Gelinim Mutfakta

23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları İle Bugün Günün Birincisi

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Pazartesi günün birincisi kim oldu? Yeni sezonda çok ilginç gelişmeler ile sezon başladık. Ezgi ve Hatice’nin aynı hafta yarışmadan gitmesi ile meydan adeta Elif’e kaldı. Bakalım Elif, geçen hafta olduğu gibi bugün Gelinim Mutfakta 23 Eylül Pazartesi Puanları verildiği sırada günün en yüksek puanını alabilecek mi? Bence bu oldukça zorlayıcı olacak. Dikkat: 23 Eylül puan durumu bu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

==>  [mavibuton]Gelinim Mutfakta 14 Ekim Pazartesi Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puanları Verildiği Esnada Çiğdem Ve ElifGeçtiğimiz hafta Elif zirvede başladığı hafta zirveden indiren olmadı. Sonuçta hafta finalinde 66 puanla bileziklerin sahibi olurken kendisine en yakın isim olan Kıymet ile arasında 6 puan fark atmayı da başardı.

Şu an için Elif, tüm yarışmacıları kolay bir yarışmacı olduğunu düşünse de hem Kıymet hem de Dilek kolay lokma olmadığını bu hafta ilk gün puanlaması olan 23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta puanları sırasında herkese göstereceğini düşünüyorum. Gelinim Mutfakta Puan Durumu SonucuGelinim Mutfakta 23 Eylül Puanlama da elbette gözler iki ismini üzerinde olacak. İlk olarak bu hafta yarışmaya başlayan Emine hanım acaba nasıl puanlar verecek ve kendi gelinini bulabilecek mi? diye gözler üzerinde olurken, ikinci olarak ise Çiğdem hanım gene düşük puanlar verecek mi? Kendi gelini Elif’in tabağını bulmayı başarabilecek mi? Sorularından dolayı gözler üzerinde olacak.

=> [mavibuton]Gelinim Mutfakta 7 Ekim Pazartesi Puanları[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

23 Eylül Pazartesi puanları sırasında her yarışmacı elbette bugün çeyrek altını alan gelin olmak için çabalasa da haftanın beş günü arasında Pazartesi ile Cuma günleri puanları bir hayli önemli oluyor.Cuma günü bilezikleri kimin kazandığını ve kimin elendiğini merak ettiğimiz için ;Cuma günü puanlaması önemli olurken ilk gün yani Pazartesi puanlarının önemli olma sebepleri;

 • İlk gün çeyrek altını almak
 • Bilezik yarışında en yüksek puanı ilk günden almak
 • Puan durumu sonucunda zirvede olaması nedeni ile rakiplere fark atmak
 • Eleme meselesinde kendisini bir şekilde korumaya altına almak
 • Haftaya moral ile başlamak

23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Pınar (Yeni Gelen Yarışmacı)Tüm bu avantajları dada da artırabiliriz. Ancak en önemlileri yukarıda sizler için paylaştım. bunun dışında yeni gelen yarışmacı kendisini ilk bölümden itibaren kanıtlaması nedeni ile yeni gelen için ayrıca öneme sahip olduğu ilk gün puanlaması 23 Eylül Pazartesi gelinim mutfakta puanlama kısmı oldukça çekişmeli geçecek.

23 Eylül Pazartesi haftalık toplam puanlar da her hafta bir yarışmacıyı favori ilan ediyoruz. Bu hafta favori yarışmacımız elif ile birlikte Kıymet de ilk hafta gösterdiği performansı nedeni ile favori olarak gösteriliyor. Tabi ilk gün verilecek puanlar sonrasında favori yarışmacı değişiklik gösterebilir. 23 Eylül 2019 Pazartesi Gelinim Mutfakta Çeyrek Altını Alan Dilek

=> [mavibuton]30 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bugün Kim Birinci oldu? Altın listesinde adım adım zirveye doğru yola çıkan Elif, güçlü rakipler yok iken bilezik listesinde en azından Gülcan’ı alt edip Ezgi’nin hemen altında kendisine yer bulmak istiyor. Tabi daha sonra Ezgi’nin kırdığı bilezik rekorunda zamanla kırmanın planı içinde. Bu yüzden bugün günün birincisi olup çeyrek altını almak için elinden geleni yapacak.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puanları, Günün Birincisi

23 Eylül 2019 Pazartesi günü başlayan hafta 27 Eylül 2019 Cuma günü son kaynananın vereceği puanlar sonucunda bir gelin 5 altın bileziğin sahibi olurken bir başka gelin ise elenerek yarışmaya ve hayallerine veda edecek. bizde bu hafta 23 Eylül Pazartesi Puanları da dahil olmak kaynanaların gelinlere verdiği puanları an ve an aktaracağız. Günün sonunda ise 23 Eylül Gelinim Mutfakta Günün birincisi ve puanlarını açıklayıp, bugün çeyrek altını alan gelin kim en alt kısımda sizler vereceğiz.23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kıymet

=> [mavibuton]27 Eylül Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puanlar[/mavibuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Bu hafta, kaynana Çiğdem hanım geçtiğimiz hafta üst üste verdiği birlerin adeta hesabını verecek. Bence geçtiğimiz hafta verdiği birlerin karşılığını bulacak olan kaynana Çiğdem hanım oldukça sinirlenecek. Kendisinin geçtiğimiz hafta verdiği puanları, çok çabuk unuttuğunu düşünüyorum. Zira kendisi verdiğinde olmamış. Ancak başkası verdiğinde yanlış puanlama demesi bence hiç inandırıcı olmuyor artık. Not: Bugün Gelinim mutfakta puanlama kısmı yazının en son kısmında verdik. Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Puanlaması

=> [pembebuton]26 Eylül Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Son bölüm de oldukça iddialı Hilal maalesef haftanın en düşük puanlarını aldığı gerekçesi ile elenerek yarışmaya veda eden isim oldu. Oysa Kıymet ile Dilek geldiğinde onları acemi görmüş, bu hafta ikisinden biri yarışmadan eleneceğini düşünmüştü. Bu yarışmada tecrübe diye bir şeyin olmadığını sade ve sadece yemeklerine odaklanmanın tek gerçek olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Dikkat: 23 Eylül Pazartesi puan tablosu yazının en son kısmında bulabilirsiniz.

=> [pembebuton]25 Eylül Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

23 Eylül Pazartesi Çeyrek altını kim aldı? İlk gün bu şanslı gelin kim oldu? Ben bu sorunun cevabını gün içinde sizler ile paylaşacağım. Ancak sizler de içinizden geçen birinciyi bu yazının en alt kısmında açıklamanızı istiyorum. Bakalım hangi yorumcumuz bugün kim birinci olduğunu bilecek? Merakla gelecek yorumları bekleyeceğim.23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar23 Eylül Pazartesi ile 27 Eylül Cuma haftasında, Haftalık Puan Tablosu açısından bu hafta Elif gene bilezikleri alma konusunda en iddialı gelin olduğunu ancak buna hem Dilek hem de Kıymet fırsat vermemek ve bilezikleri kendileri almak adına stratejik bir iş birliği yapacaklarını düşünüyorum.

=> [pembebuton]24 Eylül Salı Gelinim Mutfakta Puanları[/pembebuton] hakkında bilgi almak için lütfen tıklayınız.

23 Eylül Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu elbette merak ediyorsunuz. Bende bu sorunun cevabı sizlere aktarmadan hemen önce bugün gelinler haftanın ilk günü hangi yemeği yaptığını malzeme listesini aktarmak istiyorum. Günün yemeğinin adını ve malzeme listesini verdikten hemen sonra, 23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puanlaması hakkında sizleri bilgilendireceğiz.Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puan Durumu Açıklandığı An Kıymet Ve NurKaynanalar ilk gün hangi geline kaç puan verdiğini hemen alt kısımda tablo halinde verdik. Daha sonra merakla beklenen, Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puan durumu ile ilgili toplam puanlar ise en alt kısım da sizleri bekliyor. 

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Makarnalı Domates Dolması

23 Eylül 2019 Gelinim Mutfakta Makarnalı Domates Dolması Malzeme Listesi

 • 1/4 paket haşlanmış makarna
 • 1 adet domates
 • 100-150 gram salam
 • 100 gram mümkünse Eski kaşar
 • 6 yaprak taze fesleğen
 • 2 çay kaşığı tuz
 • 5 yemek kaşığı kadar zeytinyağı

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 123-27 Eylül 2019 haftasının ilk günü yani Pazartesi günü yarışmacılara oldukça teknik bir yemek yapılmasını istenildi. Yarışmacılarda dört elle belirlenen 50 dakikalık süre içinde yemeklerinin yapmaya başlarken yeni gelen Emine’nin gelinini de tanımaya başladılar. Kaynanalar odasında ise Emine kaynanayı diğer kaynanalar da soru yağmuruna tuttu.

50 dakikalık süre sonunda nihayet tüm yarışmacılar günün yemeğini tamamladı. İlk gün yarışmaya katılan gelin ile geçtiğimiz hafta bilezikleri kıl payı kaçıran Kıymet, kendisini göstermek için ellerinde geleni yaparken, Dilek de kendisine karşı oluşan gruba karşı kendisini kanıtlamak için elinden gelenin en iyisini yaptı.
23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belirlenmeden Önce Dilek Ve Fatma
Bugün kim çeyrek altını kim aldı sorusunun cevabı sade ve sadece bir kişi olacak. Bu sebeple günün birincisi kimin olduğunu ve aldığı puanları merak ediyorsanız hemen alt kısımda verilen puanlar sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Puanları (23/09/2019 Pazartesi)

*************************Gelinim Mutfakta Puanları Resim 1*************************

Kaynana Çiğdem‘in verdiği Puanlar

Elif=> Çiğdem’in Gelini 1
Dilek : 2
Kıymet : 5
Pınar : 3

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nur‘ın verdiği Puanlar

Elif : 2
Dilek : 4
Kıymet: => Nur’un Gelin 5
Pınar : 1

*************************
” 23 Eylül 2019 Pazartesi Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
###
"Gelinim Mutfakta dizicenter"###
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Emine‘nin verdiği Puanlar

Elif   : 5
Dilek : 1
Kıymet : 2
Pınar  : => Emine’nin Gelini 2

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Fatma‘nın verdiği Puanlar

Elif : 1
Dilek : => Fatma’nın Gelin 4
Kıymet : 2
Pınar : 5

*************************

Gelinlerin 23 Eylül 2019 Pazartesi Toplam Puanları

Elif 1 2 5 1 9
Dilek 2 4 1 4 11
Kıymet 5 5 2 2 14
Pınar 3 1 2 5 11

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (23-27 Eylül Haftası) – Pazartesi

*************************
Elif       : 9
Dilek    : 11
Kıymet : 14
Pınar   : 11
*************************

Gelinim Mutfakta 23 Eylül Pazartesi Puanlama Sonuçları

*************************

23 Eylül Pazartesi Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ KIYMET
Gelinim Mutfakta 23 Eylül Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ KIYMET
23 Eylül Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ ELİF

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Eylül 2019 Salı Fragmanı İzle

Bir sonraki gün olan 24 Eylül 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında gelecek olan 357. bölüm fragmanı hemen alt kısımda eklenmiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu