Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

23 Haziran Cumartesi Ah Kalbim Özeti Purap, Disha’yı Sangram’ın Elinden Kurtardı Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti

Ah kalbim 234. bölüm özeti vermeden önce Ah Kalbim 23 Haziran özeti, en önemli sahnesi Purap, Disha’yı kurtardı. Hadi 23 haziran ah kalbim özetine geçelim ve bu olayları an ve an anlatmaya çalışalım.

23 Haziran Ah Kalbim Özeti

Sitemi Ah kalbim 234. bölüm özetini daha önceden vermişti. Ancak bölüm numaralarındaki uyumsuzluk nedeni ile yeniden kaleme alıp sizlere en doğru özeti vermeye çalışıyoruz. Hem Hindistan’da devam eden güncel özetlerle sizleri buluştururken Türkiye’de yayıncı kuruluş olan Kanal 7 ile uyumlu gitmek açısından yeniden yazıp sitemizi Hint dizilerin arşivi oluşturmayı hedefliyoruz. Sizlerin de yorum kısmında yazdığımız özetler için geri dönüşleri sayesinde en iyi özeti her daim vermeye devam edeceğiz. Sözü daha fazla uzatmadan Ah kalbim 18 haziran özeti vermeye başlayalım. 

Bölüm Disha ile Purap’ın konuşması ile başlar. Disha Bir an önce bu mahalleden çıkmasını Sangram Sing’in adamları tehlikeli adamlar olduğunu ve yakalanmadan gitmesini ister. İkili bir birleri ile vedalaşıp ayrılırlar. Mehra konağında ise Aliya ile Tanu Munni’nin kaldığı odaya girerler. Munni makyaj yaptığını gören Tanu, seni makyaj kurtarmaz diyerek alay etmek ister. Munni ise hazır cevap birisi olduğu için plastik bebek olmaktan farkım olsun. Senin gibi olmayayım deyip Tanu’yu sinir eder. İkili arasında kısa süreli bir tartışma çıkar. Aliya ikiliyi ayırdıktan sonra Munni’ye Puja törenini bilip bilmediğini sorar. Munni de evli veya evlenecek kişilerin Pandit ji karşısında yaptıkları yemin olduğunu söyler.  Aliya madem biliyorsun o zaman detay vermeden kısaca şunu söyleyeyim. 18 haziran Ah kalbim özeti devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın.

Abhi senin Pragya olduğunu zannettiği için ve tapınakta eksik kalan ritüeli tamamlamak için Puja törenini yapmak istediğini söyleyince Munni hayatta ben Abhi ile Puja töreni yapmayacağını ve hiç bir güç bunu kendisine zorlayamayacağını bu gün Puja töreni yaparsam yarın aynı yatakta yatmak ve evli karı koca olmak isteyeceği için buna asla müsaade etmeyeceğini söyler. Tanu ise karı koca olma demediğini sadece Abhi’ye kendisini önce sevdirmesini ardından ise Pragya’nın adını dahi alamayacak kadar sinir etmesini ister. Disha ise Purap ile ayrıldıktan sonra evine doğru giderken kendisini takip edenlerin olduğunu fark eder. Bu adamlar da Sangram Sing’in adamları olduğunu anlayan Disha, arkasından gelen adamları atlatmak için bir plan düşünür. Yol üstünde markete girince Sangram’ın adamları kapıda beklediğini gören Disha arka kapıdan çıkıp kaçar. Hırsızlar da durumu fark edip Disha’nın peşine düşer.

Sangram Sing Disha’yı Yakaladı Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti

Mafya babası Sangram Sing motosiklet öncülüğünde mahalleye girdiğini görenler kaçışmaya yolunu değiştirmeye başlar. Sangram Sing kendi planlarını bozan ve polise şikayet eden kızın bir an evvel bulunup getirilmesini için adamlarına emreder. Yanında ordu ile gelen adamları da Disha’yı aramaya koyulur. Disha ise arkasından gelen adamları atlattığını düşünüp evine doğru gittiği esnada Sangram Sing’in adamları Disha’nın etrafını sarıp kaçmasını engelleyip Sangram’a haber ederler. Sangram arabadan inip Disha’nın yanına geldiğinde ne kadar da güzel bir kızsın. Daha önce böyle tatlı bir kız görmedim. Sen kimlerdensin? Babanın adı ne diye sorunca, Disha da babamın adı Vijay Chauhan der. Sangram, sen neden bizim adamlarımızın işlerine karıştın güzellik diye sorunca Disha da lafını çekmez. Hırsızlık yaptıkları için mazlum ve mağdur birisine yardım ettiğini söyler.

ah kalbim 234. bölüm özeti (18 haziran ah kalbim özeti)

Sangram işi daha da çirkinleştirmek için Disha’nın yanına gelip dokunup taciz etmek isterken Disha, Sangram’a tokat adar. Sangram’ın adamları Disha’nın kollarını tutar. Disha etrafta kendisini izleyen vatandaşların yardım edip kurtarması, en azından polisi aramasını istese de kimse oralı olmaz. Çünkü Sangram ertesi gün kendisini gelip öldüreceğini bilirler.

Purap Sangram’ın Elinden Disha’yı Kurtarır Ah Kalbim 23 Haziran Özeti

18 Haziran ah kalbim özeti için en önemli ve heyecan verici noktası, Purap uzaktan araba ile geçerken Disha’nın tehlikeli adamlar tarafından yol ortasında sıkıştırıldığını görünce arabayı Sangram ve adamlarının üzerine sürer. Bir boşlukta Disha’yı arabaya bindirip olay yerinden kaçmayı başarırlar. Arkalarından kendilerini takip etmek isteyen motosikletlileri de bir bir etkisiz hale getirirler. Ancak yolda çok fazla gitmeden arabanın lastiği patlar. Arabanın lastiğinin patlak hali ile kaçamayacağını anlayan Disha ile Purap yaya kaçmaya başlarlar.

Ah Kalbim 18 Haziran Özeti (Ah Kalbim 234. Bölüm Özeti) resim 1

Disha okulda çalıştığı için bizi burada kimse bulamaz diyerek Purap’ı da alıp okulun içinde bir sınıfa saklanırlar. Bu arada Mehra konağında Abhi Pragya sandığı Munni’ye cilveler yapmak ister. Munni ise her şeye geri durup kendisine Abhi’nin yaklaşmasını istemez. Abhi de ne zaman hazır hissedersen o zaman yaklaşacağını söyler. Sangram, Disha ile Purap’ı bulmak için önce Disha’nın evine adamlarını gönderse de eli boş döner. Akıllarına okulda çalıştığı gelince okula bakmaya giderler. Ancak Sangram ikiliyi okulda da bulamaz. Sabaha kadar okulda kalan ikili bir birlerine sarılıp uyurlar. Ertesi gün Disha babam beni çok merak etmiştir diye telaşla uyanır. Ah kalbim 234. bölüm özeti burada son buldu. 23 Haziran Ah kalbim ile ilgili sayfanın altında bulunan yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Ah Kalbim 23haziran özeti yazarken aklıma Bülbül geldi. Sizce Bülbül gelseydi daha mı iyi olurdu? Görüşlerinizi 23 haziran ah kalbim özeti altına yani bu sayfa altına yazabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

289 Yorum

 1. GUNAYDINLAR❤❤❤ HAYIRLI ❤❤❤BAYRAMLAR ❤❤❤ HAYIRLI ❤❤❤SABAHLAR ❤❤❤KIZLAR ❤❤❤ NASILSINIZ ❤❤❤ BAKALIM❤❤❤????

 2. Günaynın ballar????İlk benim çabuk bayram harçlıklarımı verin şeker istemem ona göre???????

 3. ALIMIRAM IYI BAYRAMLAR BIRTANEM TESEKKUR EDERIM COK SUKUR IYIYIM SENINDE IYI OLDUGUNA SEVINDIM BENIM SANA HEDIYEM 200 TL BAYRAM HARCLIGI GULE GULE HARCLA CANIM ???????

 4. ALMİRAMM?
  HIM NE VERSEM NE VERSEM ŞEKER YERİNE PARA VETİRİZ BİZDE O ZAMAN 300 TL HARÇLIK??

 5. Oohhh naz ablam heloşum kesenize bereket 500 tl oldu ???????

  Nurdan ablam sanada hayırlı bayramlar????

 6. Sağolasın gece kuşum NAZIM NASILSIN.

  ???

  ALMİRAAA benden de 100 lira sana bayram harçlığı. Nasılsın sen nereliydin siZin oralarda bayram nasıl geçiyor

 7. Nurdan ablam çok teşekkür ediyorum şimdi 600 liram oldu???ben aslen diyarbakırlıyım ama mersinde yaşıyorum nurdan ablam bayram guzel geçiyor klasik bir bayram ???

 8. Kızlar nasılsınız bakalim almiram bende para yok sana bir kuruş bile yok???????????sana şeker var biraz kilo al çok zayıfsın ?????

 9. Merhaba arkadaşlar 1 gün hiç gelmedim sorry sorry birazdan gelirim işim çıktı
  Ah kalbim mütişsin

 10. Herkese iyi bayramlar???????

  Kız almiroş ben bonkörüm benden sana sana 1000 tl????????

  Naz abloşumda sana ?hediyeem???

 11. DILEKCIM ❤❤ HAZALCIM ❤❤ MELEKCIM ❤❤ HOSGELDINIZ HAYIRLI BAYRAMLAR CANIM HAZALCIM HEDIYE ICIN TESEKKUR EDERIM CANIM??

 12. Bizim misafirler yine con var ondan anca akşam burda olurum ya çok halsizim???ay bide sabahtandir kahvaltı yapamamışım midem bulanıyor ya ????????????

 13. Dilekcim sana kolay gelsin kiz yemeyini yE guclu olasinki misafirlere hizmet ede bilesin Canim ???

 14. Diloşum kız ben mi zayıfım 62 kiloyum daha ne olsun???

  Hazoş kız kesene bereket bu ne cömertlik Allah razı olsun????

  Heloşum 1.600 liraya kendime yeni bir tl alırım artık????

 15. Bizim ev şuan boş bende dışarı çıkacaktım boşverdim ablamla evde kahve çikolata keyfi yapıyoruz??
  Diloş kolay gelsin bitanem kız yemek ye valla bayram bayram hastanelere düşme sakin ???

 16. ALMIRAM VALLAH BENDE DIŞARI CIKACAKTIM AMA UZANMAYI TERCIH ETTIM UZANMIŞIM VE SIGARA ICIYORUM BIRTANEM??

 17. Naz ablam iymisin ablam keyfine bak biraz dinlenmek de iyidir insana dinlän ablam bayram telaşı yormuşdir seni
  Almiracim iymisin canım

 18. Ben geldim???
  Almiroşum çatır çatı harçla kız???..
  Naz abloşum beğendiğine sevindim ablam???
  Melekcim bende seni özledim canısı??

 19. Kızlar ben 2 saatdir dışardayım melekle işte annaannem.dayım ve halamlara gitdik ziyarete bayramlaşmaya..şimdi bi parkda oturuyorum dinleniyorum kardeşimle.2 amcam ve bide büyük kuzenim kaldı onlarda uğrasam bitecek???..ayy bide hava sıcak????..bitdimmm???..

 20. Melek canım sen nerdesnin???

  Diloşum kız seninde çilen bitmedi valla??????..canım akşam görüşürüz?????

  Alev kız sen hala odanımı toparlıyon kız????ben sabah erkenden kalkıp toparladım??..kayıpolan takılarımı yatağın altından buldum..ama küpemin bi teki bulamadım kayıp etdim canavar çocuklar yedi galiba????

 21. Tamam kızlar bende kalkıyım..daha gezicek 3 ev var??..hadi yazarım birazdan görüşürüz????

 22. Kız benimde mecalim yok ama annem işde git büyüklerinin ziyarete ayıp olur diye işte..ama kardeşimin keyfine diyecek yok tabi dün tüm gün çalışan ben eğlenen o????..cefasını ben sefasını melek?

 23. Anladım canım git git…ayy melek bide tuturdu abla dondurma al diye..birtanem 2 dk bekle dondurma alayım geliyorum??

 24. Kız zaten ben hep dışarda ışığı açık hava moduna ayarlıyorum..ama işte güneş nasıl vuruyorsa açık hava ışığıda çare etmiyor?????….
  Aynen valla çocuk olmak en güzel rahat miss???….
  Ayyy melek beni marketde rezil etdiii????????

 25. Napıcak marketde geldik işte sordum hangi dondurmayı istiyorsun seç..bana abla aşk dondurmasından istiyorum dedi??? ordakı bazı insanlarda güldü..bende melek ne saçmalıyorsun söyledim..market çalışanıda aldı verdi aşk dondurmayı meleğe??neyse aldık çıkdık hemen?????salak kız aşk dondurmasıymış artık neyin kafasındaysaa?????

 26. Duraktayım şimdi otobüs beekliyorum..ayy terledim bide ıyyy??.?????.ayy bu sıcaklııık???????

 27. Aşk dondurması mı kız o nasıl oluyo melek hanima bak sen???????burası birkaç gündür bulutlu☁☁☁☁

 28. Kız hani cornneto dondurması var ya??..reklamlardada hep 2 sevgili bir birlerine verirler felanda filan??melekde ona cornneto ya aşk dondurması ismini takmış?????.çocuk işte???

 29. Hadi yaa çıkıyormusun?..tamma almiroşum görüşürüz birtanem?????..
  Melek canım noldu niye keyfin yok..??

 30. SELAM
  ???
  ARKADAŞLAR
  ?????
  NASILSINIZ
  ?????

  ..
  .
  BAYRAM ESKİSİ GİBİ DEĞİL ARTIK ÇOK SIKICI YA UFF

 31. Kız hazal melek napmiş gulmekdan öldüm yaaaaaaaaaa morelim duzaldi yaaaaaaaaaa bide melek kaç yaşinda

 32. Hoşgeldin helinim??..iyim kuzum sen nasılsın??..aynen canım eski çocukluğumuzun bayramların tadı yok..yada insana çocukken bayram güzel geliyor belkide…

 33. Öylee mi canım ne mutlu bana morelini düzeltdiysem birtanem???..canım melek 6 yaşında aralıkda 7 olucak???

 34. Ahh melek senin yerinde olsaydım 1 dk boş keçirmezdim..kız miss gibi paris gibi yerdesin eğlensene???..

 35. arkadaşlarım nasılsınız ben hiç müsait olamadım gelen giden çok oluyor konular otomatik yayınlanıyor memlekete gelmeden önce yazmıştım. Bana bir diyeceğiniz var mı bir saat kadar buradayım haberiniz olsun

 36. Hazall ben geldimmmm????

  Heloşum evet cnm cok haklısın bayramlar çok sıkıcı oluyor??

  FİLİZİM EVET BİTANEM DİYECEĞİM VAR CANININ SAĞLIĞI BU ARADA BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN???

  1. ayy almiram teşekkür ederim bi tanem nice senelere hep birlikte ulaşmak dileğiyle canım arkadaşım

 37. Almiroşum bende geldim canısı??..
  Şimdi eve gele bildim ohhhh bitdi sonunda yaa???..

  Filizim birtanem şükür iyiz canım sen nasılsın???canım burda herşey gayet yolunda????

  1. bayram gezmesine gitmillerdir canım burada bayram gezmesini bitirenler parklara piknik alanlarına hucum ediyorlar :)

 38. Vah vah diloşum seni iyice yormuşlar yaaa..canım işin bitsin sana yorgunluk masajı yaparım ben??..bide üstüne yorgunluk kahvesi☕ yaptım mı bişeyciğin kalmaz kuzum???

 39. Hep iyi ol filizim???..canım bide melek saliha abla değil..melek başka bi melek yeni aramıza katıldı kuzum???

 40. Beni hatırlayan varmı sizleri çoook özledim umarım unutulmamisimdir . Yazmayacağım bir daha demiştim. Ama sizi çok özledim. Bundan önce hiçbir yazdiginizi okumadım ama sizi gercekten çok sevdiğimi bir kez daha anladım sizi cooooooooook seviyorum yeni gelenler varmi acaba . Yine söylüyorum sizi çok özledim umarım beni unutmamissinizdir. Sizde beni ozledinizmi bayram sekerlerim ? ??????????❤❤❤❤???????????

 41. Sizinle sohbet etmek çok ayriymis acayip ozledim derdim olduğumda size yazmayı derman bulmanızı. Sizin derdiniz olunca size derman bulmayı .

 42. Tuanam hoşgeldin çiceğim????..çıkıyordum seni gördüm çıkmadım????..canımın içi tabiki de özledik seni özlemez olurmuyuz hiç birtanem????iyi bayramlar kuzum.bizde seni çok seviyoruz??.

 43. Canım şu bayram günlerinde pek kimse yazmaz kuzum??..ara sıra fırsat bulunca yazıyoruz işte???..canım bende çıkmak zorundayım..görüşürüz??

 44. Merhaba tuana bän yeni katıldım seni taniyabilirmi kändini tanitabilirmisin istarsän tabi
  Evet hazalcim filizcim artık emocin koyucam biraz bekleyin
  Oldu mu kızlar beyandinizmi emocin koydum artık beni taniyiň lütfen Azeri melek ben

 45. Hazalim valla gel masaj yap ya geberdim daha misafirler evde ya bide üstüne ev dağılmış dedim makina atacam ama.elektrik gitti ya öylece kaldık ?????kahve güzel olurda ama bu soğukta bu dağılmış evde güzel olmaz ya burası az önce yağmur çok yağdı şimdi saguk ya akşam kahve yaparım anca?????

 46. Tuanam ozlemez olurmuyuz ya çok ozledik seni ??kız bir daha yapmayacağını bilmiyordum ya yeni öğrendim artık yaz olurmu ??????

 47. Hazalımmm birtanemm hosbuldum sahada iyi bayramlar nasılsın seni seviyorum kendine iyi bakk

  ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

  Melek merhaba hoşgeldin tabiiki tanitirim
  Ben tuana 16 yaşındayım diyarbakirliyim bir ikizim var .göz rengim ela saçlarım kumral . En sevdiğim hintli oyuncu arkey yani vivian dsena en sevdigim türk oyuncu ise ulaş tuna astepe . Fobimkaranlık hobileri ise kitap okumak koşmak dans etmek şarkı söylemek arkadaşlarım ile dışarıda gezmek . Hoşlanmadığım bazı şeyler ise yalan söylemek iki yüzlü olmak çirkeflik patavatsizlik vb. şeyler sende kendini tanitsana sorun olmazsa.

 48. Tabiki canım tuana ben Azer melek şu an parisde tatildeyim kilom 50 19 yaşındayım bande senin gibi kitap okumayı çok severim football voleybolda çok iyimdir çok severim bide ah kalbim hayraniyim bide tuana seni tanıdığım çok sevindim

 49. TUANAM ABLASININ GÜZELLİGİ HOŞ GELDİN HİÇ ABLANI SORMUYON NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  NE YAPIYORSUN BAYRAMIN NASIL GİDİYOR
  DİYARBAKIR GÜZELİ

 50. Şu an okumuyorum eylülde okula başlamaliyim bir bölüm seçmeliyim ama ne olmak istediğimi bilmiyorum ne olmalıyım sänje tuana

 51. Tuanam bitanem valla yorgunum ya ????
  Melek canim valal çok yoruldum şimdi misafir yok ama birazdan gelicekler ya ????

 52. Mersinli ela bän yeni katıldım da seni tanımıyorum sıkıntı olmasa tabi istarsän kändini tanitabilirmisin

 53. Elos ablosum biricigim oyy benim tatlı ablam iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın mersinin en güzeli benim biricik ablam bayramim güzel geçiyor seninki nasıl geçiyor SENİ ÇOK SEVİYORUM CANIM ABLAMM ??❤❤❤❤

  ??????????

  MELEKCIM şimdi ne dersemde olmaz kendine en yakın hissettiğim yapacağına inandigin mesleği secmelisin sen bilirsin yani ?

 54. Doloşş um yardıma varayim desäm sän Türkiye ben Paris canım moraldesdegi verijäm sana benim adımdan bir meyve suyu bir salata bayramda çok şekar cok yemişsindir şekär yok sana elma portakal armut doloşşum bunları ye masaşa verijäm birazdan canım

 55. Ben geldim kızlar itinayla eskitildim bu gün cok yoruldum ya hu gez gez bitmedi ay sonunda bitti ama ben de bittim ??????

  Tuanam ablsın gül nasılsın seni nasıl özledim bir bilsen nerelerdeydin kız sen kulağını çekecem seni bir daha kayıp olma sakın bayramın mübarek olsun kardeşim ????????????????

  Ela abloşum nasılsın bayramın mübarek olsun canım ablam ??????

  Diloş kjz ne haber nasılsın ????

  Hazal sen de benim gibi bittimişsin bu gün ha ????????

  Melek ? canım nasılsın ???

 56. TUANA tamam canım aklımda bir kaç meslek var onlardan birini seçerim düşunmänbile yetär canım

 57. TUANAM ABLASININ GÜZELLİGİ?
  ALEVCİM BİRTANEM ?
  ..
  HAMD OLSUN İYİYİM SİZLERİNDE İYİ OLMANISINA SEVİNDİM HEP İYİ OLUN
  SİZLERİDE BAYRAMI MÜBAREK OLSUN
  KENDİNİZE İYİ BAKIN ALLAHA EMANET OLUN GÖRÜŞÜRÜZ

 58. Ben geldim??…

  Melekcim böyle iyi oldu emojileri koyman..kördüğümdede melek diye bir arkadaşımız var aslında melek kızının ismk kendi ismi saliha ama kızınım ismini kullanıyor..yani fark olması için iyi yaptın emojileri koyaram canım??..güzelim evet ne zamandır konuşamadık.iyi hayatım şükür yolumda şu aralar canım benim??…

  Diloş kız gel ben senin yorgunluğunu alırım????…kız tabi masaj bile yaparım kuzucuk???..

  Elam canımın içi nasılsın birtanem?❤???..

  Ooo alev parton sakar şakirimiz gelmişler?????..kız aynen haa bende bitdim..bide odamı toparladıkdan sonra kardeşimle akraba akraba gezdik bitdim yaa??..

  Tuanam iyi olmana sevindim kuzum??bende iyim şükür??..canım tekrar hoşgeldin aramıza?????

 59. Melek canım sen üniverste sınavlarına girdin mi kuzum???…peki hangi bölümü istiyorsun..

 60. HAZALIM CANIM İÇİ HAMD OLSUN İYİYİM SEN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR CANIM
  BAYRAMIN MÜBAREK OLSUN NASIL GİDİYOR GÜNÜN

 61. ALMİRAM PAPATYAM HOŞ GELDİN NASILSIN İYİMİSİN İNŞALLAH İYİSİNİZDİR
  ALLAH KABUL ETSİN GÜZEL DUANDA BENİDE EKSİK ETME

 62. Almiram hoşgeldin kuzum??..napaıyım almiroşum evdeyim şimdi birazdan annemler gidecek hasta ziyaretine hepsi..bende evde kafamı dinliyiceğim yalnız???..

  Elamm??..hep iyi ol güzelim şükür bende iyim canım..seninde bayramın mübarek olsun birtanem??..canım günüm iyi gidiyor ve de yorucu tabi..ee canım senin günün nasıl gidiyor??

 63. Alev ablosum bende seni çok özledim . Yook kulağımı çekme canım acır ??? teslim oluyorum bak . Bir daha kayıplar karismiyacagim inşallah. Seninde bayramın mübarek olsun seni seviyorum

  ????????

 64. Kızlar defnem nerde acaba bugün hiç uğramadı?..kesin şimdi çok yoğundur işleri başından aşkındır canım ya kıyamam ben ona?..çok yoruluyor…

 65. HAZALIM CANIM İÇİ HAMD OLSUN İYİYİM SENİNDE İYİ OLMANA SEVİNDİM HEP
  BENİM DE GÜNÜM YOGUN MAŞALLAH OTURMAYA ZAMAN KALMIYOR ŞİMDİ FIRSAT BULUP YAZIYORUM ?

 66. HAZALIM DEFNEM BUGÜN YOGUN İŞLERİ VAR FIRSAT BULURSA AKŞAM YAZACAK

 67. Bu gün hiç morelim iydil arkadaşımı hatirladim kızlar bän size bişey anlaticam sizi kändini yakın görüyorum o yüzden Arkadaşin kim diye sorujaksiniz o benim akrabamdi sonra canım arkadaşım oldu sonra kardeşim gibi gördüm onu yedimiz içtiğimiz ayra gitmezdi nereye olsa bile gidärdik arkadaşım mi çok sevindim bir gün o günü hiç hatırlamak istemiyorum arkadaşımın kalbini kirdim ondan hiç özür dinlemedim çok pişmanim şu an yanımda olsa neler vermezdim bin kez özür dilärdim o arkadaşım la hiç barişmadim bana dedilär Arkadaşin hasta onu ziyarata git dedilär gitmedim ama bir kez gitdim sadece o zaman konuşabildim o an özür dinlemedim bu kadar pişman olmazdim …..
  Bir gün okuldan gäldim Arkadaşin ölejekmiş dedilär o an yere yığıldım hiç inanmadım hastalığı ilärlemiş ağlamaktan duramiyordum hemän hastaneye gitdim yoğun bakıma girmiş hemän içeriye girdim gördüm arkadaşım mi hiç dokunmadan yaptıklarım için özür dileyebilmedim sonra doktor söyledi kurtulamaz dedi hastalığından ölecek dedi doktor ama ben inanmadım allahdan ümüyt kesimäs dedim beledim ağlayarak bekledim hep duga etdim ama bir gün telefonuma arama gäldi Arkadaşin öldü dediler hiç inanmiyordum hep ağladım o gün dünya başıma yıkıldı sanki o günden beri hiç kimseyi kirmiyorum injitmiyorum kızlar Arkadaşinini kaybetmek öyle bişey ki inanamazsiniz kızlar siz siz olun pişman oluçak bişey yapmayın
  Arkadaşımı kaypetigimdän 2 yıl geçti acısı hala taze kizlar parisde bile arkadaşım la gelejektim ama yanlız gälmek varmış kaderde

 68. Hep iyi ol elam???..
  Canım dünde ben çok yoğundum misafirler hep ayak üste kalıyordum haklısın oturmaya zaman olmuyor ki??..
  Tahmin etmişdim elam defnemin işleri yoğun oluğunu..yazar inşAllah akşama??

 69. Aynen hazal aynen kader ortağıyız resmen ha ben de odayı topladım canım çıktı ha bahçeden de neler çıktı neler ?????????

  Tuanam canım ben de seni çok seviyorum yok ben sana kıyarmıyım hiç canım içi ??????????

  Tamam ele abloşum birtaneciğim benim inşallah görüşürüz gece sen de Allah emanet ol ??????????

 70. Almiracim hoş gäldin tatlım
  Hazalim bilmiyorum üniversiteye girmeliyim hangi bölüme girijegimi bilmiyorum sende söylermisin ne olmalıyım

 71. Melek canım arkadaş acısı çok kötü bir hissdir bilirim..benim canımdan öte miram çocukluk arkadaşını kaybetdi 5 ay felan önce miramın ne hale geldiğini ben bilirim????..ama canım keşke özür dileye bilseydin..küsülü ayrılmasaydınız..başın sağolsun canım..bide kuzum özel değilse neden kalpini kırdın arkadaşının????

 72. Melek canım tabi girmelisin sınavlara..sınav tarihi ne zaman sizde bilmiyorum ki..
  Bide canım hangi alanda iyisin..yani sana yakın olan okumakdan büyük zevk alacağın bir bölüm olmalı..bana soracaksan ben küçüklüğümden beri hedefim hep doktorlukdu kazanmak için çok çabaladım gecemi gündüzüme katdım çok okudum..sonunda kazandım tıpı???..

 73. Diloşum hoşgeldin ????

  Hazal kız soru şu olmalıydı ne çıkmadı pantolon tişört ? saatlerim parfümlerim ay yastıklar ah ah daha neler neler o çocuklardan ne çektim bir ben bilirim benim pestilimi çıkardılar ??????????????

 74. Kızlar sağolun
  Eloşum gülyüzlüm sizler hep dualarımdasınız cnm arkaşlarım?????????

 75. Emre diye bir çocuk var dı çıkmış yatağın üstüne zıplıyor ya ben de in aşağı diyorum inmiyor onu indirene kadar ben öldüm ya Dinozor gibi saldırdılar odama sanki bayram olsun da alevin odasını maf edelim demişler ya bütün giysilerimi dağıtmışlar sanki bana yenisini alacaklar da ha ?????????????????????????????

 76. Ahh doğru ya alevim soru yanlış oldu afferdesin?????…ooooooo alevim gücleri yetse yatağını ve dolabınıda atacakdılar pencerden?????..bu yaramazlar çocuk değil canavar resmen??

 77. Hazalcim hiç özeldil kavgamiz heppsi benim yüzümden öfkeme yenik düştum seninde başın sağolsun canım derdimi sen anlarsın hazalim sizde kaybetmek sän korkuyorum bu siteye galdigime çok olmadı ama size çok aliştim ah kalbim dizisini bitinje hangi diziye gideriz canlarim
  Hazalcim bän İngilizce de tarih de çok iyimdir amaa ne olmalıyım sänje tavsiyeleri bekliyorum
  Sen tipi kazandın tepriklar canım inşallah doktor olursun

 78. Aynen alev yaa???bide kız çocuklar masanın üstündeki aksesuar takı felan ne varsa alt üst etmişler yeni aldığm bi ruj vardı kız resmen sürmemiş yemiş zaar????????..mahvetmiş eşyalarmı canavarlar..ayy bide o renkde ruju zor buldum yaaaa??????..

 79. Ah kalbim dizisini büyük hayraniyim bide Kore dizileri başladığında ah kalbim verijeklardimi

 80. Ay hazal ruj falan yoktu da benim bir taneçi parfümümle banyo ? yapmışlar zaar görmemişler ya hu???????????

  Diloş aynen evi bahçeye taşımışlar ???????

 81. Canım tekrar başın sağolsun..
  Canım evet burası çok sıcak biyer her gelen çabucak alışıyor???..en güzel site bizim sitemiz??..
  Canım öncelikle boşu boşuna bi bölüm okuma derim ben..seveceğin mutlu olacağın bi bölüm olsun..
  İngilizcede iyi olman çok iyi tabi..
  En güzelinden öğretmenliği okuya bilirsin??..
  Psikoloji,hukuk,mimar.felsefe ve b..
  Yani çok var senin tercihin tabi..
  Bu arada çok teşekkürler??

 82. Ay alev sana kolay gelsin valla canim??????bizdede yarın düğün var bor kuzen evleniyor belki sabah dayimlara giderim ???

 83. Ayy alev onlar tazmanya canavarı net???????..
  Kızlar ben çıkıyorum şimdilik birazdan gelirim canlar????..
  Telefon konuşması yapmam lazımdaa????

 84. Kız hazal tazmanya canavarı yanlarında melek kalır kız ????

  Diloşum asıl sana kolay gelsin kız düğün benim kabusum ben kesin kaçacam ha yoksa o düğün hazırlıkları beni bitirir abimin nişan hazırlıkları beni yedi bile gim bilir düğünde nasıl ölecem??????????

 85. Doloşş benim yerime de eylän düyünde canım ne zamandır düyüne gitmiyorum
  Kızlar bayram bitmedimi ne zaman bitejek

 86. Ay melek daha bir abim de var bana sıra zor gelir hem ben istemiyorum ya daha cok erken okula falan bitsin he bir de ???????ama nişanın bütün organizasyonunu ben yaptım abim cok memnun olmuş düğünü de sen yap dedi ben de evet dedim mecbur ama içim sızladı ben o nişan hazırlıklarında neler çektim kafama pasta mi yemedim ????????????iki dünür arasında mı kalmadım ah ah benim çileli başım ah ?????

 87. Geldim kızlar??…
  Diloşum oh oh iyi düğün var kız bi git kurtlarını dök kız???..

  Aynen alevim aynen valla?

 88. Canım alevim feda olsun de abhinin için bu yorgunluklar kiyamam yaaaaaaaaaa çok yorulmuşsun sän
  Kız dertlänme senin düğün ün olduğunda onlar çalışır sände ozaman yangelir yatarsin

 89. Dur gitme Hazoş??
  Oo Melek neler yapmış Cornetto aşkımla erir misin ????
  ☽☽☽
  Herkese sevgiler ❤❤

 90. Defnem hoşgeldin gülüm nasilsın
  Evet ya meleğe bak sen aşk dondurması istiyomuş..?????

 91. ??AYRILIKLAR DA SEVDAYA DAHİL EY SEVGİLİ
  GİTTİN DİYE AŞKIM RUHUMDA ÖLDÜ MU SANDIN
  BEN YİNE SEVECEĞİM APANSIZIN
  BEKLE BENİ KAPINDA??
  ⛫☽⛫☽
  Alevim abim damat oluyor sıra da bana geliyor diyorsun haa??
  ⛫☽⛫☽
  Almira kardeşin nasıl oldu kuzum❤

 92. Sagol defnem kardeşim iyi krem sürüyoruz yaraları iyileşiyor alçısıda bu pzt çıkacak?

 93. Melek anonim sensin galiba..evet emoşla konuşuyordum???..

  Aynen kızlar bu benim kardeşim dondurmaya aşk dondurması ismini takmış?????..napsın çocuk reklamda dondurmayı mı reklam ediyorlar yoksa aşkı mı belli değil ki çocukta etkileniyor tabi??

  Ee defnem neler yaptın bugün???özledim seni canım yazamayınca??

 94. Ayyyy almiraaam kız Allah seni güldürsün nasıl güldüysem babaannemi uyandırdım????????????????????????????????

 95. Defnem sanırım buğün tarlada işin vardı bayramin 2. günü tarlada olucam demiştin dimi bitanem?

 96. SAĞOLUN kızlar hosbuldum ??
  Tarladaydım tüm yağmuru yedim geldim. Nasıl olduğum konusuna hiç girmeyeyim ???
  Oh şükür Almira hızlı iyileşmiş kardeşin canım ??he gördüm Meleki kız cornetto reklamından ben bile etkılemırdım çok hele kızın boynundan su damlası akıyordu oğlan hayranlıkla izliyordu Allah’ım şöyle ereyemedım aşktan demiştim ?????ama aşktan erimek iyi birşey değilmiş zaten??
  HAZALIM ne var ne yok ??

 97. Kızlar be gidiyorum elvidaaaaaaa???????????…bugün konuşdum babamla köy meselesini ama sadece 15 günlüğüneeee??????..babamlar 1 ay kalıcaklar..bende kafeyi bırakamam baba söyledim yalvardım yakardım babaanneme pas atdım ikna etsin diğe babamda ikna oldu yaa??…ama yarında gidib kafeyle patronla konuşucağım bakalım 15 günlüğe izin verir mi bana..haa 15 gün sonrada dönünce..dayımlarda kalıcağım yaa??

 98. Bende özledim HAZALIM sizleri ??❤❤
  Tarladaydım boru taşıdım sabah ezanıyla ürünleri suladım yağmur yağdı sıçana döndüm ??? Köle İzauro ne yapabilir kı başka
  Doğru hatırlıyon Almiroş?

 99. Demek gidiyosun hazoşummm kız yine iyi kurtardın yarisına indirmişin buna da şükür hazal emirsiz 15 gün dayanacan mı kuzum aman dayanırsın kız araya özlem girsin sevginiz daha güçlü olur bence???

 100. Ayy defnem tabi insan etkilenmemesi elde değil ki???.sanki dondurmayı yiyince aşık olucaksın????..
  Canım aşağıda okumuşsundur bkzde bugün melekle akraba akraba gezdik işte kuzum??..
  Almiram kız aşağıda 20:29 yorumuna güldüm kız????

 101. Oyyy defnem sabah ezanıyla mı kalkip başladın işe çok erken kalkmışın bitanem kim bilir ne kadar yorulmuşsundur iyi misin şimdi çiçeğimmmm????

 102. Haaa şimdi anladım hazoş kiz napim önce anonimle hoşgeldin yazıyo bana sonra anonimle benim diyo tövbe tövbe??????ilahi melekcim????

 103. Ahh defnemm birtanem kıyamam sana yaa????..Allah yarımcın olsun??..canım döndün mü köyden???

  Aynen almirşum yarısına indirdim ucuz yırtdım haa??ee artık napalım emkrsiz 15 gün kalıcağız artık zaten demin tlde konuşdum emirle..bende onda benden 15 gün izin sende git tatilini yap gel???..aynen özlem aşkı güclendirir??..haziran 27 felan gidiyoruuuuuummm…ama dönüşüm muhteşem olucak dermişimmm?????

 104. Tuanam gelmiş konuşamadım yaaa kiz nerdesin hemşerim göremedim seni bacım???gelde bayramlaşalım???

 105. Okudum HAZALIM el öpmek en sevmedigim adettir bu arada??
  Mahallenin tüm küçük çocukları elimi öpüyor tuhaf hissediyorum kendimi ???
  Elimde olsa Kültür bakanlığından bu adeti kakdırmasını istiycem ??
  HAZALIM köyden mektup yaz kokulu,kart at bize artıkın ??

 106. Aynen almiram yaa defnem çok fazla yoruluyor sanki dünyanın tüm işlerini defnem görüyor tarla işleri zordur babaannem hep söyler..ne kadar zor oluğunu zaten??..

 107. Evet hazoş burdan hazoş olarak gidicen petrol krali olarak geri dönücen dimi hazoş emirede seni tanıyor muyum acaba beyefendi dermişin??????????

 108. Valla hayat gayet güzel kıyıyor HAZALIM ??
  Bir evleneyim ailemi 1 yıl ziyaret etmıycem çok uzak dıyarlara yerlesıcem valla biktim..
  Neyse boşverin beni..
  Evet ya o dondurma yeme bir de çilek ısırma sahneleri hep içimi gıcıklar benim ??

 109. İnanırmısın bende hiç sevmem defnem..mahallede 15 yaşındakı çocuklar hazal abla elini öpelim mi diyorlar dalga keçiyorlar..bende yürü git be kazık katarsın abla diyor bana bide????..
  Aa tabi defnem kokulu mektup gönderirim sizlere?????

 110. Bende bana abla denilmesinden hiç hoşlanmıyorum ama kardeşimede abla demezsen kafanı kırarim diyorum..??

 111. Aa defnem sende babana meyve tabağımı hazırlıyon benim gibi kız benim babam meyveleri ısırarak yemez anca dilimleyip servis edicen beyefendiye????

 112. Kız köyde petrol mu bulucam almiroşum alemsin???..he he emiride tanımıyormuşum bide??

  İnşAllah defnem sen bul kocayı 1 yıllık tatile çıkarsın inşAllah???..ayy defnem bide muratın seslendirdiği kilpde hoş yaa???ayy bide emirde bana dondurma alırken cornneto alıyor?????..

 113. Almiroş tikin var yani ha düşlerin kamasıyor çok tatlısın karşında dondurma ısırmak vardı senin ??
  HAZALIM aynen öyle annem bayılır el opturmeye kadın travma yarattı bende ??
  Hiç sevmıyorum ya bu adeti

 114. Hazos bir dahakine emire ben külahta dondurma istemem git bana aşk dondurması getir emirde aşk dondurması nedir hazallll sende emir cornetto getirrrr…?????

 115. Emir oğlana bak sen Afrodizyaktan iyi anlıyor???
  Almira babam meyve kalitesine çok önem verir dünya yansa o meyve saati yapar??
  Ta odama sesleniyor adam meyve getir diye uyuyor taklidi yapmak vardı ya neyse??
  Benim hitap takıntım yok erkek kardeşim sizinle yaşıt 20lık. Ama bana isminle hitap eder çoğu vakit ??

 116. Ayyy almiram evet yaa senin yanında dondurma ısırmak var??????
  Ayy zaten emirede söyledim meleğin aşk dondurması söylediğini bi güldü ki bana ben yerim o küçük kardeşini??????..

  Aynen defnem artık yapıcak bişey adet işte??

 117. Ay kızlar ben erkek arkadaşımın yanında külahta dondurma yemezdım bir de sakız cıgnemezdım. Ya erkeklerin fıtratı başka ya dondurmayı yalarken saçma şeyler düşünür diye utanırdım ??
  Ama kutuda yerdim kaşıkla ?

 118. Ayni benim babam gibi defnoş kız benim annem pazardan meyve almayi bir unutsa babam annemle tartışir nasıl unutursun diye yemekten daha çok meyveye düşķün adam bide tatlıları da çok sever bir sütlaç yapsam silip süpürür valla…??????

 119. Hazoş Murat Bozu sevmedigim için etkilenmiyorum onun yaptığı işlerden ??
  Aynen öyle Almiram babalarımız aynı?ne meyveymiş

 120. Defnem zaten sakısı pek sevmem..dondurmayıda yalamam yaa ısırarak yerim..yalamak bana saçma gelir??

 121. Ayyy defnemmm????kız ben aslında külahta dondurmayı dışarda hiç yemem çünkü hiç güzel bir görüntü olmuyo..??

 122. Ay HAZALIM erkekler iğrenç dondurma esprileri yapardı ya işgillenirdim??
  Sakızı çok seviyorum bağımlısıyım ama yalnızken odamda cıgnerım asla bir erkeğin yanında cıgnemem. Cıgneyen kızlardan da tiksinirdim cakkıdı cukkudu..?

 123. Murat bozu eskiden severdim kendisini ama pislik çıktı ya sapık herif sevgilisini aldattı üstelik şu bahar ve nihal candan kardeşlerle???

 124. Benim babam çok meyve düşkünü değil öyle??..
  Defnem bende hayranı değilim murat bozun ama sesi güzel yaa..

 125. Bende sakız çiğnemeyi severim ama evde.. çingeneler gibi dışarda sokakta pazarda aslaaa

 126. Aynen ya murat aslıdanda ayrıldı o evlenmez ya kimseyle çapkın bi tip?..
  Yok defnem emir daha yapmadı öyle dondurma espirler????..bende zaten sakız çiğnersem hep evde dışarda çiğnemek bana saçma gelir???..roman gacıları gibi???

 127. Canım onu seviyesiz erkekler yapıyor zaten Hazalım?
  Aynen Romanlar gibi
  Murat Boz sesi iyi evet ama her iki cinsden de hoşlanıyor deniliyor tuhaf bı adam
  Aslı zaten beyinsiz ılk kocası Bırkan Sokulluydu biliyorsunuz o tatlı adamı boşadı tutamadı elinde suhret budalası??

 128. Evet ya tarkan içinde öyle söyleniyor iki cinstende hoşlanıyor internette görmüştüm tövbe tövbe???

 129. Her iki cinsden mi?..Allah islah etsin…o değilde erkeğin hası kerimcan durmaz??????? tam bi maço???ben erkek diye ona derim???…Allahım yaa o nasıl bi insan??????..
  Biliyorum defnem birkandı ilk eşi salak kız muratdan iyidi yaa tutamadı elinde haklısın??..

 130. Kızlar neden boşanıyorlar biliyor musunuz genelde kadın erkeğe olan sefkatını yitiriyor ve çocuk doğurmak istemiyor
  Erkekler baba olmak istiyor artik hayır dogurmuycaksan hazır değilsen evlenme kardeşim hayret
  Bak ben bekarım ama kendimi hazır hıssettumde evlemıcem ve eşim cocuk ısterse asla reddetmıycem
  Bıktırıyorlar erkeklerı sımaruklar
  Aslı da çok çirkin hiç beğenmem hele ses tonu kapı gıcırtısı sanki ??

 131. Çok haklısın defnem eğer evleniyosan çocukta doğuracan kardeşim millet en çok anne baba olmak için evleniyorlar
  Bu aslı enver de onceden çok kiloluydu kavak yelleri dizisinde vardı mine karakteri ile zayıfladı bide çok çilli ???

 132. Kerımcanı Allah ıslah etsin ıyy??verem eder adamı
  Hele o pırlanta bileklikleri altın çanta ve kolyeleri
  Ya erkeğe altın takmak haram
  Sanirim erkeklerin çoğu bilmiyor bunu. Şimdi dikkat ediyorum erkeklere hep altın alyans takıyorlar kimse uyarmıyor zaar haram diye
  Kızlar unlulerın bırcogu bıseksuel yanı(2 cıns hoslantısı) Kenan ımırzalıoglı ilk gençlik yıllarında röportajında itiraf ettı hatta Deli yurekte oynarken ama sonra para verip sildirttı heryerden haberleri

 133. Anladım defne hocam???..yok yaa ben anlamıyorum hep çocuk konusu problem olmuşdur bu ünlüler arasında..zate serdsr ortaçda yaşı 50 sine dayadı karısı hala çlcuk istemiyor tabi kendisnden 20 yaş küçük biriyle evlenirse olacağı bu olur..yok bende karşıyım hayır çocuk olmaz hemen diye konusunda..ben seviyorum çocukları isterim hemen çocuğum olsun????..

 134. Kızlar emret komutanım dizisini izlermiydiniz hiç ordaki fotoğrafçı fatoş cinsiyet değiştirmiş erkek yapmış kendini üstünede evlendi salak bu kız ya güzel bir bayandı da ??

 135. Allahım dünyada ne tür insanlar var yaa pes doğrusu..
  evet biliyorum defnem altın takması günah erkeklerin..
  Kenanda mı pes doğrusu???..tiksindim yaa bu insanlardan????..
  Almiram kız yüzde 90 kız ama?????????????

 136. HAZALIM Serdar baba olmayı ruyasında görsün karı çıtır ıstemıyor
  Oh olsun Serdara türk kızlarını hep küçümserdi Türk kızları cahıl,kılolu çocuk dogurma meraklısı oluyor dıye mutlaka yabancıyla evlenıcem derdi aldın hayrını görsün
  Almira ben çok üzüldüm Nile. Rüzgar Erkoclar oldu şimdi Tuba diye bı kızla evlendi o kızda beyinsiz nasıl ellettırdı kendini acaba gerdekte??kusucam
  Halbuki Allahın ımtıhanıydı sabretmeliydi

 137. Biliyorum onu nil erkoçlar oldu rüzgar erkoçlar?????…evet bide evlendi hülya avşarın sunduğu programda bile baba olabilirim söylemiş…nasıl bi dünyada yaşıyoruz Allahım..kadın erkek ayrımı diye bişey kalmamaış çok yazık…

 138. Allah’ım dusunsene bir erkekten hoşlanıyorsun ama tercihi farklı erkeklerı beğeniyor ????büyük yıkım

 139. Kesinlikle defnem onunla evlenen kız daha bu kizdan salak kizim sana kocamıyoktu gittin seninle önceden aynı cinsten olan biriyle evlendin ıyyyy? bana ömür boyu kocasız kalıcan deseler yinede böyle bişey asla yapmam ıyyyyy??mide bulandırıcı

  Hazal kerimcana kız demekte yanlış valla ben ondan daha delikanlıyımdır kesin???????

 140. Aynen defnem bende düşünüce tiksindim yaaa???????..salak kız bide nil keçmişde molped reklamına çekilmiş?????????..

 141. Aman Allahım???kizlar Allah karşimiza böyle erkekler çıkarmasın amin amin amin????valla böyle iğrenç şeyler görup duydukca evlilikten soğuyorum valla???

 142. Aynen defnem mesela ahmet diye birine sevi seviyorum diyorum oda ben seni sevmiyorum başkasını seviyorum..bende kim derim oda mehmet der ve eliyle gösterir arkama bakarım bi erkek..oradıkcada düşüb bayılırım valla?????

 143. Neeeee molped reklamımı?????aman Allahım ????artık karısıyla oturup izler reklamını???

 144. Tam konunuzu anlamadım konu Sardar Ortaç mı? Ve o ilk ünlü olduğunda Ebru Gündeş e aşıktı ve bunu hep dile getirirdi nasıl Turk kızlarını küçümser o zaman….

 145. Kerımcan Gay değilim dedi yani kadınları beğeniyorum dedi ama bir prenses kadar asil güzel ve zengin olmalıymış ??öyle demişti kız çok dikatli bakıyor onun bunun selülıtı catlagı var mı diye ?
  Evet Nil molped de oynadı bir içim suydu ya. Hatta aşk yaşadığı dizi erkekleri şok oldu üzüldü neden bunu yaptı diye çok hoş biriydi diye
  Arda Kural da üzüldüğünü söyledi
  Aynen Almıram o kızın ailesi çok sevmiş Rüzgarı uzaylı zaar benım babam olsa direkt kalp krizi ölüm
  Bülent ersoy demişti benimle evlenenler bana hiç dokunmadı ayrı odalarda uyuduk diye
  Ben erkek gibi erkek ısterım Radhotum gibi masaya yumruğunu vuracak haytt????

 146. Yok almiram şimdi değil keçmişde genc kızken..youtubeden yaz nil erkoçlar molped reklamı diye bak?????..başka ünlülerde var??tuğba büyüküstü gibi…

 147. Kizlar bunların böyle cinsiyet degiştirmeleri büyük günah değil mi çünkü Rabbim seni kız veya erkek olarak yaratıyor sende kafana göre degiştiriyorsun??

 148. Özgür Hanım merhaba
  Evet Serdar Ebru gundese tutkulu bir aşıktı ama defalarca reddedılınce bu travma oldu zaar. Biliyorsunuz kendisi içki ve kumar bagımlısıydı servetini yurt dışında yedi yabancı kızlarla çok takılınca Türk kızları beğenmez oldu bırde balık etlıdır ya bızım kadınlar
  Böyle talıhsız bı açıklama yaptı ama özür diledi Özgür hanım

 149. Çok büyük günah affı yok çünkü Allah’a şirk koşmakla aynı
  Dırekt cehennemlık. Hocanın biri bunu soyledıgınde Bülent ersoy o hocayı boğacaktı az kalsın gunah değil diye
  Ay bayılırdım bemde Hazalım koru ya Rab??
  Valla cinsiyetimden çok memnunum hamd olsun cilve yapmak erkeği pesımden koşturmak hakkı bana verilmiş şükür ??

 150. Aynen defnem triplerin en guzeli bizde naz yapmak bizde masumluk bizde şirinkik bizde valla cinsiyetimden memnunum iyi ki hatunum????keşke şu ev isleri bizde olmasa iyi olurdu ama hadi neyse??????

 151. Aynen Almiram
  Ay şu Tapunun manıtası Sid sapığı ama Purabtan yakışıklı şık giyinmiş Allah var??
  Zorla kadınları elde etmek klisesi hâlâ sürüyor
  İyi geceler kızlar etlerim dökülüyor benım namaz kılıp uyuyayım
  AFFİDAZEYNN??

 152. Sid ile olan bölümler bayaaa sürecek
  Defnem Allah kabul etsin bitanem iyi geceler tatlı rüyalar çiçeğimmm?????

 153. Aynen yaa kızlar ben halimden memnunum çok şükür..Allah islah etsin onları ne diyelim..
  İyi geceler defnem Allah rahatlık versin????..görüşürüz birtanem????..
  Almiroşum bende kaçayım artık netde çekmiyor zaten iyi geceler güzelim????..uyumazsam yaza bilirim emin değilim ama??…

 154. Bende uyumadım ya bir kuzen eve gelmiş yeni çay demledik hadi gece kuşlarım konusalim ?????

 155. Yok almiram sonunda biti ya yarın düğün var?????sonra dayilarim ve teyzelerimin evine gidicem artık ben gezicem???

 156. Diloşum uyudun sanarım canım..bende kaçıyorum artık iyi geceler güzelim???yarın görüşürüz inşAllah??

 157. Yok hazalim uyumadım ya ?????
  Ay almiram evet ya yarın güzelce oynuyacaz ay bide batuda düğüne gelicek ya dün bayramda eve geldi onla konuşmuyordum zorla benle konuşuyordu salak ya ???????

 158. Kızlar benim salak netim çekmiyor..bide kızlar bugün geze geze canım çıktı şimdi çok uykum var..ben kaçıyorum canlarım iyi geceler?❤?????

 159. Ooo diloş demek batuhan bey düğüne seni gözetmeye geliyor???
  Kızlar ben yatıyorum annem tl yi bırak diyor gözün çıkacak diyo neyse yarın konuşuruz öptüm sizi?????

 160. Tam kızlar ben uyuyacam ya gozum ağrıyor hepimize iyi geceler ikinizi öptüm ???????

 161. bence filime bülbülün tekrar girmesi bizi sevindirir öylede olması lazım zaten ama pradya inşallah ölmemiştir

 162. Kanal 7 yalvariyorum Ah kalbimi her gun yayinlayin lutfen lutfen lutfen dayanamiyorum cumartesine kadar beklemek kolay degil

 163. SELAM
  ???
  KIZLAR
  ???

  ..
  .
  RAHATSIZ OLDUĞUMDAN PEK GİREMİYORUM KUSURA BAKMAYIN BİRAZ ÜŞÜTMÜŞÜM ONUN İÇİN PEK GİREMİYORUM
  NOT:SİZLERİ ÇOK SEVİYORUM?

  ..
  ..

 164. Hadi ya yarin vermiyorlarmis ah kalbimi verin saat ondada izleriz lutfenn saten bir haftadir bekliyoruz

 165. Ah kalbim her gün yayınlansın sev yeter 21 30 da bitsin ah kalbim isə 21 40 da her zaman oldigu gimi baslasin ne olur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu