Gelinim Mutfakta

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Günün Birincisi Ve Altını Kim Kazandı? Gelinim Mutfakta 23 Kasım Puanları İle Yufka Tatlısı

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma günün birincisi kim oldu? Bu gün canla başla günün birincisi ve sonunda da bilezikleri alan gelin olabilmek için gelinler ellerinden geleni yapacaklar. Ancak bizleri de eminim ki sizleri de şaşırtan bir olay gerçekleşti. O da dün verilen Cuma fragmanında Cansu’nun elendiğinin açıklanması oldu.

=> 23 Kasım 2021 Salı Gelinim Mutfakta Puan Durumu için tıklayınız.

Cuma günü gelinim mutfakta puanlama da Cansu günü sonuncu mu bitirdi? Yoksa bu konuşmalar sadece bir şaşırtmacadan mı ibaret? Bir önceki yazımızda bu gün elenecek kişi kim olduğunu bahsetmiştim. İlgili yazımızda sayfanın en alt kısmında diğer konular başlığı altında Cansu elendi mi konumuzu okumanızı şiddetle tavsiye ederim.

==>  [pembebuton]11 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Haftalık Puan Durumu[/pembebuton] sonucunu görmek için lütfen tıklayınız.

Gelinim mutfakta puan durumu açısında Cansu hiç de kötü bir konumda değil. Son puna durumuna baktığımızda Ezgi 49, Cansu ile Elif 45 puanla ikinciliği paylaşırken Hatice 37 puanla sonuncu sırada ve eleme potasında Cuma gününe ulaştılar. 

23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta puanlama Cansu günün en düşük puanlarını yani her kaynanadan bir veya iki puan alırsa elbette elenmek ile yüzleşecektir. Ancak 8 aydır bu yarışma programını yazıyorum ve %100 bu gün Cansu gitmeyeceğini düşünüyorum. Neden gitmeyeceğini ise bir önceki konu olan yukarıda bahsettiğim konudan ulaşabilirsiniz.

Gelinim mutfakta puanlar verilirken artık gözler Ezgi ile Cansu’nun alacakları puanlarda olacak. Sevgül hanım bu hafta istediği gibi gelinin Cansu’nun tabaklarını bulamadı. Diğer yandan İlhame hanım, 1-2-2-5 tarzında puanlar vermesi, Sevgül hanımda buna ayak uydurup Sevgül hanımda düşük puanlar verilmesinin acısını kim çekecek, hep birlikte izleyip göreceğiz. Not: Gelinim Mutfakta 23 Kasım puanları (Cuma) yazının sonlarına doğru verilmiştir.

gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi umarım haksız puanlama yapan kaynanaların gelinlerinden biri olmaz. Elbette her gün kötü yemek yaptıklarını iddia etmiyorum. Ancak insanlar buradaki bilezikleri almak için evladını eşini geride bırakıp geliyor ve uzun çekim süresi içerisinde yemek yapıyorlar. Gelinlerin yaptığı yemekler, sanki yenmeyecek kadar kötü bir yemek ortaya koymuşlar gibi bir veya 2 puanlar havada uçuşuyor. 

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma bilezikleri alan gelin kim olursa olsun gerçekten bu tarz puanlar yapan kaynanalar arasında sıyrılmayı bile büyük başarıdır. Dikkat: Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanları sayfanın hemen altında verilmiştir.

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma Günün Birincisi Ve Puanları İle Günün Tatlısı

Bu gün hafta finalin olduğu için bir çok heyecanını birlikte yaşayacağız. İlk olarak günün tatlısının puanlaması sonrasında Gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi kim olduğunun belli olması. Ardından haftalık puanlarda haftanın en düşük puanını alan gelinin açıklanması ve uğurlanması. Sonrasında ise beş altın bileziği alacak en yüksek puanı toplayan gelinin adının açıklanmasını izleyeceğiz.

Şahsen bu gün bilezikleri alacak kişi tahminlerime göre Ezgi olduğu için çok da merak etmiyorum. Ancak her an puanlar %100 tersine dönebiliyor. Bu sebeple Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma bilezikleri kazanan kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Bu gün en çok merak edilen yuları da dediğim gibi altını alan değil elenecek kişi kim olacağı yani 23 Kasım Gelinim Mutfakta elenen kim olacak? Bu sorunun deliller ile cevapladım. İlgili yazıya diğer konular içerisinden ki Cansu elendi mi yazısına bakmanız ve dikkatle okumanız yeterli olacaktır. Not: 23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puan tablosu sayfanın sonlarına doğru verdik.

Her hafta finalinde olduğu gibi bu gün birden fazla konu yazma gereği duyduk. Yazdığımız yazıların uzun olmasını istemeyen okurlarımız için Gelinim Mutfakta 23 Kasım puanları bu sayfada verilecek. Bilezikleri alan kim olduğunu ise yazının en altında mavi butona tıklayıp ulaşabilirsiniz. Ayrıca bu gün 23 Kasım Gelinim Mutfakta günün birincisi kim olduğunu da açıklayacağız.Gelinim Mutfakta Program kapak resmi

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Cuma puanları verilmeden önce son puan durumuna bakalım. Ezgi 49 puanla zirvede yer alırken Elif ile Cansu 45 puanla ikinci sırada bilezik yarışından halen iddiasını sürdürmektedirler. Son sırada bulunan Hatice ise 37 puanla bu gün elenmemek için elinden geleni yapacak.

Bu arada bir konuda açıklık getirmek istiyorum. Gelinim mutfakta 23 Kasım Cuma toplam puanlar ayrı tablo halinde verilecek, haftalık Gelinim mutfakta puan tablosu da ayrı verilecektir. Sizden bir tek ricam var kaynana puanları verdikten sonra 30 saniye sonra sayfayı bir kaç kez güncelleyiniz ki yeni puanları görebilesiniz. 

23 Kasım Günün Tatlısı Pekmezli Yufka Tatlısı Malzemeleri

 • İki adet yufka
 • Bir adet yumurta akı

İç Harcı İçin;

 • 1 su bardağı şeker
 • 1 su bardağı  fındık
 • Yarım su bardağı sultaniye üzüm
 • 4 yemek kaşığı üzüm pekmezi
 • 1 yemek kaşığı tahin

Şerbeti için;

 • 3 su bardağı su
 • 3 su bardağı toz şeker
 • 3 damla limon

Kızartmak için;

 • Ay çiçek yağı

Süslemek için;

 • Toz Antep fıstığı

Fatih bey günün tatlısının yapımı için 35 dakikalık süre tanıdı. Gelinler bu süre içerisinde günün tatlısını tamamlayıp günün ve hatta haftanın en önemli puanlama kısmına geçtiler. Bu puanlama sonrasında Gelinim Mutfakta 23 Kasım günün birincisi kim olduğunu ve günün sonuncusu kim olduğunu belirlenecek. 

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Puanları (23.11.2018 Cuma)

Gelinim Mutfakta Puanları ile Puan durumu Resim 1

*************************

Kaynana İlhame‘nin verdiği Puanlar

Ezgi      : 2
Cansu  :  3
Hatice :⇒ İlhame’nin Gelini 5
Elif       : 1

*************************

Kaynana Sevgül‘ün verdiği Puan

Ezgi      : 2
Cansu  : ⇒ Sevgül’ün Gelini 1
Hatice   : 5
Elif       : 2

*************************

“23 Kasım Cuma Gelinim Mutfakta Puanları kaynanalar puan verdikçe, an ve an değişiyor. Güncel ve anlık puanlar için sayfayı lütfen güncellemeyi unutmayınız.”
Bizi google de ararken
<<< "Gelinim Mutfakta dizicenter" >>>
şeklinde aradığınızda karşınıza en doğru sonucu veren dizicenter 
çıkacaktır.

*************************

Kaynana Reyhan‘ın verdiği Puanlar

Ezgi     :Reyhan’ın Gelini 2
Cansu    :  2
Hatice   : 5
Elif       : 1

*************************

Kaynana Ziyafet‘in verdiği Puanlar

Ezgi     : 1
Cansu    :  1
Hatice   : 5
Elif       : Ziyafet’in Gelini 4

*************************

Gelinlerin 23 Kasım Cuma Toplam Puanları – 23/11/2018

Ezgi 2 2 2 1 7
Cansu 3 1 2 1 7
Hatice 5 5 5 5 20
Elif 1 2 1 4 8

*************************

Gelinim Mutfakta 23 Kasım Haftalık Puanlama Sonucu

Ezgi 49 7 56
Cansu 45 7 52
Hatice 37 20 57
Elif 45 8 53

Puanları tabloda bulamayan veya kayanlar için haftalık puanlar şöyle; Ezgi : 56, Cansu: 52 , Hatice: 57, Elif: 53 , puan aldı.

************

hafta başından beri en çok merak edilen, [mavibuton]23 Kasım Cuma gelinim Mutfakta Kim Elendi[/mavibuton] ve bilezikleri kim olduğunu görmek için diğer konumuza geçmek için lütfen tıklayınız. Burada sadece günün birincisi kim olduğunu ve günün tatlısını açıkladık. Yazılarımız uzun olmasın diye iki parçaya böldük. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

41 Yorum

 1. Kanalda verilen fragmanda hatice bugün rekor kırıyor diyor fatih bey ve hatice de çeyrek altın var bence bugün hiç olmamis bisey olcak ve tüm kayinvadiler haticeye 5 verecek ve hatta bilezikleri bile alabilir

  1. rekor kırdı hatice diyor fatih urek, hatice 20 puan almış demekki ama ezgi de herhalde yine bi 8 puan almıp bilezikleri almıştır

 2. Zeynep sen terstenmi tv yi izliyorsun Hatice Reyhana seni öpeyim dedi Reyhanda tamam dedi eee ne var bunda?

 3. Hayir sen algilamiyon bence opmesin zorlami opturuyo siz ne boyle zeynep zeynep dogru soyleyeni dokuz koyden kovarmislar yorumca poyraz

 4. Zeynep reyhanim ne yaparsa yapsin sen yanlis anliyon 5 verdi hatice opuyum dedi optu bunda be varki zeynep sen reyhan hanimi sevmiyorsun diye suclama

 5. Ben anlatamiyorummu sevmekle alakasi yok o hep oyle kendi gelinini opmez baskasinin gelinini oper degisik biri

 6. Çok şükür dün Cansu elenecek ama Ezgi gidecek demiştim doğru çıktı. Ancak Günün birincisini ve bilezikleri alan gelini tahmin edemedik. Neden mi 8 aydır ilk defa bir gelin tüm kaynanalardan 5 alında sıralamaları alt üst etti.

 7. Ben gerçekten şoktayım 12 puan geriden gelip bilezikleri almak bence böyle bir programda kırk yılda bir olacak bir durum Haticeyi günahım kadar sevmiyorum ama yinede tebrik ederim. Bu arada Reyhan hanım ve ezgi olmadan bu programın tadı yok en kısa zamanda bekliyorum.

  1. Hepimiz şoka uğradık. Aynen Ezgi ve Reyhandız. Programın tadı tuzu olmaz. Keyifli hele hiç olmaz?

 8. Insallah yorumcuya sunu demek istiyom ezgi belesci diye soyluyor sen buyur ezginin yerinde sen beleci ol ezgi ve reyhan hanim evkerimize tah kurdu beseci diye kiskanmaaaa insallah diye yorumcuya soyluyorum exgi 22 ceyrek 30 bilezik aldi canina deysin

 9. Ezgi ve Reyhan hanim kendi isteyele gidiyorlar cok üzüldüm, benim en sevdim yarismacilardi. Geri gelsinler lüften

 10. Reyhan hanim bizleri cok uzdun seni cok seviyok insallah kisa zamanda gelirsiniz siz oranin tatti tuzusunuz bizler sizi cok sevdik hasanizada gecmis olsun dilerik

 11. Fatih bey ne olursun reyhan hanimi ezgiyi cagir gelsinler yarisamay tat katiyorlardi aylece hollandan izliyok fahtih bey ne olur reyhan hanim geri donsun evimizin nesesiyidi sarkilarini yuruyusunu ozluyecik reyhan hanimi

 12. Bıktım… Yeminle bıktım. Şakamı bu.Özlem gitti. Başak gitti. Şimdi de ezgi. Eskilerden biri gelmezse izlemeyi bırakırım. Birde burcu mu ne vardı. Kayınvalidesinin halası rahatsızdı. Burcu, Emine veya özlem gelsin.

 13. Yalvariyorum ezgi ve Reyhan hanim lütfen video gonderin. Cook uzgunym. Fatih bey cox yakinda Geri gelsinler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu