Gelinim Mutfakta

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları [Puan Durumu]

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba günün birincisi belli oldu! 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Çarşamba günü yani bugün Sayan Sayan bugün kaç puan verdi? 23 Haziran Çarşamba bugün kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu hangi gelin en fazla puanı alıp çeyrek altını kazandı? İşte tüm bu soruların detaylı cevaplarını bu haberimizin içerisinde bulabilirsiniz.

=> 23 Haziran 2022 Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu sonucu için lütfen tıklayınız.

Güncelleme (24/07/2021) Yağnur bu hafta ilk çeyrek altının kazanması ile büyük sezon finalinde beşinci çeyrek altınına kavuştu. 

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puanları %100 netlik kazandığında dikkatler bugün en yüksek puanı alıp, bugün çeyrek altını alan gelinin kim olduğunda olacak.

=> 25 Ağustos Çarşamba Gelinim Mutfakta Bugün Kim Birinci Oldu sonucunu görmek için tıklayınız.

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Aysun ile Yağnur’un büyük sezon finalinde toplamda 4 adet çeyrek altına kavuşurken, Ayten ve Gönül toplamda ikişer altına sahip oldular. Geriye sadece 8 çeyrek altın kaldığı hesaba katılırken, Aysun ve Yağnur’a rakip olabilmesi için Gönül veya Ayten’in bugün çeyrek altını kim aldı? Sorusuna cevap olması gerekiyor.

=> 30 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunu görebilmek için lütfen tıklayınız.

Aysun geldiği haftadan beri hafta finallerinde en yüksek puanı alan isim olurken, çeyrekleri ise Yağnur topladığı için geçtiğimiz iki hafta boyunca Yağnur 4 çeyrek altını kazanmıştır. Ancak Aysun bu hafta adım adım çeyrekleri alınca Aysun ile Yağnur çeyrekleri kazanması ile 20 bileziğe dün itibari ile ortak oldu. Aysun bugün 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, aynı zamanda bugün çeyrek altını kazanıp beşinci çeyrek altınını almak istiyor.

=> 24 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 2

Bugün 23 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? Bugün çeyrek altını alan gelin kim? Bugün kim birinci oldu? Soruların cevaplarını yazının en sonunda bulabilirsiniz.

=> Gelinim Mutfakta Büyük Sezon Finali Çeyrek Sayıları için tıklayınız.

Gelinim Mutfakta son bölüm de uzun süredir beklenen gerçekleşti. Aysun Kuşatan Yağnur’un ilk iki hafta aldığı çeyrek sayısına yetişmeyi başardı. Aysun başladığı işi bitirmek için bu hafta en az 3 çeyrek kazanıp en azından bu hafta büyük sezon finali için en fazla çeyreği kazanan gelin olmak istiyor. 

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Yağnur için artık hataya yer yok. Özellikle bugün 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda birinci olmak istiyor. Lakin kendi kaynanasından düşük almasını çok sinir oldu ve şu sözlerle kaynanasını eleştirdi

“Maalesef ekranlara oynayamıyorsun. Burada bu sökmüyor anneciğim! !”
Yarışmacı Yağnur İşçiler

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Belli Olduğu An Yağnur

Sözleri dikkatle izleyen kaynana Nilgün ise “Ama olmamış kızım” dediği sırada Aysun da alkışlamasına kaynana Nilgün büyük tepki gösterdi. Anlaşılan o ki bugün Gelinim Mutfakta Puanlama yapıldıktan sonra Aysun2un alkışlaması gündem olacak.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Puanlama sonucu sadece Aysun yada Yağnur için değil aynı zamanda Gönül ve Ayten içinde çok önemli. Zira Gönül yarışmada kuru kalabalık olarak gelmediğini, bileğinin hakkı ile birinci olmaya geldiğini, bugün ki sonuçlar açıklandığında en azında üçüncü çeyrek altınını kazanmak istediğini ifade etti.

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Bu hafta aradığı puanları sonunda bulan Aysun da artık daha güçlü, bir o kadar da iddialı yarışmacı oldu. Aysun eline geçirdiği bu fırsatı bugün çok daha iyi kullanıp, bugün Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba puanlaması sırasında %100 çeyrek altını kazanabilmek için kolları sıvadı.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Durumu

Büyük Sezon finalinin üçüncü haftasının üçüncü bölümünde, bugün 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puanları verilecek. İlk iki bölümde çeyrek altını Aysun alırken bugün hangi gelinin çeyrek altını kazanacağı şimdiden merak konusu oldu. Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Durumu sonucun da birinci olan gelinden ziyade, bugünkü puanlarda birinci olup çeyreği kazanan gelin daha önemli hale geldi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 2

Bu hafta Pazartesi Ayten Seda’dan beş puan alan yarışmacı olurken, Salı günü Yağnur Seda Sayan’dan beş puanı alan isim oldu. Lakin çeyrekleri Aysun’un kazanması dikkatlerden kaçmadı. Aysun bugün Gelinim Mutfakta 23 Haziran puanlaması hem Seda Sayan’dan beş puanı alıp hem de günün sonunda çeyrek altını kazanmayı istiyor. 

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucu Yağnur’un zirveye çıkabilmesi için Aysun ile arasında ki 6 puan farkı kapatıp, Aysun’dan 6 puan fazla alması gerekiyor. 

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Durumu Açıklandığı An Gönül ve Yüksel

Büyük sezon finali başında Yağnur ile Aysun arasında geçmesi beklenen final haftası, tıpkı beklentilerde olduğu gibi Aysun ve Yağnur arasında ki büyük rekabete sahne olmaya devam ediyor. Gerek Aysun, gerekse Yağnur 2 temmuz Cuma günü verilecek olan 20 bileziği şimdiden garantilemek için her iki yarışmacı da bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak için harekete geçti.

Seda Sayan Çarşamba en yüksek puanı kime verdi? 23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta puan durumu sonucu kim birinci oldu? Çarşamba çeyrek altını kim aldı? 23 Haziran 2021 Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Bu hafta çarşamba günü yani bugün çeyrek altını kim kazandı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları ise hemen alt kısımda Çarşamba gününe ait olan puan tablo içerisinde açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konun altındaki yorum kısmından tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Puanları (23/06/2021 Çarşamba)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Seda Sayan Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Haziran Seda Sayan Kaç Puan Verdi

Yağnur: 4
Aysun: 3
Ayten: 5
Gönül: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Neriman’ın verdiği Puanlar

Yağnur: 4
Aysun: 5
Ayten: => Neriman’ın Gelini 4
Gönül: 1

*************************
” 23 Haziran 2021 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nilgün’ün verdiği Puanlar

Yağnur: => Nilgün’ün Gelini 2
Aysun: 4
Ayten: 5
Gönül: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
Şeklinde Aradığınızda Karşınıza En Doğru Sonucu Veren dizicenter Çıkacaktır.
*************************

Kaynana Yüksel’in verdiği Puanlar

Yağnur: 4
Aysun: 1
Ayten: 2
Gönül: => Yüksel’in Gelini 5

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 Seda sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yağnur: 5
Aysun: => Nurten’in Gelini 4
Ayten:  2
Gönül: 1

*************************

Gelinim mutfakta 23 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yağnur 4 4 2 4 5 19
Aysun 3 5 4 1 4 17
Ayten 5 4 5 2 2 18
Gönül 1 1 1 5 1 9

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (21-25 Mayıs) – Perşembe

*************************

Yağnur: 34 + 19 = 53
Aysun: 40 + 17 = 57
Ayten: 25 + 18 = 43
Gönül: 25 + 9 = 34

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puanlama Sonuçları

*************************

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ YAĞNUR
Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ YAĞNUR
23 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒  GÖNÜL

*************************

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe Fragmanı İzle

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları ile puanlaması sonucu %100 açıklandığında gözler hem bugün günün birincisi olup çeyrek altını alan gelinde olacak. Hem de gelecek bölümde hangi gelinin çeyrek altını alacağında olacak. İşte gelecek bölümle alakalı olarak Gelinim Mutfakta 24 Haziran Perşembe fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

54 Yorum

 1. Yağnur seni çok seviyorum yağnur işçileri tutanlar işallah yağnur işçiler 20 altını alır.😀😀

  1. A TABİKİDE VE B BÎDE D ÇÜNKÜ GÖNÜL AYTEN AYSUNU ÇOK SEVİYORUM🥰🥰🥰🥰 C ÎSE🤢

 2. Insallah ayten alir Ben bir tek ayteni tutuyorum aysun ve yagnurun kazanmasini istemiyorum

 3. Insallah ayten alir Ben bir tek ayteni tutuyorum aysun ve yagnurun kazanmasini istemiyorum ayten olmasin gonul olsun

 4. Yağnura gıcık oluyorum .Çünkü onu sevmiyorum inşallah aysun çeyrekleri alır. O zaman aysun bilezikleri alır.

 5. Çok bilmiş Nurten hanım bir defa daha baltayı taşa vurdu.Eliyle çeyreği yağnura verdi.Buna koca bir yuhhhh denir.Çok bilmişlik her zaman para etmiyor.

  1. Doğru söylüyorsun valla E.A uyuz kaltak nurten ayteni haksız yere yaktı yazık bugün aytenin hakkıydı. Bugün ki hatayla gerçi nefret ediyorum ama aysun zilisinide yaktı rakibini öne geçirdi çok bilmiş hükala karı

 6. Yağnur Ve Nilgün Hanım bir daha umarım görmeyiz sizleri
  Aysun’u ve Nurten Hanımı çok seviyoruz ama Bilezikleri dilerim Aysun alamazsa Gönül ya da Ayten alır Yağnur sen asli görevine dön lütfen.

 7. Bana göre bugünkü çeyrek Aytenin hakkıydı.Nurten hanım strateji yapacağım diye en büyük hatasını yaptı ve yanık köfteye yani Yağnura 5 verdi Aytenin hakkını yedi.Yarınki fragmandan yine böyle hatalı puanlamadan dolayı sanırım Aytenin sinirleri bozuldu.

  1. Ayten uzulme zavali ceyrek hak etmedigi yakalarda sadece en sonunda hak yerini bulur sunu bil sen bizim gonlumuzun yemek sefisin bunu unutma canim ben fransadan sevgilerimi gonderiyorum

 8. Burda bir pelin denen şıllık var aysunu destekleyen tahminim akrabası falan,yorum yaparken sahtekarlık yapıyor sanki çok insanlar aysunu destekliyormuş gibi aslında aynı kişi 5, 6 sahte isim kullanarak yorum yapıyor halbuki bu yorumları yapan beş altı isim sahte bunu bir kişi yapıyor sahtekar karı

 9. İNŞALLAH YENİ SEZONDA SARI ÇIYAN AYSUN YARIŞMAZ!..ESKİ YARIŞMACILARDAN HATİCE, GÜLCAN VE ÖZLEM GELSİN!..

 10. AYSUN’UN KAYIN VALİDESİ YAĞNUR’A BEŞ VERDİĞİ ZAMAN YAĞNUR’UN TABAĞINI LEZZETSİZ BULDUM DİYOR!..YAĞNUR’UN ÇEYREK KAZANMASI ZORUNA GİDİYOR!..

 11. YA ŞU AYSUN’UN NEYİNİ SEVİYORSUNUZ ?ÇOCUK OLSA SEVİLMEZ!..ONU GÖRÜNCE MİDEM BULANIYOR!..

 12. Hic birini sevmiyorum hepsi ukala ve saygısız. Ayrıca neden böyle varlıklı insanları yarışmaya alıyorsunuz durumu orta halli olan insanları davet edin hiç olmazsa aldığı altınlar bi işe yarar. Yok birinin kocası heray 10 bin veriyormus yok yağnurun 17 tapusu varmış bu ne görgüsüzlük bu ne terbiyesizlik.

 13. AYSUN UMARIM SEN KAZANIRSIN GÖNÜL SENDE GITSEN SENIN YERINE SEDA GELSIN SEN ÇOK KOTU YEMEK YAPIYORSUN AYSUN SENI ÇOK SEWIYORUM

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu