Gelinim Mutfakta

23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çarşamba günün birincisi kim oldu? Duygu ilk günden itibaren iyi puanlar alarak zirvedeki yerin korumayı başardı. Ancak hafta finali yaklaşmaya başladı. Bu sebeple her gelin elindeki son kozunu oynayama başlayacağı Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çarşamba Puanları sırasında Duygu da elinden geleni yapması gerekecek. Aksi halde 23 Ekim puan durumu sonucun da hem zirvedeki yerini hem de elenmeme garantisini kaybedecek.

=> Bu arada [mavibuton]13 Kasım Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Tablosu[/mavibuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çarşamba Günün Birincisi MelikeÇiğdem hanım bugün gelinlerin yaptığı yemeklerin puanlarını verdiği sırada Melike ile ciddi bir diyaloğa girdi. Melike’yi de bastıracağını düşünen Çiğdem, sert kayaya çarptığını anlayınca puanlama alanını şu sözleri söyleyerek terk etmek zorunda kaldı.

==>  [pembebuton] Gelinim Mutfakta 6 Kasım Çarşamba bugün kim birinci[/pembebuton] olduğunu görmek için lütfen tıklayınız.

“Ben çeker giderim Buradan! Gerçekten giderim!”

Sözlerinden sonra stüdyoyu terk eden Çiğdem daha sonra yeniden geldiğinde sinirlerinin yıpranmasında dolayı fenalık geçirdi. Bugün 23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları sırasında anlayacağınız tansiyon gene yükseldi.

==>  [pembebuton]Gelinim Mutfakta 30 Ekim Çarşamba Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 23 Ekim 2019 Puanları verecek kaynanalar 23 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta puanlama sırasında Melike de artık gelinlere yeter diyerek kendisine karşı bağıramayacağını masaya vurarak söylemesi, Çiğdem hanımın otoritesini adeta sarstığı için stüdyoyu terk etti. Gelinlere karşı aşağılayıcı konuşan Çiğdem, sert kayaya çarpınca ne yapacağını şaşırdı.

==>  [pembebuton]25 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta bu hafta Bilezikleri Kim Aldı[/pembebuton] öğrenmek için lütfen tıklayınız.

Bu hafta bildiğiniz üzere yarışmaya iki yeni yarışmacı dahil oldu. Ancak her ikisi de ilk iki günün sonunda aynı puanla son sırayı paylaşmak durumunda kaldılar.

==>  [pembebuton]24 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Toplam Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu öğrenmek için lütfen tıklayınız. 

İkisi de birbirine karşı üstünlük sağlamaması, cuma günü finalde hangi gelinin eleneceği konusunda bizlere büyük bir sürpriz olacak. Bu yüzden puanlarının ve sıralamasının farkında olan Melike’nin bugün Gelinim Mutfakta 23 Ekim Günün birincisi olmasını bekliyoruz.Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve PuanlamasıGelinim Mutfakta 23 Ekim Puanlama kısmın da Elif kaynanasından aldığı beşlere ve diğer gelinlere verilen birlere ses etmezken, kendisine verilen birleri görünce avazı çıktığı kadar bağırması, dürüst olmadığını göstermektedir. Her defasında iki adet bir veren kaynana Çiğdem’in verdiği puanlamaya artık yeter demesini, hatta geçmişte ağladığı gibi yeter artık bu strateji demesini bekliyoruz. (olmayacağını bildiğim için mecazi olarak söylüyorum)

23 Ekim Çarşamba puanları henüz verilmeden gelinlerin hafta başında aldığı toplam puan durumuna baktığımızda Duygu 29 puanla ilk sırada yer alırken Elif 23 puanla ikinci sırada kendisine yer buldu. Üçüncü ve dördüncü sırayı ise 18 puanla Melike ile Aysu paylaşıyor. Şu an için Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Tablosu bu hali ile sıralandığını ama bugün büyük bir değişim göstereceğini düşünüyoruz.23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları verildiği sırada DuyguSon sırayı paylaşan Aysu ile Melike arasında bugün verilen puanlar sonucunda haftalık puan durumu da yavaş yavaş belli olmaya başlayacak. Melike henüz programa adapte olamadı. Heyecanın yenip,  bugün çeyrek altını alan gelin olmak için elinden geleni yapacak. Hatta Çiğdem hanıma bile meydan okuyacak.

Elif ile Duygu arasında 6 puan farkın olması Duygu’ya bir güven verse de Çiğdem hanım eli ile koymuş gibi hem Elif’i hem de kendisini bulmasında dolayı ilk yapacağı puanlamada, aradaki farkı kapatacağını bildiği için 23 Ekim Çarşamba haftalık toplam puanlar da alacağı her puanın altın değerinde olduğunu artık Duygu da öğrendi.Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuBugün kim birinci olur? Tahmin yapabilir misiniz diye soranlar oluyor. Bu hafta Elif favori yarışmacı olmasına rağmen, Duygu çok iyi gidiyor. Ancak Gelinim mutfakta bugün kim birinci olacak dediğimiz de Melike’nin diğer yarışmacılardan daha önce bitireceğini bekliyoruz.

Yukarı da tahmin ettiğim gibi Melike bugün çeyrek altını alan gelin olacağını düşünüyorum. Ancak unutulmamalıdır ki bu benim tahminim olduğunu ve kesinlik ifade etmediğini, kesin sonucunda kaynanaların verdiği puanlar sonucunda ortaya çıkacak.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Puan Durumu Ve Puanları

21 Ekim 2019 Pazartesi günü başlayan bu hafta 23 Ekim Çarşamba puanları ile devam edecek. Gelinler artık finale yavaş yavaş yaklaşırken, kaynanalar da final heyecanın hissetmeye başladı. Tecrübeli kaynana Çiğde hanım ise bu durumu önceden bildiği için gelinin her defasında bulup beş vermeye kendisini odaklamış gibi duruyor. Bakalım bugün 23 Ekim Çarşamba Puanları sırasında Çiğdem gene Elif’i bulabilecek mi? İzleyip, göreceğiz.23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Netleştiği An MelikeGelinim mutfakta puanlama kısmında kaynanaların verdiği puanların artık izleyiciler tarafında inandırıcılığı kalmadı. Şöyle ki Ziyafet, İlhame, Reyhan, Hüsniye ve son olarak Çiğdem hanımın eli ile koymuş gibi gelinin bulması, hatta o da yetmiyor gibi rakipleri de bilip onlara da bir vermesi nedeni ile izleyenler artık puanlamanın inandırıcılığının kalmadığı konusunda düşünmeye başladılar.

23 Ekim Çarşamba gelinim mutfakta günün birincisi kimin olduğuna geçmeden önce gelinlerin bugün hangi yemeği yapacağını merak ettiğiniz de biliyorum. O sebeple ilk olarak yarışmacıların hangi yemeği hangi malzeme ile yaptığını açıklayacağız. 23 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Puanlaması Sonrası Fatih ÜrekGelinim Mutfakta Son bölüm de Elif, gene kaynanasından beş alırken diğerleri maalesef olmamış, beğenmedim. Bu nasıl yemek gibi kötülenerek Çiğdem hanımdan maalesef iki bir bir adet iki verildi. Daha önce buna benzer puanlamayı alay ederek Hüsniye hanım yapar, Elif de çıldırırdı. Ancak benzer bir uygulamayı Çiğdem hanım yapıyor ama Elif’ten tık yok.Gelinim Mutfakta Puanlaması Kapak Resmi23 Ekim Çarşamba Çeyrek altını kim aldı? Birazdan kaynanalar konseyi teker teker gelinlerin yaptığı yemeklere puanlar verecek. Aralarından bir tanesi en yüksek puanı alan gelin olup, bugün çeyrek altını alacak. Dikkat: 23 Ekim Çarşamba puan tablosu ayazının en son kısmında bulabilirsiniz.

Bugün haftalık toplam puan durumu açısından Melike ile Duygu arasında bir savaşın hüküm süreceğini, ikisi arsındaki rekabeti belirleyecek ve son noktayı koyacak ismini yine kaynanaların vereceği ve kendi tabaklarını bulan kaynanalar olacağını zaten biliyoruz. Bakalım bu mücadeleden Elif mi? Duygu mu? Yoksa Melike mi çıkıp, bugün günün birincisi olacak? İzleyip, göreceğiz. Gelinim Mutfakta günün Puanları Görseli Bugün 23 Ekim Gelinim Mutfakta Puan durumu hakkındaki merak edilen puanlamaya geçmeden önce gelinlerin yaptığı yemeğin adını ve malzeme listesini paylaşmak istiyorum. Daha sonra günün puanları hakkında sizleri bilgilendireceğiz. 

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Karides Tava 

23 Ekim 2019 Gelinim Mutfakta Karides Tava Malzeme Listesi

  • Yarım Kilo dondurulmuş karides
  • 2 diş sarımsak
  • 6 çorba kaşığı zeytinyağı
  • 1 çay kaşığı pul biber
  • Renklendirmesi için 1 çay kaşığı kırmızı toz biber
  • 1/2 çay kaşığı karabiber
  • 1 çay kaşığı tuz
  • 3 yemek kaşığı limon suyu

Süslemek için;

  • Roka ve Maydanoz

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1Fatih Ürek, uzun süredir deniz ürünleri ile ilgili yemek yapılmadığını ve bugün bu hasrete son verdiklerini açıklayıp, yarışmacılara 40 dakika içinde karidesleri temizleyip sunuma hazır hale getirmelerini istedi. Gelinler de hemen işe koyuldular ve zamanında tüm yarışmacılar yemeğini yapmayı ve sunum kısmına yemeğini getirmeyi başardılar.23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Olamayan Aysu Haftanın ortasında deniz ürünü yapan gelinlerden bakalım hangisinin tabağı kaynanalar tarafında beğenilecek? Hangi gelin çeyrek altını bugün kim kazandı? sorusuna cevap olacak? Merak ettiğiniz tüm soruların cevapları alt kısımda da sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Puanları (23/10/2019 Çarşamba)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 4
Duygu : 3
Melike : 5
Aysu: => Fatma’nın Gelini 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Şaheste‘nin verdiği Puanlar

Elif : 1
Duygu : 4
Melike : => Şaheste’nin Gelini 5
Aysu : 1

*************************
” 23 Ekim 2019 Çarşamba Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Aysel‘in verdiği Puanlar

Elif   : 1
Duygu  : => Aysel’in Gelini 5
Melike : 2
Aysu : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Duygu : 5
Melike : 2
Aysu : 1

*************************

Gelinlerin 23 Ekim 2019 Çarşamba Toplam Puanları

Elif 4 1 1 1 7
Duygu 3 4 5 5 17
Melike 5 5 2 2 14
Aysu 1 1 3 1 6

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21 Ekim-25 Ekim Haftası) – Çarşamba

*************************
Elif      : 23 + 7 = 30
Duygu : 29 + 17 = 46
Melike : 18 + 14 = 32
Aysu   : 18 + 6 = 24
*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

23 Ekim Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ DUYGU
Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ DUYGU
23 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ AYSU

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Ekim 2019 Perşembe Fragmanı İzle

24 Ekim 2019 Perşembe günü Kanal D ekranlarına 379. bölümü ile gelecek olan programın 24 Ekim Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu