Gelinim Mutfakta

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? [Haftalık Toplam Puan Durumu]

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık puan durumu (toplam Puanlar) sonucu açıklandı! 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? Bu hafta kim birinci oldu? En yüksek puanı hangi gelin aldı? 23 Eylül Gelinim Mutfakta bu hafta kim birinci oldu? Bilezikleri Fatma mı aldı? Haftanın birincisi kim oldu? Bu hafta beş bileziği kim aldı? Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma bilezikleri kim kazandı? Tüm bu soruların detaylı cevabı, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim Cuma Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

19 Eylül 2022 tarihinde başlayan Gelinim Mutfakta yarışması 23 Eylül Cuma günü, kaynanalar ile sunucunun vereceği puanlar sonucunda, beşinci haftayı noktalayacak.

=> Gelinim Mutfakta 30 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı öğrenmek için tıklayınız.

Yeni sezon başladığından bu yana Emel 15 bilezik kazandı. Tuğba ise sadece beş bilezik alabildi. Lakin Emel ve Tuğba ile birlikte programa sezon başında dahil olan Sibel, henüz hiç bilezik alamadı.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı - Fatma

Fatma son bölümde aldığı yüksek puanların kendisine verdiği güvenle birlikte, 23 Eylül Cuma toplam puanlar sonucu (haftalık toplam Puanlar) belli olmadan önce rakiplerine karşı şu sözleri sarf etti. İşte Fatma’nın o açıklamaları;

“Ben geldim. Yer yerinden oynadı!” Yarışmacı Fatma

Sözleri işle Fatma rakiplerini eleyip, beş altın bileziğe yürüdüğünü dile getirdi.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma bilezikleri kim aldı? Sorusunun da cevap bulacağı haftanın finalinde, gözler bilezikleri alacak gelinin üzerinde değil, bu hafta elenecek isimlerin üzerinde olacak. 

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Bilezikleri Kim Aldı - Fatma

Son bölümde Nursel Ergin yönetimin aldığı kararı açıkladı. Bu hafta iki yarışmacının eleneceğini, yerlerine biri popüler, diğer yeni gelen yarışmacı olmak üzere iki isim Pazartesi günü yarışmaya dahil olacağını ifade etti.

Bugün Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Haftalık Puan durumu sonucu, sadece bilezikleri alan gelini değil, bu hafa yarışmadan elenecek iki ismi de belirleyecek.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu

19 Eylül 2022 tarihinde başlayan beşinci sezonun beşinci haftası, 23 Eylül Cuma günü son bulacak. Nursel’in vereceği puanlama ile haftanın final puanlaması başlayacak ve 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu sonucu, kaynanaların ve sucunun vereceği puanlaması sonucunda, haftalık toplam puan durumu belli olacak. 

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası Şenay

Geçtiğimiz hafta Emel bilezikleri alan isim oldu. Böylelikle Emel 15 adet bileziği yarışmada kazanmış oldu. Bu haftaya da iyi başlayan Emel Çarşamba günü de dahil olmak üzere iyi puanlar aldı.

Emel son bölümde aldığı 5 puan nedeniyle birinciliği Fatma’ya kaptırdı. Dikkat: Bu hafta 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı? sorunun cevabı, bu yazının en sok kısmında açıklanmıştır.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan durumu

  1. Fatma: 63 Puan
  2. Tuğba: 56 Puan
  3. Emel: 56 Puan
  4. Sibel: 45 Puan 

Yukarıda verilen puanlama, yarışmacıların Perşembe puanları sonucunda elde ettiği puan ve sıralamalardır. Dikkat: Bu hafta gelinim mutfakta bilezikleri alan yarışmacının kim olduğu, yazının en son kısmında açıklanmıştır. 

23 Eylül Gelinim Mutfakta Puan Durumu

*************************

Tuğba : 56 + 22 = 78
Emel: 56 + 12 = 68
Sibel: 45 + 8 = 53
Fatma: 63 + 12 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Haftalık Puan Durumu Sonuçları

*************************

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim kazandı
⇒ TUĞBA

23 Eylül 2022 Cuma Gelinim Mutfakta Kim Elendi
⇒ EMEL & SİBEL

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ TUĞBA
Gelinim Mutfakta 23 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ TUĞBA
23 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL
*************************

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı

19 Eylül tarihinde yarışmaya Sibel’in memleketlisi Fatma katıldı. Fatma Kayseri gelini olduğunu ve yarışmada elinin lezzetini kanıtlayacağını dile getirse de ilk gün, günün sonuncusu olması nedeniyle kendisinden beklentileri boşa çıkardı.

Gelinim Mutfakta Tuğba Kimdir - Yeni Gelen Yarışmacı
Gelinim Mutfakta Tuğba Erurul

19 Eylül 2022 ile 20 Eylül 2022 tarihinden Emel çeyrek altını alan gelin olmayı başarırken, Emel adım adım yirminci bileziğini almaya doğru emin adımlarla ilerlemeye başladı.

Çarşamba günü Fatma’nın aldığı yüksek puanlar, bu hafta yarışmaya dahil olan yeni gelin ve kaynanayı oldukça umutlandırdı. Fatma ilk çeyrek altını kazanması ile morali yerine geldi. Dikkat: Gelinim Mutfakta Bu hafta bilezikleri alan yarışmacı yazının en sonunda açıklanmıştır.

22 Eylül Perşembe günü Fatma 23 puanla çeyrek altını yüksek puanlar elde etmesi ile bir anda bileziklere en yakın isim oldu. Emel ise Fatma’nın aksine bileziklere en yakın yarışmacıyken, bir anda ikinci sıraya geriledi.

Emel bu hafta bilezikleri kazanması için Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Toplam Puan Durumu sonucunda Fatma’dan tam 8 puan fazla alması gerekiyor. Aksi halde bilezikleri yeni gelen Fatma’ya kaptıracak.

Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış Resmi
Gelinim Mutfakta Fatma Dalmış

Emel bu hafta bileziklere emin adımlarla yürürken, Fatma’ya bilezikleri adeta altın tepside sundu. Son bölümde Fatma’nın aldığı puanlama ile Fatma, bu hafta 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Kim Aldı sorusuna, en yakın yarışmacı oldu.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta bilezikleri alan yarışmacı oldu!

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu