Gelinim Mutfakta

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Açıklandı! [Son Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma günün birincisi ile Cuma puanları belli oldu! 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün çeyrek altını kim aldı? 23/09/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Nursel Ergin bugün kaç puan verdi? 23 Eylül Puan durumu sonucu bugün kim birinci oldu? Kaynanalar gelinlere kaç puan verdi? Son toplam puan durumu sonucu açıklandı mı? Tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Ekim Cuma Çeyrek Altını Kim Aldı hakkında detaylı bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Puanları ile puan durumu sonucu %100 belli olduğunda, gözler bilezikleri alan gelinin üzerinde değil, en düşük puanları alan son iki gelinin üzerinde olacak.

=> 30 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi ve Puanları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Bildiğiniz üzere Nursel Ergin bu hafta iki gelini yarışmadan eleyeceklerini, yerlerine biri popüler, diğer ise yeni gelin olmak üzere iki ismi 26 Eylül tarihinde yarışmaya dahil edeceklerini dile getirmişti. Bu nedenle bu hafta yarışmanda iki kişi elenecek.  

Bugün 23 Eylül Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 23 Eylül Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Haftanın ilk bölümünde yarışmaya dahil olan Fatma, ilk gün aldığı düşük puanlarla Cuma günü eleme potasına düşmeyi neredeyse garantiledi gözü ile bakılırken, Fatma sonrasında aldığı içi çeyrek altın ve yüksek puanlarla bugün eleme potasından kurtulmayı garantiledi.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sırasında Fatma’nın alacağı yüksek puanlar, bu hafta yarışmadan iki eski yarışmacının eleneceği anlamına geldiği için eski yarışmacılar, Cuma puanlaması için canla başla çalışıp, yemek yapmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Puanları Verecek Kaynanalar

Sezon başında yarışmaya dahil olan Sibel, yarışmada henüz varlığını gösteremedi. Kendisi ile beraber yarışmaya dahil olan rakipleri bilezikleri koluna takarken, Sibel’in henüz hiç bileziği olmaması dikkatlerden kaçmadı.

Fatma, bugün 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, bugün çeyrek altını kazanması halinde, yarışmada kalmayı kesin olarak garantilerken, bilezikleri de kesin olarak koluna takacak.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Tuğba

Hafta başında yarışmaya dahil olan Fatma, aldığı puanlarla eski yarışmacıları eleme potasına sürüklemeyi başardı. Bunun farkında olan Fatma da rakiplerine şöyle söyledi. İşte Fatma’nın o açıklamaları;  

“Ben geldiğimde yer yerinden oynadı. Ayaklarınız kayıyor!” Yarışmacı Fatma

Sözleri ile Fatma rakiplerini birer birer eleyip, yarışmada kalcı olacağını dolaylı yoldan ifade etmesi, dikkatlerden kaçmadı.

Tuğba bu hafta kötü gidişe dur demek ve rakibi Fatma’ya bu hafta bilezik kaptırmamak için bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda, en yüksek puanı alıp, bilezikleri koluna takmanın hesaplarını yapıyor. 

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu Açıklandığı An Emel ve Kaynanası Şenay

Emel son bölümde aldığı 5 puanla bilezikleri almayı oldukça riske atarken, Sibel’in kural hatası yapması, Sibel’i eleme potasına sürükledi. Sibel bugün eleme potasında yarışan yarışmacı oldu.

Sibel geldiği ilk hafta hariç, diğer haftalar da eleme potasında mücadele eden isim oldu. Bugün Sibel’in işi oldukça zor. Zira bu hafta iki gelin yarışmadan eleneceği için Sibel bugün Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puanlama sonucunda, Emel ve Tuğba’dan 11 puan fazla alması gerekiyor. Aksi halde kesin olarak elenecek.

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta son bölüm de Fatma 23 puan alarak günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin olurken, Emel aldığı beş puanla günün sonuncusu olan yarışmacı oldu.

Hafta başında Sibel’in atağa kalkacağı ve artık varlığını kanıtlayacağı bir hafta olacağı konuşulsa da Sibel yine beklentileri karşılayamadı. Sibel bugün Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma puanlaması sırasında elenmemek için mücadele verecek.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Puan Durumu

Haftanın ilk bölümü 19 Eylül Pazartesi günü ekrana geldi. İlk ve ikinci bölümler de çeyrek altını Emel alırken, üçüncü ve dördüncü bölümde çeyrek altını yeni gelen Fatma aldı. Bugün Nursel Ergin’in vereceği 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta puanları ile haftanın son çeyrek altını verilecek. Dört kaynana ile sunucu Nursel’in vereceği puanlama ile Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma puan durumu (son toplam puanları) sonucu belli olacak.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Sibel iki yarışmacının eleneceğini öğrendikten sonra, bu hafta yarışmadan elense dahi en azından eli boş dönmek istemiyor. Bunun için de bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Emel ile Tuğba 56 puanla Cuma finalinde yarışırken, Fatma bu ikiliden 7 puan fazla olan puanı ile yarışacak. Bu üçlünden biri 23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda yarışmadan elenecek. Tuğba da yarışmadan elenen olmamak için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Puan Durumu Netleştiği An Fatma ve Kaynanası Nermin

23 Eylül Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Cuma çeyrek altını kim kazandı? Bugün Nursel beş puanı kime verdi? Cuma bugün en yüksek puanı kim aldı? İşte merak edilen bu soruların cevapları da alt kısımda ki puan tablosu içerisinde kesin olarak verilmiştir.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puanları (23/09/2022 Cuma)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Eylül Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Tuğba: 5
Emel: 1
Sibel: 3
Fatma: 4

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Filiz’in verdiği Puanlar

Tuğba: 2
Emel: 3
Sibel: => Filiz’in Gelini 1
Fatma: 5

*************************
” 23 Eylül 2022 Cuma Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Gönül’ün verdiği Puanlar

Tuğba: => Gönül’ün Gelini 5
Emel: 3
Sibel: 1
Fatma: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Şenay‘ın verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: => Şenay’ın Gelini 3
Sibel: 1
Fatma: 1

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nermin’in verdiği Puanlar

Tuğba: 5
Emel: 2
Sibel: 2
Fatma: => Nermin’in Gelini 1

*************************

Gelinim mutfakta 23 Eylül Cuma Toplam Puanlar

Tuğba 5 2 5 5 5 22
Emel 1 3 3 3 2 12
Sibel 3 1 1 1 2 8
Fatma 4 5 1 1 1 12

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (19-23 Eylül Haftası) – Cuma

*************************

Tuğba : 56 + 22 = 78
Emel: 56 + 12 = 68
Sibel: 45 + 8 = 53
Fatma: 63 + 12 = 75

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Cuma Puanlama Sonuçları

*************************

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ TUĞBA
Gelinim Mutfakta 23 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ TUĞBA
23 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ SİBEL

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Eylül 2022 Cuma Fragmanı İzle

23 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda bugün yarışmadan iki kişi elenecek. Böylesine önemli bir günde sop puan durumu sonucu (toplam puan durumu) sonucunun da belli olacağı haftanın final bölümü fragmanı, Gelinim Mutfakta 23 Eylül 2022 Cuma fragmanı alt kısımda verilmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

22 Yorum

    1. Yayıncılığın prensibi hangi sinekten daha cok yağ çıkar (reyting) ona bakar. Emel ile Tuğba karşılaştırılınca Tuğba daha verimli yapımcı için.

          1. dün tiktokta bir çalışan paylaştı. sildi sonra. neyse izleyince görürsünüz :)

  1. Gelinim mutfakta evet suan iyi reyting alamiyor olabilir yakinda eski reytinglere ulasir insallah yine gunduz kusaginda reyting rekoru kirar diyorum zuhal simdilik sevinsin ama gelinim mutfakta gercek sezon baslayinca o zaman gorur zuhal bizim programi halt edemeyecek suan zuhal gelinim mutfakta ya fark atmis durumda reytinglerde ama gelinim mutfakta totali geri alacaktir zuhal den insallah ve gunduz kusaginda 4 program olacaktir yakinda zuhal erken seviniyor reytinglerde bi gelinim mutfakta tamamen baslasin o zaman gorecegiz bakalim ben artik zuhali de sevmiyorum fox taken sevmistim ama tv8 gecince biraktim onu benim en sevdigim kanal Kanal D dir harbi gelinim mutfakta yi kanal d de izlemekten mutluyum o kadar acun un kanalini sevmiyorum nefret ediyorum ondan tv8 sevmedigim kanal dir benim artik yemekteyiz efsane programim degil gelinim mutfakta efsane programim bundan sonra benim yemekteyiz benim icin bitti yok sayiyorum o programi tabiki gelinim mutfakta var benim icin bundan sonra ben nursel ergin i zuhal den daha cok seviyorum artik ben

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu