Dizi Özet

23 Ekim Cuma Masum Özeti [Güncel] Masum 215

23 Ekim Cuma Masum Özeti vereceğiz. Cüce’nin foyası ortaya çıkacak. Urmila Gopi’nin babasını görecek.  İşte Masum 23 Ekim Cuma özeti sizlerle..

Bu bölüm Masum 215. bölüm özeti olarak veriyor olsa da aslında 221 ve 222 bölüm özetleri kısmında bugün olacak olayları detaylıca aktarmıştım. Şimdi kısaca üzerinden yeniden geçip, Masum 215 özeti vereceğiz.

23 Ekim Cuma Masum Özeti Başlıyor

Raşi annesi Urmila ile telefonla konuşması ile bölüm başlar. Raşi telefonla konuşmasını bitirdikten sonra ıslık sesi duyar. Tabi ki bu ıslığı cüce çalmaktadır. Cüce Raşi’ye aşık olur. Ancak mevcut durumda bunu söylemenin mümkün olmadığını bildiği için ancak Raşi2yi izlemekle yetinir.

Cüce evde olup biteni izler. Ahem önemli evraklardan bahsedip kanepenin kenarına koyup kahvaltıya oturduğu sırada Cüce Ahem’in evraklarını gizlice alıp kreşte getirir. Hepsini havaya savurur. Diğer çocuklarda yere düşen kayıtları alıp yırtar. Ahem bu olayı görünce şok olur. Tüm sorumluluk Gopi de olduğu için Ahem olayı faturasını Gopi’ye çıkartır.

Masum 23 Ekim Cuma Özeti Çocuklar ortalığı dağıtır

Ahem Gopi’ye karşı artık soğuk davranmaya başlar. Raşi de maskeli çocuk sandığı cücenin davranışlarında şüphelenmeye başlar. Durumu Kokila ile paylaşsa da Kokila Raşi’nin sözlerini önemsemez.

Raşi ile Jigar’ın yakınlaştığını gören Cüce akşam olduğunda velisi gelmediğini söyleyip gece kalmak ister. Raşi ile Jigar’ın yakınlaştığı romantik anları eline aldığı ufak taşlarla mahveder. Gece gez saatler de cücenin de velisi gelince Kinjal de evinin yolunu tutar. Modi konağından çıkarken eski kreşin sahipleri ile Cücenin konuştuklarını maalesef göremez.

Ertesi gün Cüce yanında acı kırmızı biber tozu getirir. Herkesin ayakkabılarının içine koymak istediğinde Meera ağlamaya başlar. Raşi olay yerine geldiğinde Kokila da ağlama sesine gelir. Raşi hem cüceye hem de Meera2ya kızdığını düşünüp Raşi’ye fırça atmak ister. Lakin cüce Raşi2nin bir şey yapmadığını söyleyip Raşi’yi korur.

23 Ekim Cuma Masum özeti - Cüce kötülük yapar

Meera kreşte oynarken cücenin maskesiz halini görünce korkar. Geceleri rüyasında cüceyi görüp ağlayarak uyanır. Gopi de Meera2nın korkularını yenmesi için kötülerle nasıl savaşılacağını anlatan hikaye anlatır.

Kinjal çocukları sakinleştirmenin yolu onlara şeker vermekten geçtiğini düşünüp yanında şeker getirir. Cüce ise hemen misketleri ile şekerin yerini değiştirmek ister. Lakin bu duruma Meera engel olur.

Cüce de Meera planlarını bozduğunu düşünüp onu ortadan kaldırmayı düşünür. Bu sırada Raşi de mutfakta suların akmadığını fark edip depoya gittiğinde Cüce Meera2yı depoya atarken bulur. Hemen Meera’yı kurtarır. Cüce’nin de kolunda tuttuğu gibi Modi konağına getirir.

Masum 215. bölüm özeti - Cüce Meera'yı su kuyusuna atmak ister

Gopi ile Kokila Cüceyi karakola götürdüğü sırada Kinjal çocuklara tek başına bakamaz. Raşi2dne yardım istese de Raşi yardım etmez. Ahem, Kokila ve Gopi geldiğinde Kinjal’in çocukları idare edemediğini görür. Ahem Kreşin açılmasına en başta karşı olduğunu söyleyip, kreşi kapatacağını söyler. Kinjal ise ağlayarak evden uzaklaşır.

Urmila saadet zinciri ile alakalı bir yere kaydolup 1000 Rupi para verip yakın da zengin olacağını hayal eder. Komşularına da kefil olur. Onlarda Urmila’nın sözü ile saadet zincirine katılırlar.

Kokila babalar günü kutlaması için Urmila’yı gidecekleri yere davet eder. Urmila da daveti hemen kabul eder.

23 Ekim Cuma Masum Özeti resmi - Gopi'nin babası geldi

Urmila davet sırasında gösteri yapan sakallı bir adamı görünce şok olur. zira bu kişi öldü sanılan Gopi’nin babasına çok benzemektedir. Urmila gösteri sonrasında adamın arkasında gitse de bir türlü bulamaz. En sonunda sakallı adamın lavaboya girdiğini görür.

Urmila da o heyecanla erkeler tuvaletine girer. Adamlar Urmila2ya kızar. Urmila gözlerini kapattığı sırada sakallı adam lavabodan çıkar. Lakin Urmila sakallı adamın çıktığını göremez. 23 Ekim Cuma Masum Özeti burada son buldu.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

2 Yorum

  1. masum özetlerini kanal 7 den sonra mı veriyorsunuz , oyle yapıcaksanız sayfayı takıpte kalmayalım yani

    1. 17 Kasım yayınlanacak olan bölümü kanal 7 bugün verdiyse, evet kanal 7 den sonra veriyoruz :)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu