Gelinim Mutfakta

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Son Puan Durumu] Netleşti!

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe günün birincisi netleşti! 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Perşembe Songül Karlı kaç puan verdi? 23/12/2021 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Yeşim bugün kaç puan aldı? Hangi kaynana gelinin buldu? 23 Aralık Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Perşembe çeyrek altını kim kazandı? Perşembe puanları ve daha fazlası bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 20 Ocak Perşembe Son Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (24/12/2021) 23 Aralık Perşembe günü 23 puanla Miyase hem günün birincisi hem de çeyrek altını alan gelin oldu. Diğer tarafta ise Pınar 8 puan alarak günün sonuncusu oldu. Pınar aldığı toplam puanlar sonucunda eleme potasına düşen isim oldu.

=> Gelinim Mutfakta 13 Ocak Perşembe Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puanları sonucu %100 açıklandığında final öncesinde, son puan durumun sonucunda kesin olarak belli olacak.

=> Gelinim Mutfakta 6 Ocak Perşembe Günün Birincisi ve sonucunu öğrenme için tıklayınız.

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe puanlaması ile bir gelin kesin olarak eleme potasına düşerken, bir gelin de beş bileziğin sahibi olacak. Haftanın en kritik puanlaması öncesinde, hiçbir yarışmacı eleme potasına düşmek istemediği için ellerinden gelenin en iyisini yapmak için harekete geçtiler.

=> 30 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi için tıklayınız.

Bugün 23 Aralık Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 23 Aralık Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Kazandı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Pazartesi çeyrek altını Miyase alırken, Salı kura sonucu Yeşim çeyrek altının alan gelin olurken son bölüm de çeyrek altını yine Yeşim kazandı. Bu hafta üç çeyrek altından, ikisi Yeşim’in oldu.

=> Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Pınar mı Elendi işte cevabı…

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile toplam puan durumu sonucunda göre Yeşim rakiplerine ciddi fark atıp, Cuma günü rahat bir final geçirmenin hesaplarını yapıyor.

=> 24 Aralık Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puanları Verecek Kaynanalar

Salı günü Damla ile gün birinciliğini paylaşan Yeşim, kura sonucu çeyreği kazanırken, Damla2nın eli boş kaldı. Damla bu hafta hiç çeyrek alamadı. Bu sebeple Damla bugün 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanan gelin olmak istiyor.

Hafta başında iyi puanlar almayı başaran ve eski yarışmacıların gözünü korkutan Pınar, son bölümde günün sonuncusu olmasında dolayı eleme potasına kendisini bir adım yaklaştırdı. Bugün ki göstereceği performansı, yarışmada kalıp kalmayacağı konusunda %100 olmasa da büyük oranda bilgi erecek.

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Damla

Yeni gelen yarışmacılar genel itibari ile ilk günden başlayan düşük performans ile seyreden performanslar sergilerken, Pınar hafta başında iyi, hafta sonuna doğru düşük puanlar alması, yarışmada kalıp kalmayacağını riske attı.

İyi başladığı haftayı iyi bir şekilde bitirmeyi hedefleyen Pınar’ın, bu hafta yarışmada kalabilmesi için kesinlikle amam kesinlikle, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama esnasında, en yüksek puan alması gerekiyor. Aksi halde her an eleme potasına düşme riski ile karşı karşıya kalabilir.

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Miyase ve Kaynanası

Damla’nın kaynanası Nuray, yarışmaya katılmadan önce kaynanası ile yaptığı anlaşmasını hatırlatıp, bileziklerden pay istedi. Damla ise kaynanası Nuray’a aynen şöyle söyledi. İşte Damla’nın kaynanasına karşı sarf ettiği o sözler;  

“Sen ilk önce benim tabaklarımı bul da ondan sonra bilezik iste!” Yarışmacı Damla

Sözleri ile yarışmacı Damla, kaynanasının kendisini bulamadığı için bilezikleri de hak etmediğini ileri sürmesi dikkatlerden kaçmadı.

Yaren’in kaynanası Filiz ile Aslıhan’ın kaynanası Nuray’ın yarışmadan elenmesi ile artık kaynanalar 5-1-1-1 yapsa da gelinlerini bulaması, dikkatlerden kaçmadı. Bugün Gelinim Mutfakta 23 Aralık Puanlama sırasında hangi kaynana gelinin bulacağı, hangi kaynana nasıl puanlar vereceği, yine mercek altına alınacaktır. 

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de çeyrek altının kazana isim Yeşim oldu. Yeşim bu hafta ikinci çeyreğini alırken, Damla Salı günü her ne kadar günün birincisi olsa da çeyrek altını kura sonucu Yeşim’e kaptırdı için şu ana kadar çeyrek altını kazanamadı.

Damla bu hafta bilezikleri Yeşim’e kaptırmak istemediği için final öncesi son puanlama olan bugün Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe puanlaması sırasında en yüksek puanı alıp, bilezikleri için şansını korumak istiyor.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puan Durumu

20 Aralık 2021 tarihinde başlayan yarışma programında bugün Songül Karlı’nın vereceği, 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın dördüncü puanlaması başlayacak. Günün sonunda Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe puan durumu sonucuna göre eleme potasına düşen isim, %100 netleşecek. Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

20 Aralık tarihinde yarışmaya dahil olan Pınar, ortalama performans gösterirken, son bölümde günün sonuncusu olan isim oldu. Pınar eleme potasına düşmemek adına, bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmanın planlarını yapıyor.

Yeni gelen yarışmacıların büyük bir kısmı, geldiği hafta Cuma günü eleme potasında yarışmakta. Pınar da kendisini garanti altına almak için 23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucun da kendisini eleme potasında bir adım kurtarmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puan Durumu Açıklandığı An Pınar ile Kaynanası Nuray

Üç hafta önce yarışmaya dahil olan Miyase, sadece beş bilezik kazanabildi. Elinin lezzetini kanıtlamak için bugün 23 Aralık Perşembe puanlaması sonrasında zirveye çıkmak, Cuma günü de bilezikleri kazanmak istiyor.

23 Aralık Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Songül Karlı beş puanı kime verdi? Perşembe çeyrek altını kim aldı? Miyase kaç puan aldı? Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Damla kaç puan aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları, alt kısımda verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Puanları (23/12/2021 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Songül Karlı Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Aralık Songül Karlı Kaç Puan Verdi

Yeşim: 4
Miyase: 5
Damla: 3
Pınar: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: => Sevilay’ın Gelini 5
Damla: 3
Pınar: 1

*************************
” 23 Aralık 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 3
Miyase: 3
Damla: 5
Pınar: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nuray Güler’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Miyase: 5
Damla: 1
Pınar: => Nuray Güler’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar

Yeşim: 3
Miyase: 5
Damla: => Nuray’ın Gelini 4
Pınar: 1

*************************

Gelinim mutfakta 23 Aralık Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 4 3 3 1 3 14
Miyase 5 5 3 5 5 23
Damla 3 3 5 1 4 16
Pınar 1 1 1 4 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Aralık Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 49 + 14 = 63
Miyase: 42 + 23 = 65
Damla: 45 + 16 = 61
Pınar: 32 + 8 = 40

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Aralık Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ MİYASE
Gelinim Mutfakta 23 Aralık Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ MİYASE
23 Aralık Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ PINAR

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma Fragmanı İzle

23 Aralık Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile son puan durumu sonucu netlik kazandığında, hem bugün günün birincisi hem de bugün çeyrek altını alan gelin belli olacak. Dikkatler ise bir sonraki güne çevrilecek. İşte o anların kısa özeti mahiyetinde, Gelinim Mutfakta 24 Aralık Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

10 Yorum

  1. böyle punlama yap kimse seni eleştirmez sevilay artık 5 1 1 1 den vazgeçin insanlarda daha adil yarışma seyretsin en iyi yemeği kim yapıyorsa çeyrekleride bilezikleride o alsın ödül doğru adrese gitsin adalet insana her yerde lazım

  2. haftalardır ilk defa gidecek olan geline hak ettide gitti diyebileceğiz olmadı pınar yapamadın kendini geliştirmen lazım birde yemeklere konsantre olman lazım kafan başka yerde elin yemekte olmayacak pazartesi dişli yarışmacı gelsin güzel bir rekabet olsun seyredende zevk alsın hepsinden önce kaliteli sunucu gelsin

  3. ya daha evlenmemişsin damla oğlu anneden kopartmışsın evlenmeden evler arabalar hasır setler evleneceğinin garantisi bile yok kadın hem annelik yapmış hem babalık hayırdır damla sen leydimisin bulunmaz hint kumaşımısın bir insanın birtane annesi olur ama eş öyle değil peki bunları bir tarafa koyalım bu kadar varlıklısın bu yarışmada işin ne bu ne aptallık doyumsuzluk insanlar geçim derdinde sizin konunuza bak kendi adıma sizin gibilerden utanıyorum ayıptır görmek bile istemiyorum yapım ekibi insanmı kalmadıda elenen damlayı geri getirdin allah bütün gençlerimizi damla gibilerden korusun kötü örneksin damla hemde çok kötü

  4. ya pınar bu neyin ısrarı olmamış yapamamışsın kabul et ha hala anlamadıysan yarın elenince anlarsın tekrarlarına bakarsın belki o zaman ayıkırsın ama tren kaçmış olur

  5. hak ettin miyase 3 gelinin puanı bir birine çok yakın yarışmaya heyecan geldi tadından yenmez oldu beklediğimiz rekabet hemde adil rekabet şu ana kadar yarışmadan memnunum adil ınsan çoğalınca yarışma daha güzel oluyor inşallah bozulmazlar

  6. yeşim yarınki menüyü güzel yapsın 1 ci olsun ama hak ederek yeşim alamazsa miyase alsın damlanın almasını istemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu