Gelinim Mutfakta

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Cansu Mu Elendi? Kim Gitti? Ezgi Mi Gitti? İşte Cevaplar

Gelinim Mutfakta yarışması 19 kasım pazartesi günü başlayan hafta finali geldi çattı. Bu hafta finalinde yayınlanan fragman herkesi şoke etti. Gelinim Mutfakta Cansu elendi mi? diye bir çok kişi şaşkınlıkla bu sorunun cevabını aradı. Bu yazımızda Cansu Gelinim Mutfakta yarışmasından elenip elenmediğini ve bu gün yarışmadan kimin elendiğini cevaplarken Günün en yüksek puanı alıp Beş bileziğin de sahibi olan gelin hakkında kısacık da olsa bilgi vereceğiz. Sakın bizden ayrılmayın.

=> Gelinim Mutfakta 23 Kasım 2021 Salı Puanlaması için tıklayınız.

Hafta başından itibaren Cansu’nun yarışmada modunun çok düşük olduğunu bir kaç kez dile getirdim ve bunu da İlhame hanımın haksız puanlamalar yapmasından ötürü olduğunu düşünerek pek de üzerinde durmasam da Fatih bey Cuma günün yayınlanan fragmanda 23 Kasım Gelinim Mutfakta yarışmasına veda eden isim olarak Cansu’yu açıkladı. Peki gerçekten Cansu elendi mi? Hiç merak etmeyin tüm bu soruların cevaplarını birazdan vereceğiz. 

Gelinim Mutfakta Cansu Elendi Mi? Kim Elendi?

Öncelikle Cansu’nun bu hafta pazartesinden itibaren aldığı puanlara baktığımızda pazartesi günü 10 puan ile günü ikinci bitirirken, Salı günü 8 puan toplayabildi ve günü sonuncu bitirmek zorunda kaldı. Çarşamba gününe geldiğimizde 13 puan ile üçüncü sırada yer alırken dün yapılan Perşembe puanlarında ise 14 puanla günün birincisi oldu ve haftalık toplam puanlara baktığımızda Cansu lider Ezgi’nin 4 puan gerisinde yer alırken en sonda yer alan Hatice’den 8 puan önde Cuma günü puanlamasına girdi. Yani eleme potasında yarışmadığı halde Cansu gerçekten elendi mi? sorularını haklı olarak soruyor ve sorguluyoruz. 

23 Kasım Cuma fragmanını an ve an incelediğimizde Cansu günün sonuncusu olarak ve haftanın da sonuncusu olduğunu bizlere şu cümleleri söyleyerek açıkladı; “Gitmek hiç aklımda yoktu. Şoktayım açıkçası” Ses tonunu dikkatle dinlediğimde duygu dolu ve ağlamaklı bir havada konuştuğunu hemen anlıyoruz. Buradan çıkacak sonuç Cansu’nun elenmesi gerektiği. Ancak Cansu elenmedi. Nasıl yani diyebilirsiniz. Bunu da alt paragraf da açıklayalım.Cansu elendi mi Gelinim mutfakta 23 Kasım Cuma

Dikkat ederseniz Cansu’nun elendiğinin açıklanmasından hemen sonra Reyhan hanım arya girip biz bir şey söyleyeceğiz diyerek yarılmadan çekileceğini açıkladılar. Cansu’nun vesilesi ile gelen Reyhan ile ezgi 35 bilezik sahibi olarak Cansu’ya gider ayak bir kıyak geçip kendi haklarını Cansu ile Sevgül hanıma vermek istediler. 

Peki Ezgi neden ayrılmak istedi. Yada Reyhan hanım neden Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılmak istedi. Aslına bakacak olursak Reyhan hanıma kalsa sabaha kadar ekranda kalsa sıkılmaz. Ekranı doldurmayı bilen ve olduğu gibi görünen bir kişiliği ile kendini sevdiren Reyhan hanım elbette bu konumdan ayrılmak istemez. Ancak Ezgi Antalya da ikamet etmesi ve yaklaşık olarak 3 aydan fazladır yarışmada durmadan çekimlerde olması ve hafta sonları Antalya’ya gitmesi Ezgi’yi oldukça yormuştur.gelinim mutfakta Ezgi elendi mi 23 Kasım Cuma

Üstelik yarışma tarihinde en fala ödülü de alması çekilmesini haklı hale getiriyor. Şunun da müjdesini vereyim. Reyhan hanım yeniden ekranlara geri gelecektir. Bu doğal hali ile bir çok kişinin kalbini kazanan Reyhan hanımı Gelinim Mutfakta yarışmasında olur mu bilmem ama yeniden ekranlarda mutlaka göreceğiz. Tabi bu kesin bilgi olmadığını mesleki tecrübe olduğu için kendi fikrim olduğunu söylemeliyim. Evet dün ne dediysem bu gün o oldu. Bana güvendiğiniz için teşekkür ederim.

Anlayacağınız bu gün yarışmada elenen olmadı. Ezgi ile Reyhan kendi istekleri doğrultusunda çekildiler. Yaptığım bir çok analize dayanarak bunu rahatlıkla söyleyebiliyorum. Sizce yarışmadan kim elenmeliydi? Bu arada [pembebuton]23 Kasım Gelinim Mutfakta bilezikleri Alan[/pembebuton] kim olduğunu görmek için tıklayınız.

 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

6 Yorum

  1. ezgi bileziklerini mi bozdurmuş kolunda daha az bilezik var gibi bi de bazıları daha kalın gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu