet görevini yap şu programı yayından kaldır artık.

 6. Komedi programından başka bir şey değil. Sonradan görme zuhal bile gurmelik taslıyor. Bırak gurmelik yapmayı iki yumurta kırıp yedirecek yeteneği yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu