Gelinim Mutfakta

23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı? Gülcan Elendi Mi?

23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim aldı? Son bölümde kaynanaların verdiği puanlar sonucunda, Haftalık toplam puan durumu açısında hiç bir gelin %100 bilezikleri kazanabilecek bir puana ulaşamadığı için aralarında hangi gelin bugün beş bileziğin sahibi olacak diye adeta nefesler tutulmuş durumda. Not: bugün bilezikleri kim kazandı sorunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz.

=> 23 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos bilezikleri alan daha doğrusu alacak isim olarak Ezgi ve Hatice’nin aha yakın olduğunu görebiliyoruz. Ezgi bu sezon başlatılan bir uygulama ile Perşembe günü yemeklerinde diğer gelinlerden daha farklı bir sitilde yaptığını fark eden Fatih Ürek hemen Ezgi’nin yanına gidip o gün aldığı puanlardan iki puan düşüleceğinin haberini verdi.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 13 Eylül Cuma Kim Elendi[/mavibuton]? Sorusuna cevap bulabilmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta Final

Bu hafta yarışmaya ikinci bir şans ile geri dönen ve yaz boyunca yemek yapma konusunda kendisini geliştiren Hülya, ilk hafta bilezikleri alacağı konusunda ismi geçmekte idi. Ancak son duruma baktığımızda elenme adayı olduğunu görüyoruz. Şu an eleme potasına düşen Hülya büyük oranda yarışmadan veda eden isim olmasını bekliyoruz. 

=> [pembebuton]Gelinim Mutfakta 6 Eylül Cuma Bilezikleri Alan[/pembebuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

23 Ağustos Cuma gelinim mutfakta kim elendi sorusunun cevabı olarak her ne kadar Hülya’nın gideceğini düşünsek de duyduğumuz bir haber ile Gülcan’ın yarışmadan çekileceğini bu sayede Hülya da yarışmada kalacağı haberleri yapılmaya ve konuşulmaya başladı. Şu an için bu söylediklerim tamamen sosyal medya da konuşulan haberlerdir.Gelinim Mutfakta Bu hafta kim elendi Resmi 

Adım Adım bileziklere yaklaşan Ezgi, Gelinim Mutfakta Haftanın birincisi kim sorusunun cevabı olması halinde, yani bilezikleri alması halinde kendi rekoru olan 70 bileziği bir adım yukarı taşıyıp 75 bileziğe çıkartacak. Kendisine en yakın rakibi olan Gülcan ise 43 bilezikte kaldığını, sosyal medyada konuşulan Gülcan elendi mi sorusu eğer kim doğru olması halinde, 43 bilezik ile yarışmadan kendi istediği ile ayrılacak.

=> [mavibuton]30 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri kim kazandı[/mavibuton] sorusunun cevabı için tıklayınız.

23 Ağustos gelinim mutfakta günün birincisi olma konusu Hatice çok emek sarf etse de bu zamana kadar en çok bilezik kazanan Ezgi’yi geçmesi hiç de kolay olmayacak. Reyhan hanım her daim kendi gelini Ezgi’yi bulması, Ezginin en büyük şansı diyebilirim. Tıpkı Gülcan’ı her daim bulan kaynanası Besime sayesinde defalarca elenmekten kurtulduğu gibi.23 Ağustos 2019 Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ezgi ve Kaynanası Reyhan

Bu hafta sezonun ilk bilezikleri verilecek olmasında dolayı kaynanalar ve gelinler risk alacağını düşünüyorum. Gelinler yemeklerini kendi kaynanasına belli edecek bir ip ucu koyacak. Bunun yakalanması halinde, alacağı puanlardan iki puan kırılacak. Diğer taraftan 23 Ağustos Cuma gelinim mutfakta puanlama kısmın, kaynanalar da risk alacak. 

=> [mavibuton]26 Ağustos Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak ve günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin kim olduğunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de Ezgi gene hiç elenmediğini iddia etmesi ile izleyenleri ve bizleri çileden çıkardı. Bu sebeple sitemizin öncülüğünde #EzgiGit kampanyasını başlattık. Kampanyaya sosyal medyadan #EzgiGit etiketi ile görüşlerini yazarak destek olabilirsiniz.

Bugün 23 Ağustos Puanları sırasında oldukça stresli ve kavgalı görüntüler izleyebiliriz. Zira hafta başından beridir Ezgi hem Gülcan’a hem de Hatice’ye karşı ağır sözler kullandı “Kes Sesini” diyerek Hatice’ye karşı kullanırken Gülcan’a karşı da alacı sözleri ile izleyenler Ezgi’yi tanıyamaz hale geldi.23 Ağustos Gelinim Mutfakta Kim elendi Görseli

Hazır yeri gelmişken artık yarışmada defalarca eski yarışmacıların geri gelmesine katlanamıyoruz. Yarışma değiş iş yeri gibi oldu. Rakipleri Yemekteyiz ve Zuhal Topal’la Sofrada programlarında her hafta 4 yarışmacı da yeni eklenirken bizler Ezgi kaç kez elenip geri geldiğini konuşuyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Cuma günün birincisi kim olduğunu yazının sonunda açıkladık.

Dün yani som bölümde Gülcan ortaya inanılmaz bir iddia ortay attı. Gülcan’ın attığı iddiaya göre iç yapım, Ezgi’yi geri yarışmaya davet ettiğini ama Ezgi de Gülcan olduğunu ve ilk başta gelmek istemediğini sözlerinden çıkarttık. Gülcan da bu haberlerden sonra her ne kadar haftanın ne düşük puanını alan gelin olmasa da kendi istediği ile bu hafta elenen yarışmacı olması kuvvetle muhtemeldir.Gelinim Mutfakta Gülcan Elendi Mi Görseli (23 Ağustos 2019)

23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta haftalık toplam puanlar birazdan kaynanaları günün tatlısını puanlamasından sonra sonuçlanacak. Elbette tüm yarışmacılar bu sezonun ilk bileziklerini almak istiyorlar. Hatice ilk çeyrek altını almıştı. Şu anda bileziklere en yakın isimlerden biri. Bakalım böyle sonuçlanacak mı? Not: gelinim mutfakta 23 Ağustos Cuma puanları yazının devamında tablo için de verdi.

Bu hafta kim elendi şeklinde bizlere gelen soruları da yukarıda paragrafa bir nebze olsun açıklamaya çalıştık. Asıl benim merak ettiğim, bu hafta bilezikler kim kazandı? Şu an elimizde bir isim var. Ancak kesin olmadığı için şimdiden sizleri de heyecanlandırmak istemiyorum. İlk puanlama başladığı anda bu ismi yorum kısmında sizlere açıklamayı düşünüyorum. Zira hafta başında yaptığımız tahmin, ne yazık ki bizleri yanılttı. Not: bu hafta kim kazandı sorusunun cevabı yazımızın sonunda bulabilirsiniz. 

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Cuma Bilezikleri Kim Aldı? Kim Elendi?

19 Ağustos 2019 Pazartesi günü başlayan hafta ve bu sezon 23 Ağustos Cuma günü, kaynanaların verdiği puanlar sonucunda, son bulacak. Oldukça hızlı başlayan yarışma programında, gelinler arasında elektriğin fazla olduğunu, böyle giderse yakında saç saça bir görüntünün bile çıkabileceğini düşünsek de çekimler iki hafta öncesinden başladığı için bu görüntüleri Rtük nedeni ile vermeyeceklerini zaten biliyoruz.  Dikkat: 23 Ağustos 2019 Bilezikleri kim kazandı sorusu yazımızın sonunda bulabilirsiniz.  Gelinim Mutfakta bilezikleri bu hafta kim kazandı görseli

23 Ağustos Cuma Gelinim mutfakta puan durumu henüz belli olmadan, son puan durumuna bakacak olursak; Hatice 50 puanla zirvede yer alırken, dün yaptığı bir hata yüzünden iki puanı kırılan Ezgi’nin ise 46 puanla ikinci sırada yer aldığını görüyoruz. Üçüncü sırada 42 puanla Gülcan yer alırken 34 puanla eleme potasına düşen Hülya’yı olduğunu gördük. Bakalım bu sonuçlardan sonra kimlerin yüzü gülecek?Not: Gelinim mutfakta 23 Ağustos puan durumu yazının en son kısmında verdik.

Perşembe puanları sonrasında rahat bir nefes alan Gülcan, beni kimse elemeden Ezgi gittikten sonra yarışmaya dahil olmak amacı ile yarışmadan bugün çekileceğini düşünüyoruz. Zira Ezgi artık sakin bir isim olmaktan çok kavgacı bir kişiliği ile ön planda yer alıyor. Tabi bu söylediklerim benim ve sosyal medyadan aldığım bilgilerden derleme olduğu için bu konuyu 23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu aydınlatacaktır.Gelinim Mutfakta bilezikleri kim adlı resim 2

Gelinim mutfakta haftalık puan tablosu kısmını bizler tablo içerisinde verdiğimiz için bazı zamanlar puanların gözükmediğine yönelik bizlere gelen bilgiler çerçevesinde biz düzenleme daha yaptık. Hala tablo içerisinde verilen puanları göremeyenler olursa bizlere bu sayfanın altında yorum kısmından bildirebilirler.

Gelinim mutfakta toplam puanlar da şu an için zirvede her ne kadar Hatice olsa da Ezgi ile arasında 4 puan farkın olması ve gelen ilk kaynananın vereceği puanlar ile bu farkın kapanabilecek olması nedeni ile hiç bir yarışmacının toplam puna durumundaki yeri garanti değil. Bu sebeple bugün çok heyecanlı bir hafta finali izleyeceğiz. 

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Gazoz Tatlısı Kek Malzemeleri

Hamur İçin

  • 1 su bardağı sade gazoz
  • Yarım paket yaş maya
  • üç adet yumurta 
  • 1 çay bardağı sıvı yağ
  • 3-3,5 su bardağı un

Şerbeti İçin

  • 6 su bardağı su
  • 5 su bardağı  ölçüsünde toz şeker
  • 3-4 damla limon suyu 

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Fatih Ürek Yarışmacılara 45 dakika süre verdi. Gelinler de bu sürede en iyi çıkartabilmek adına hem tatlısında özene bezene yaptılar hem de rakiplerine laf yetiştirmekten de ger durmadılar. Sonunda tüm yarışmacılar tatlısını zamanında tamamlayıp 23 Ağustos 2019 günü sunum kısmında geçtiler. Hadi bizde geçelim ve bugün kim kazandı sorusunun cevabını öğrenelim.

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Puanları (23/08/2019 Cuma)

*************************
23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandığı An*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi : => Reyhan’ın Gelin 3
Gülcan : 1
Hatice : 5
Hülya : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Zeynep‘in verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan : 2
Hatice : 5
Hülya  : => Zeynep’in Gelini 3

*************************
” 23 Ağustos 2019 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Hüsniye‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 5
Gülcan : 1
Hatice : => Hüsniye’nin Gelin 4
Hülya : 2

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Besime‘nin verdiği Puanlar

Ezgi : 1
Gülcan=> Besime’nin Gelini 5
Hatice : 1
Hülya : 1

*************************

Gelinlerin 23 Ağustos 2019 Cuma Toplam Puanları

Ezgi 3 1 5 1 10
Gülcan 1 2 1 5 9
Hatice 5 5 4 1 15
Hülya 2 3 2 1 8

*************************
bu hafta elenecek ismin kim olduğu konusunda tahmini instagram adresimizden yaptık
*************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19 – 23 Ağustos Haftası) – Cuma

*************************

Ezgi     : 46 + 10 = 56
Gülcan: 42 + 9 = 51
Hatice :
50 + 15 = 65
Hülya  : 34 + 8 = 42
*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

23 Ağustos Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı
⇒ HATİCE

23 Ağustos 2019 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ Gülcan (Kendi İsteği ile)

23 Ağustos Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ HATİCE
Gelinim Mutfakta 23 Ağustos Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ HATİCE
23 Ağustos Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ GÜLCAN
*************************

Gelinim Mutfakta 335. Bölüm Fragmanı İzle

İkinci sezonun ilk bölümü olan yarışmanın 335. bölümü kanal D ekranlarında 23 Ağustos 2019 Cuma günü geldi. Biz de o anların kısa bir fragmanını hemen alt kısımda sizler ile paylaştık.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu