Gelinim Mutfakta

23 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu Ve Çeyrek Altını Aldı? Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı

23 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanlama merak konusu olurken diğer merak edilen soru da  Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı günün birincisi kim oldu?  sorusu oldu. Bakalım Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı Çeyrek altını kim aldı? Kim birinci oldu işte merak edilen tüm bu soruların cevapları yazımızda sizleri bekliyor. [saributon]Gelinim Mutfakta 25 Ekim puanları[/saributon] için tıklayınız. 

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı puanlama hakkında detaylı bilgileri paylaştığımız bu yazımızda hangi kaynana hangi geline kaç puan verdi sorusunu cevapladık. Bu hafta Gelinim Mutfakta yarışmasına dahil olan ve Reyhan Hanım gibi giyinen Betül, geldiği ilk gün olayların göbeğinde buldu kendini. Reyhna Hanım gibi giyinmiş olmasına takılan Ezgi bu durumu yapmacık bulurken Reyhna Hanım da aynı benim gibi olmuş ama mükemmel olan benim diye Betül’ü yapmacık buldu. İlk gün olması nedeniyle Başak Betül’ü tanımak için epeyce çaba sarf etti. Tüm gelinlere yaptığı gibi masa teftişi ile Betül’ün de canını sıktı. Betül bakalım bu hafta cuma gününe kadar  Gelinim Mutfakta haftalık puanlar konusunda nasıl bir başarı eğrisi çizecek birlikte göreceğiz. Yeni gelmesine rağmen dün birinci olan ve çeyreğin sahibi olan Betül bakalım bu gün de yani  23 Ekim Gelinim Mutfakta günün birincisi olup çeyrek altını alan gelin mi olacak merakla bekliyoruz. Not: Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı puanları aktarmadan evvel dün neler yaşandı kısa bir özet geçecek olursak yeni gelen betül ile Başak arasında tartışmalar bitmek bilmezken Betül ve Ezgi arasında da gergin dakikalar yaşandı. Reyhan Hanım’a kendini çok benzettiğini onun gibi güleryüzlü olduğunu dile getiren bir de gelin Reyhan gelsin istedim diyerek kendisini ifade etti. Betül’ün kaynanası Gül Hanım’ın tansiyonunu ölçmeye kaynanalar odasına giderek ölçen Betül herkesi şaşırttı. Vakit kaybetti yemeği güzel olmayacak düşüncesine sahip olan Başak ve ezgi en yüksek puanları alan Betül’ün çeyrek almasına şaşırdı. Özüm ise tartışmalaradan uzak bir tavır içerisinde yemeğini yaptı ancak Başak ile yine atışmaları bitmedi.Bakalım Özüm  Gelinim Mutfakta 23 Ekim puanları sonrasında günün birincisi olabilecek mi?

23 Ekim Salı Gelinim Mutfakta puanları merakla beklendiği şu anda fragmana baktığımızda da %100 Özüm ve Ezgi arasında düello olacak diyebiliriz. Geçtiğimiz hafta konfetilerle Ezgi’yi defalarca kutlayan Reyhan Hanım’ın ardından bu hafta da Ayten Hanım bilezikleri alan gelini Özüm’e çok şık bir yüzük hediye etti. başak bir taraftan ne kaynanalar var derken diğer taraftan da yapılanları gösteriş olarak bulduğunu belirtti. Peki sizce Gelinim Mutfakta 23 Ekim günün birincisi kim olacak? Yorumlarınızı bekliyoruz.  Not: Gelinim Mutfakta 23 Ekim Puanları sayfanın en altında verildi.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Günün Birincisi Kim? Günün Yemeği Ne? Çeyrek Altını Kim Aldı? (Salı)

Gelinim Mutfakta 23 Ekim günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin kim belli olmadan sizlere bir sorum olacak: Bir seyirci olarak kaynanaların gelinlerine kamera önünde hediye vermesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu gün Ayten hanım Özüm’e yüzük hediye ederken Reyhan Hanım üstünde R harfi olan bir kolye hediye etti. Başak kamera önünde hediye verilmesini gösteriş olarak nitelerken Ayten hanım içimden geldi hediye verdim bunda ne var, geçen hafta konfetilere bir şey denmediyse buna da denmemeli diye kendini savundu. Sizin bu konudaki görüşleriniz merakla bekliyor olacağız. Gelinim Mutfakta Program kapak resmi gelinim mutfakta günün birincisi  bakalım dün birinci olan betül olacak mı? Bazı takipçilerimiz Betül’ün dün birinci olmasını şansa bağlarken bazıları da Betül bu hafta birinci olabilir diye öngörüde bulundu. 23 Ekim Gelinim Mutfakta puanları verilmesine dakikalar var. Bugün bakalım hangi kaynana gelinine beş puanı verecek? Hangi kaynana Gelinim Mutfakta 23 Ekim günün birincisi kendi gelini olsun sağlayabilecek? Not: 23 Ekim Salı gelinim mutfakta toplam puanları sayfanın alt kısmında verildi.

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı Çeyrek altını alıp Salı günün birincisi kim  sorusunun yanıtına geçmeden 23 Ekim Salı gelinlerin yapacağı yemeğin malzemelerini de sizlerle paylaşmak istedik. ⇓Salı Puanları hemen alt kısımda⇓ 

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı Günün Yemeği Patates Püreli Patlıcan Kebabı  Malzemeleri

 • Dört yüz gram tavuk eti
 • Dört patlıcan
 • Bir soğan
 • İki çay kaşığı tuz
 • Bir çay kaşığı karabiber
 • Yarım su bardağı sıvıyağ
 • Dört yemek kaşığı sıvıyağ sotesi için

Püresi İçin

 • İki patates
 • Bir çay bardağı süt
 • Bir yemek kaşığı tereyağı
 • İki çay kaşığı tuz

Sosu için

 • Bir su bardağı su
 • Bir yemek kaşığı salça

Üzeri için

 • Rendelenmiş kaşar peyniri

Yemeğin yapımı hakkında kaynanalar gelinlere kısa bir süre içinde tüyoları verdikten sonra yemeğin yapımı için süre başlatıldı.Yapım için verilen süre bitiminde sunumlar başladı ve merakla beklenen 23 Ekim Salı gelinim mutfakta puanlama kısmına geçildi. Bakalım hangi gelin Gelinim Mutfakta 23 Ekim günün birincisi olacak ve 23 Ekim Salı Gelinim Mutfakta çeyrek altını alacak?

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Puanları (23.10.2018 Salı)

Kaynana Reyhan’ın verdiği Puanlar
Ezgi   1 PuanReyhan’ın Gelini
Başak :    5 Puan
Özüm :  3  Puan
Betül :  4 Puan
*************************

Kaynana Gül’ün verdiği Puanlar
Ezgi :   4 puan
Başak :  5  puan
Özüm :   1 puan
Betül :  4  puan ⇒ Gül’ün Gelini
************************

“23 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken >>> "Gelinim Mutfakta dizicenter" <<< şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.

Kaynana Ayten’in verdiği Puanlar
Ezgi :   3 puan
Başak : 1 puan
Özüm :   4 puan ⇒ Ayten’in Gelini
Betül :   5 puan
*************************

Kaynana Hanife’nin verdiği Puan
Ezgi :  1 Puan
Başak  5 Puan ⇒ Hanife’nin Gelini
Özüm :  3  Puan
Betül :  2 Puan
*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı Puanlama Sonucu

*************************

23 Ekim Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Başak
Gelinim Mutfakta 23 Ekim Çeyrek Altını Alan Kim =  Başak

23 Ekim Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu = Ezgi

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Ekim Salı günü gelinler toplamda kaç puan almış bakacak olursak; Ezgi 9 puan, Başak 16 puan, Özüm 11 puan, Betül 15 puan aldı. Gelinim Mutfakta haftalık puanlar kısmı ise yazımızın hemen alt kısımda verilmiştir.

Gelinim Mutfakta Puan durumu (22 Ekim – 26 Ekim Haftası) – Salı

Ezgi’nin Puanı      : 9 + 9 = 18
Başak’ın Puanı    : 11 + 16 = 27
Özüm’ün Puanı : 12 + 11 =23
Betül’ün Puanı    : 14 + 15 =29

Gelinim Mutfakta 158. Bölüm İzle (Çarşamba Fragmanı)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

48 Yorum

 1. Reyhan’ım banada itelyanoo ? dansını öğret ayo?? Ağzıma gülü takıp geliyorum ? Ya sen çok şirinsin? Ammaaa sende ezgiye altın kolye al Reyhan’ın”R”‘si ne demek? valla bu kadın gülmekten öldürdü beni ?
  Betül iyi ama birazcık sinir bozucu?

 2. Ezgicim İnşAllah bugün sen alırsın,sanmıyorum çünkü sinirliyken,moralin bozukken,üzgünken nasıl yemeği iyi yapacaksın? O zaman Başak alsın ? diğerleri almasında ?

   1. Ezgi düşüşe geçti…Bu hafta elenebilir ? Büyük konuştum ama öyle hissediyorum…?

 3. BENİM BABAMIN MAHALLESİNİN GELİNİDİR. HANİFE HANIMI ÇOK SEVİYORUM. İNSALLAH ALTINLARI BAŞAK BU HAFTA KOLUNA TAKAR.23/10/2018

 4. hayir ya insallah ezgi alir.kaynanasindan yüzü gülmüyo……..yazik be………benim gónlüm ezgi’den yana……..hadi be ezgi yaparsin sen,güçlü kadin sen hadiiííí……..

    1. ??☹ Ah be Ezgim.. Bu kayınvaliden varya kayınvaliden onun davranışları ve lafları yüzden düşüşe geçiyorsun, Bir mucize olurda gitmesin??

 5. Gul kaynana gelini ozum bilezikleri alsin diye haksizlik yapiyor cok havalandilar ne olur gitsinler yarismadan

 6. hanife’nin puanlamasi beni hasta ediyor.ayten gene iyi.one ya hep bir hep bir bu nedir ya…..

 7. Başak ta ezgi de inşallah bilezik leri alamaz lar yeni leri alsın eski ler bi gitsin artık

 8. Betul o kupeleri alsin kaynanasina taksin dalga gecilmez ozum ve betul kameralara oynamasin saygisizlar

 9. aynn.moda oldu yeni gelinlerin kaynanalar odasina gitmesi hemde gereksiz yere.acayip…..

 10. Başak’ı tebrik ederim Betül’ün birinci olamamasına ayrıca sevindim :) Betül artık kalıcı gibi :(

     1. En çok fatihi seviyoruz o kalsın gitmesin elenmesin :)

 11. Bir İZMİRLİ olarak Özümden nefret ediyorum.Ayten hanım da yeni geldiğinde sesi cıkmıyordu şimdi bi açılmış gelin kaynana ikisindede dil pabuç gibi.İZMİRİN yüz karaları.bir an önce gitsinler.

 12. Betüldede dil pabuç kadar.Kaynanası zavallı kadın Betülden korktuğu için sesini çıkaramıyor.Gelenler gidenleri aratıyor.Betülde defolsun gitsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu