Zuhal Topal'la Sofrada

23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları [Sibel Nazire Özgünaydın]

23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün Sibel Nazire Özgünaydın yarışacak. 23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları sonucunda bu haftanın ilk finalist adayı olması beklenen 6 çocuk annesi Sibel puan aldı? 23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puan durumu sonucu kim birinci oldu? Bu hafta en yüksek puanı Yemekteyiz programında kim aldı? Sibel Nazire Özgünaydın’a Zuhal Topal bugün kaç puan verdi? Sibel Nazire Özgünaydın’ın menüsünde hangi yemekler var? Soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Zuhal Topal’la Yemekteyiz 21 Ekim Perşembe Puan Durumu için tıklayınız.

23 Eylül Perşembe günü TV 8 ekranlarında yarışan yarışmacı Sibel Nazire Özgünaydın, 6 çocuk annesi olduğunu açıklayınca izleyenler oldukça şaşırsa da başarılı yarışmacı edebiyat öğretmeni iki evlilik yaptığını, eşinin çocuğunu da kendi çocuğu gibi sevdiğini açıklaması ile dikkatleri bir anda üzerine çekti.

=> 7 Ekim Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün için tıklayınız.

Zuhal Topal Kaç Puan Verdi

Bugün Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Eylül Perşembe Puanları sırasında Sibel’e karşı diş bileyen yarışmacılar bilerek düşük puanlar verecekken, adil olarak puanlar veren sunucunun beş ve üzerinde puan vermesi bekleniyor. 

=> Zuhal Topal Yemekteyiz 20-24 Eylül Yarışmacıları hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Eylül Perşembe (2021)

23 Eylül Perşembe günü Zuhal Topal’la Yemekteyiz Bugün yarışan yarışmacının adı Sibel Nazire Özgünaydın. Lise de edebiyat öğretmeni olan ve yaptığı yemeklerle çevresinde olumlu tepkiler alması üzerine yarışmaya katıldığını dile getiren 33 yaşında ki Sibel, bu hafta dolu dolu yemek yapan ilk yarışmacı oldu.

=> 24 Eylül Cuma Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları için lütfen tıklayınız.

23 Eylül Perşembe Zuhal Topal'la Yemekteyiz Puanları Verildiği An

20 Eylül ile 24 Eylül haftasında yaptığı yemeklerin yapımının zorluk derecesine bakıldığında en zor yemekleri Sibel yaptığı açıkça görülüyor olmasına rağmen istediği puanları rakiplerinden alamaması başarılı yarışmacıyı bir hayli üzmüşe benziyor.

23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Puanları (Sibel Nazire Özgünaydın)

Gülcan Güvenç  5
Aala Abed  6
Gülay Kurt  2
Cüneyit Akın  4
Zuhal Topal    7
TOPLAM:   24

**23 Eylül 2021 Perşembe**

Zuhal Topalla Yemekteyiz 23 Eylül Perşembe Fragmanı İzle

Aslen İstanbullu olan 33 yaşında 6 çocuk annesi olan ve hali hazırda lise de edebiyat öğretmenliği yapan Sibel Nazire Özgünaydın’ın yarıştığı, 23 Eylül Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ve sonuçlarının da belli olacağı Zuhal Topal’la Yemekteyiz 23 Eylül fragmanı alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu