Reyting

23 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları ve Analizi

Haftanın ilk  günü olan Pazartesi günü hangi dizi veya program daha fazla izlendi hangisi ilk on listesine girebildi? Haftanın ilk günü ilk yayınını yapan Çukur kaç puan aldı ve kendisine hangi sırada yer buldu. hangileri de ilk 100 listesinin son beşlisi hangileri oldu? Bütün bunları merak mı ediyorsun? İşte cevapları

Pazartesi Reyting Resmi

23 Ekim Pazartesi Reyting Sonuçları ve Detaylı Analizi

Haftanın ilk günü ve bu haftanın total listesi de sıfırlandı. Bakalım gelecek hafta tüm haftanın birincisi hangi diz veya program olacak? 23 Ekim Pazartesi Reytin sıralamasında hangi dizi veya program birinci oldu? Hemen bu soruyu geciktirmeden cevap verelim. Bu haftanın ilk gününün galibi her zamanki gibi Söz oldu. Hatta uzun bir süredir ikinciliği de Söz adlı dizinin özeti yer alıyordu. bu hafta da ikinci söz özeti oldu. Üçüncüde her hafta olduğu gibi bu hafta da kırgın çiçekler oldu. 23 Ekim Pazartesi ilk yayınına başlayan çukur ilk üç sırada kendisine yer bulamadı. Ancak ilk on listesinin içerisinde olma başarısı da gösterdi. Show tv ekranlarında yayınlanan Çukur ilk bölüm olduğu için izlenme oranı istenilen seviyeye ulaşmasa da gün geçtikçe kendisine meraklı bir takipçiler eklendikçe bu seviyelerden daha yukarıları hak ettiği açık. 

söz yeni gelen oyuncular resmi

 

yarışma programı da ilk on arasında kendisine yer buldu. Fox ana haber de ilk on en çok izlenen program veya diziler arasına girmeyi başarabildi. Müge Anlı ile Tatlı sert adlı program kendisine ilk onda olmayı başarabilen programlar arasına girdi.  23 Ekim Pazartesi ilk yüz en çok izlenenler listesinin rating değerli şu an net veriler elimizde olmasa da ilk üç bu şekilde gerçekleşti. Kısa süre içerisinde rating puanları eklenecektir. Peki ilk on böyle şekillenirken son beşli hangileri oldu? bu sorunun cevabı şu an için netlik kazanmadı. Ancak merak konusu oldu. Sizlerde yorum kısmına beğenmediğiniz dizi veya program hakkında fikirlerinizi yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu