Fragman

23 Ekim Benim Adım Melek Fragmanı Yayınlandı! (5. Bölüm)

23 Ekim Benim Adım Melek Fragmanı sonrasında Melek artık ne yapacak? Seyit Ali, kızı ve torununu yeniden kovacak mı? Yoksa Alpay’a mı teslim edecek? Alpay kurduğu plan sayesinde Melek’i hem hırsız hem de arsız olarak ailesine karşı tanıtmasından sonra Seyit Ali, kızına karşı yavaş yavaş yumuşayacağı sırada aldığı bu haber onu yeniden kızından uzaklaştıracak mı? Tüm bu soruların cevaplarını vermeden önce gelecek bölüm fragmanı olan Benim Adım Melek 5. bölüm fragmanı hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

23 Ekim Benim Adım Melek Fragmanı

23 Ekim 2019 Pazartesi günü 5. bölümü ile ekrana gelecek olan Benim Adım Melek dizisinin fragmanı hemen alt kısımda ekledim. Fragmandan sonra genel hatlaı ile gelecek bölümde olacak olayları vereceğiz.

Geçtiğimiz bölümde Melek’in hasta olduğunu ama hastalığının tam olarak bilinmediği için Başak, Melek’e gelip tahlil sonuçlarını gösterdi. Başak Melek’in hasta olduğunu ama ileri tetkik yapılmadığı için hastalığının ne olduğunu bilmediği için tam Melek’i sıkıştıracağı sırada Alpay birden konağı basıp ortaya attığı yalan ile özellikle para karşılığında sattığı Kerem’in transfer ücretini alabilmek için Alpay son kozunu oynadı.

Benim Adım Melek 23 Ekim Fragmanı Sonrası Analiz

Seyit Ali bir baba gibi kızını kucaklamasını elbette bizler de istiyoruz. Ancak zamanında Halil ile evleneceği sırada düğün günü çekip başkasına kaçması ve ardına bakmadan 20 yıl ne arayıp, ne sormaması nedeni ile Seyit Ali, kızına karşı ilk etapta öfkelenmesi gayet normal olduğunu ama evden kovamsı ve onu bir başına bırakması nedeni ile babaya karşı sosyal medya kızına sahip çık etiketi ile bir çok paylaşımların olduğunu gördük.23 Ekim Benim Adım Melek Fragmanı - 5. bolum fragmanı

  • Seyit Ali kızını savunacak bir yanı bulamadığı için gitmesine müsade edecek
  • Alpay çocuklarını alıp Almanya’ya götürmek için harekete geçecek
  • Melek çocuklarını vermemek için aracın önüne kendisini atacak
  • Seyit Ali, kızı Melek’e yeniden güvendiği için kendisine çok kızacak
  • Kadriye evi ter edecek
  • Mahmut ise suçun Melek’te kalmasına çok üzülse de doğruyu söyleyemeyecek
  • Başak Melek’in hastalığını araştıracak.
  • Halil arka planda Melek’e yardım edecek

Gelecek bölüm ile ilgili beklentilerimiz bu olaylardan ibaret.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı