Gelinim Mutfakta

23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları [Toplam Puan Durumu] Açıklandı!

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe günün birincisi ile Perşembe toplam puanlar sonucu belli oldu! 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? 23/06/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? Perşembe günü Nursel Ergin kaç puan verdi? Altı9n final haftasında en fazla çeyrek altını kim aldı?  23 Haziran Perşembe puanları sonucu bugün kim birinci oldu? Kaynanalar yarışmacılara kaç puan verdi? Hangi kaynana kendi gelinini buldu? Perşembe altını kim aldı? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu haberimizin içerisinde sizleri bekliyor.

=> 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Bilezikleri Bu Hafta Kim Aldı sonucunu görebilmek için tıklayınız.

=> 24 Haziran Cuma Gelinim Mutfakta Puan Durumu hakkında bilgi almak için tıklayınız.

Güncelleme (24/06/2022) 23 Haziran Perşembe günü Aslıhan 15 puanla günün birincisi ve çeyrek altını alan gelin oldu. Hasret ise 8 puanla günün sonuncusu oldu.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe Puanları ve Perşembe puan durumu %100 açıklandığında, Yeşim’in alacağı puanlar, onun best of finalinde 25 bilezik için iddiasının devam edip etmeyeceği konusunda önemli bilgiler verecek.

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Verecek Kaynanalar

Perşembe puanlaması sonucunda Yeşim çeyrek altını alamadığı takdirde, iki çeyrek altınla yarışmaya devam edecek. Rakipleri ise 3 ile beş çeyrek arasında yarıştığı için Yeşim’in tüm umutları son haftaya kalacak.

Bugün 23 Haziran Gelinim Mutfakta kim birinci oldu? 23 Haziran Puanlama sonrasında bugün çeyrek altını kim aldı? Sorularının cevapları alt kısımda kesin olarak açıklanmıştır.

Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Puanlaması resmi 3

Best of finalinin üçüncü haftasında, bu zaman kadar yaşanmayan bir olay yaşandı. Aslıhan çeyrek altını alan isim olmasına rağmen, bir gün sonra Aslıhan’ın attığı çöpün içinden çıkan yumurta, Aslıhan’a iki puan ceza getirdi. Dolayısı ile çeyrek altın Aslıhan’dan alındı ve Aslıhan’dan sonra en yüksek puanı alan gelin olan Yeşim’e çeyrek altın verildi.

Zamanında Miyase çöpleri tek tek arayıp rakiplerinin açığını ararken, Aslıhan’ın çöpünü karıştıran temizlik görevlisi, zamanında Miyase’nin bulduğu malzemeleri nede bulamadı. İzleyici Yorumu

23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile puan durumu, %100 netleştiğinde Yeşim’in alacağı çeyrek altın, Yeşim’in bu yarışmadaki iddiasını belirleyecek. 

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puanları Verecek Kaynanalar

Kaynana Beyhan bugün gelinini bulup beş puan vermek isterken, gelinini bulamaması nedeniyle Yeşim göz yaşlarına hakim olamadı. Aslıhan ise henüz yarışın bitmediğini ve daha 7 çeyrek altın olduğunu dile getirdi.

Yeşim bu sezonun en güçlü yarışmacıları arasında parmakla gösterilen isimlerin başında gelirken, altın final haftasında varlık gösteremedi. Bu duruma üzülen Yeşim, bugün Gelinim Mutfakta Puanlama sonucunda üçüncü çeyrek altınını almak istiyor.

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Kim Oldu - Yeşim

Kaynana Beyhan son zamanlardan gelinini bulmaya başlaması, Beyhan’a puanlamada güven geldi. Kaynana Beyhan gelinine beş puan verip, rakiplerine düşük vererek Yeşim’i çeyrek altına bir adım daha yaklaştırmak isterken, düşük puan Yeşim’e gitmesi, Yeşim’in moralini bozdu ve şöyle söyledi. İşte Yeşim’in o açıklamaları;  

“Ben gitmek istiyorum!” Yarışmacı Yeşim

Sözleri ile Yeşim yarışmada başarılı olmayacağını düşünüp, yarışmadan ayrılmak istese de sezon finaline gelen yarışmacılar son ana kadar yarışacakları için Yeşim’in bu talebi kabul görmedi.

Damla son bölümde yaptığı kural hataları silsilesi yüzünden toplamda 6 puan ceza aldı. Çeyrek altın avuçlarından kayıp giden Damla, bugün ne yapıp edip, Gelinim Mutfakta 23 Haziran Puanlama sonucun da çeyrek altını kazanmak ve dördüncü çeyreğine kavuşmak istiyor.

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Son bölümde sadece Damla değil, Yeşim dört, Hasret iki olmak üzere Aslıhan dışında tüm yarışmacılardan puan kesildi. Kura sonucunda Hasret çeyrekle altını alan isim olurken, Yeşim günü sadece 1 puanla kapattı.

Yeşim ve Damla için artık zaman tükenmeye başladı. Yeşim iki, Damla ise üç çeyrek altın sayısı ile best of yarışında devam ederken, bugün bu iki gelinden biri, 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olup, çeyrek altını kazanmak için kolları sıvadı.

Yeşim kendi kaynanasından aldığı düşük puanlardan sonra göz yaşlarına hakim olamazken, Aslıhan da en yakın arkadaşına moral vermek için şu sözleri sarf etti. İşte Aslıhan’ın o açıklamaları; 

“Yeşim canının sıkma daha 7 gün var!” Yarışmacı Aslıhan

Sözleri ile yarışmacı Aslıhan, Yeşim’in dayanmasını ve henüz yarışmada birinci olacak imkanı olduğunu görmesini istemesi, dikkatlerden kaçmadı.

Gelinim Mutfakta son bölüm de Yeşim’den 4, Damla’dan 6, Hasret’ten ise 2 puan kesildi. Hasret ile Aslıhan 16 puanla günün birinciliğini paylaşan isimler oldu. Lakin Hasret kura sonucu çeyrek altını almayı başardı. 

23 Haziran Çarşamba Gelinim Mutfakta Puanları Puan Durumu Günün Birincisi

Aslıhan iki günden iki çeyrek altın ellerinden kayıp gitti. Aslıhan kaybettiği bu çeyrekleri yerine koymak için bugün Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe puanlaması sonucunda, en yüksek puanı alıp, besf of birincisi olma hayalini sürdürmek istiyor.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe Puan Durumu

Haftanın başında Aslıhan çeyrek altını kazanırken, ikinci gün çeyrek altını Hasret kazandı. Haftanın üçüncü çeyreğini yine Hasret kazandı. Haftanın dördüncü puanlaması, Nursel Ergin’in vereceği 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta puanları ile başlayacak. Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe puan durumu sonucundan daha çok, hangi gelin çeyreği kazandı sorusu daha önemli hale geldi.

Gelinim Mutfakta Puan Durumu Sonucu resmi 3

Yeşim beklentilerin altına kalan performansına dur demek için, Damla ise altınları yeniden ardı ardına almak için bugün elinden gelenin en iyisini ortaya koymak istiyor.

Kaynanaların tek amacı gelinlerine altın kazandırmak. Kaynana Beyhan da bu amaç doğrultusunda gelinine yüksek puan vermek için riskli puanlama yapsa da istediği puanları gelinine veremedi. Yeşim buna rağmen rakip kaynanalardan yüksek puan alarak bugün günün birincisi olup, bugün çeyrek altını alan gelin olmak istiyor.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çarşamba Puan Durumu Sonucu Açıklandığı An

Haftanın başında Yeşim’in atağa kalkacağı düşünülmesine rağmen, Yeşim henüz istediği performansı ortaya koyamadı. Bugün 23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puan tablosu sonucunda Yeşim yine düşük puanlarla günü kapatacak olursa, geriye sadece 6 çeyrek altın kalacak.

Bugün Nursel Ergin kaç puan verdi? 23 Haziran Gelinim Mutfakta bugün kim birinci oldu? Perşembe Yeşim kaç puan aldı? 23 Haziran 2022 Perşembe en yüksek puanı kim aldı? Hasret kaç puan aldı? 23 Haziran 2022 Perşembe çeyrek altını kim aldı? Kaynanalar bugün kaç puan verdi? İşte merak edilen bu soruların cevapları ise alt kısımda verilen puan tablosu içerisinde kesin olarak açıklanmıştır.

LÜTFEN BİZİ GOOGLE DE BÖYLE ARAYIN! 

Gelinim Mutfakta ads

Dikkat: bugün ve her gün yarışmada olanları konunun altındaki yorum kısmında tartışıyoruz. Sizde katılabilirsiniz.

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Puanları (23/06/2022 Perşembe)

*************************

Gelinim Mutfakta Puanları (Nursel Ergin Kaç Puan Verdi)

*************************

23 Haziran Nursel Ergin Kaç Puan Verdi

Yeşim: 5
Damla: 3
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************
“Her kaynana puan verdikten sonra sayfayı güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Nuray’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 4
Aslıhan: => Nuray’ın Gelini 5
Hasret: 1

*************************
” 23 Haziran 2022 Perşembe Puanları anlık değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
*************************

Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar

Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 1
Damla: 5
Aslıhan: 3
Hasret: 1

*************************
Bizi google de ararken
<<<
"Gelinim Mutfakta dizicenter">>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter çıkacaktır.
*************************

Kaynana Nurten’in verdiği Puanlar

Yeşim: 1
Damla: 1
Aslıhan: 5
Hasret: => Nurten’in Gelini 4

*************************
#Kaynanalar puan verdikten 35 saniye sonra sayfayı güncellerseniz, yeni puanları görebilirsiniz.#
*************************

Kaynana Nuray Gülap’ın verdiği Puanlar

Yeşim: 5
Damla: => Nuray’ın gelini 1
Aslıhan: 1
Hasret: 1

*************************

Gelinim mutfakta 23 Haziran Perşembe Toplam Puanlar

Yeşim 5 1 1 1 5 13
Damla 3 4 5 1 1 14
Aslıhan 1 5 3 5 1 15
Hasret 1 1 1 4 1 8

************************

Gelinim Mutfakta Toplam Puan durumu (20-24 Haziran Haftası) – Perşembe

*************************

Yeşim: 31 + 13 = 44
Damla: 29 + 14 = 43
Aslıhan: 40 + 15 = 55
Hasret: 41 + 8 = 49
*************************

Gelinim Mutfakta 23 Haziran Perşembe Puanlama Sonuçları

*************************

23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Günün Birincisi
⇒ ASLIHAN
Gelinim Mutfakta 23 Haziran Çeyrek Altını Alan Kim
⇒ ASLIHAN
23 Haziran Gelinim Mutfakta Günün Sonuncusu
⇒ HASRET

************************* 

Gelinim Mutfakta Altın Final Çeyrek Listesi 23 Haziran 2022

Yarışmacılar Çeyrek Listesi
Yeşim 2
Damla 3
Aslıhan 4
Hasret 5
TOPLAM 14

Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma Fragmanı İzle

23 Haziran Perşembe Gelinim Mutfakta Puanları ile Perşembe toplam puan durumu %100 netlik kazandıktan hemen sonra, gözler hafta finaline çevrilecek. İşte hafta finali ile ekrana gelecek olan bölüme ait, Gelinim Mutfakta 24 Haziran Cuma fragmanı alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

16 Yorum

 1. Nuray ve gelini aslı ne kadar yuźsüz arsız birbirlerine olmadık sözü söylüyorlar 5 puan alınca sarmaş dolaş edep ister edep.

 2. Hasret toparla kendini sakın salma bugün böyle olmuş ama yarın çok dikkatli ol kendini toparla dikkatini ver yarın.

 3. Yine nursen yine damla nursen niye damlaya 5 vermiyorsun damla geveze ama yemeklerin hakkını veren burda tek gelin

 4. Nursen Hanım Nurten Hanımı çok fazla zorluyorsunuz kıvam kıvam diyerek baskı yapıyorsunuz.Beyhan Hanıma gelince çok motive edici ama Nurten Hanında sert ve altınları aldılar diye bir memnuniyetsizlik var gibi siz tarafsız olmalısınız unutmayın.

 5. Bir tane hasreti destekleyen var. Envai çeşit rumuzla aynı şeyleri yazıyor. Desinlerki hasreti ne kadar çok destekleyen var!

 6. Hasret yarın iddialı ve dikkatli ol aman dikkat Hasret ve Nurten Hanım yarın dikkat edin.Hasret yarın çok dikkatli ol çok hiç birşey ile ilgilenme sen yemeklerine bak.

 7. sunucu bugün çok mutlu olmuştur Aslıhan çeyreği aldı diye
  bütün kaynanalar dan bir alan tabağa 5 verdi?

  1. Bu çorbayı tutturmak zor çünkü gösteriyor kamera en iyi Yeşim’in tabağıydı haksızlık Beyhan kendine gelse gergin Yeşim alacak yazık ya😒

 8. Yeşime büyük haksızlık bil3zikleri hasret yada Aslihana verecekler.Encok çeyrek altın alan 25 bileziğı ona vereceklermiş.Bu durumda hasret yada aslıhan alacak gibi görünüyor.

 9. Yeşime çeyrek altın bilezik vermezler.Ne tuhaf Yeşimin hak ettiği ceyregi Aslihana tak geri Aslıhanın üzerinden sök Yeşime tak.Zaten Yeşimin hakkıydı.eksi 2 yle git Aslihana tak ne kadar tuhaf.Yeşime altın çeyrek,bileşik vermezler belli zaten kime verecekleri bende seyretmiyorum.

 10. Yesım sovmen kaynanası in yuzunde cekrek alamıyor kaynanası yesımde cok damlayı seviyor yesıme üzülüyorum oncekı kaynanalar bunlardan ıyıyı ydı hıc bir kaynana kimse kimsenin geliniyor ilgilenmedi herkes kendi gelınıne odaklanırdı ama kac yasına gelmıs Beyhan elin gelınıne yorgan yastık gettırmekle muskul yesımın tabagı umrunda degıl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu