Zuhal Topal'la Sofrada

23 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Puanları Dürdane’ye Verildi

Zuhal Topal’la Sofrada Bugün 23 Ağustos Cuma Dürdane Uğurlu yarışacak. İkinci sezonun son günü yani final gününde yarışacak olan Dürdane maalesef kaynanasının hem sert eleştirmesi ile hem de diğer gelinlere hakkını vermemesinden dolayı ağzı ile kuş tutsa da bugün kaynanalardan istediği puanları alamayacak.

=> 29 Mayıs Cuma 2020 tarihinde Kıbrıs bölümleri tekrardan verildi. Dürdane Uğurlu, 29 Mayıs Cuma Zuhal Topalla’la Sofrada yeniden ekranlara geldi.

=> [pembebuton]23 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Sofrada Bu Hafta Kim Kazandı[/pembebuton]? sorusunun cevabını görebilmek için tıklayınız.

Kaynanaları az çok 23 Ağustos Cuma Puanları verildiği sırada 23 Ağustos Cuma Zuhal Topal Kaç Puan verdi sorusunun cevabı bu hafta 15.000 TL değerindeki büyük ödül kimin olacağını belirleyecek.23 Ağustos Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Yarışmacıları

Yeni sezona başlamasına rağmen yarışmada hiç bir şeyin değişmediğini, sadece verilen paranın arttığını ama hala hak yenme meselesine çözüm bulunamadığı için sunucumuz, yine haftanın birincisini belirleyen en büyük etken olamaya devam ediyor. Not: 23 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Sofrada puan durumu yazının en son kısmında verdik.

Nazime hanım önüne gelen her yemek için bir şekilde beğenmediğini söylemesi, kendi gününe oynadığı konusunda ciddi ciddi bizleri düşündürdü. Zaten final gününde kaynanalar bir bir 3’er puanları açıklamaya başladığında,kendi verdiği düşük puanları hatırlamasını rica edelim. .

Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ağustos Cuma Puanları (2019)

23 Ağustos Cuma günü Zuhal Topal’la Sofrada Bugün yarışan gelinimizin adı Dürdane Uğurlu. Dürdane, henüz 43 yaşında ve aşçı bir aileden geliyor. Bu sebeple yemeklerine oldukça güvenen Durdane’nin bilmediği bir şey var ki o da Nazime hanım baştan sonra hep 3 vermesi nedeni ile geriye kalan tüm kaynanalar, adeta intikam alacak.23 Ağustos Cuma Zuhal Topal'la Sofrada yarışmacısı Dürdane Uğurlu

Kısa bir matematik hesabı yaptığımızda, dört kaynanadan 12 puan alacak olan Dürdane’ye Zuhal hanım bu zamana kadar verebileceği en yüksek puan olan, 10 puan verse dahi birinci olamadığını söyleyelim. 

 Aslen Kıbrıslı olan Dürdane Uğurlu ile ilgili bilgiler hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

 • Aslen Kahramanmaraşlı
 • 20 Yıllık evli
 • 42 yaşında
 • Aşçı bir aileden geliyor
 • Gaziantep de doğup büyümüş
 • Üç Çocuk annesidir (üç kız)

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Ağustos Cuma Puanları alacak yarışmacısı

Dürdane’ı tanıtırken kaynanasından bahsetmeden olmaz. İlk günden beri aksilikler hep Nazime hanımı vurdu. Oldukça komik tepkileri olan ve söylemleri ile birden bire dikkatleri üzerine çeken Nazime hanım, başka bir hafta gelmiş olsa kesin gündem olurdu. Dikkat: Bugün 23 Ağustos Zuhal Topal kaç puan verdi? Sorusunun cevabını yazımızın son kısmında bulabilirsiniz. 

Dürdane’nin kaynanası Nazime Uğurlu hakkındaki bilgiler;

 • Ardahan ilimiz de hayata gözlerini açmış
 • 4 Çocuk annesi
 • 60 yaşında
 • 3 oğlan bir kız evladı var

Zuhal Topal'la Sofrada 23 Ağustos Yarışmacısı Dürdane ve Ailesi

Daha önce kaynanalar kapalı puanlama verdiği zamanlarda kaynanalar hep bir puan veriyordu. Şimdi durum eskiye nazaran daha iyi olsa da gerçek manada hak eden kişinin hak ettiği puanları görmesini istiyoruz. Hafta birincisi sunucumuzun puanları ile değil, kaynanaların puanları ile almasını hep isteyip duracağım. Bu hafta bize ders olsun.

Sıdıka kaynana her gittiği yerde tüm yemekleri yeni. Hatta paket bile yaptırdı. Ancak gene üç vermesi, bu işin geldiği noktayı gösteriyor. Not: Zuhal Topal’la Sofrada 23 Ağustos Cuma puanları yazının en son kısmında tablo içerisinde bulabilirsiniz.

23 Ağustos Zuhal Topal’la Sofrada Dürdane’nın Menüsü 

 • Yoğurtlu Patates Çorbası
 • Tavuk Dolma
 • Patates Kızartması
 • Hellimli Zeytinli
 • Pilav
 • Fıstıklı Kadayıf

23 Ağustos Cuma Zuhal Topal'la Sofrada Dürdane'nin Menüsü


İkinci sezonun son yarışmacısı olan ve Nazime hanımın gelini gelini Dürdane Uğurlu’nun bugün yapacağı yemeklerin isimlerini duyan kaynanalar, genel itibari ile yemeklerin kolay olduğunu söyleyip şimdiden küçümseyerek düşük puanları vermenin sinyalini yaktılar.

23 Ağustos Cuma Zuhal Topal’la Puanları (Dürdane’nin Puanları)

Mercan  4
Sıdıka  3
Sevgi  3
Hatice  3
Zuhal Topal    9
TOPLAM   22

**23 Ağustos 2019 Cuma**

Zuhal Topalla Sofrada 23 Ağustos Fragmanı

Aslen Kahramanmaraşlı olan 42 yaşında programın yeni sezon ilk haftasında son yarışmacı olarak yarışan, Dürdane Uğurlu’nun, 23 Ağustos 2019 Cuma günü Zuhal Topal’la sofrada yarışmasında yarıştığı bölüm fragmanı. (fragmanı geçici olarak ekledik.)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu