Gelinim Mutfakta

23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Sonucu Çeyrek Altını Kim Aldı?

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi günün birincisi kim oldu? Diye haftaya başlamak isterdim. Ancak bugün daha önemli bir soru ile başlamak istiyorum. Kura sonucu çeyrek altını kim kazandı? Tabi fragmanı izlemeyenler bu söylediklerime biraz şaşıracaklar. Bugün Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi Puanları sırasında tüm yarışmacılar eşit puan aldılar.

=> 23 Aralık 2021 Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu öğrenmek için tıklayınız.

Bugün günün sonunda 23 Aralık puan durumu sonucunda tüm yarışmacılar her ne kadar zirvede günü tamamlasa da en karlı ve günü kazançla bitirmek isteyen, kesinlikle en şanslı gelin olacak. Kesin bir bilgiye dayanmasa da şu zaman kadar kuraların en şanslı yarışmacılarından biri olan Elif, bu konuda çok şanslı düşünüyoruz.

=> 23 Aralık 2020 Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Çeyreği kim kazandı - yazı görseli

Bu arada [pembebuton]Gelinim Mutfakta 13 Ocak Pazartesi Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için tıklayınız

23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında elbette tüm yarışmacılar rakiplerine fark atmak isteri. Ancak hemen hemen hepsi aynı performansı göstermesi nedeni ile aynı puanı aldılar. Bu da doğal olarak sonuca yansıdır.

=> Bu arada [pembebuton]6 Ocak Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta yarışamaya katılan yarışmacı, genel de ya düşük yada orta halli bir performans sergilemesini beklerken, günü diğerleri gibi birinci bitirmesi. Bizlerde acaba diye düşünmeye iterken, Pelin de bu yarışmadaki iddiasını şu sözlerle açıkladı.

=> Bu arada [pembebuton]30 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

“Sadece Elif’i rakip olarak görüyorum. Sizler benim için tırıvırı sınız!”
Yarışmacı Pelin

=> [mavibuton]27 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Toplam Puanlar[/mavibuton] hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Sözleri ile Pelin ne kadar iddialı olduğunu, daha gelir gelmez hepsini karşısına alması ile kanıtlamış oldu. Hele Elif dışındakilere tırıvırı diye nitelendirmesi, o gelinleri oldukça kızdıracak. Bu da Pelin’e karşı bilenmesine neden olacak. Not: Gelinim Mutfakta 23 Aralık Puanlama kısmı yazının en sonunda verdik.

=> [pembebuton]26 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucu için lütfen tıklayınız.23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar Konseyi23 Aralık Pazartesi puanları verildiği esnada, gelinler kadar bu puanlamayı yapan kaynanaların da performansı oldukça önemli. Zira Elif’in kayın valide daima Elif’i bulup 5 verirken, Aydan’ın kayın validesi ise devamlı Elif’i bulup bir vermesi, kafaları karıştırdı.

=> [mavibuton]25 Aralık Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanlaması[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Elif gerçekten çok iyi tabak ortaya koyuyor. Hülyada bunu bilip 1 puanı ona mı veriyor? Yoksa Elif tabağında bariz bir fark yapıyor. Çiğdem’in bulduğu Hülya da oradan mı buluyor?  Şahsen merak ediyorum.

=> [mavibuton]24 Aralık Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/mavibuton] sonucunu öğrenmek için tıklayınız.23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı an gelin ve kaynanalar

23 Aralık Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmına geçmeden evvel, hatırlarsanız Çiğdem hanı son gelişinde Hüsniye Karabulut’u arayıp, birlik olup Ezgi ile Reyhan’ı elemek için ortak hareket etmeyi teklif etmişti. Çiğdem oldukça planlı bir şekilde hareket ediyor. Ancak o zaman daha programa dahil olmadan Ezgi’nin tabağını bulup, bir verme konusunda Hüsni ile anlaşmak istemesi akıllarda bir soru işareti bırakmıştı.

Sözün özü, Çiğdem’in yaptığı puanlamayı asla kabul etmiyor, lezzete verilmeyen tüm puanlamayı şiddetle reddediyorum. Bu Hülya, Ayşe Fatma da olsa aynı düşüncedeyim. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu

İlk gününü avantajlarını bilen tüm yarışmacılar, bu avantajı elde etmek için çabalasalar da bir tanesi alt kısımda verdiğim avantajları elde edecek. Neydi o avantajlar derseniz;

 • İlk günden rakiplerine puan farkı atmak (olmadı)
 • eleme potasında uzak durmak (olmadı)
 • Altın alarak haftaya başlamak (bir kişi alacak)
 • Yeni gelen Pelin ilk günden kendisini kanıtlamak
 • İlk günden bileziklere yürümek
 • Bilezik yarışında rakiplerine fark atmak (olmadı)

Yukarıda “olmadı” diye özellikle belirtmemin sebebi tüm yarışmacıların aynı puanı almasında dolayı bu avantajı hiç bir gelin elde edemediği için özellikle belirttim. Not: 23 Aralık Pazartesi bugün günün birincisi yazının son kısmında açıklanmıştır. Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi Puanları Verecek Kaynanalar

Bugün Kim Birinci sorusu anlamını yitirdiği için 23 Aralık çeyrek altını kim kazandı sorusu daha önemli olduğunu düşünüyorum. Bu sebeple yazını en son kısmına özellikle çeyrek altını kazana gelinin adı yazılmıştır.  

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi Puan Durumu

23 Aralık 2019 Pazartesi günü 421. bölümün de yeni bir haftaya başlarken yeni yarışmacı Pelin’in de gelmesi ile Elif adeta kızlar takımı kurdu. Kaynanalar odasında ise Çiğdem hanım uyanına Yasemin ve Emine hanımı yanına alıp, artık Hülya’nın tek başına olduğunu söyledi. Aydan bu yarışmacılar arasında başarılı olması oldukça zor gözüküyor. Ancak Gelinim Mutfakta 23 Aralık Puan durumu sonucunda üç gelin ile beraber gün birincisi oldu.23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Kim Kazandı - görsel

Bugün 23 Aralık Pazartesi Puanları sonrasında, dört yarışmacı da günü birinci bitirmesi nedeni ile gözler Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi puan durumu sonucun da çeyreği kimin aldığına çevrildi. Zira, bugün en şanslı yarışmacı, aynı zamanda en karlı yarışmacı olacak.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de bilezikleri alan Elif, bilezik sayısını 50’ye çıkarttı. Çiğdem hanım hedefini Ezgi’nin aldığı 75 bileziğe değil, 100 bileziğe hedef koydu. Yanına aldığı rakiplerinin de katkısı ile bu amaca ulaşması artık daha kolay gibi duruyor. Not: 23 Aralık Pazartesi puan tablosu sonucu yazının en son kısmında sizleri bekliyor. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Tablosu kısmını gördüğünüzün de tüm yarışmacıların günün sonunda aynı puan aldığını gördüğünüz de sakın şaşırmayın. Zira bugün gelinlerin hepsi aynı puanı alacaklar.

Dikkat ettiğim kadarı ile yeni gelen kaynanalar genellikle en yüksek puanını Elif’e veriyordu. Bugün gelinlerin hepsi gün birincisi olduğunu duyunca, yeni gelen Yasemin, kendi gelinin bulduğunu düşündüm. Umarım kendi gelinine beş vermiştir. Not: 23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu yazının en sok kısmında verdim.Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi Günün Birincisi Goncanur

Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmın da her hafta zirvede yer almak için diğer gelinlere düşük puanlar vererek başlayan Çiğdem hanım, bu hafta nasıl puanlama ile başlayacağı merak konusu oldu. Not: bugün çeyrek altını alan gelin en alt kısımda açıklanmıştır.

Bu haftanın başında yani 23 Aralık Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu zaten biliyorsunuz. Biz puanla sonucunda gelinlerin eşi,t puanla bitirmesinden sonra kura sonucu bugün çeyrek altını kim kazandığını sizleri bu yazının en son kısmında açıklayacağız. Öncesinde ise günün yemeğinin malzeme listesini buradan açıklamak istiyorum.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Porsiyonluk Lahana Dolması

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Günün Yemeği Lahana Dolması

 • 400 gram dana kıyma
 • 2 adet soğan (kuru)
 • 1 çay kaşığı kadar pul biber
 • 1 çorba kaşığı domates salçası
 • 1 adet lahana (küçük boy)
 • 1 su bardağı pirin
 • 1 tatlı kaşığı tuz
 • 1 tatlı kaşığı kuru nane
 • 1 çay bardağı sıvı yağ

Porsiyonluk Lahana Dolması Malzeme Listesi

sosu için;

 • 1 çay kaşığı tuz
 • 2 yemek kaşığı domates salçası
 • 2 su bardağı su

23 Aralık 2019 ile 27 Aralık Cuma tarihleri arasında ilk gün olarak seçilen yemeğe 45 dakika süre veren Fatih Ürek, yemeğin nasıl yapılacağını kısaca anlattı.23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Elif

Kameraların kapanmasında sonra, şef Damla da daha detaylı bir şekilde gelinlerin nasıl yapması gerektiğini daha detaylı bir şekilde anlattıktan sonra gelinler belirtilen süre içinde yemeğinin yapımına başladılar.

Yani bir haftaya başlarken yeni lezzetleri kapımızın açılacağı yarışma programında ilk gün harika bir lezzet ile karşı karşıyayız. Merak etmeyin bu lezzetin detaylı tarifini bir başka konumuzda sizler için ayrıntılı olarak aktaracağım.Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

Bugün kim çeyrek altını kim aldı? sorusu diğer günlere nazaran daha önemli bir hal aldı. Zira bugün dört yarışmacı da gün birincisi olduğu için kura sonucu çeyrek altın sahibini bulacak.

Pelin daha ilk günden, bugün çeyrek altını alan gelin olabilecek bir puan alması, güçlü bir yarışmacının geldiğini kanıtlar nitelikte. Bakalım bu iddiasını ve başarısını bir sonraki güne aktarmayı başarabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.23 Aralık Gelinim Mutfakta Yeni Yarışmacı Pelin

Bugün çeyrek altını kimin kazandığını ve bugün günün birincisi kim olduğu  23 Aralık 2019 Gelinim Mutfakta puanlaması ve sonucu alt kısımda verilmiştir. 

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Puanları (23/12/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 3
Aydan : 1
Goncanur  : => Emine‘nin Gelini 4
Pelin : 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Yasemin‘in verdiği Puanlar

Elif : 3
Aydan : 5
Goncanur : 2
Pelin : => Yasemin’in Gelini 1

*************************
” 23 Aralık 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 5
Aydan : 1
Goncanur : 3
Pelin : 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Hülya‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Aydan: => Hülya’nın Gelini 5
Goncanur : 3
Pelin : 2

*************************

Gelinlerin 23 Aralık 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 3 3 5 1 12
Aydan 1 5 1 5 12
Goncanur 4 2 3 3 12
Pelin 5 1 2 2 10

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Aralık Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 12
Aydan  : 12
Goncanur : 12
Pelin : 10

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

[saritext]DİKKAT: FATİH ÜREK FRAGMANDA 4 GELİN GÜN BİRİNCİSİ OLDUĞUNU SÖYLEDİ[/saritext] [pembetext]YAYINI BAŞTAN SONA İZLEDİM. PUANLAMA KESİNLİKLE DOĞRU FRAGMANDA DİKKATLİ BAKTIM 3 KUTU VAR. YANİ PELİN GÜNÜN SONUNCUSU OLDU.[/pembetext]

23 Aralık Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ELİF & AYDAN & GONCANUR 
Gelinim Mutfakta 23 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ AYDAN
23 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ PELİN

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık 2019 Salı Fragmanı İzle

23 Aralık 2019 Pazartesi günü haftanın ilk bölümü ile başlayan programın bir sonraki gün olan 422. bölümün de neler olacağını kısacık anlatan 24 Aralık Salı fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu